40 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ebru Ben.44 Yaşımdayım. Evlenmek İstiyorum.

Merhaba, ismim Ebru. 44 yaşındayım ve İzmir’de yaşıyorum. Dul bir kadın olduğum için eğer kısmet olursa ikinci evliliğimi düşünüyorum. İlk evliliğimin üzerinden çok uzun zaman geçti ve o evlilikten çocuğum olmadı. Sarışın balık etli bakımlı ve çekiciyim. Benim gibi bayanlardan hoşlanan ve niyeti gerçekten evlilik olan yaşı bana uygun karizmatik ve maddi sorunları olmayan biriyle tanışarak evlilik düşünüyorum. Çalışma hayatımda özel sektördeyim ve kendi işimi yapıyorum. Benim gibi kendi işini yapan ya da kamuda çalışan seviyeli dürüst birini düşünüyorum. Açık konuşmam gerekirse ben mükemmel kusursuz birini aramıyorum.

Çünkü hiçbirimiz mükemmel ve kusursuz değiliz tabiki. Benimde başkalarının sevmediği hatta benim bile sevmediğim taraflarım var. Sinirlendiğim zaman gözüm hiçbir şeyi görmüyor ve çok kırıcı oluyorum. Çok ağır konuşabiliyorum. Bu benim kendim hakkında söyleyebileceğim ve en sevmediğim yanım bu. Bakımlı olmak çekici görünmek sadece kadınlara has bir durum değil, benim elimi tutacak ve hayat yolculuğunda birlikte yürüyeceğimiz erkeğinde bakımlı ve çekici görünmesini beklerim. Zaten belirli bir yaşa gelmiş olgun insanlarız. Bu yaştan sonra hiç kimseye bakımlı olması gerektiğini öğretecek halimde yok.

Bu yüzden bakımsız hayata küsmüş gibi görünen kadınını mutlu edemeyecek beyleri sayfamda istemiyorum. Tabiki her arkadaşlık her ilişki evlilik ile sonuçlanacak diye bir şey söz konusu olamaz. Buradan tanışırız, eğer numaranızı bırakırsanız WhatsApp’tan sohbet edebiliriz. Daha yakından ilişki kurabiliriz, zaten ilişkimizin seyri evlenip evlenemeyeceğimizi bize gösterecektir Biz buradan ne söylersek söyleyelim ezbere konmuşmuş oluruz. Benim yaşıma gelmiş her insanın geçmişte yaşadığı tecrübeler acısıyla tatlısıyla yaşanmışlıkları acı tatlı hatıraları mutlaka vardır. Hepimizin hayatındada sarsıntılı günler olabilir. Ben bu yüzden kimseyi geçmişine bakarak değerlendirmek istemiyorum. Kimseninde geçmişime bakarak benim hakkımda karar vermesini istemem ve bunu doğru bulmam. Evlilik yolunda ilerleyecek ve son noktada bir karar vermemiz gerekecekse birbirimizi tanıyarak karar vermeliyiz, geçmişimize bakarak değil. Evlilik amaçlı arkadaş arayan 40 yaş üstü beyler yazsınlar.

40 Yaş Evlenmek İsteyen Bayanların Telefon Numaraları

Değerli islamisayfalar.com ziyaretçileri; 40 yaş üstü evlenmek isteyen kadınlar ve erkekler için bu sayfamızı oluşturmuş bulunuyoruz. Sizlerle şimdilik İzmir ve Malatya ve Eskişehir’den aramıza katılan 40 yaş üstü bayanların güncel evlilik ilanlarını paylaşıyoruz. Bizlere birçok evlilik ilanı ulaşıyor ancak en güvenilir ve en ciddi bulduklarımızı sizlerle paylaşıyoruz. Adana İstanbul İzmir gibi büyük şehirlerimizin yanı sıra ülkemizin diğer bütün illerinden ilçe ve beldelerinden sitemize ulaşarak 40 yaşta üstünde bayanların ve erkeklerin evlilik ilanlarını yayınladığımız bu platform sayesinde sizlerde mutlu bir evliliğe ilk adımlarınızı atabilirsiniz.

40 yaş üstü bayanlarla WhatsApp sohbet, 40 yaş üstündeki bayanların ikinci bahar için evlilik istekleri, Kamudan evlenmek isteyen 40 yaşlar üzerindeki olgun dul bayanların WhatsApp sohbet grupları, Dini evlilik yapmak isteyen 40 yaş üstü dul bayanlarla ücretsiz mesajlaşma ve sohbet, Dul ve çocuksuz bayanların evlilik ilanları ve profil fotoğrafları, Evlenmek için 40 yaş ve üzerinden dul bayan arayan olgun erkekler, Evlenmek için arkadaş arayan 40 yaş ve üzerindeki kamu çalışanı yalnız bayanlarla tanışma.

