Adalar Bayan Arkadaş

Selam. Adalar’da Yaşıyorum. Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba beyler ismim Sultan, İstanbul Adalar’da yaşıyorum. Daha önce hiç evlilik yapmadım ve ailemden ayrı olduğum için tek başıma yalnız yaşıyorum. Burada olma amacım ise benim yaşlarımda bana uygun biriyle tanışarak arkadaşlık kurabilmek. Ben 38 yaşımdayım aradığım arkadaşın ise 40-45 yaş arasında olmasını isterim. Samimiyet benim için her zaman önemli olduğu için ve çevremdeki herkese karşı samimi davrandığım için dürüstlüğe ve samimiyete önem veren birini tanımak istiyorum. Yalnızlığı sevdiğim için şimdiye kadar evlenmedim. Benimle arkadaş olacak kişinin ben yalnız kalmak istediğimde beni anlaması ve beni yalnız bırakması gerekir. Çünkü öyle zamanlarım oluyor ki hiç kimseyle görüşmek istemiyorum. Böyle zamanlarda beni anlayışla karşılayabilecek ve buna darılıp kırılmayacak birinin olması gerekir. Ancak her istediğim zaman rahatlıkla görüşebilmeyi istediğim için sadece Adalar’da yaşayan birini arıyorum. Eğer burada özgür yaşayabilen sorunsuz birisi varsa tanışmak isterim. Fotoğrafımda gördüğünüz gibi olgun kumral ne çirkin ne güzel, fazla kiloları olmayan hatta zayıf sayıp sayılabilecek bir kadınım. Sanal ortamda çoğu zaman genç erkeklerden mesajlar alıyor olsamda gençlerle anlaşabileceğini sanmıyorum. Çünkü gençler olgun erkeklere göre hem daha sabırsız hemde empatileri biraz zayıf oluyor. Çalıştığım iş yerim burada olduğu için Adalar’da yaşamak zorundayım. Ailemde İstanbul’da ama onlar bana biraz uzak kalıyorlar. Onlarla çok fazla görüşemiyorum. Hiçbir zaman bir erkeğe karşı ön yargılı davranmadım. Benimle tanışmak isteyen her kim olursa en azından onu tanımak ve ona bir şans vermek isterim. Belki buradan tanışacağım kişiyede bir şans vereceğim ama bu illaki sevgili olacağız anlamına gelmesin, bizim ne olacağımıza zamanla karar vereceğiz. Sanal ortamda genelde insanlar hep iyi yönlerinden bahsediyorlar kötü yönlerinden hiç bahsetmiyorlar. Ben genellikle biriyle tanıştığım zaman tam tersini yapmayı tercih ediyorum. Önce benim, sevmeyeceği hoşlanmayacağı taraflarımı görsün ki benimle tanışmak istiyorsa ona göre karar versin. Zaten zamanla iyi taraflarımı yaşayarak görecektir. Sonrasında hayal kırıklığına uğramaması için ben öncelikle kötü yanlarımı karşımdaki insanlara net bir şekilde anlatmak isterim. Tanışmak isteyen 40 yaş üzeri beyler yazabilirler.

Adalar Olgun ve Yanlış Bayanlarla Whatsapp Sohbet

İstanbul Adalar ilçesinde yaşıyorsanız ve yalnızlık içerisindeyseniz bu yalnızlığınızı iyi bir arkadaşlıkla sonlandırmak istiyorsanız bu sayfamızda aramıza Adalar’dan katılan bayanların arkadaşlık ilanlarını bulabilirsiniz. Tanışacağınız kişilerle WhatsApp üzerinden sohbet imkanı bulabilirsinizm Bu tamamen sizlerin tercihine ve sohbetinizin ne kadar ilerleyeceğini bağlı bir durum. Google aramasında İstanbul ilçelerinden Adalar en fazla arkadaşlık araması yapılan ilçelerden biridir. Adalar ilçesinden islamisayfalar.com olarak bizlere ulaşan en güncel bayan arkadaş ilanlarına bu sayfanızda yer veriyoruz.

Adalar sohbet arkadaşı arayan 60 yaş üstü yalnız ve dul bayanlarla tanışma. Adalar evlilik için olgun erkek arayan genç bayanlarla WhatsApp sohbet. Adalar arkadaş arayan üniversiteli genç kızlarla WhatsApp tanışma ve sohbet. Adalar arkadaş arayan erkekler ve kadınların WhatsApp sohbet grupları. Adalar ikinci baharını yaşamak için evlenmek isteyen dul ve yalnız bayanların WhatsApp numaraları ve sohbet.

