35 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlar

Selam. 35 Yaşımdayım. Evlenmek İçin Dürüst Erkek Arıyorum.

Merhaba, ismim Funda. Çorum’da yaşıyorum. Yaşım 35 ve ilk evliliğimi yapmak için dürüst, yaşı bana uygun erkek arıyorum. Daha önce bir evlilik yapmadım ve umarım yapacağım bu evlilik ilk ve son evlilik olacaktır. Hiçbiriniz evlendikten sonra ayrılmayı düşünmez ve istemez ama çevremden gördüğüm kadarıyla bir evliliği yürütmek artık o kadar da kolay değil. Zaten şimdiye kadar biriyle evlenmediysem evliliğe karşı olan korkularımın nedeniyle evliliği sürekli erteledim. Ayrıca benimle evlenmek isteyecek kişi sıradışı bile olması gerekir. Çünkü ben sıradışı ve marjinal yaşayan biriyim sıradan olan hiçbir şey benim yaşam tarzıma uygun olmaz.

Evliliği şimdiye kadar ertelemiş olmamın nedeni sadece marjinal yaşam tarzım değil yaşadığım sağlık sorunları. Buradan çok detaya girmek istemiyorum ama daha önce uzun süren sağlık sorunlarımla mücadele etmek zorunda kaldım ve bu mücadele sırasında evlenmeyi düşünemezdim. Öyle bir durumda evlenmek benim sadece sorunlarımı daha katlanılmaz hale getirirdi. Ancak şu anda sorunlarımı büyük ölçüde aştım ve sağlıklı bir kadının yiyebilirim. Yaşadığım sorunlar sadece evliliği ertelememe neden olmadı aynı zamanda hayallerimide ertelemek zorunda kaldım. Uzun süre sadece hiç dışarı çıkmadan evde zaman geçirmek zorunda kaldım.

Kullandığım ilaçlar nedeniyle saçlarımda dökülme olduğu için bandana kullanmak zorunda kaldım devamlı. Şu an yaşadığım hastalıktan bende kalan sadece saç dökülmesi oldu o sorunuda yavaş yavaş hallediyorum. Bundan sonra daha sağlıklı bir kadın olarak evlenerek kendime yepyeni bir hayat kurmak istiyorum. Hastalandığım dönemde nesleğimi bırakmıştım kısa süre önce işime tekrar döndüm. Çorum’da bir hastanede çalışıyorum daha öncede hastanede çalıştığım için hastane personeli zaten tanıdığım olduğu için sağlığımın yerine gelmesi için bütün arkadaşlarım benimle çok iyi ilgilendi. Sağlığıma kavuşmamda onların hakkını inkar edemem.

Eskiden uçuk kaçık hayalleri olan biriydim ama eskiye göre biraz daha duruldum biraz daha duygusallaştım. Dış görünüşüme bakarak benim hakkımda önyargılı olmanızı istemem her ne kadar göstermesemde ev işlerinde çok iyiyimdir ve çok hamarat bir kadınımdır. En fazla 40 yaşında birini düşünüyorum evlenmek için. Benim gibi ilk evliliğini yapacak birisi olursa daha çok hoşuma gider ama istediğim karakterde birisi olursa ayrılmış dul bir erkeğide kabul edebilirim ama çocuklu bir erkekle evlenmeyi kabul edemem. Bu yüzden yalnız ve özgür erkekler tanışmak isterse evlilik için konuşup birbirimize daha iyi tanıyabiliriz.

35 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Olgun Bayan Numaraları

35 yaş ve üstü evlenmek isteyen bayanlardan Çorum Edirne ve Kars’tan bizlere ulaşan bayanların evlilik ilanlarını bu sayfamızda bulabilirsiniz. 35 yaş ve üzeri olgun bayanlar için oluşturduğumuz bu sayfamızda ilanları inceleyerek yorum bölümünden ilgilendiğiniz kişiye mesajınızı yazmanız yeterli olacaktır. Sohbetinizi ilerleterek 35 yaş üstlerinden evlilik isteyen bayanların telefon numaraları sayesinde daha samimi ve daha ileriye dönük ilişkiler kurabilirsiniz.

35 yaş üstü olgun bayanların ücretsiz evlilik ilanları. Evlenmek isteyen 35 yaş üstü bayanların Facebook adresleri ve profil fotoğrafları. Evlenmek için erkek arkadaş arayan 35 yaş üstü dul bayanların WhatsApp numaraları. Evlenmek isteyen 35 yaş üstü erkekler ve kadınların Instagram adresleri. İlk evliliğini yapmak isteyen 35 yaş üstü güzel bayanlarla tanıtma ve sohbet. Çorum 35 yaş üstü bayanların evlilik ilanları. Edirne’den evlenmek isteyen 35 yaş üstü bayanlarla tanışma. Kars 35 yaş üstündeki evlilik isteyen bayanlarla ücretsiz mesajlaşma.

