Adapazarı Bayan Arkadaş

Selam. Adapazarı’ndan 40 Yaş Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Fatma. 40 yaşındayım Adapazarı’nda yaşıyorum. Yaşıma uygun erkek arkadaş arıyorum. Benden küçük olması veya yaş olarak benden büyük olması çok önemsediğim bir şey değil. Yeter ki kafa dengi birisi olsun ve birlikte iyi vakit geçirebilelim. Tabi her şeyin başı güven özellikle sanal ortamda arkadaşlık kurmak istiyorsak birbirimize karşı güven vermemiz şart. Güvenin olmadığı yerde diğer hiçbir şeyin önemi kalmıyor. Ben burada kendime uygun bir erkek arkadaşla tanışmayı istiyorum ama bilmenizi isterim ki benimle arkadaş olmak arkadaş olduktan sonrada bu arkadaşlığı yürütmek sizin için çok kolay olmayacaktır. Çünkü agresif ve sinirli biriyimdir, çabuk sinirlenirim ve öfkelenirim.

Öfkelendiğim zaman gözüm hiçbir şeyi görmüyor ve çok kırıcı olabiliyorum. Akrep burcu kadınıyım ve burcumun tüm özelliklerini taşırım. Biraz asabi ve sert olduğum için erkekler çoğu zaman bana yaklaşmak için biraz çekingen davranırlar. Sevdiğim insanı sonuna kadar sahiplenirim ve ona belkide hak ettiğinden çok daha fazla değer veririm. Bir erkeğe değer vermem içinde onun bana kesinlikle güven vermesi gerekir. Bir erkekten hoşlanıp aşık olmayı isterim ama o erkeğin yanlışını gördüğüm zaman sevgimden ve aşkımdan çok çabuk vazgeçebilirim. Bu yüzden hiç kimse kendisine aşık olduğum ve değer verdiğim için kendisine çok fazla güvenmesin ve benim sınırlarımı zorlamaya kalkmasın.

İyi veya kötü mutlu olduğum hatta bazen mutsuz olduğum arkadaşlıklarım oldu. Bütün bu ilişkilerden kendime dersler çıkardım ve artık hiç kimseye ederinden fazla değer vermemeyi öğrendim. Bir yanın erkeklere karşı çok sert olsada diğer yanımla çok çekici olabilirim. Sadece Adapazarı’nda olan yaşıma uygun güvenilir kişiler yazsınlar. Başka şehirlerden birini tanımak istemiyorum. Çünkü daha öncede farklı illerden erkeklerle tanıştım, tanıştığım zaman beni yalnız bırakmayıp sürekli ziyaretime geleceklerini falan iddia etmişlerdi ama hiçbirisi sözünden duramadı. Farklı şehirden biriyle arkadaşlık yürütmenin kolay olmadığını biliyorum. Bu yüzden sadece Adapazarı’nda olan beyler yazsınlar.

Adapazarı Olgun Bayan Telefon Numaraları

Adapazarı olgun ve yalnız bayanların telefon numaraları. Adapazarı yalnız bayanlarla telefonda sohbet ve arkadaşlık. Adapazarı güncel arkadaşlık ve evlilik ilanları. Adapazarı arkadaş arayan olgun bayanların telefon numaraları ve sosyal medya adresleri. Adapazarı arkadaş arayan elit olgun bayanların profil fotoğrafları ve WhatsApp sohbet. Adapazarı arkadaş arayan genç kız numaraları. Adapazarı kendisine dost arayan olgun ve dul bayanlar. Adapazarı evlenmek isteyen olgun bayan telefon numaraları.

İsmim Nuray. Adapazarı’ndan Seviyeli Olgun Erkek Arıyorum.

Merhaba Adapazarı’ndan yazıyorum, ismim Nuray ve 36 yaşındayım. Seviyeli biriyle tanışarak uzun süreli iyi bir arkadaşlık kurabilmek için buradayım. İnsanlara karşı her zaman iyi niyetli ve samimi olmaya çalıştım çoğu zaman bunun zararınıda görmüş olsam bile yinede ben insanlara olan inancımı yitirmek istemiyorum. Yaşadığım mutsuz bir evlilikten sonra hem insanlara hem kendime olan inancımı ve saygımı yitirmiştim ama biraz zorda olsa kendimi toparlayabildim. Kendimi toparlama sürecimde sanal ortamda tanıştığım arkadaşlarım bana gerçekten büyük destek oldular.

Hiçbirinin yüzünü görmedim ama yüzünü dahi görmediğim insanlar sohbetleri ve samimiyetleriyle bana o kadar iyi geldiler ki kendimi psikolojik olarak çok çabuk toparlayabildim. Genelde ben insanlara karşı her zaman kibar davranırım ve nazik biriyimdir. Kendi içimdede çok kırılgan biriyim çabuk üzülürüm, çabuk ağlarım. Bu tabiki benim elimde olan bir şey değil sanırım ben duygularımı biraz yoğun yaşadığım için bu kadar çabuk gözyaşı dökebiliyorum. Aslında bu huyumu çok sevmiyorum ama yinede ağlamak dahi bazen iyi gelebiliyor. Ağlayamayıp içime attığım zamanlar kendimi çok daha kötü hissediyorum. Ağlamak bu anlamda beni biraz daha rahatlatıyor. Hem yaşadığım evlilikte hemde geçmişteki yaşadığım arkadaşlıklarda çok fazla mutlu olamadım.

