Gaziosmanpaşa Bayan Arkadaş

Gaziosmanpaşa’dan Olgun Sevgili Arıyorum.

Merhaba ismim Gülsüm. 30 yaşındayım aslen Adanalı’yım ama İstanbul Gaziosmanpaşa’da yaşıyorum. Buraya bir süre önce geldim ve şu anda bir akrabamızın yanında kalıyorum. Gaziosmanpaşa’da yaşayan dürüst birisiyle tanışarak arkadaş olmak aşk yaşamak ve sevgiyi saygıyı karşılıklı olarak yaşamayı istiyorum. Şu an çalışmıyorum ama çalışabileceğim bir iş arıyorum. Zaten maddi imkansızlıklar nedeniyle ailemden ayrılıp buraya geldim. Yanında kaldığım akrabam için onlarla kalmam sorun olmuyor belki ama ben bu şekilde hiç rahat edemiyorum. Şu an hayalimde maddi olarak bana yetecek bir iş bulmak kendi evime çıkmak ve destek olabilecek bir erkek arkadaşla tanışarak güzel bir aşk yaşamayı diliyorum. Bu hayallerimin gerçekleşmesi içinde kendi adıma elimden gelen her şeyi yapmaya çalışıyorum. Bu arkadaşlık ilanını yazıyor olmam dahi bunun bir göstergesidir. Umarım en kısa zamanda hem iş bulabilirim hemde hayalimdeki gibi bir arkadaşla tanışabilirim. Zaten bu iki hayalim gerçek olursa kendi evime çıkmam çok daha kolay olacaktır. ßu an kendimi özgür bir kadın gibi hissedemiyorum. Çünkü kaldığım ev kendi aileme ait değil evin içerisinde dahi iyi istediğim gibi davranma şansım olmuyor ama her şeye rağmen mücadele etmek ve hayata tutunmak zorunda olduğumu biliyorum. Evliliği kesinlikle istemiyorum. Çünkü şu an ne maddi olarak ne de psikolojik olarak evliliğin sorumluluğunu alacak durumda değilim. Öncelikle hayatımın düzene oturmasını beklemek zorundayım.Ancak ondan sonra evlilik düşünebilirim. Kumral bir kadınım, burcun oğlak. Aslında duygusal olmayı sevmiyorum ama son zamanlarda yaşadıklarım nedeniyle sanırım biraz fazla duygusallaştım. Bu yüzden artık mantığımla değilde duygularımla daha çok hareket ediyorum. Gaziosmanpaşa’da yeni olduğum için derdimi ve sıkıntılarımı paylaşabileceğim manevi olarak destek alabileceğim herhangi bir arkadaşımda yok. Yalnız olmanın ne kadar zor olduğunu ilk defa burada yaşıyorum ve bu yalnızlıktan kurtulmak için bana uygun biriyle tanışmak istiyorum.

Gaziosmanpaşa Olgun Bayanlarla Ücretsiz Tanışma ve Sohbet

Sanal ortamın önemi son yıllarda hepimizin malum olduğu gibi çok daha artmış durumda, çünkü artık herkes arkadaşlıklarını sanal ortamda, arkadaşlık sitelerinde ve sosyal medyada kuruyor. islamisayfalar.com olarak bizler bu sayfamızı Gaziosmanpaşa’dan arkadaşlık kurmak isteyenler için oluşturduk. Kendisini yalnız hisseden ve bu yalnızlıktan kurtulmak isteyen tüm Gaziosmanpaşalı erkekler ve bayanlar bu platformda buluşarak ücretsiz bir şekilde sohbet edebilirler. İstanbul ve ilçelerinden özellikle Gaziosmanpaşa’dan çok sayıda kişi Gaziosmanpaşa’dan arkadaşlık yapabileceği birini bulabilmek için arama yapmakta ve arkadaş bulabilmek için mesaj yayınlamaktadırlar. Bizlerde bu sayfamızda Gaziosmanpaşa’dan bizlere ulaşan arkadaşlık ve evlilik ilanlarını sizlerle paylaşacağız.

Selam. Gaziosmanpaşa’dan Güvenilir Erkek Arıyorum.

