Adım Çiğdem. Elit Olgun Sevgili Arıyorum

Selam arkadaşlar, Çiğdem ben İstanbul Pendik’teyim. Yaşım 30 bekarım. Herkesin olduğu gibi benimde hayatımda birlikte paylaşım yapabileceğim, yanımda olduğu zaman bana heyecan verecek, hayatın keyfini çıkarabileceğim düzgün birini arıyorum. Aşkta sevgide sınır tanımam. Eğer hayatımda bir erkek varsa herşeyi ile hayatımda olmasını isterim. Bende aynı şekilde maddi manevi her konuda kendimi ona ait hissetmek ve erkeğinde benim olduğunu bilmek isterim. Ben bir avukatlık ofisinde sekreter olarak çalışıyorum ama aynı zamanda internette blog yazarlığı yazarakta ek iş yapıyorum.

Yazmayı seviyorum çünkü yazdıklarımın birçok kişi tarafından okunduğunu bilmek  beni mutlu ediyor. Dövme yaptırımayı seviyorum ama kalıcı yaptırmıyorum. Çabuk sıkılan biri olduğum için ileride pişmanlık yaşamak istemem. Daha önce evlenmedim ama bir kez evliliğin kapısından döndüm. Sevdiğim erkek daha doğrusu ailesi biraz muhafazakar bir aileydi ve benim giyim tarzım yaşama şeklim onlara uymadı ve baskı yapmaya çalıştılar. Hayatta en nefret ettiğim şeylerden biridir birinin bana baskı yapmaya çalışması yada beni yönlendirmek istemesi.

Onların istediğini belli bir ölçüde kabul edebilir uyum sağlamaya çalışırdım belki sevdiğim erkek için ama sanırım sonu gelmeyecekti isteklerinin. Bu yüzden kendimden taviz veremezdim. Sigara kullanırım ama alkol sadece özel zamanlarda benim için özel olan kişiyle alırım o zamanda sadece kırmızı şarap içerim. Romantizme bayılırım ve erkeğinde romantik olanı olursa sevinirim. Kadın ruhuna hitap etmeyi bilmeyen, nezaketsiz birinide istemem. Güzel olmadığımın farkındayım bu yüzden bana iltifat olsun diye çok güzel olduğumu söyleyenleri samimiyetsiz buluyorum. Ama çekicilik konusunda çok iddialı olabilirim. Elit Olgun beyler tanışmak isterseniz instagram yazmayı unutmayın.

💘Adım Betül.38 Yaşımdayım.Yaşıma Uygun Sevgili Arıyorum.💘

Selam, Betül ben Adana’dan. Yaşım 38,sarışın bakımlı bir kadınım. Film izlemeyi severim. Yalnız yaşadığım için akşamları ya film izlerim yada sohbet sitelerinde oluyorum. Bazen her ikisini yakmakta bana sıkıcı gelsede yinede bazen eğlenceli olabiliyor. Ben uzun yıllardır birçok sohbet sitesinde arkadaşlar edindim ama hiçbir zaman hayalimdeki kişiyi bulamadım. Romantik erkekleri çok severim ve erkekten her zaman ilgi beklerim. Bana ilgi göstermeyen bir erkeğin sadece beni sevdiğini söylemesi bana yetmez. Erkeklerin birçoğu bunu yapıyor.

Sevdiği kadına 5 dakika zaman ayırmıyor ama aşkının ne kadar büyük olduğunu abartarak anlatmaya çalışıyor. İlgi görmediğim kişinin sevgisine inanacak yaşı geçtim. Erkeklerin neyi hangi psikoloji ile yaptığını çok iyi biliyorum artık. Yaşadığım aşklar, boşanma ile biten bir evlilikten sonra erkeğin niyetini anlayacak kadar tecrübem var. Özel bankalardan birinde çalışıyorum. Bu sektörü sevmiyorum aslında ama şu an için yapabileceğim başka bir meslek yok. Çok fazla stresli ve ben bu kadar stresli bir iş yapmak istemiyorum. Hayatta bir babam var başkada güvenip derdimi anlatabileceğim kimsem yok.

Zaten bir kadın babası ile çok sınırlı konuşabilir. Herşeyi anlatamaz. Bu yüzden aslında benim aşk yaşatacak bir erkekten daha çok samimi bir dost ve sırdaşa ihtiyacım var. Bunlar olduktan sonra aşk zaten olur. Özel günleri ve öyle günlerde hediye almasını severim ama pahalı hediyeler değil elbette. Hayatımdaki erkeğin romantik ve kadını şaşırtmasını bilen birisi olmasını isterim çünkü yaratıcısı erkekler aşkı her zaman canlı tutmasını çok daha iyi biliyorlar. Aynı zamanda kültürlü ve bilgili olmasını isterim. Adana ve yakınlarından bana yazabilirsiniz.

