Adana Dul Bayanlar

 

Merhaba, Adana’dan Evlilik İsteyen Olgun Erkeklerle Tanışmak İstiyorum. 

Merhaba ismim Selda. Adana merkezde yaşıyorum. 62 yaşımdayım. Seviyeli ve ciddi bir ilişki istiyorum. Eşimden uzun yıllar önce ayrıldım. Sonrasında kendimi tamamen çocuklarıma adadım. 2 çocuğum var. Her ikiside evlenip kendi hayatlarını kurdular. Çocuklarım kendi yuvalarını kurunca yanlızlığın ne kadar zor olduğunu anladım. İnsan hangi yaş ve konumda olursa olsun güveneceği, sevincini ve kederini paylaşacağı, elinden tutup geleceğe umutla bakacağı birinin hasretini ve özlemini her daim içinde yaşıyor. Böyle bir arayış içerisinde olmamı yadırgayacaklar olabilir. Ancak şunu biliyorum ki, olgun insanlar hayatını paylaşacağı birine çok daha fazla ihtiyaç duyuyor. Sakin bir yaşamım. Çok fazla aksiyon sevmiyorum ama kendimi tamamen de kapatmıyorum. Küçük eğlenceler hoşuma gidebilir. Mutlu olmak için dünyanın yedi harikasını görmeme gerek yok. Küçük sürprizler ile büyük mutluluklar yaşayabilirim. Sanırım insan olgunlaştıkça küçük mutlulukların dahi değerini ve kıymetini daha çok anlıyor. Genç olsaydım bu konuda belki bu kadar iyimser olmayabilirdim. Gençlikte herşeyi zirvede yaşamak istiyoruz. Bu konuda biraz mütevazı davranıp küçük mutluluklarla yetinebilirim. Çok sessiz ya da çok konuşlan biru değilim. Hayat bana gülen yüzünü göstermemiş olabilir ancak hayata gülümsemeyi seviyorum.

Adana’da kendime ait mali müşavirlik ofisim var. Maddi bir sorunum yok. Aradığım kişi de olağanüstü özellikler aramıyorum ancak her kadın gibi dürüstlük ve temizlik benim içinde önemli. Birlikte olacağım kişinin tabiki benim gibi çocukları olabilir fakat küçük bir çocuğun sorumluluğunu artık alabileceğimi  düşünmüyorum. Bu yüzden yanlız olan biriyle tanışmak istiyorum. Yaş farkı benim için önemli değil.Benden genç biriyle de olabilirim. Yeterki kendini bilen dürüst, nezaketli ve insancıl biri olsun. Kendi içinde sakin ve çabuk kırılan duygusal biriyim. Kaba saba kadın ruhunda  anlamayan nezaketsiz beyler yerine daha centilmen ve kadını mutlu etmesini bilen beylerin yazmasını istiyorum. Benim gibi düşünen ve yanlız kalmak istemeyen, sevmeye ve sevilmeye  muhtaç beyler kendinizi tanıtırsanız ilgimi çeken kişiye geri dönüş yaparım. İletişim bırakın lütfen.  

Merhaba,Selin Ben.Adana’dan Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhabalar. Adim Aybüke Selin.33 yaşımdayım. Boyum 172 ve 60 kiloyum. Akrep burcu kadınıyım. 19 yaşında erken bir evlilik yaptım ve 5 yıl önce eşimden ayrıldım. 8 yaşındaki kızımla birlikte yaşıyorum. Evliliğin aşkı öldürdüğüne inananlardanım. Mutlu bir birliktelik kurduktan sonra adı evlilik olmuşya da başka birşey olmuş ne önemi var. Oldukça bakımlı, kendine dikkat eden, duygusal ilişkileri sevmeyen biriyim. Daha çok mantık ilişkisi istiyorum. Dominant bir kadınım. Karşımdaki erkeğin baskın karakterli olması çoğu zaman ilişkilerimde sorun yaratmıştır ancak yine de pasif erkekler bana itici geliyor. Erkeğin biraz da olması maço olması hoşuma gider. Erkeğin kadına göre biraz daha ağırbaşlı, oturaklı ve otoriter olması gerektiğini düşünüyorum. Liseli ergenler gibi sürekli espri peşinde koşan kadını güldürmeyi adeta kendine amaç edinmiş erkek tipinden hoşlanmıyorum. Çünkü olur olmaz herşeye gülen biri değilim. Sürekli gülmek beni mutlu etmez.

