20 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlar

21 Yaşımdayım. Evlenecek Dürüst Erkek Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar, ismim Çiğdem ve 21 yaşındayım. Ankara Mamak’ta yaşıyorum. Aslen Diyarbakırlı’yım ama Ankara’da doğup büyüdüm. Annemle babam ben daha çok küçükken ayrılmışlar. Ben babamla birlikte yaşıyorum. Birkaç yıl önce babam ikinci evliliğini yaptı, evlendiği kadınla hiç anlaşamadığımız için çok huzursuz ve mutsuzum. Artık bu evde yaşamak istemiyorum. Evliliğede psikolojik olarak hazır olduğun için buradan biriyle tanışarak evlenmeyi istiyorum. Tanışacağım kişiden öncelikle dürüstlük beklediğim için sadece dürüst erkeklerin ve niyeti ciddi olanların bana yazmasını istiyorum.

Bunun dışında sevgili olmak ve flört etmek gibi bir amacım olmadığı için evlenmeye niyeti olmayanların yazmasını beklemiyorum. Açık konuşmam gerekirse maddi olarak evliliğe hazır değilim, ama maddi olarak hazır olmayı beklersem sanırım buna hiçbir zaman hazır olamam. Bu yüzden evlilik isteyen ve niyeti ciddi olan kişinin benden maddi olarak beklentisinin olmaması gerekiyor. Evlendikten sonra çalışıp kazancımla kuracağımız aileye katkıda bulunabiliri. Ama şu an evlilik masraflarını karşılayacak bir gücüm yok. Ailemdende bu konuda bir beklentim olamaz çünkü evleneceğim zaman maddi olarak bana bir katkılarının olacağını zannetmiyorum.

Durumumu burada sizlere açıkça belirtmek istedim. Benimle ilgilenecek kişinin bunları bilmesi ve bunları göze alarak bana yazmasını isterim. Tanıştıktan sonra sorun çıkmaması için net bir şekilde kendimi ifade etmek istedim. Lise mezunuyum ama dışarıdan üniversite okuyorum. Okuduğum bölüm ileride mesleki anlamda bana bir katkıda bulunabilir mi emin değilim ama iyi bir meslek sahibi olmak için elimden geleni yapıyorum. Evlendikten sonrada yapmaya devam edeceğim. Bu yüzden okumamı ve meslek sahibi olmanı isteyen hatta bu konuda bana destek olabilecek kişilerin yazmasını isterim. Esmer minyon ve açık tenli bir kızım. Daha önce ne bir erkek arkadaşım oldu ne de evlilik amaçlı konuştuğum hiç kimse olmadı. Anlayacağınız bu konuda tertemiz bir geçmişe sahibim. Niyeti ciddi olan kişilerin mesajlarını bekliyorum.

20 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayan Numaraları

Sevginin ve aşkın yaşı olmadığı gibi evlenmeninde yaşı yoktur. Bazılarımız daha 20’li yaşlarda evlenmeyi hayal ederken bazılarımız ise daha ileriki yaşlarda evlenerek aile kurmayı ve çocuk sahibi olmayı isteyebilir. Bu durum gayet normaldir, çünkü hayatta hepimizin hissiyatı birbirinden farklıdır. Bazi kadınlar evlenmek ve çocuk sahibi olmak gibi yada annelik hissiyatını çok erken yaşta hissederken bazı kadınlar ise bunu çok daha ileriki yaşlarda hissedebilirler. islamisayfalar.com olarak bu sayfamızda sizlere 20 yaş ve üzerindeki evlenmek isteyen aile olmak isteyen genç bayanların evlilik ilanlarını paylaşıyoruz. Bundan birkaç yıl önce internet ortamındaki evlilik ilanları veya internetten tanışarak evlenmek isteyenlerin sayısı belkide çok azdı. Hatta evlenmek için bu yolu tercih edenler bazen yadırganıyordu. Oysa artık kadın ve erkeklerin en çok tanıştığı ortamlar arasında sosyal medya ve arkadaşlık siteleri geliyor. islamisayfalar.com sitemizde ise tüm evlilik ve arkadaşlık ilanlarınızı ücretsiz bir şekilde yayınlamak için sizlere yardımcı olabiliriz.

