40 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

Evlenmek İçin 40 Yaş,Olgun ve Zengin Erkek Arıyorum

Merhaba nasılsınız. Sizlere Aydın merkezden yazıyorum. 42 yaşımdayım ve sarışın bir bayanım. Daha önce evlilik yaptım ama çocuğum yok. Çocukları çok seviyorum. Bu sefer mutlaka çocuk sahibi olmak istiyorum. Önceki evliliğim çocuk sahibi olacak uzun sürmedi. Zaten ilk birkaç yıl çocuk olmasını bende istemedim. Sonrasında ise huzursuzluk çıkınca çocuk yapmak büyük risk olurdu benim için. Annelik duygusunu yaşamayı çok istiyorum. Bu benim için çok önemli. Ancak bir çocuk bana aile olduğumu hissettirebilir. Çocuk olmadan benim bir ailem var diyemiyorum.

Evlilik konusunda ciddiyetimi görmeniz için kendi resmimi koydum. Resim bana ait fake resim değil. Ancak telefon numarası bırakamam. Bırakırsam neler olacağını tahmin edersiniz. Ancak siz numara bırakıp kendinizi tanıtırsanız görüşme şansımız olabilir. Evleneceğim kişinin batı kültürü ile yetişmiş olmasını isterim ve çok kıskanç olamaması gerekir. Çünkü kısıtlanmak hoşuma gitmiyor. Hiçbir kadının hoşuna gitmez. Yaşıma rağmen çocuk olmadığı için fiziğim düzgün kaldı ve bozulma olmadı. Tabi bunda kendime dikkat etmeminde etkisi var. Fırsat buldukça spor yaparım.

Kendimi çok duygusal birisi olarak görmüyorum. Tatlı küçük sürprizleri severim. Mutlu eder beni bu tür şeyler. Çalışan bir kadınım. Kendi ekonomik özgürlüğüm var ve kendi ayaklarım üzerinde duruyorum. Özel sektörde muhasebeci olarak çalışıyorum. Maddi olarak güçlü birinin olmasını istiyorum çünkü hayat gerçekten zor. Evlendikten sonra maddi sorunlarla boğuşmak istemem. Mutlu olmak için kim ne derse desin maddiyat şart. Kültür farkı yaşamayacağım biriyle tanışmak ve ciddi bir ilişki kurmak istiyorum. 40 yaş civarındaki biriyle tanışabiliriz. Mesajınızı bekliyorum.

Selam, 40 Yaş ve Üstü Evlenecek Erkek Arıyorum

Merhaba, Yeşim ben.Mersin’de yaşıyorum. Kısmet olurda ilk defa evlenmek istiyorum. Ben 47 yaşımdayım. Bu yaşıma kadar özgürlüğün tadını çıkardım. Rahat ve çok hareketli, çevremdeki birçok kişinin imrendiği bir hayatım oldu. Ama artık ben onlara imrenerek bakmaya başladım. Çünkü anladım ki evlenmek bir istek yada arzu değil ihtiyaç olduğunu anladım.Bu yaşta gelinlik giyme hayali kurmuyorum tabi ama bir ailem olsun,kendimi birine ait hissetmek istiyorum. Hayattan isteyipte alamadığım bir heves veya bir heyecan kalmadı. Artık bir kişi olsun ve hayatımın sonuna kadar onunla iyi kötü yaşanacak ne varsa yaşamak istiyorum.

Laf olsun diye söylemiyorum ama benim yanımda bir erkek her zaman mutlu olur. Çünkü hiçbir zaman moralimi bozmam ve ne olursa olsun kafama takmam. Çok eğlenceli deli dolu birazda çatlak bir kadınım. Benim gibi ruhu canlı ve bedeni diri birini istiyorum. 40 yaş ve civarında olabilir. 40 yaş altı birisi olursa çok yakışmayız sanki. Yan yana durunca abes dursun istemiyorum. Yanıma yakışan ve yanına yakışacağım, yanında kendimi daha güçlü ve rahat hissedeceğim birisi olmalı. Çalışan bir kadınım ve gelirimde fena sayılmaz. İllaki erkeğinde kendine göre geliri olacaktır. Bu yüzden maddiyatı dert etmiyorum fazla. Maddiyat önemlideğil ama sadakat çok önemli. Gözü sürekli sağa sola bakan erkek istemem. Birde bu saatten sonra zamparalık çekemem. Evlenmek isteyen 40 yaş civarı beyler yazsın tanışalım.

Bu bloğumuzu sadece evlenmek isteyen 40 yaş ve üstü olgun bay ve bayanlar için olusturduk. Evlilik gibi , aile olmak ve yuva kurmak gibi kutsal bir amacınız varsa ve bizlerde sizlere bu konuda biraz olsun yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bizlere. Bu bloğumuzu bu anlayış ve bilinç ile oluşturmuş bulunmaktayız. Hiç şüphesiz bizleri var eden, varlık nedenimiz sizlerin mutluluğudur.

