Silivri Bayan Arkadaş

Selam. Silivri’den Sohbet Arkadaşı Arıyorum.

Merhaba İstanbul Silivri’den İclal ben. 55 yaşında yalnız bir kadınım ve bu yüzden sohbet edebileceğin güvenip derdimi anlatabileceğim bir arkadaş yani sohbet arkadaşı arıyorum. Ben Silivri’de yaşıyorum ama gerekirse Silivri dışından biriylede tanışabilirim. Eğer ilgimi çeken beni şaşırtan birisi çıkarsa karşıma mutlaka tanışmak ve onunla sohbet etmek isterim.

Genç bir kadınken tanışmakla konuşmak isteyenlerin sayısı çok fazla oluyordu ama yaş ilerledikçe tanışmak isteyen kişilerin sayısı her geçen gün azalıyor bu tabi bir kadın için kolay bir durum değil. Özelliklede benim gibi her zaman beğenilmek isteyen değer görmek isteyen bir kadın için çok daha zor bir durum. Burası benim ilk sanal tecrübem ve tanışacağım kişinin ilk olacağı için bazı konularda tereddüt ediyorum bu yüzden Şimdilik sadece sohbet arkadaşı istiyorum tanıştıktan sonra bu sohbet arkadaşlığı ne kadar ileriye gider bunu ben değil siz belirleyeceksiniz daha doğrusu sizin tutunuz davranışlarınız bana olan ilgi ve değeriniz bunu gösterecek. Denizi çok sevdiğim için çoğu zaman sahile gidiyorum ve orada vakit geçiriyorum. Uzun zaman sonra ilk kez sahile yalnız gittim.

Her zaman ilgiyi ve değeri en üst seviyede görmüş ve çok kalabalık bir çevresi olan ama şimdi yapayalnız kalmak, yalnızlık duygusu beni çok derinden etkiliyor. Galiba bu süreçte birazda duygusallaştım geçmişe dönüp baktığımda önceleri bu kadar duygusal bir kadın olmadığımı fark ettim. Galiba sevenlerimin sayısı bana ilgi gösterenlerin sayısı azaldıkça ben daha çok duygusallaşmaya başlıyorum. Eğer Silivri’den biriyle tanışırsam daha iyi olur çünkü arkadaşlığımız ilerlerse ileride reel olarak görüşmek ve arkadaşlık kurmayıda isterim. Bu yüzden daha çok Silivri’den olgon kişilerin yazmasını bekliyorum.

Silivri Arkadaş Arayan Yalnız Bayanların Whatsapp Numaraları

Silivri erkek arkadaş arayan olgun ve yalnız bayanların WhatsApp numaraları. Silivri olgun ve dul bayanlarla WhatsApp sohbet. Silivri bayan arkadaş ilanları. Silivri evlilik ilanları. Silivri 2022 arkadaşlık ve evlilik ilanları. Silivri arkadaşlar arayan bayanlarla ücretsiz sohbet. Silivri zengin ve yalnız bayanların WhatsApp numaraları. Silivri zengin bayanlarla ücret sohbet. Silivri sohbet ve arkadaşlık siteleri. Silivri evlenmek için arkadaş arayan bayanlarla tanışma. Silivri yalnız ve olgun bayanların WhatsApp sohbet grupları.

Merhaba,Silivri’den Uzun Süreli Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Mina. 26 yaşındayım ve İstanbul Silivri’de yalnız yaşıyorum. Aslen Tekirdağ’lıyım. Ailem Tekirdağ’da yaşadığı için ben burada yalnız kalıyorum. Burada özel bir şirkette çalışıyorum. Üniversite maden mühendisliği mezunuyum. Düzgün karakterli seviyeli bir erkekle tanışarak uzun süreli arkadaşlık yapmak istediğim için bu ilanı veriyorum. Daha önce hayatımda bir erkek arkadaşım vardı. Üniversite 2. sınıfta tanışmıştık onunla. Okul hayatım boyuncada birlikteydik. Okulumuz bittikten sonrada bir süre arkadaşlığımız ve birbirimize olan sevgimiz devam etti ancak o kendi memleketi olan Erzurum’a dönmek zorunda kaldı.

