55 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlar

58 Yaşımdayım. Ordu’dan Evlenmek İsteyen Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba beyler, ismim Serpil. Ordu’da yaşıyorum, dul bir bayanım ve ikinci baharımı yaşamak amacıyla tanışacağım biriyle evlilik düşünüyorum. Daha önce yurt dışında yaşamış olgun esmer bir kadınım. Giyim tarzı olarak modern giyiniyorum şık ve bakımlı görünmeye çalışıyorum ve her kadınında öyle olması böyle görünmesi gerektiğini düşünüyorum. En fazla 65 yaşında bir erkekle tanışabilmek için buradayım daha önceki evliliğimden çocuklarım var ama hepsi yetişkin insanlar ve yurt dışındalar. Ben 35 yıllık bir evlilikten sonra eşimden ayrılmak zorunda kaldım. Eşim beniml daha öncede aldatmıştı bunu biliyordum ama ispatlayamadığım için bir şey yapamadım, ancak en son kendisinden yaşça çok daha küçük bir bayanla beraber olduğunu anladım.

Eski eşim zengin ve karizmatik bir erkek olduğu için genç bayanların ilgisini çekiyordu. Eşimde yaşımız ilerledikçe benden daha fazla uzaklaşıyordu. Sonuçta her ikimizde isteyerek ayrıldık. Ancak hayatının geri kalanını yalnız ve mutsuz yaşamak istemiyorum. Bu yüzdende bana ikinci baharımı yaşatacak ve benimde ona mutluluk verebileceğim birini arıyorum. Hayatım boyunca her zaman kaliteli ve lüks yaşadım, çünkü hem Avrupa’daydım hemde eşim varlıklı birisiydi. O yaşlarda varlıklı olmasa dahi zorluklarla mücadele edebilirdim belki ama artık bu yaştan sonra ne maddi ne de manevi bakımdan herhangi bir zorlukla karşılaşmak istemem.

Bu yüzden benim gibi maddi durumu iyi olan kaliteli ve lüks yaşamayı seven en fazla 65 yaşlarında karizmatik bir erkekle tanışmayı umut ediyorum. İstesem şu an yine Avrupa’da yaşayabilirim ama uzun yıllar memleketimin hasretini çektikten sonra buraya geldiğime ve burada yaşadığıma hiç de pişman değilim. Son derece mutluyum ama hayatımın tek eksiği şu an sevgisizlik. Bu ilan sayesinde bu sorunumada çare bulacağıma inanıyorum. Benim gibi sevgi ve huzurlu isteyen ikinci baharını arzu eden ordu ve civarından birisi varsa tanışarak bir süre sohbet etmeyi ve daha yakından tanımayı isterim.

55 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanların Telefon Numaraları

Özellikle 55 yaş ve üzerindeki erkekler ve kadınlar evlenmek istedikleri zaman tercihleri arkadaşlık ve sohbet siteleri oluyor, çünkü genç ve güzel bayanlar hem durumları itibarıyla hemde daha fazla sosyal ortamlarda bulundukları için evlenecekleri veya evlenmek isteyecekleri erkekle tanışma konusunda daha az sorun yaşamaktadırlar. Oysa 55 yaş üzeri kadınlar ve erkekler daha az sosyal ortamlarda bulundukları ve daha az kişiyle tanışma şansları olduğu için arkadaşlık sitelerinden evlenecek birini aramaktadırlar. Bizlerde islamisayfalar.com olarak bu sayfamızda 55 yaş üzerindeki kadınların evlilik ilanlarını yer veriyoruz.

55 yaş ve üzerindeki evlenmek isteyen bayanların telefon numaraları. Evlenmek isteyen 55 yaş üzeri olgun ve dul bayanların WhatsApp numaraları. İkinci baharını yaşamak isteyen 55 yaş üzerindeki kadınlarla WhatsApp sohbet. Evlenmek için sohbet arkadaşı arayan 55 yaş üzeri erkekler ve kadınların Facebook sohbet grupları. Evlilik yapmak isteyen 55 yaş üzeri bayanların ücretsiz evlilik ilanları. Evlenmek için zengin erkek arayan 55 yaş üzeri dul bayanların telefon numaraları.

55 Yaşımdayım. Bilecik’ten Hayat Arkadaşı Arıyorum.

İsmim Nazife Bilecik’te yaşıyorum ve 55 yaşındayım. İlk evliliğimin üzerinden uzun yıllar geçtikten sonra şimdi yeniden kendimi evlikiğe hazır hissettiğim için ve artık yalnız kalmak istemediğim için evlenebilecek birini arıyorum. Şu an emekliyim çalışmıyorum yani emekli maaşımla geçiniyorum ama can sıkıntıma iyi geldiği için hobi niyetinde yaptığım küçük işler var. Geçmişimde yaşadığım büyük sıkıntılar büyük acılardan sonra bütün bunları bana unutturacak huzur verecek 55 yaş üstünde bir erkekle tanışmak istiyorum. Benim yaşlarımdaki insanların evlenmek için güzel çekici birini aradığını zannetmiyorum.

