Adım Nurgül. Dürüst Güvenilir Sevgili Arıyorum

K.Maraş,tan Nurgül ben. 48 yaşımdayım bekarım. Bu yaşıma kadar bazı dönemler evlenmeyi düşünmüş olsamda kısmet olmadı ve hiç evlilik yaşamadım.  Ögretim görevlisiyim ve ayrıca bazı konularda araştırmacılık yapıyorum. Ben bir arkadaş istiyorum ama benim için gizlilik çok önemli. Bu yüzden zaten kendi çevremden değilde sanal ortamdan hiç tanımadığım birini tanımayı istedim. Bu şekilde bir arkadaşlık dostluk kurmak benim için daha uygun. Benim için erkeğin olgun ince fikirli düşünceli kadına saygı duymasını bilen, birgün yollarımız ayrıldığı zaman güzellikle medeni bir şekilde bitirmesini bilen,bunu kabullenecek karakterde birisi olması gerekir.

Çünkü benim evlenmek gibi bir niyetim yok ama öyle birkaç günlük bir aşkta aramıyorum. Olabildiğince uzun sürsün isterim ama çevremizde kadına yapılan şiddet olayları beni birazda korkutuyor açıkçası çünkü ben kariyer sahibi biriyim ve başıma kötü bir şey gelsin istemem. Bir kadın olarak her ortamda her şeyi yapamıyorum. Böyle durumlarda bana yardımcı olabilecek birisi olması gerekir ahni zamanda. Çok büyük dairelerde yaşamayı sevmedigim için küçük bir dairem var ve orada yalnız yaşıyorum. Sanat tarihi benim alanım ve benim keyif alarak yaptığım bir mesleğim var. Yurt dışına sık çıkıyorum mesleğim gereği. Mümkün olursa ileride tanışacağım kişiyle birlikte yurt dışına çıkmak isterim çünkü yalnız başıma çok sıkıcı oluyor. Çok uzak olmamak şartı ile her yerden yazabilirsiniz.

💘Adım Zehra. Evlilik Amaçlı Erkek Arkadaş Arıyorum.💘

Selam, Türkiye’ye Suriye’den 10 yıl önce sığınmacı olarak geldim. Arap asıllı esmer bir kadınım. Suriye’ den buraya geldikten sonra bir Türk ile evlilik yaptım. Bu evlilik altı ay falan sürdü. Çok yanlış bir insanla evlenmişim bunu geçte olsa anladım ama neyseki sıkıntı olmadan ayrıldım ondan. Böyle bir hata yaptığım için kendime kızmıyorum çünkü buraya yeni gelmiştim kimsem yoktu ve sığınacak bir liman tutunacak bir dal arıyordum. Yanımda hasta ve yaşlı annem vardı birde o günlerde. Çareyi evlenmekte bulmuştum. Mutsuz kötü bir evliliğin ardından hayattaki tek sahip olduğum varlık olan annemi kaybettim. Onun gidişi ile âdeta kolum kanadım kırıldı. Hayatımda koca bir boşluk oluştuğunu hissedebiliyorum.

Zor günlerden geçtim ama inanıyorum ki kader mutlaka güzel günler hazırlıyor benim için. Bu umudu yitirmek istemiyorum çünkü başka şekilde ayakta kalamam. Mersin’de bir lokantada çalışıyorum. Kazancım bana yetiyor ama yabancı bir ülkede yalnız bir kadın olmak ne kadar zor anlatamam. İlk evliliğimin bitmesinin üzerinden uzun zaman geçti. Kendimi ikinci bir evliliğe hazır hissediyorum ama aceleye getirip yeniden hata yapmamak  için zamana yaymak ve önce arkadaş olmak o şekilde daha iyi tanımamıza fırsat yaratmak istiyorum. Benim için şehir önemli değil her yerde yaşayabilirim benim için sorun olmaz. Önemli olan doğru karar verebilmek. Umarım düzgün bir erkek karşıma çıkar.