Adana ‘da dış ticaret yapan bir firmanın dış bağlantılarını organize ediyorum. Maddi sorunum yok. Maddi manevi sorunu olmayan biriyle tanışmak isterim. Tanışacağım kişinin yaş ve karakter olarak benden daha olgun, hayat tecrübesi daba fazla olmasını isterim. Önemli olan iç güzellik gibi klişelere  inanmıyorum. Birlikte olacağım erkeğin yakışıklı, uzun boylu ve sportif vücutlu olmasını isterim. Böyle olmayanlar yazmasın demiyorum tabi ki ama arzu ettigim erkek profilini tarif ediyorum sadece. Hayatta hiç kimse vazgeçilmez değildir. Beni seven, bana sadık olan dürüst bir erkeği kollarımla sararak aşkın ve mutluluğun zirvesine de çıkarabilirim, yanlışı gördüğüm an da ya da mutsuzluğa doğru giden bir ilişkide aynı kollar ile el sallayarak  vazgeçmesini ve yol vermesini de bilirim. Duygusallıktan daha çok mantıksal ilişkiler ile mutluluğun daha uzun süreli ve ilişkini  daha olgun olacağına inanıyorum. Doyumsuz bir kadınım. Söz konusu mutluluk olunca sanırım biraz açgözlü oluyorum. Benim gibi düşünen, özgür düşünen ve özgür  yaşayan biriyle tanışmak istiyorum. Adana veya yakın illerdeki beylerin mesajını bekliyorum. 

Adana Sevgili Arayan Dul Bayan Numaraları 

Sizlere bu başlığımızda bayanların neden maço ya da sert erkeklerden hoşlandığını anlatmaya çalışacağız. 

Elbette ki bütün kadınlar sert görünümlü veya maço diye isimlendirdiğimiz erkeklerden hoşlanmaz. Her insanda olduğu gibi her kadınında kendi iç dünyasında hayalini kurduğu bir erkek profili vardır. Bazı kadınlar kibar nazik ve yumuşak huylu naif erkeklerden hoşlanırken bazı kadınlar  ise aksine sert görünümlü, az gülen ve ağır başlı  erkekleri daha çekici bulurlar. Bunun nedeni her insanda farklı olduğu için, neden böyle bir erkek sorunun cevabını her kadının ancak kendi içerisinde verebilir. Ancak biz genel olarak durumu izah etmeye ve nedenleri tespit etmeye çalışacağız. Çünkü bu hissin altında yatan nedenleri erkekler olarak bilir ve kadınların hangi beklentiler ile böyle bir erkeği tercih ettiğini anlarsak, hem o kadınla iletişim kurmanız kolaylaşacak aynı zamanda o kadını mutlu etmek adına ne yapmanız gerektiğini bilmiş olursunuz. Bunu önceden bilmek size hiç şüphesiz hoşlandığınız kadınla birlikte olabilme konusunda avantaj sağlayacaktır. Çünkü alamadığınız birini elde edemez gönlüne giremezsiniz. Kadınlar herşeyden önce anlaşılmak ister ve kendinisini anlayan erkekle birlikte olmak isterler.

