60 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlar

İsmim Nazan. 60 Yaş Üstü Erkekle Evlenmek İstiyorum.

Merhaba, Nazan ben. 62 yaşındayım İstanbul’da yaşıyorum, aslen Adanalı’yım ama çok uzun yıllardır İstanbul’da yaşıyorum. Daha genç bir kız iken eşimle evlenerek İstanbul’a geldim ve yaklaşık 40 yıldırda buradayım. Bir süre önce eşimi trafik kazası sonucu kaybettim. Eşimle benim evliliğimiz boyunca hiç çocuğumuz olmadı tıbbi sorunlar nedeniyle. Anne olmak bana kısmet değilmiş. Benim evlendiğim yıllarda tıp şimdiki kadar gelişmiş değildi o zaman buna bir çare bulamadım sonrasında ise benim yaşım çok ilerlemişti anne olmak için. Annelik duygusunu yaşamayı her şeyden çok istemiştim ama maalesef kısmet olmadı.

Eşimde gittikten sonra hayatta yapayalnız kaldım, konuştuğum birkaç arkadaşın dışında hiç kimsem kalmadı. İstanbul gibi güzel bir şehirde bu kadar yalnız olmak üzüyor ben. Kendime yeni bir hayat arkadaşı arıyorum. Hayatımın son dönemlerine girerken mutluluktan ve huzurdan mahrum kalmak istemiyorum. Huzura ve mutluluğa en çok ihtiyacım olduğu yaşta yalnız kaldım. Bu yalnızlığı bitirmek istiyorum ama belirli bir yaştan sonra hayat arkadaşı bulmak çok daha zor oluyor. Maddi sorunun yok ama bizim yaşımızdaki kişilerin çokta maddiyatı düşündüğünü evlenmek için maddi hesaplar içerisine gireceğini zannetmiyorum.

En azından bir emekliliği olan benim yaşlarımdaki biriyle tanışıp evlenebilirsem huzur içinde kendi halimizde yaşayabiliriz. Bakımlı olmayı hep sevdiğim için yaşım ne olursa olsun kendime her zaman çok iyi bakmışımdır. Kendime ait evde yaşıyorum. Sadece yaz aylarında bir iki hafta Adana’ya akrabalarımı görmeye gidiyorum. Birazda hava değişikliği bana iyi geliyor. Birkaç haftada olsa büyük şehrin gürültüsünden uzaklaşıp köy hayatı insana huzur veriyor. 60 yaşından sonra sorunlarla uğraşmak ve boğuşmak istemediğim için sorunsuz bir erkek istiyorum. Artık bu yaşa geldiğimize göre birçoğumuzun sağlık sorunları illaki vardır, ciddi bir sağlık problemi olmayan bana uygun biriyle tanışabilirsem evlenmek istiyorum. İstediğiniz her yerden yazabilirsiniz ama İstanbul’da yaşayabilecek birini arıyorum. Sorunsuz kendine bakan, ciddi bir sorunu olmayan 60 yaş ve üzeri beyler yazmak isterseniz tanışabiliriz.

60 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlarla Sohbet ve Arkadaşlık

Hangi yaşta olursak olalım yalnız kalmak istemeyiz. İster hayatımızda sevgili olsun isterse evlilik olsun mutlaka birine ihtiyaç duyarız. 60 yaş üzerindeki kadınlar ve erkekler birbirlerine hayatın daha önceki dönemlerine göre daha fazla ihtiyaç duymaktadırlar. Bunun psikolojik ve fiziksel birçok nedeni olabilir ancak 60 yaşından sonra her kadın ve erkek kendisine destek olacak bir hayat arkadaşı ve huzur verecek bir eş ister hayatında. Sizlerde 60 yaş üzerindeyseniz ve kendinize hayat arkadaşı arıyorsanız bu sayfamızda, 60 yaş üzeri evlilik ilanlarını bulabilirsiniz.

60 yaş ve üzeri evlenmek isteyen dul bayanlarla tanışma ve sohbet. 60 yaş üzeri evlilik isteyen zengin ve dul bayanlarla WhatsApp sohbet. 60 yaş üstü evlilik isteyen emekli bayanlarla ücretsiz tanışma ve sohbet. 60 yaş üzeri evlenmek için erkek arayan bayanlar. İkinci baharını yaşamak isteyen 60 yaş ve üzeri erkekler ve kadınların sohbet grupları. Evlenmek için genç erkek arayan 60 yaş üzeri bayanların telefon numaraları.

Merhaba,60 Yaşımdayım Hayat Arkadaşı Arıyorum.