💘İsmim Elif. Ankara’da Yaşıyorum. Partner Sevgili Arıyorum.💘

Adım Elif ve 30 yaş bekar kadınım.  Ankara’da bir kamu kurumunda çalışıyorum ve yaklaşık 6 yıldır burada yaşıyorum. Aslen Mersinli’yim ve ailem orada yaşıyor ben burada aynı kurumda çalıştığım bir kız arkadaşımla beraber yaşıyorum. Aslında yalnız yaşamak birçok yönden daha güzel daha rahat olabilir ama geceleri yalnız kalmaktan korkuyorum o yüzden evde mutlaka birinin olmasını istiyorum. Aslında sevgilimle ev arkadaşlığı yapmayı çok isterim hoşuma gider bunun için bana engel olacak birşey yok ama erkekler çok dağınık oluyorlar ve bende dağınık kişileri hiç sevmem ayrıca katlanamam. Sırf bu yüzden ev arkadaşlığı yapmaya biraz soğuk bakıyorum. Ama ev işlerinide yapabilirim diyen olursa erkek arkadaşımla aynı evi paylaşmak çok keyifli eğlenceli olabilir.

Senede birkaç kez Mersin’e ailemi görmeye gidiyorum onun dışında sürekli burada oluyorum. Müzik dans eğlence severim. Geceleri erkek arkadaşımla dışarıda vakit geçirmek isterim. Benim gibi kamu çalışanı birisi olursa birbirimize daha çok zaman ayırabiliriz. Eğitimli birisi olmasına özelikle dikkat ediyorum çünkü bir kadın için erkeğin yakışıklı olmasından çok daha önemlisi kadının o erkeğe güvenmesi onun yanında kendini güvende hissetmesidir. Şahsen genç  bir kadın olarak kendimi güvende hissetmediğim bir erkekle asla aynı ortamda olmam. Birkaç defa sanaldan erkek arkadaşım oldu ve uzun süren bir ilişkiydi ama her aşk gibi o da bir yerde bitti. Sadece Ankara’da olan temiz dürüst kişilerin mesajını bekliyorum.

💘Selam.İsmim Sibel. Dürüst Sevgili Arıyorum.💘

Adıyaman’dan Sibel ben. Aslen buralıyım ve üniversite öğrencisiyim. İşletme okuyorum. Babamla beraber yaşıyorum annemle babam ayrılar. Daha önce annemle beraber kalıyordum ama annem yeniden evlenince evde kendimi rahat hissetmedim. Sevmedigim bir adamla evlendi. Gerçi kimle evlenirse evlensin sevmezdim herhalde. Annemle babamın yaşadıklarından sonra evliliğe karşı hiç sıcak bakmadım. Hatta uzun bir süre erkeklere bile iyi gözle bakmadım çünkü bu ayrılıkta kesinlikle babam haksızdı ve onun yüzünden ailesiz kaldım. Şimdi mecburen onunla kalıyorum ama çalışabileceğim bir iş bakıyorum ve yalnız yaşamak istiyorum. Olursa burdan birisi benim ilk kez erkek arkadaşım olacak.

Güzelliğim falan fena sayılmaz aslında ama yinede ilk olacağı için bazı tereddütler yaşıyorum kendi içimde. Hayal edince bazen hoşuma gidiyor ama sonra bir an aklıma kötü senaryolar geliyor ve korkuyorum. Efendi düzgün biriyle tanışmak istiyorum ve bana karşı kibar olsun lütfen. Kaba davransın istemem. Üniversiteden birini istemiyorum çünkü o yaştaki erkekler çok umursamaz oluyorlar.  Çevremdekilerden şahit oluyorum. Erkekler kız arkadaşlarına hiç değer vermiyorlar. Bugün ayrılıp yarın başka kızla oluyorlar. Bu yüzden daha deneyimli olgun erkek arakadaş istiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*