45 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlar

45 Yaşımdayım. Dulum. Hayat Arkadaşı Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar Selma ben. Kayseri merkez’de yaşıyorum, aslen Yozgatlı’yım. Kayseri’de kamu görevlisi olarak müzede çalışıyorum. Üniversite arkeoloji mezunuyum. Daha önce bir evlilik yaptığım için dul bir kadınım ve benim gibi dul kalmış yalnız yaşayan bir beyefendiyi ile tanışmak ve evlenmek istiyorum. Mesleğim gereği bazen farklı şehirlerde kısa süreliğinede olsa gidiyorum. Bu şekilde iş seyahatleri yapmak çok hoşuma gidiyor çünkü ben gezmeyi seven bir kadınım. Gezmek farklı yerleri görmek çok güzel bir duygu. Lise yaşlarımdan bu yana tarihe olan merakımdan dolayı arkeoloji bölümü okudum ve şu an sevdiğim işi yapıyorum.

Bu yüzdende çok mutluyum sevdiği işi yapmak her insana kısmet olmuyor. Ben bu yönden şanslı biri sayılabilirim. İş hayatımda her ne kadar çok şanslı olsamda malesef aşk hayatımda ve evlilik hayatımda aynı şansı bulamadım. Evlendiğim ilk eşimle aşık olarak evlenmiştik. Ama sanırım biraz acele ettik. Tanıştıktan ve birbirimize aşık olduktan sadece birkaç ay sonra apar topar evlendik. Hatta ailelerimize karşı çıkarak evlendik. Çünkü ailelerimiz bizi birbirimize uygun görmüyordu. Ne yazık ki zaman onları haklı çıkardı. İlk evliliğimden edindiğim tecrübeyle şimdi çok daha iyi bir ev kadını olabilirim. Hiç olmazsa aynı hataları tekrarlamayacak kadar hayat tecrübem var.

Bu tecrübeler ile yeni kuracağım ailemde yeni eşimle birlikte mutluluğu beraber inşa etmek isterim. Mutluluk dediğimiz şeyin zenginlikte lüks ve şatafatta olmadığını biliyorum. Mutluluk insanın sevdikleriyle birlikte neşeli ve huzurlu günler geçirmesinden başka hiçbir şey değil. Benim tüm kalbimle seveceğim ve beni aynı şekilde sevecek, sadakatinden asla şüphe duymayacağım birini tanıyarak bu hayalimi gerçek kılabilirim. Benimle aynı hayalleri paylaşıyorsanızda mutlaka tanışmak isterim. Çünkü aynı hayali paylaşan iki insan birbirinden uzakta ve ayrı kalmamalı diye düşünüyorum. Düzenli bir işi olan, yaş olarak bana uygun aynı zamanda çevresinden saygı gören ve kadınınada saygı göstermesini bilen biriyle tanışmak istiyorum.

45 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlarla Whatsapp Sohbet

Yaş itibarı ile 45 yaş üstü erkekler ve bayanların büyük bir çoğunluğu hayatlarında bir şekilde eşlerinden ayrılmış ya da eşlerini kaybederek dul kalmış kişiler olarak karşımıza çıkmaktadır. Mutlaka herkes evlendiği ilk eşiyle mutlu olacağına hayatının sonuna kadar onunla birlikte olacağına inandığı için o kişiyle evlilik yapmıştır ancak hayat karşımıza hiç istemediğimiz ve beklemediğimiz durumları çıkarabilir. İkinci bir evliliği yaparak ikinci baharınızı yaşamak isteyebilirsiniz. 45 yaş üstü erkekler ve bayanlardan sayıları çok azda olsa ilk defa evlenecek kişilerde mutlaka vardır. Bu sayfamızda 45 yaş üstü erkek ve bayanların güncel evlilik ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Evlenmek isteyen 45 yaş üstü bayanların telefon numaraları. 45 yaş üstü bayanlarla evlilik amaçlı sohbet ve arkadaşlık. Evlenmek isteyen 45 yaş üstü erkekler ve kadınların Facebook sohbet grupları. Evlilik için arkadaş ve sevgili arayan 45 yaş üstü bayan ilanları. Kayseri 45 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar. Evlenmek için 45 yaş ve üzeri Suriyeli bir bayanla tanışmak isteyen erkekler. Evlenmek isteyen 45 yaş üzerindeki dul bayanların WhatsApp numaraları.

Merhaba 45 Yaşımdayım. Evlilik Amaçlı Arkadaş İstiyorum.

Merhaba, ismim Nuran, Manisa merkezde yaşıyorum ve evlenmek amaçlı bir erkekle tanışarak arkadaşlık kurmak istiyorum. Ancak bu şekilde bir arkadaşlık kurarak birbirimizi tanıyabileceğimize ve evlilik için bir karar verebileceğimize inanıyorum. Birlikte zaman geçirmeden arkadaşlık yapmadan birbirimizin huyunu suyunu iyi ve kötü yanlarımızı yaşayarak görüp değerlendirmeden bir karar vermek çok yanlış olurdu. Bu yüzden evlenmeyi düşünen ve evlilik öncesinde bir süre arkadaşlık yapabilecek Manisa’dan beylerin mesajını beklerim. Ben 45 yaşındayım ve özel sektörde çalışıyorum.