Daha önce hiç evlenmemiş veya evlenip ayrılmış olabilirsiniz. Yaşınız ve durumunuz ne olursa olsun evlenmek ve aile olmayı istemek herkesin hakkıdır. Ancak doğru bir birliktelik yani aklınızın ve mantığınızın onaylamadığı ya da sadece birinin onayladığı biriyle evlilik yaparsanız sonuç sizler için hüsran olabilir.

Gençler bu konuda olgun insanlara göre biraz daha şanslı durumdalar. Olgun erkekler ve bayanlar eş bulmak konusunda daha çok sıkıntı yaşamaktalar. Bunun nedeni gençlerin daha fazla sosyal olmalari da olabilir,farklı nedenleride olabilir. Evlenmek istiyor ama bir türlü doğru kişiyi bulamıyorum diyorsanız, kesinlikte doğru adrestesiniz. Evlenmek isteyen 40 yaş ve üstü bayanların profillerini inceleyerek onlarla iletişime geçebilirsiniz..

İstanbul’dan Evlenecek Olgun Erkek Arıyorum

Merhaba ismim Funda ve 36 yaşımdayım. Elit bir beyefendi ile tanışmak için buradayım. Reelde tanıştıklarım beni çok hayal kırıklığına uğrattı. Uzaktan bakınca delikanlı mert adam diyorum. Yaklaşıp daha yakından tanıyınca benim gözündeki o delikanlı mert adam yerini seviyesiz boş bir serseriye bırakıyor. Bu zamana kadar sanal ortamlardan, sosyal medyadan ilişki kurmaya hep karşı çıktım ama sanırım bu konuda ben biraz yanıldım. Çevremde internet üzerinden tanışıp flört eden, dost arkadaş olan hatta evlenenler dahi var ve hepside benim gördüğüm kadarıyla çok mutlular. En azından benim kadar mutsuz değil hiçbirisi.

Ben ingilizce öğretmeniyim. Birkaç yıl yurt dışında eğitim gördüm. Onun dışında hayatım İstanbul’da geçti. Burada yaşamaktan mutluyum ve ileride bir ailem olursa yine burada yaşamak ve çocuklarımı burada büyütmek isterim.Bu şehir benim için tutkulu bir aşk gibi. Sokaklarında gezerken sanki sevgilimle dans ediyor gibi mutlu oluyorum. Seviyeli ağırbaşlı ve olgun erkekler tercihim. Ve lütfen ciddi olanlar, seviyesiz muhabbetlere girmeyecek, kendini bilen erkekler yazsın.

Ben aslen Diyarbakır kökenliyim ama oraları hiç bilmem. Hayatım hep burada geçti. Artık yaşım iyice ilerlemeye başladı ve bir an önce ailem olsun çocuklarım olsun istiyorum. Tartışma seven birisi değilim. Sakinliği ve huzurlu arıyorum sadece. Benim gibi sakin yaşamayı seven birisi ile gayet uyumlu olabiliriz. Tabi birazda uzun boylu olması gerekiyor. Benden kısa boylu birisi olursa çok yakışmaz yanıma. Uzun boylu ve karizmatik erkek arıyorum. Niyeti ciddi ve evlenmek isteyen beylerle tanışmak isterim.

40 Yaş Dürüst Biriyle Evlenmek İstiyorum

Merhaba olgun beyler nasılsınız. Elif ben Ankara Mamak’tan yazıyorum. Dul ve ikinci evliliğini yapmak isteyen bir bayanım. Daha önceki evliliğimden 3 çocuğum oldu. İkisi kız ve bir erkek çocuğum var. Kızlarımda benim gibi erken yaşta evlenerek kendi hayatlarını kurdular ve kendi yollarına gittiler. Ben hayatta herkesin mutlu olmasını isterim ve çevremdekilerin mutluluğu beni daha çok mutlu eder. Başkalarının mutluluğu beni asla rahatsız etmez. Kötü kalpli hasetlik besleyen biri değilim.

Ben 46 yaşımdayım ve 40 veya en fazla 50 yaşlarında biriyle tanışmak için buradayım. Aslen Kırşehirli’yim ama uzun yıllardır buradayım. Artık kendimi Ankara’nın yerlisi gibi hissediyorum. Artık yaşım bir hayli ilerledi. Çocuklarımı büyütmek için az mücadele vermedim. Onlar hayatlarını düzene koyduğuna göre artık benimde yeniden kendimle ilgilenmem için engel kalmadı. En küçük oğlum evli değil ama o da benimle yaşamıyor.

Sarışın ve hafif kiloluyum. Bu yaşta özellikle üç çocuk doğurunca haliyle tığ gibi kalamazdım. Bu tür şeyleri kendine dert edenler yazmasın çünkü ben fiziksel görünüme hiç önem vermem. Ama bakımlı olmasına dikkat ederim. Evlenmek ve yeniden birine ait olmak için belkide şu an ilk evliliğimden daha çok heyecan duyuyorum. Çünkü artık tecrübeli bir kadınım ve neyi, ne zaman, nasıl yaşamak gerektiğini biliyorum. Heyecanıma ortak olmak isteyen olgun ve ciddi varsa tanışalım lütfen.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*