Evliliğimin ve sevgili olarak kurduğum ilişkilerde her zaman ilk günler çok iyi ve çok güzeldi ama aradan zaman geçtikten sonra erkekler kadına karşı çok daha umursamaz ve acımasız olabiliyorlar. Ben bunu birçok defa yaşadım ve tecrübe ettim. Ama bilmelisiniz ki o ilk günkü heyecanı aşkı ve mutluluğu olgun bir kadın her zaman yaşamak ve hissetmek ister ama erkek o ilk günkü heyecanı ve mutluluğu malesef korumuyor yada korumayada çalışmıyor. Bu tür konularda hassas bir kadınım ve kadınını mutlu etmek için elinden geleni yapabilecek yaşıma uygun Adapazarı’nda yaşayan birini tanımayı çok istiyorum. Lütfen bahsettiğim özellikler sizde varsa bana yazın ve tanışalım ama böyle birisi değilseniz kendinizi olduğunuzdan farklı tanıtmayın lütfen. Mesajlarınızı bekliyorum.

Adapazarı Arkadaş Bulma Siteleri

İnternet ortamında arkadaşlıkların bu kadar sık kurulduğu bir dönemde Adapazarı yaşayan ve Adapazarı’ndan arkadaş arayan erkekler ve bayanlar içinde ayrı bir sayfa oluşturmak istedik. Bu sayfamızda Adapazarı’ndan aramıza katılan kişilerin güncel arkadaşlık evlilik ilanlarını bulabilirsiniz. Her erkeğin ve her kadının kendi dünyasında hissettiği boşluğu doldurabilmek amacıyla arzu ettiği, hayalini kurduğu farklı ilişkiler vardır. Bazılarımız evlilik isteriz bazılarımız arkadaşlık ve dostluk isteyebiliriz. Ama beklentiniz her ne olursa olsun bu sayfamız aracılığıyla beklentinizi karşılayacak kişilerle tanışarak sohbet etme imkanı bulabilirsiniz.

Selam. Adapazarı’ndan Tatil Arkadaşı Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar ismim Mehmet. Yurtdışında yaşıyorum ve aslen Adapazarı’lıyım. Yaz tatilinde memleketime geldiğim zaman beraber tatil yapabileceğim özgür bir bayanla tanışarak arkadaşlık kurmak istiyorum. İnternet ortamında arkadaşlık kurmanın zorluklarını biliyorum ve tahmin edebiliyorum ancak sanal ortamda tatil için arkadaşlık kurmak çok daha zor bunun farkındayım. Emin olabilirsiniz ki ben hiç kimseye zararı olmayan sadece samimi bir arkadaşlık kurmak isteyen kendi halinde biriyim. Fransa’nın Lyon kentinden yazıyorum sizlere.

Burada yaşamaktan çok mutluyum burada güzel bir ortamım var ama sonuçta ailem sevdiklerim ve değer verdiğim birçok insan memleketimde olduğu için yaz tatillerinde oraya gelmek zorunda hissediyorum kendimi. Ülkemide memleketimide seviyorum ve özlüyorum. Oraya geldiğim zamanda canım sıkılsın istemiyorum, canım sıkıldığı zaman çünkü bir an önce Fransa’ya dönmek istiyorum. Böyle bir duyguyu yaşamamak için beni memleketime bağlayacak duygusal olarak ilişki kurabileceğim özgür yaşayabilen ve aktif yaşamayı seven bir bayanla tanışmayı isterim. 36 yaşındayım ve burada kendime ait oto bakım ve yıkama üzerine iş yerim var.

Şimdiye kadar hiç evlenmedim ve maddi sıkıntımda yok. Arkadaş olabileceğim kişiye maddi manevi iyi gelip onu mutlu edebilirsem bundan bende çok mutlu olurum. Normalde kendi arabam var ama bisiklet kullanmayı sevdiğim için çoğu zaman iş yerime dahi bisikletle gidip gelmeyi tercih ediyorum. Hafta sonlarında doğal yerlerde bisikletle seyahat etmeyi çok severim en çok istediğim şeylerden bir taneside kız arkadaşımla birlikte bütün bunları yapabilmek. Özellikle Adapazarı’na geldiğim zaman bu konularda bana uyum sağlayacak birini tanıyabilirsem çok mutlu olurum. Adapazarı’nda yaşayan birbirimize karşı güvenip arkadaş olabileceğimiz özgür bayanlar yazsınlar lütfen.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*