Merhaba ismim Berna, kendime hayat arkadaşı arıyorum. Ancak her şeyden önce hayat arkadaşım olacak kişinin samimi kendini geliştirmiş ve yaşam enerjisi yüksek birisinin olması gerekir. Çünkü ben her ne kadar 62 yaşında olsamda hala kendime çok iyi bakarım ve çok enerjik biriyimdir. Hayatımda hareketli yaşamayı severim vücudum buna el verdiği sürece hayatı her zaman heyecan verici ve hareketli bir şekilde yaşamak için gayret edeceğim. Ancak tabi 60 yaşında olmak ve yalnız kalmak öyle kolay değil bunun zorluğunu benim gibi yalnız yaşayanlar bilir. Beni anlayan ve bana hak veren beyler vardır mutlakaburada. Ben 60 yaşında olsamda evleneceğim kişide yaş şartı aramıyorum.

Ancak dediğim gibi evleneceğim kişinin yaşam enerjisi yüksek ve kendini geliştirmiş düzgün birinin olması gerekir. Yaş olarak benden küçük birisi eğer benimle tanışmak ve evlenmek isterse ben buna hayır demem. Hatta daha çok mutlu bile olabilirim. Çünkü benden genç olan erkeklerden her zaman hoşlanmışımdır ama tabi evlilik farklı bir şey sadece hoşlanmayla evlilik yapmak mümkün değil. Büyük konuşmak istemiyorum ama şimdiye kadar hayatıma aldığım erkekler konusunda hiç yanlış yapmadım. Her seferinde doğru tercihler yaptım ama işte kader bir şekilde bizi yalnız bırakabiliyor.

Hayatıma giren erkeklerin hepsi bir şekilde şu an benden uzaktalar ve ben yalnız bir kadın olarak hiç huzurlu değilim. Huzuru en çok istediğim en çok ihtiyacım olduğunu bu zamanda beni yalnız bırakmayacak niyeti gerçekten evlenmek olan ve kadınına huzur verebilecek erkekler varsa ben tanışarak bir ilişki kurmak isterim. Devamındada mutlaka evlenmeyi planlıyorum. Ben şu an Trabzon’da yaşıyorum ancak yaz aylarında bir iki aylığına Kuşadası’ndaki yazdığıma giderim. Evlenmek istediğim kişinin Karadeniz’den birisinin olmasına ve Karadeniz kültürüne yabancı olmamasını isterim. Bana uygun kişilerde yazarlarsa evlilik amaçlı tanışmak isterim.

Selam,64 Yaşımdayım. Hayat Arkadaşı İstiyorum.

Herkese Merhaba ismim Fulya 64 yaşındayım ve hayat arkadaşı istiyorum. Muğla’nın bir ilçesinde yaşıyorum ama aslen Tokatlı’yım. Uzun yıllar yurt dışında yaşadığım için Türkiye’ye biraz yabancıyım diyebilirim. 22 yaşındayken evlenerek Hollanda’ya gitmiştim, uzun yıllar orada yaşadım. Eşimi kaybettikten ve emekli olduktan sonra ülkeme dönmeyi daha doğru buldum. Şu an yılda birkaç defa kısa süreliğine Hollanda’ya gidip geliyorum. Onun dışında Muğla’dayım. Sizler için koyduğum fotoğraftada gördüğünüz gibi bakımlı modern bir kadınım ve özgürlükçü düşünceden yanayım.

Tıpkı benim gibi modern bakımlı bir beyefendi ile tanışarak hayat arkadaşlığı yapmak istiyorum ama yaşının benden daha büyük olmasını istemiyorum. Gerçi benden daha büyük bir erkeğin haliyle yaş itibariyle farklı sorunları olacaktır. Hepimiz insanız yaşımız ilerlediği zaman sorunlarımız problemlerimiz artıyor. Benimde kendime göre sorunlarım elbette ki vardır ama bir erkeğin sorunlarını omuzlayacak gücü kendinde bulamayabilirim. Bu yüzden daha sorunsuz ve daha genç bir erkeği tanımak ve belkide son kez evlilik yapmak istiyorum. Eşimi Hollanda’da kaybettim.

Birkaç yıl önce kronik bir rahatsızlığı sonucu hayata veda etti. Çocuklarım var ama onlar şu an Hollanda’da yaşıyorlar. Onlarla ancak ben oraya gittiğim zaman kısa süre görüşebiliyoruz ya da onlar Türkiye’ye gelirse birkaç gün beraber olabiliyoruz. Yani anlayacağınız çok yalnızım. Türkiye’ye geldiğine pişman değilim ama çevremde hiç kimse olmayınca vakit geçirebileceğim bu yalnızlık beni çok kötü etkiliyor. Ara sıra tek başıma gezmeye çıkıyorum sahile falan iniyorum ama yalnız olunca yaptığım her şey beni hüzünlendiriyor. Artık bu hüzünlü hallerden kurtulup yeniden heyecanlı ve beşeli günler yaşamak istiyorum. Eğer benim sizlere tarif ettiğim kişiye uygunsanız bu özellikleri taşıyorsanız ve Muğla’da yaşayabilme imkanınız varsa tanışmaktan mutlu olurum. Umarım evlenebileceğim birisi karşıma çıkar.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/60-yas-ustu-evlenmek-isteyen-bayanlar/,evlenmek isteyen dul bayanlar,

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*