💘İsmim Dilara. 23 Yaşımdayım. Maddi Manevi Destek Olabilecek Sevgili Arıyorum.💘

Merhaba, Trabzon’da yaşıyorum,adım Dilara. Üniversite öğrencisiyim. Küçük yaştan beri beni babannem büyüttü. Ben küçükken annemle babam ayrılmışlar. O zaman neler yaşandı ben bilemem tabi ama sonuç olarak ben babaannemin yanında büyüdüm. Annemle babamı bu yüzden Kendi içimde hiç affedemedim. Bazen beni ararlar ama hiçbir derdimle ilgilenmek istemezler. Babannemide kısa süre önce kaybedince kimsem kalmadı güvenip sırtımı yaslayabileceğim. Bu yıl üniversite son sınıftayım ama maddi olarak 1 yıl daha nasıl dayanırım bu şekilde bilmiyorum.

Okul dışında part time çalışmak istedim ama o da olmadı. Zaten hayatımda bir erkek olsun derdimi dinlesin, bana moral versin bunu her zaman istedim ama sanırım benim ayrıca maddi olarakta desteğe ihtiyacım var. Aslen Mersinli’yim. Orada kimsem kalmadı okul bitince tekrar oraya dönemiyim bilmiyorum ama şimdiki düşüncem okul bitincede burada kalmak. Alıştım buraya hem çok sevdiğim arkadaşlarım oldu. Sosyal medyayı aktif kullandığım için hergün çok sayıda mesaj geliyor tanışmak isteyenler oluyor falan ama beni heyecanlandıran kimse henüz çıkmadı karşıma.

Erkek arkadşım öğrenci olsun istemiyorum. Kamu çalışanı birine sanırım daha çok güvenebilirim. Eğitimli esprili ve yanında sıkılmayacağım birisi olmalı. Sus pus duran içine kapanık erkek istemem. Onunla beraberken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak kadar mutlu hissetmeliyim kendimi. Kirli sakallı uzun saçlı erkekler daha hoş geliyor bana. Çok fazla umuda kapılıp sonra hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum ama yinede belki bir umut buradan aradığım gibi biriyle tanışabilirim. Trabzonlu dürüst ve bana uygun beyleri sayfama bekliyorum. Mesaj yazın tanışalım.

💘Adım Banu.34 Yaş Bekarım. Evlilik İçin Sevgili Arıyorum.💘

Merhaba aslen Edirneli’yim. Almanya’da küçük bir yerde yaşıyorum. Burada olma amacım aşık olabileceğim ve beni sevecek biriyle tanışarak ileride kısmet olursa evlenmeyi düşünüyorum. Aslında evlenip aile kurmayı her zaman istedim ama bir türlü ciddi düşünen erkekle tanışamadım. Sanırım erkeklerin gözü evlilikten biraz korkmuş. Evlilikten bahsedince hiç kimsenin hoşuma gitmiyor. Bir insanın aşık olduğu kadınla hayatını birleştirilmesinden daha güzel ne olabilir anlamıyorum erkeklerin bu tavırlarını. Belkide anlamaya çalışmaktan vazgeçip beni anlayacak birine odaklanmalıyım. Yaşadığım yer küçük bir yer ve çok fazla Türk var. Ama ben burada büyümüş yetişmiş buranın kültürüne göre yaşamaya başlamış birini istemiyorum.

Öyle biriyle evlenirsem o evliliğin uzun sürmeyeceğini biliyorum. Sarışın ve malesef birazda kilolu bir kadınım. Kilodan hoşlanmayan erkekler boşuna yazmasın. Kilo vermek için ne kadar uğraşsam bile çok fazla veremiyorum. Beni her halimle her durumda sevecek birini isterim. Hafif kıvırcık saçlıyım. Ben kendime sadece sevgili arasaydım o zaman yakışıklı olmasını isterdim ama devamında evlilik düşündüğüm için daha çok karakteri önemli benim için. Türkiye’den evlenmek ve yurt dışında yaşamak isteyen kişilerle konuşabiliriz. siz numara yada sosyal medya adresi yazarsanız size dönüş yaparım.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*