25 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlar

27 Yaşımdayım, Evlilik İçin Olgun Erkekle Tanışmak İstiyorum.

İsmim Deniz, Aydın merkezde yaşıyorum. 27 yaşındayım ben evlilik düşünen amacı sadece düzgün biriyle tanışarak evlenmek olan olgun bir erkekle tanışmak istiyorum. Dediğim gibi niyeti sadece evlilik olan ve bu amaçla arkadaşlık kurabilecek ya da kurmak isteyen olgun seviyeli beyler yazarsa sevinirim. Bunun dışında sevgili arayan, sadece arkadaş arayan flört etmek isteyen kişilerle iletişim kurmak istemiyorum. Üniversite mezunuyum. Okuldan mezun olalı çok fazla bir zaman olmadı. Şu anda iş için görüştüğüm birkaç yer var. Yakında bir işe başlıyorum.

Bunun dışında eğitim olarak şu anda yüksek lisansa devam ediyorum. Aradığım kişininde kültürlü eğitimli düzgün bir iş olan bir erkek olmasını isterim. Aydın merkezde ailemle birlikte yaşıyorum ama bu sıralar ailemle bazı sorunlarım var. Özellikle babamla çok iyi anlaşabildiğimi söyleyemem. Aslında küçük yaştan bu yana hep babasına düşkün bir kız çocuğu oldum ama yaşım ilerledikçe fikir ayrılıklarımız çoğaldı. Sanırım babam benim artık büyüdüğümü ve genç bir kız olduğumu kabullenmek istemiyor. Ben artık kendi kararlarını kendi verebilecek kendi hayatını kurabilecek ve kendi kararlarını kimsenin etkisi altında kalmadan verebilecek biriyim. Hem yaşım hem eğitimin bunu bana sağladı diyebilirim.

Ailemle aramdaki sorunlar evlilik yolunda hayatımı nasıl etkiler bunu çok kestiremiyorum ama sonuçta kararı verecek olan benim iyi ya da kötü bedelini ödeyecekte yine benim. Hafta sonlarında köydeki bahçemize gidiyoruz. Gerçi ben bahçe işlerini falan çok sevmiyorum ama yinede şehrin gürültüsünden uzaklaşıp stres atmak için bazen iyi geliyor diyebilirim. Ailemle aramdaki sorunun en büyük kaynağı benim dünya görüşümün hayata bakışımın onlardan farklı olması. Mesela ben vücuduma dövme yaptırıyorum ve bu hoşumada gidiyor. Oysa ailem bu tür şeylere karşı çok sert tepki veriyor. Bunun gibi kendim hakkında verdiğim kararları beğenmedikleri zaman benim kararıma saygı duymayı tercih etmiyorlar.

Bu yüzdende aramızdaki sorunlar her geçen gün büyüyor. Sanırım artık yaşadığım evden ayrılarak kendi hayatımı kurma zamanı geldi. Çünkü daha fazla bu tür müdahalelerle hayatıma devam etmek istemiyorum. Benim gibi özgür düşünen ve eşinin isteklerini arzularını saygı duyabilecek ön yargılı olmayan olgun biriyle tanışarak evlenmeyi istiyorum. Bunun bir süreç olduğunu bilincindeyim. Bu yüzdende önce arkadaş olarak birbirimizi tanıyabilir bunu zamana yayarak evlilik yolunda ilerleyebiliriz.

25 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlarla Whatsapp Sohbet

Yaşları kaç olursa olsun bütün aşıklar, bütün birbirini seven erkekler ve kadınlar sevdiği evlenmek aynı evde yaşamak ve bir aile olmak ister. Bunun için ise belkide en ideal yaş 25 yaş ve üstüdür. 25 yaş ve üzerindeki evlenmek isteyen aile olmak isteyen hayatını ailesine adamak isteyen ve bir ömür boyunca kendisini mutlu edecek eşini arayan kişilerin evlilik ve arkadaşlık ilanlarını bu sayfamızda paylaşıyoruz. 25 yaş ve üzeri evlilik düşünüyorsanız sayfanızdaki ilanları inceleyebilirsiniz.

25 yaş üzeri evlenmek isteyen genç bayanlarla tanışma. Evlenmek için olgun erkeklerle tanışmak isteyen 25 yaş üzerindeki genç bayanların telefon numaraları. Evlilik amaçlı erkek arkadaş arayan 25 yaş üzerindeki kızlarla WhatsApp tanışma ve sohbet. Evlenmek isteyen 25 yaş üzeri bayanların sosyal medya adresleri ve fotoğrafları. Hayat arkadaşı arayan 25 yaş üzeri erkekler ve kadınlar ile ücretsiz sohbet sitesi.

26 Yaşımdayım. Evlenmek İçin Olgun Zengin Erkek Arıyorum.

Merhaba, ismim Aynur, 26 yaşındayım ben. Evlenebilmek için buradayım. Yaşım daha çok genç hiç evlilik yapmadım ama geçici ilişkilerden sıkıldığım için ve hayatımın artık bir düzene oturmasını istediğim için evlenmeyi istiyorum. Evleneceğim erkeğin ise benden hem yaş olarak hem karakter olarak olgun güçlü zengin olmasını istiyorum. Aslen Eskişehirli’yim ama Adana’da yalnız yaşıyorum. Üniversiteyi burada okudum ve burada iş imkanı bulduğum için Adana’dan ayrılmak istemedim. Üniversite okuduğum dönemlerdede hep kendimden yaşça büyük olgun erkeklerle arkadaşlık yaptım.