Birbirimizden bu kadar uzak kalınca hiç görüşememeye başladık. Sadece telefonda görüşüyorduk. Sadece telefonda konuşarak arkadaşlığımızın ve ilişkimizin devam etmesin mümkün olmadı. Çünkü ben hayatımdaki erkeği sürekli görmek dokunmak onunla birlikte vakit geçirmek isteyen sanal bir aşk yürütmek istemeyen bir kadınım. Ben kendi açımdan arkadaşlığımızı devam ettirebilmek için elimden gelen her şeyi yaptım. Okul bittikten sonra birkaç defa Erzurum’a onu görmeyede gittim ama o hiçbir zaman beni görmek için buraya gelmedi. Sürekli fedakarlık yapan ve özverede bulunması gereken hep ben oldum.

Tabi ki benimde gücüm bir yerde tükenecekti ve öylede oldu. Aramızdaki sevginin devam edebilmesi için tek başıma uzun süre mücadele verdim ama sonunda benden pes etmek zorunda kaldım. Kısa süreli aşkları sevmediğim ve kendime uygun bulmadığım için sadece uzun süreli arkadaşlık isteyen düzgün biriyle tanışmayı isterim. Erkekler çoğu zaman arkadaşlığın ilk günlerinde fedakarca davranabiliyorlar ancak sonrasında kadının kalbine girdikten sonra umursamaz davranıyorlarm Ben ise tam aksi şekilde davranıyorum, ilk günlerde biraz umursamaz davranabilirim ama güvendikten sonra erkek arkadaşıma karşı çok özverili ve fedakar olabiliyorum. Sadece Silivri’de yaşayan sürekli görüşebileceğim uzun süre arkadaş isteyen beyler yazsınlar.

Selam. Silivri’den Olgun Bayanla Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Arif. 28 yaşındayım ve İstanbul Silivri’de ailemle beraber yaşıyorum. Olgun ve yalnız bir bayanla tanışarak arkadaşlık yapmak birlikte vakit geçirmek istiyorum. Olgun bayanlara karşı her zaman ilgim oldu. Olgun ve yalnız bir bayanla tanışmayı çok istedim ama şimdiye kadar hayallerimdeki kadını bir türlü tanıma fırsatım olmadı. Arkadaşlık ve sohbet sitelerinde olgun bayanlarla tanıştım bir kere, sohbet falan etmiştik ama arkadaşlığımız sadece sana ortamda kaldı. Genel olarak ogun bir kadınla hiç arkadaşlık yaşayamadım.

Bazen bir şeyi çok istediğinizde bir türlü olmuyor, olgun bir bayanla tanışıp arkadaşlık kurmakta hayatta en çok arzu ettiğim şeylerden birisi ama bunu bir türlü başaramadım. Sohbet sitelerinde çok fazla kişiyle tanıştım ama karşımdaki kişi beni görmediği ve tanımadığı için yaşadığı güven problemini bir türlü aşamadık. Kadınların sadece bir süre sohbet ettik diye bana hemen güvenmedilerini tabi ki beklemiyorum. Güven sorunu yaşamakta biraz haklılar ama bu güveni sağlamak için benimde bir şansa ihtiyacım var o şansı bana tanıyacak olgun biri bayanla tanışırsam kendime inanıyorum ki o kadını çok mutlu edebilirim.

Mutlu olması için elimden gelen her şeyi sonuna kadar yaparım. Bu yaşıma kadar sevgi ve aşk konusunda hayal ettiğim çok istediğim hiçbir şeyi malesef yaşayamadım. Çok yakışıklı zengin birini arıyorsanız ben öyle birisi değilim ama gerçekten dürüst ve kadına asla yalan söylemeyecek ve ona her zaman sadık kalacak ciddi bir erkek arıyorsanız o kişi kesinlikle benim diyebilirim. Silivri’de bir kamu kurumunda çalışıyorum ama hangi kurum olduğunu burada paylaşmayı doğru bulmadığım için mesleğim hakkında sadece bu kadarını söyleyebilirim. Eğer gerçekten samimi ve güvenilir ve arkadaşlık yapmak isteyen olgun bir bayansanız ve kendinize güveniyorsanız banada bir şans tanırsanız eminim birlikte güzel bir arkadaşlık kurabiliriz.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/konu/silivri-dul-bayan-numaralari/,https://islamisayfalar com/__trashed/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*