36 Yaşımdayım. Evlilik İçin Arkadaşlık İstiyorum.

Arkadaşlar ismim Şeyma, 36 yaşındayım ve Edirne merkezde kamuda çalışıyorum. Şimdiye kadar hiç evlilik yapmamış biri olarak kısmet olursa buradan tanışacağım biriyle bir sürü arkadaşlık yapmak ve karşımdaki kişiden tamamıyla emin olduktan ve güven sağladıktan sonra evlenmek istiyorum. Şimdiye kadar sarışın genç ve güzel bir kadın olarak neden evlenmediğime gelecek olursak özel bir nedeni yok. Tamamen kısmet olmadı diyebilirim. Kadere ve kısmete inanan birisiyim. Kader şimdiye kadar evlenmek isteyeceğim kişiyi karşıma çıkarmadıysa bunda mutlaka benim için iyi olan bir şey olduğu için karşıma çıkarmamıştır.

Artık 40 yaşına doğru yaklaştığım için ve sonrasında anne olmak, çocuk sahibi olmak daha zor olacağı için bir an önce evlenmek aile kurmak ve çocuk sahibi olmayı hayal ediyorum. İyisiyle kötüsüyle hayatım hakkında her ne varsa karşımdaki kişiye en baştan söylemeyi tercih ederim. Çünkü sonrasında söylediğim zaman yanlış anlaşılma olabiliyor. Bu yüzden tanıştığım erkek kim olursa olsun şeffaf ve dürüst olmayı tercih ederim. Aynı dürüstlüğü ve hassasiyeti tanıştığım kişidende beklerim. Özellikle evlilik gibi ciddi bir konuyu konuşuyorsak dürüst olmak ve her şeyi açık söylemek zorundayız.

Tanıştığım konuştuğum biri olursa illaki evlilik ile sonuçlanacak diye bir şart yok. Bunun böyle olmadığının farkındayım. Belkide ben evlenmekten vazgeçeceğim bunu şimdiden bilmemiz imkansız tanışıp konuşuruz. Sonrasında kader bize ne yazmışsa onu yaşarız. Ben aslen Tekirdağlı’yım ama işim gereği Edirne’de yaşıyorum. Tanışmak istediğim kişininde Edirne’den olmasını istiyorum çünkü yakın olur ve sürekli görüşme imkanımız olursa ancak o zaman birbirimizi tam anlamıyla tanıyabiliriz. Aile ilişkilerine önem vermeyen kadına değer vermeyen ve nasıl davranacağını bilmeyen sevgisini saygısını gösteremeyen üslubu bozuk bir erkek istemem. Edirne’de yaşayan ve ilk evliliğinin yapmak isteyen 35 ve 40 yaşlarındaki kişiler bana ulaşabilirler.

İsmim Sahre. 35 Yaş Üstü Erkekle Evlenmek İstiyorum.

Merhaba, ismim Sahre. 37 yaşında Kars’ta yaşayan dul ve ikinci evliliğini yapmak isteyen bir kadınım. Benim gibi dul ve yalnız bir erkek varsa tabi evlenmeyi isteyen tanışmaktan memnun olurum. İlk eşimden boşandıktan sonra psikolojik olarak çok yıpranmıştım ve uzun bir süre erkeklerden uzak kalmayı tercih ettim. Ama yaşım artık bir hayli ilerlediği için daha fazla yalnız kalmak istemiyorum. Boyum 1.78, 56 kilo esmer bir kadınım. Yaşadığım sorunlar nedeniyle kendime çok dikkat edemedim şimdiye kadar. Ama artık kendimede daha çok dikkat ederek hayata en başından başlayarak güzel ve mutlu bir gelecek kurmak istiyorum.

Geçmişimde yaşamak isteyipte yaşayamadığım her ne varsa eşimle birlikte yapmayı çok istiyorum. Ben evliliklerin iki kişilik olduğuna inanan bir kadınım. Üçüncü kişiler dahil oldukları zaman her zaman sorunlar çıkıyor Hatta var olan sorunlarda daha çok büyüyor. Yapmış olduğun ilk evlilik evliliğimizin iki kişilik olmasını koruyamadığımız için bitti. Akrabalardan ya da tanıdıklardan çok fazla karışanlar oluyordu ve eski eşim beni onlara karşı koruyamıyordu. Yani anlayacağınız biraz basiretsiz birisiydi. Benimde mutlaka ki hatalarım eksiklerim olmuştur.

Yeri geldiği zaman sinirime hakim olamayıp asla yapmayacağım şeyler yaptığımda olmuştur. Ama artık geçmişi bir kenara bırakarak geleceğe bakmak ve umutlarımı yeşertecek birini bulmak istiyorum. Bu saatten sonra mümkün olur mu bilmiyorum ama umarım hayalimdeki gibi biriyle tanışarak evlenirimde çocuk sahibi olurum. Çocuk sahibi olmadan bu dünyadan gidersem bu durum içinde bir yara olarak kalır. Çocuk sevgisini ve annelik duygusunu hissetmeden hayatım son bulsun istemem. Artık yaşam ilerliyor ve daha fazla geç kalmadan evlenmek ve anne olmak istiyorum. Çocukları ayrıca çok seviyorum iyi bir anne olacağımada inanıyorum. Güzel ve mutlu bir aile kurmak isteyen 35 yaş üzeri Kars’ta yaşayan biriyle tanışmak istiyorum.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/35-yas-ustu-evlenmek-isteyen-bayanlar/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*