Şu an yalnız bir kadınım çünkü annemi uzun yıllar önce kaybettikten sonra geçtiğimiz yıllardada babamı kaybettim. Kardeşimde olmadığı için ailemden veya ailem diyebileceğim hiçbir kimsem yok, zaten hiçbir zaman bir aile ortamım olmadı. Aile sevgisinden ve duygusundan mahrum kalmanın nasıl büyük ve derin bir acı olduğunu tahmin edemezsiniz. Özellikle hayata tek başına tutulmaya çalışan yalnız bir kadın için çok daha zor. Erkek olsaydım bazı zorlukları omuzlamak belki daha kolay olurdu. Erkek içinde kolay değildir mutlaka ama kıyaslayacak olursak kadınlar için çok daha zor bir durum. Hani bazı insanların hayat hiç yüzüne gülmez ya, galiba bende o kişilerden biriyim. Annesini hiç görmemiş babasını kaybetmiş ve hayatta destek alabileceği bir kardeşi olmayan bir kadının durumunu empati yaparak anlayabilirsiniz.

Keşke güzel bir kadın olsaydım belki o zaman aradığım mutluluğu daha çabuk bulabilirdim, çünkü o zaman bana ilgi duyan benimle evlenmek isteyen bir erkek mutlaka karşıma çıkardı. Gerçeklerle yüzleşmesini bilen biriyim güzel olmadığımın farkındayım. Ama her şeyin güzellik olmadığınıda biliyorum. Benim gibi düşünen biriyle tanışarak arkadaşlık kurabilir ve evlenebilirim. Güzellikle, dış görünüşe önem veren ve eşinin çekici olmasını isteyen bir erkekle anlaşabileceğimi zannetmiyorum. Kendi birikimimle bir araba aldım babamdan ise bana güzel bir ev kaldı. Çalışıp kazandığım ihtiyaçlarım için yetiyor. Anlayacağınız evlilik için maddi açıdan hazırım diyebilirim. Eğer sizlerde maddi manevi evlolihe kendinizi hazır hissediyorsanız ve benim gibi sıcak bir aile kurmayı çok istiyorsanız tanışmak isterim.

Yaşım 45. Gümüşhaneli’yim. Evlenmek İstiyorum.

Merhaba ismim Nergis, 45 yaşındayım Gümüşhane’de yaşıyorum ve uygun biriyle evlenmek istiyorum. Benim için evlenebileceğim erkekte aradığım tek özellik dürüst ve namuslu olmasıdır. Gerçi erkekler çoğu zaman namusu kadından bekler ve kadında görmek ister ama erkeğinde namuslu olması başka kadınlara ilgi duymaması gerekir. Evlilik ciddi bir konu olduğu için ve her erkekte tanışmak ve evlenmek istediği kadınım nasıl bir hayatı olduğunu geçmişinde neler yaşadığını bilmek isteyeceği için, bu günüm ve geçmişim hakkında bilmeniz gerekenleri sizlerle paylaşmak için buradayım.

Elbette ki hiçbirimizin hayatı güllük gülistanlık mükemmel değil. Hem bu günümüzde hem geçmişimizde yaşadığımız mutlaka birçok sorun vardır. Zaten hayatın kanunu böyle. Bunu bildiğim için sorunsuz bir erkek arıyorum diyemem ama sigara ve alkol bağımlısı kötü alışkanlıkları olan evine ve eşine ilgisiz kalabilecek kişilerlede tanışmak istemem. 3 yıl süren ve çocuğumun olmadığı bir evlilik yaşadıktan sonra arkadaşlık sitelerinden tanıştığım birisi olmuştu. Onunlada kendi aramızda bir nişan yapmıştık. Her şey iyi güzel gidiyordu hiçbir sorunumuz yoktu. Ancak ailelerimiz bizim arkadaşlık sitesinden tanıştığımızı öğrenince bu duruma karşı çıktılar onun ailesi beni istemedi, benim ailemde onu istemiyordu.

Oysa ki biz birbirimizi seviyorduk, birbirimizden hoşlanıyorduk ve birbirimize olan güvenimizde hiçbir problem görünmüyordu. Her ikimizde ailelerimizi karşımıza almak istemediğimiz için bu birlikteliğe son vermek zorunda kaldık. Belki de böylesin daha iyi oldu. Benim arkadaşlık sitelerine ya da buradaki tanışmalara karşı bir ön yargım yok. Ancak bunu ailelerimize anlatmak pek mümkün olmadı. Artık ben ailemle bu sorunu aştığım için yeniden buradayım ve biriyle tanışmak istiyorum.

Ancak tanışacağım kişiden beklentim öyle bir durumu ailesi öğrendiği zaman sorun çıkarmayacak birisinin olması gerekir. Çünkü aynı zor durumlara tekrar düşmek ve o sıkıntıyı tekrardan yaşamak istemiyorum. Biraz fazla duygusal biriyim üzüldüğüm zaman çok kolay ağlarım. Ağlamayı sevmiyorum ama bu elimde olan bir şey değil. Gümüşhane’de memur olarak çalışıyorum. Benim gibi çocuğu olmayan bekar ya da daha önce bir evlilik yapmış ve ayrılmış birini tanıyarak evlenmeyi düşünüyorum. Gümüşhane’de yaşayan 45 yaş üstü beyler yazarsa tanışabilirim.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/45-yas-ustu-evlenmek-isteyen-bayanlar/,

2 yorum

  1. Manisa lisin bende eşimi kaybettim emekli egitimciyim aile bağlarının önemini anlıyan biriyim yaşlarda uygun eğer isterseniz tanışabiliriz bende manisa liyim merak etmeyin anlaşırsak evlenebiliriz saygilar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*