Kadınların maço erkeklere olan ilgisi daha çok kendilerini güvende hissetmeleri ile alakalı bir durumdur.Kadin birlikte olduğu erkeğin yanında kendini daha güçlü hisseder veya hissetmek ister. Erkeğin yanındayken kendini güçsüz hissediyor ve güven bana kimse bisey yapamaz duygusunu kadın hissetmiyor ise o ilişki kadın açısından gelecek vaat etmiyordur. Bu durum bazı  kadınlara saçma gelebilir. Her kadın sert erkek tipinden hoşlanmaz. Kendini daha güçlü hisseden ve kimseye ihtiyacı olmadığını düşünen kadınlar ise daha çok kibar erkeklere ilgi duyarlar. Bu birazda kadının kendi iç dünyası ile alakalı bir durumdur. Bazı kadınlar sahiplenilmekten, yanındaki erkeğin onu koruyup kalmayacağından emin olmak ister ve o şekilde kendini daha huzurlu hisseder. Böyle bir kadın için maço erkek neredeyse biçilmiş kaftan diyebiliriz. 

Maço erkek nedir gibi bir soru soracak olursak; Maço  erkek daha çok kendini kadından daha üstün gören, kadına istediğini yaptıracağına inanan, sert tavırlar sergileyen ve kaba konuşan erkekler maço diye tarif edilebilir. Bazı kadınlar böyle bir erkek ile birlikte olmaktansa ömür boyu yanlız kalmayı tercih etse de, toplumda maço erkeklerden hoşlanan kadınların  sayısı  azımsanmayacak derece fazladır. Galiba önemli olan herkesin mutlu olduğu kişi ile birlikte olabilmesidir.

 

Adana’dan Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Ayşegül. Adana’da yaşıyorum. 48 yaşımdayım. Yaklaşık 15 yıldır yalnızım. Daha önce bir evlilik yaptım. O evlilikten çocuğum olmadi. Özgürlüğüne düşkün bir kadı  olarak bir daha da evlenmeye cesaret edemedim. Kısıtlanmayı ve belirli kalıplar içerisinde yaşamayı sevmiyorum. Her an istediğim şeyi yapabilmeliyim. Bu yaşımdan sonra zaten evlenip çocuk sahibi olmayı düşünmüyorum. Bu yüzden benim gibi özgür, bağlılıkları olmayan, dürüst ve elit bir erkekle tanışmak istiyorum. Gece yaşamını seviyorum. Müzik, eğlence, dans beni daha genç hissettiriyor. Sigara alkolü sadece ortamlarda içiyorum. Bunun dışında kötü alışkanlığım yok.

Adana’da özel bir bankada şube müdürü olarak çalışıyorum. Maddi ya da manevi sorunlarım yok. Birlikte olmak istediğim kişinin maddi durumuna ya da yaşını çok önemsemiyorum. Bana güven versin, onunla birlikteyken mutlu olabiliyorsam gerisi benim için teferruat. Ama yinede benden birkaç yaş küçük bir erkeği daha çok tercih edebilirim. Benden  yaş olarak daha olgun bir erkeğin zaten benim istediklerimi yerine getirebileceğini düşünmüyorum.  Bu konuda kendine güvenen, kendini genç hisseden beyler varsa yaşı benden büyükse bile yazabilir tabiki. Adana ve çevresinden bana uygun beylerden mesaj bekliyorum. Kendinizi tanıtarak iletişim bırakın lütfen. 

 

Anahtar Kelimeler:

Adana Dul Bayan Arkadaş,Dul Bayan Arkadaş Adana,

1 yorum

  1. Selda hanımcığım, Adana’da yaşayan 62 yaşında mali müşavirlik yapan 2 çocuk annesi Selda hanımı Kahramanmaraş’tan saygı ile sevgi ile selamlıyorum. Sizinle tanışmak, görüşmek için arıyorum. Eşini 5 yıl önce kaybetmiş, yalnız yaşayan emekli banka müdürü biriyim. Bir ses bir nefes arıyorum. İnanacağım, güvenebileceğim birini arıyorum. Elimden tutacak, gönlünü gönlüme, sevgimi sevgisine katacak , güler yüzlü tatlı dilli hayat arkadaşımı, sırdaşımı , sevgilimi arıyorum. İkinci baharımızı mutlu ve mesut yaşayabileceğimiz O güzel insanı arıyorum. Selam ve sevgilerimi sunuyor, sevgile kalınız diyorum. telefonum 0536 344 3464

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*