25 Yaşımdayım. Adalar’dan Zengin Arkadaş Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar ismim Dila. 25 yaşındayım ve İstanbul Adalar’da yaşıyorum. Esmer güzeli, çok güzel ve yalnız bir kadınım. Çoğu zaman arkadaşlarım bana bu güzellikte erkekler seni nasıl yalnız bırakıyor falan diye soruyorlar ama yani bir şekilde kalıyorum işte. Hatta o kadar yalnızım ki arkadaşlık sitesine ilan verecek kadar gerçek bir arkadaşa ihtiyaç duyacak kadar yalnızım. Özellikle bakışlarımın çok güzel ve çok etkileyici olduğunu söylerler. Hatta itiraf edeyim bu konuda çok mütevazi davranmak istemiyorum bakışlarım gerçekten hem çok güzel hem de çok etkileyicidir. Yani güzel bir kadın olmasaydım bile sadece bakışlarımla bir erkeği etkileyebileceğime inanıyorum. Benim sıkıntım sorunum bir erkeği etkileyebilmek değil, zaten her şeyimle çok etkileyiciyimdir ancak öyle her erkek beni etkilemiyor. Yalnız olmamında zaten asıl sebebi nu. Erkekler beni etkilemeyi beceremiyor, ya da ben gerçekten çok sıra dışı ve çok üst düzey birini arıyorum. İstanbul Adalar’da annemle beraber yaşıyorum, babam yurt dışında ara sıra bizi görmeye geliyor ama onu sadece yılda birkaç defa görebiliyorum. Belkide onu göremiyor olmamın bilinçaltımda yarattığı etkiyle olgun erkekleri daha çok seviyorum. Genç erkekler bana hissetmek istediğim duyguları veremiyorlar. Hatta gençlerin birçoğu kadınlara nasıl davranacağını dahi doğru düzgün beceremiyor. Beni etkileyebileceğine inandığım çevrende birkaç kişi varsaca onlarda beni etkilemek için olmadıkları gibi davranmaya başlıyorlar. Bu ise onları daha itici hale getiriyor. Benim gibi esmer güzel ve etkileyici bir hatunla tanışmak isteyen Adalar’da yaşayan olgun bir erkek varsa tanışmayı çok isterim. Ancak tanışacağım kişinin sıradışı birisi olması gerekir. Maddi manevi sorunları olmaması gerekir. Sorunlu erkeklerin dertleri ile kendimi yıpratmak istemediğim için bahsettiğim tarzda biriyle tanışmak istiyorum. Sadece Adalar’da yaşayanlar yazsın lütfen.

İsmim Melisa.Adalar’dan Olgun Biriyle Tanışmak İstiyorum.

Selam, ismim Melisa 23 yaşındayım ve İstanbul Adalar’da yaşıyorum. Ailemle beraber yaşıyorum ama çokta mutlu olduğum söylenemez. Çünkü şimdiye kadar hiçbir zaman hep hayalini kurduğum istediğim gibi bir erkek arkadaşım olmadı. Belki burada aradığım gibi birisiyle tanışabilirim umuduyla bu ilanı paylaşıyorum. Şu an üniversite 2. sınıf öğrencisiyim. Öğrenci olduğum içinde bulunduğum sosyal ortamlarda ve arkadaş ortamımda genelde gençler var. Gördüğüm kadarıyla hem kendimden hem çevremden edindiğim tecrübeye gören genç erkekler aşkı ve sevgiyi çok çabuk tüketiyor. Olgun erkeklerin sevgilisine daha çok değer verdiğini,sevgilisinin kıymetini bildiğini ve kız arkadaşını daha iyi sahiplendiğini biliyorum. Ben arabayla gezmesini çok severim, özelliklede erkek arkadaşımla birlikteyken. Herkesin erkek arkadaşı ile yapmayı çok istediği illaki farklı bir şeyler vardır. Farklı sayılmasada erkek arkadaşımla araba ile seyahate çıkmak gezmek benim en çok yapmak istediğim şeylerden bir tanesi. Ailemle birlikte yaşıyorum ama erkek arkadaşımla istediğim zaman görüşebilirim, çünkü bizimkiler konuda çok fazla karışmazlar bana. Hatta çoğu zaman erkek arkadaşımın varlığından haberleri olur. Ayrıca erkek arkadaşımla konserlere gitmeyi seviyorum. Müziği zaten seviyorum ama canlı dinlemek konser ortamları çok daha harika oluyor. Erkek arkadaşımla yaşadığım en keyifli insanlardan biridir her zaman konsere gitmek. Çevremde ilgimi çeken olgun birileri olmayınca arkadaşlık sitelerine yazmak istedim, çünkü arkadaşlık ve sohbet siteleri zaten benim bildiğim ortamlar. Daha önceden sohbet sitelerinden çok görüştüm arkadaşım oldu ama onlarda olgun olmadığı için çok fazla ilerleyemedik. Bu kez istediğim gibi birini bulmakta kararlıyım ve bulduğum zamanla uzun süreli arkadaşlık olmasını isterim. İstanbul ve Adalar dışından birini düşünmüyorum, çünkü farklı yerlerden birini tanımış olsam, ondan hoşlanmış olsam bile görüşebileceğimizi pek zannetmiyorum. İstanbul Adalar’da yaşayan 30 yaş üstü olgun arkadaşlar bana yazabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*