Selam beyler, 28 yaşındayım. İstanbul Gaziosmanpaşa’dan yazıyorum. Güvenilir bir erkekle tanışmak için buradayım. Güvenilir bir erkekle tanışmak arkadaş olmak son zamanlarda gerçekten çok zor bir hal almaya başladı. Çünkü artık hiç kimse bir başkasına güvenemiyor. Tanımadığımız bilmediğimiz birine güvenmek onunla duygusal bir aşk yaşamak uzun süreli bir arkadaşlık kurabilmek gerçekten çok zor olmuş. Benim şu an kendi hayatımda çok uzun süredir tanıdığım, hayatımda olan kişilerden bile gördüğüm zararlardan sonra birine güvenmem gerçekten çok zor ama sonuçta aşk hepimizin yaşamak istediği bir duygu ve bunu yaşayabilmek için şansımızı zorlamak zorundayız. Bende bu yüzden bu sitedeyim ve kendi şansımı kendim yaratmak istiyorum. Çünkü şansın ayağıma gelmesini beklersem çok uzun süre beklemek zorunda kalabileceğimin farkındayım. Ben aslen Bursalı’yım, burada belediyede çalışıyorum ve evli olan ablamın yanında kalıyorum. Buraya geldikten sonra hiç erkek arkadaşım olmadı. Oysa İstanbul çok güzel bir yer ve bu güzellikleri birlikte yaşayabileceğin birine ihtiyacım var. Sadece İstanbul’da değil buraya gelmeden öncede zaten benim hayatımda çok fazla erkek arkadaşım olmadı. Üniversiteyi bitirip çalışma hayatına başladıktan sonra bir erkek arkadaşım olmuştu onu gerçekten çok sevmiştim. Ben ona aşıktım ama o kendisine olan aşkımın değerini bilemedi. Kendiside beni sevdiğini söylüyordu ama ben onun bu seviyesini hiçbir zaman göremedim. Sevgi onun sadece dilindeydi, tavırlarına ve bana olan davranışlarına hiç yansımıyordu. Oysa ki her kadın erkek arkadaşından sevgisini sadece duymak değil aynı zamanda yaşamak ister. Bende bu duyguları bana yaşatacak olgun ve seviyeli birini hayatımda istiyorum. Bahsettiğim bu duyguları ben erkek arkadaşıma en güzel şekilde yaşatabilirim. Ama tabi ki bunun için öncelikle buradan biriyle tanışmam ve ondan etkilenmem gerekiyor. Beni etkileyebileceğini düşünen Gaziosmanpaşa’da yaşayan kişiler yazabilirler.

Merhaba. Gaziosmanpaşa’dan Olgun Yakışıklı Sevgili Arıyorum.

Merhaba ismim Nazlı, İstanbul Gaziosmanpaşa’dayım ve olgun yakışıklı biriyle tanışmak istiyorum. Her zaman olgun erkeklerden hoşlanan bir kadın oldum. 18 yaşımda genç bir kız iken dahi her zaman kendimden yaşça çok daha büyük erkeklere karşı ilgi duydum. Buradada olgun ve yakışıklı biriyle tanışmayı isterim. Şu an 29 yaşındayım ve 40 yaş civarından karizmatik birinin bana yazmasını istiyorum. Kısa süreli bir evlilik yaşadım ve sonrasında anlaşamayarak ayrıldık. Bu ayrılıktan sonra hayata adeta yeniden doğmuş gibi mutlu ve özgür bir şekilde kendime yeniden mutlu bir hayat kurmaya çalıştım. Çünkü evliliğim boyunca çok bunaldım ve hiç mutlu değildim. Evliliğimin her günü çok sıkıcı geçiyordu. Ben hareketli yaşamayı ve gezmeyi çok sevdiğim için erkek arkadaşımında maddi gücü olmasını isterim. Gaziosmanpaşa’da ailemle birlikte kalıyorum. Hem ailevi sorunlarım hemde aşk hayatımda yalnız olmam hayatı çok sıkıcı hale getirdi. Ailemlede bazı konularda anlaşamıyorum. Özellikle boşanıp tekrar ailemin yanına geldikten sonra bana neredeyse hiç rahat vermediler. Her şeyime karışmaya başladılar. Evlenmeden önce beni bu kadar bunaltmıyorlardı. Yaşadığım bu sıkıcı süreçten sonra bana mutluluk vereceğine inandığım biriyle beraber olmak ve arkadaşlık kurmayı istiyorum. Aslında bizim ayrılmamızın en büyük nedeni benim çocuk sahibi olmak istemiyor olmamdı. Eşim çocuğumuzun olmasını çok istiyordu ama ben kendimi bunun için hazır hissetmiyordum. Çünkü daha zaten yeni evliydik ve ben evliliğin tadını çıkarmak istiyordum. Çünkü zaten her zaman hareketli yaşamayı seven birisiydim ve çocuğum olduğu zaman yaşamayı sevdiğim her şeyden uzak kalacağımı tahmin edebiliyordum. Bu yüzden çocuk için daha erken sayılırdı benim için. Artık her şeyi geride bırakmak ve sadece geleceğe odaklanmak istiyorum ve bu yüzden benimle birlikte uyumlu olabilecek ve kendimi güvende hissedebileceğim birini tanımak istiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*