Selam. Evlenmek İçin 40 Yaş Üstü Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, Malatya’dan Asu ben. 42 yaşındayım Dulum ve ikinci kez evlilik yapabilmek için 40 yaş üstü bir erkek arkadaşla tanışarak evlenmeyi diliyorum. İlk evliliğimden sonra uzun bir süre yalnız kaldım. Yalnızlık derken hayatıma giren kısa süreli arkadaşlıklar oldu ama uzun süreli seviyeli ciddi bana evliliği hatırlatacak ve bunu hissettirecek bir ilişkim olmadı. Ben zaten bu süreç içerisinde evlenmeyi düşünmüyordum ama bunu düşündürecekte birisiyle karşılaşamadım. Esmer ve bakımlıyım ama güzel olduğumu iddia edemem, böyle bir şey iddia edersem çokta gerçekçi olmamış sayılırım.

Maddi durumum yerinde ve yalnız olduğum için birazda sıkıntıdan şimdiye kadar vaktimi hep farklı yerleri gezerek geçirdim. Bundan sonraki hayatımda bir evlilik yaparak daha farklı yerleri eşimle gezmeyi planlıyorum. Hiçbir sorunu kafasına takan büyüten birisi değilim, çünkü biliyorum ki bu hayat bir gün son bulacak ve tüm dertlerimiz sıkıntılarımız geride kalacak. Dünyanın dertleriyle dertlenecek olursam hayattan tat almayı unutacağımıza inanıyorum. Bu yüzden sadece hayatın güzel yanları ile ilgileniyorum. Herhangi bir sağlık sorunum yok gayet sağlıklıyım. Sağlığıma çok dikkat ederim. Yağmurlu havaları, yağmurda ıslanmayı, romantizmi severim ama kalbim boş olunca sevdiğim her ne varsa hiçbirinden keyif almıyorum.

Başımı omuzuna yasladığım zaman ondan güç alacağım, bütün dertlerimi unutacağım biriyle evlenmenin hayalini kuruyorum. Umuyorum ki bu ilanı yazdıktan sonra hayallerim gerçek olacaktır. Ben üniversite mezunuyum bu yaşıma rağmen hala okumaya çalışıyorum ve dışarıdan eğitimime devam ediyorum. Okumayı bilgi sahibi olmayı kültürümü geliştirmeyi seviyorum ve üniversite mezunu kültürlü deneyimli varlığı ile kadınına güç kaynağı olacak, bana huzur verecek, tartışmayı ve kavgalı ortamları sevmeyen yapıcı olabilen, kalp kırmaktan kaçınan birini istiorum. Böyle erkeklerin var olduğunu biliyorum ama kader şu ana kadar karşıma çıkarmadıysa bununda illaki bir nedeni vardır, belkide doğru zaman şu andır. Benimle aynı düşünceleri paylaşan 40 yaş üstü evlenmeyi isteyen, Malatya’da olan bir beyefendi varsa tanışmak isterim.

41 Yaşımdayım. Dürüst Biriyle Tanışmak ve Evlenmek İstiyorum.

Selam arkadaşlar, ismim Rümeysa ve Eskişehir merkezde yaşıyorum. Yaş itibariyle tahmin edebileceğiniz gibi dul bir kadınım ama çocuğum yok. Şu an ailemle birlikte yaşıyorum. Burada olma amacım ise dürüst evine bağlı kalabilecek kadınına sahip çıkabilecek biriyle tanışarak yeniden evlenmeyi düşünüyorum. Daha önceki evliliğimde aceleci davrandığım için hata yaptığımı evlendikten kısa bir süre sonra anladım. Bu yüzdende ikinci evliliğimde aynı hatayı yapma gibi bir lüksüm yok. O yüzden bu sefer sabırlı davranarak doğru kişi olduğundan hem aklım hem kalbimle emin olduğun kişiyle bu yola girmek ve hayat arkadaşı olmak isterim.

Evlendikten kısa bir süre sonra bazı sağlık sorunlarım ortaya çıktı ve bu sorunlarım beni o günlerde çok zorladı. Neredeyse hiçbir şeyi kendi başıma yapamıyordum eşim ise ondan beklediğim maddi manevi desteği bana göstermedi. Evlilik dediğimiz şey sadece güzel günleri bir arada geçirmek olmamalıydı ama maalesef benim evliliğim böyle oldu. Bu konuda eski eşimi artık suçlamıyorum bile çünkü herkes kendine yakışan neyse onu yapıyor hayatta. Bazen düşünüyorum evli olduğum erkek böyle bir sıkıntıya girse ben tüm varlığımla ona destek mi olurdum yoksa umursamayıp ona sırtımımı dönerdim.

Elbette ki hayat arkadaşıma sonuna kadar destek olurdum. Çünkü evlenmek el ele tutuşmak ve bu yolculuğa çıkmak bunu gerektirir. Şu an hiçbir sağlık sorunum yok çok şükür ama yine aynı şekilde bencil ve sadece kendini düşünen biriyle tanışmak yeniden yanlış bir karar almak ve yanlış bir evlilik yapmaktan da çok korkuyorum. Ben her zaman eşime çevremdekilere ve sevdiklerime karşı samimi olmaya onlara rlimden geldiğince sıkıntılarında yardımcı olmaya çalıştım. Çevremdeki insanlardanda böyle bir sıkıntıya düştüğüm zaman maddi manevi destek beklemek benim hakkım diye düşünüyorum. Eskişehir’den 40 yaş üstü ciddi kişilerin tanıtıcı mesajlarını bekliyorum.

Anahtar Kelimeler:

40 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar,

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*