Olgun erkekler bana her zaman hak ettiğim değeri vermiş ve bana kendimi daha iyi hissettirmiştir açıkçası. Kadınların dilinden olgun erkekler çok daha iyi anlıyor ve evlilik hayatınıda daha iyi yapabileceklerine inanıyorum. Ev işlerinde ve mutfakta çok iyi olduğumu söyleyemem ama evlendikten sonra zamanla o konulardada daha iyi olacağıma inanıyorum. Eğer aranızda Adana ve çevresinde yaşayan esmer genç bir bayanla tanışarak evlenmeyi planlayan olgun bir erkek varsa tanışmak için buradayım. S3vgili olurken dahi öyle hemen bir anda olmuyor haliyle evlilik çok daha ciddi bir konu olduğu için her iki taraf içinde biraz zaman gerekiyor. Beni daha yakından tanıdıktan sonra hoşlanacağınıza evlenmek isteyeceğinize eminim.

Çünkü bir erkek evlenmek istediği zaman bir kadında ne istiyorsa, ne hayal ediyorsa hepsi bende var diyebilirim. Düzgün bir işe sahibim iyi bir maddi gelirim var. Genç ve güzel bir kadın sayılırım. Bir erkeğin evlenmek istemesi için bunlar yeterli. Benim hem ailemle hem akrabalarım hem de arkadaş çevremde herkesle aram çok iyidir. Genelde uyumlu ve anlayış biriydir ancak sadece art niyetli ve kötü kalpli kişilerden uzak durmaya çalışırım. Bunların dışında herkesle iyi anlaşabilirim. Evlenmek ve anne olmak her kadının en büyük hayallerinden birisidir. Bunu bende istiyorum ama evlendikten sonra birkaç yıl çocuk yapmak istemem. Çünkü bir süre evliliğin güzel yanlarını eşimle baş başa yaşamak isterim. Ancak ondan sonra çocuk sahibi olmayı düşünebilirim Şimdilik sizler için söyleyebileceklerim bu kadar, niyeti ciddi olan varsa bana yazabilir.

İsmim Seyhan.28 Yaşımdayım. Evlenmek İstiyorum.

Selam Seher ben Antalya’dan. 28 yaşındayım ve dürüst seviyeli biriyle tanışarak evlenmeyi düşündüğüm ama böyle birini bulamadığım için böyle bir ilanla hayallerimi gerçekleştirmek istedim. Umarım hayalimdeki gibi dürüst seviyeli aile ilişkileri sorunsuz, insanlara karşı sevgi dolu ve saygılı birini bulabilirim. Benimle tanışmak isteyenler için biraz kendimden bahsetmek isterim. Ailemin tek kız çocuğuyum, benden büyük bir abim var ve o da evli. Annemle babam ben üniversite okurken ayrıldılar. Abim zaten evlenerek ayrıldı evden. Annemle babam ayrıldıktan sonra annem maddi açıdan sıkıntıya girdiği için ben okulu bırakmak ve çalışmak zorunda kaldım.

Hem okuyup hem çalışmak istedim ama bunu başaramadım. Böyle bir şey yaptığım ve okumayı bıraktığım için hiç pişman değilim, çünkü ben hayatta annem için her şeyi yaparım. Annem için göze alamayacağım hiçbir şey, yapamayacağım hiçbir fedakarlık yok. Sadece anneme karşıda değil aynı durumda babam olsaydı onun içinde yapardım ya da sevdiğim herhangi birisi içinde her fedakarlığı yapardım. Evlendikten sonrada beni her şeyimle seven bana sadık olan birini bulabilirsem onun içinde her türlü fedakarlığı ve özveriyi yapabilirim. Çünkü ben bu şekilde düşünüyorum ve hayatımıda bu fikirler üzerine kurmak istiyorum. Sevdikleri için fedakarlık yapamayan özveride bulunamayan sadece kendi çıkarları için yaşayan bir erkeği ne sevgili olarak ne eş olarak hayatımda istemem.

İnsanlara karşı bu kadar özverili olmanın bazı bedelleri oluyor elbette. Zaman zaman bana bedel ödeten arkadaşlarım ve sevdiklerim olmuştur. Onlarda zaten ister istemez hayatımdan çıktılar. Şu anda özel sektörde çalışıyorum orta seviyede bir gelirim var ve kazancım annemle bana yetiyor. Belki hayallerimi yaşayacak kadar kazanamıyorum ama kendimi ve annemi hiç kimseye muhtaç etmeden yaşatabildiğim için kendimle gurur duyduğumu söyleyebilirim. Sarışın ve güzel, güler yüzlüyüm ama son birkaç yılda yaşadığım sıkıntılar benim yaşam enerjimi ve modumu biraz düşürdü. Elimden tutarak geleceğe birlikte yürüyeceğimiz dürüst ve özverili bir erkekle tanışabilirsem yeniden hayata motive olabilir ve daha güçlü bir kadın olarak güzel temiz bir aile kurabilirim. Aile olabilmek için kendi üzerime düşen her ne varsa kendi adıma yapmaya hazırım ama önce temiz ve dürüst biriyle tanışmam gerek. Bahsettiğim özelliklerin kendinizde olduğuna inanıyorsanız bana yazın ve tanışalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*