İsmim Nurgül. 23 Yaşımdayım. Evlilik Amaçlı Sevgili Arıyorum.

Selam, ismim Nurgül. Tekirdağ’dan yazıyorum ve 23 yaşındayım. Bazı kadınlar için 23 yaş evlilik için çok erken olsada benim gibi birisi için çokta erken sayılmaz. Çünkü zaten küçük yaştan beri hep sanki olgun bir kadın gibi evimizin tüm işleriyle ben ilgileniyordum, hatta küçük kardeşimin bakımını bile ben yapıyordum. Yani anlayacağınız evliliğe şu anda birçok yönden hazırım diyebilirim. Benim hakkımda benimle ilgilenecek olan ve evlenmek amacıyla tanışmak isteyecek olan beyler için bazı bilgileri paylaşmak istiyorum. Annemle babam ayrıldığında ben küçük kardeşimle birlikte annemle beraber yaşıyorduk.

Annem evlenince babamın yanına gitmek zorunda kaldım. Babamıda geçtiğimiz yıl kaybedince kardeşim ve ben hayat mücadelesinde tek başımıza kaldık. Tekrardan annemin yanına dönmek istemiyorum. Bu benim için hem gururumu inciten bir durum hemde annemin evlendiği kişiyi sevmiyorum. Sevmediğim bir kişiylede aynı evde yaşamak istemem. Ben şu anda çalışarak hem kendime hemde kardeşime bakıyorum. Küçük yaştan bu yana yaşadığım zorluklar beni güçlü bir kadın yaptı diyebilirim. Yalnız bu arada özellikle belirtmek istediğim, ben eğer evlenirsem kardeşimden ayrılamam onu bırakamam, onunla ilgilenmek onu yetiştirmek zorundayım.

Beni kabul edecek erkeğin aynı zamanda kardeşimin varlığınıda kabul etmesi gerekir. Tekirdağ merkezde bir otelde çalışıyorum, kazancım kardeşimle benim için yetiyor. Evlendikten sonrada evleneceğim kişi isterse çalışmaya devam etmek isterim, çünkü kardeşimin maddi olarak yükünü eşim bile olsa hiçbir kimseye yüklemek istemem. Kardeşimin maddi olarak ihtiyaçlarını karşılamak benim görevim. Bu yüzden evlendikten sonrada çalışmayı istiyorum. Tekirdağ ve çevresinden evlenmek isteyen niyeti ciddi olan dürüst ve karaktere düzgün beylerin mesajını beklerim.

20 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlarla Whatsapp Sohbet

20 yaş ve üzerindeki genç kızların evlilik ilanlaŕını yayınladığımız bu sayfada üyelik yapmadan ve mesaj ücreti ödemeden tanışabilir ve sohbet edebilirsiniz. Ayrıca ilanları incelediğinizde uyum sağlayacağına inandığınız kadınlara WhatsApp iletişim numaranızı bırakarak onlarla WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir sohbet ederek birbirinizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Bunun için site olarak sizlerden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Amacımız 20 yaş ve üzerindeki genç bayanlar ve evlenmek isteyen erkekleri güvenli bir ortamda bir araya getirerek evlilik yolunda ilk adımlarını atacakları bir sohbet ortamı oluşturabilmek. Evlenmek için sizlerde sohbet etmek ve birbirinizi daha yakından tanımak isterseniz sitemizdeki ilanları inceleyerek evlilik isteyen genç bayanlarla konuşabilirsiniz. Sizler islamisayfalar.com olarak evlilik gibi kutsal bir amaca hizmet etmekten mutluluk duyarız. Sizlerin mutluluğuna bir nebzede olsa aracılık edebiliyorsak bu bizlere hem mutluluk hemde gurur verir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*