Bende zaten çok yakışıklı birini hayal etmiyorum ama yaşımız her ne olursa olsun özelliklede bir kadın olarak bakımlı olmak temiz ve titiz olmak zorundayız. Bütün erkekler evleneceği kadının bu şekilde olmasını bekler. Eğer niyetiniz evlenmekse ve benimle ilgileniyor tanışmak istiyorsanız bu konuda içiniz rahat olabilir son derece temiz ve bakımlı biriyimdir. Ama tabi 55 yaşında bir kadın olarak güzel olduğumu iddia edemem. Çocukları çok sevmeme rağmen yaşadığım evlilikte çocuğum olmak bana kısmet olmadı. Bu yaştan sonra çocuk sahibi olmamda mümkün değil ama bir çocuğa sahip olmak bu dünyaya benden geriye bir şey kalmasını çok istiyorum.

Küçük bir çocuğu bu yüzden evlatlık edinmek istiyorum ama bu tabiki tek başıma verebileceğim kendi inisiyatifime kalan bir şey değil. Çünkü ben bunu evlendikten sonra yapmak istiyorum. Eşiminde fikrini almak isterim. Tabi bu evlendikten sonra konuşulacak bir konu ama şimdiden bunu bilmenizde fayda var. Eğer tanıştığım ve evlenmek isteyeceğim kişinin küçük bir çocuğu olursa o zaman evlatlık almama gerek kalmaz. Tek çocuklu bir beyle tanışırsam çok daha fazla mutlu olurum. Çocuğuna anne olamam belki ama annesi kadar ona iyi bakabilirim. Bu konuda kendine güveniyorum. Eğer sizde bana güveniyorsanız ve benim şartlarıma uygun biriyseniz yazmanızı isterim.

İsmim Serpil.55 Yaş Dulum. Evlenmek İstiyorum.

Aydın Didim’den herkese merhaba arkadaşlar Serpil ben. 55 yaşındayım daha önce evlilik yapmış bir kadınımım. Şu an ikinci evliliğimle ikinci baharı yaşamak amaçlı beyefendi biriyle tanışmak için buradayım. Didim’de turizm sektöründe kendi iş yerimi işletiyorum. Eski eşimden ayrılmadan önce onunla birlikte işletiyorduk. Çok şükür beni kimseye muhtaç etmeyecek çok aşırı lüks olmadığı müddetçe istediğim her şeyi yapabilecek kadar bir kazancım var. Şehir olarakta belkide birçok insanın bu şansı bulamayacağı kadar güzel bir yerde yaşıyorum ve bunun kıymetini biliyorum. Daha doğrusu ben genel olarak sahip olduğum her şeyin kıymetini bilirim. Sahip olamadığım şeyler ise beni üzmez çünkü ben açgözlü nefsi doymayan hırslı bir kadın değilim. Eski eşimlede yollarımızın ayrıldığı nokta tamda burasıydı. O çok hırslı bir erkekti bu yüzden çok fazla anlaşamıyorduk. Onun bu hırsı yüzünden maddi manevi sahip olduğumuz birçok şeyi kaybettik. Maddiyatı önemseyen birisi olmadığım için giden maddi kayıplar umurumda olmadı çokta üzülmedim. Ancak evli bir çift olarak bir karar verilirken bana hiç sorulmaması hatta birçok şeyin benden gizlenerek yapılması beni çok rahatsız etti. Onu bu konuda defalarca uyarmama rağmen her seferinde aynı şeyi yaptı ve beni umursamadı. Tabi ben bu duruma bir yere kadar sabredebildim. Beni umursamayan bir erkeği bir yerden sonra bende umursamam.

Sarışın hafif kilolu orta boylarda bir kadınım. Erkeklerin dikkatini çekecek kadar güzel olmadığımın farkındayım ama hem güzelliğim hem karakterimle öyle her erkeğin reddedeceği birisi de değilim. Beni buraya yani bu siteye getiren bu ilanı vermeme neden olan şey erkeklerden ilgi görmüyor olmam değil. Aksine çevremde ilgi gösteren pek çok kişi oldu bu zamana kadar ama onları istememenin kendi içinde farklı nedenleri oldu. Bunları burada anlatmanın bir anlamı olmaz. İstediğim hayalini kurduğum erkeğe gelince benim gibi sıradan yaşamayı sevsin ya da buna tahammül edebilsin. Çok yükseklerde gözü olmasın ve hırslarına ihtiraslarına kapılıp beni yok sayacak birisi olmasın. Böyle biriyle konuşup tanışarak evliliğe dönük bir ilişki kurabiliriz. Sadece Aydın ve ilçelerinden 55-60 yaş arası dürüst erkeklerin bana ulaşmasını istiyorum.

Anahtar Kelimeler:

orta yaşlarda 55 amı yanık dul bayanlar,55 yaşlarında dul bayan arıyorum samsun il sınırlrı içinde,55 yaşlarında dul bayanlarla tanışmak istiyorum 74 yaşındayım karizmatik yerimdeyim,avrat arıyorum evlenmek için 55 yalarında koca memeli,

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*