Adım Özge.Sevgilim Olacak Genç Erkek Arıyorum

Selamlar, Özge ben Ankara Çankaya’ da oturuyorum. Evli olan benden küçük olan bir kız kardeşim var onunla kalıyorum. Babamla çok iyi anlaşamadığım için kendi evime çok gitmiyorum çünkü beni çok bunaltıyor. Eskiden çok karışmazdı ama yaşlandıkça daha çok aksileşti ve her şeyime karışır oldu. Yani bende çocuk değilim ki her konuda başkalarına kulak asmam. Esmer çok hafif kıvırcık saçlıyım ama bu saç modeli bana yakışıyor. Normalde sevmem kıvırcık saç. 42 yaşımdayım ve hiç evlenmedim. Neden eğlenmiyorsun diye soranlar çok oluyor ama bu sorunun bende net bir cevabı yok. Hayatıma giren sevgilim olan cok erkek olmadı, sadece bundan 15 yıl kadar önce yine sohbette tanıştığım birisi olmuştu.

Uzun yıllar onunla beraberlik yaşadım. Sonra aramız bozuldu. Yine aynı onun gibi güvenip uzun yıllar maddi manevi birbirimize destek olabileceğimiz her şeyimle güvenip sarılabileceğim, kötü zamanlarımda yanımda olacak birini arıyorum. Koyduğum resim baba ait güncel bir fotoğraf. Sorun olmayacağına inanarak koydum. Güzelliğimi fiziğimi seviyorum ve bana kolay kolay hiçbir erkek hayır diyemez. Kendime aşk konusunda güvenirim ve sevgilimi mutlu etmek için elimden geleni yaparım. Ukala kadınlar gibi olamam. Yeri geldiği zaman alttan almasını bilirim ama hep alttan almakta olmaz tabiki. Beraber mutlu olalım başka birşey beklemiyorum.

💘Üniversite Öğrencisiyim. Olgun Güvenilir Zengin Sevgili Arıyorum.💘

Merhaba Gülşen ismim. İzmir’de üniversite 2.sınıf öğrencisi kumral genç bir kızım. Zengin sevgili arıyorum çünkü hayallerimi yaşamak için bana zengin sevgili gerek. Bu paraya değer verdiğim anlamına gelmesin ama sadece hayallerim gerçek olsun istiyorum. Ne bileyim en azından sevgilimle tatile gitmeyi her hafta sonu uzun yolculuk yaparak farklı yerler gezmeyi çok severim ama bunlar hep hayallerde kalıyor ve bunları düşünmekten hayal etmekten sıkıldım artık. Üniversiteden birini istemiyorum çünkü öğrenci zaten kendine zor yetiyor benim isteklerimi karşılayamazlar. Maddi olarak buna güçleri yetse bile olgun erkek bir kadına aşkı daha güzel yaşatabilir.

Olgun erkekler kadının bir sorunu olduğu zaman teselli etmeye çalışmazlar sorunu çözerler. Genç erkekler ise sadece teselli vermeye çalışır. Olgun erkeklerin bakışı dokunuşu çok farklı ve çok daha yaratıcı oluyorlar. Daha birçok şey sayabilirim neden olgun erkek istediğim hakkında ama çok fazla uzatmak istemiyorum. Karizmatik yakışıklı olursa çok daha güzel olur benim için umarım burada o kadar şansım tutar. Lütfen rica ediyorum İzmir harici kimse yazmasın ve yazan arkadaşlarda işinden gücünden bahsetsin biraz. Yorumlara bakıyorum sadece numara yazan erkeğe hangi kadın geri döner.  Biraz empati yapın lütfen. 30-35 yaş arası zengin beyler yazsın.

💘Adım Feyza. Güvenilir Partner Arkadaş Arıyorum.💘

Selam beyler, İzmir Alaçatı’da tek başıma yaşıyorum. Yurt dışı emeklisiyim ve aslen Burdurlu’yum. Eşimi emekli olmadan önce Almanya’da kaybettim ve bir dahada bir dahada kimseyle duygusal yada mantıksal bir birlikteliğim olmadı çünkü bunu kendime çok yakıştıramıyordum. Sonraları kendime haksızlık ettiğimi düşünmeye başladım. Belkide kendimi bu şekilde avutmak için kendimce mazeret uyduruyorda olabilirim. İçimde karmakarışık duygularla yaşamak çok zor bu yüzden her şeyi bir kenara bırakıp kendimi hayatın akışına bırakmak istiyorum. Genç bir kız olduğum yaşlarda hatta olgun bir kadınken bile hayatı her zaman hızlı yaşadım. Eşimle bu konuda çok uyumluyduk.

Şimdi aniden yalnız kalınca mutsuz moralsiz bir kadın oldum. Ara sıra mecburen Almanyaya gidiyorum birkaç hafta kızımın yanında kalıp gero geliyorum ama ne oradan keyif alıyorum ne de burdan. Galiba hayatıma renk katacak biriyle tanışana kadarda hayat sıkıcı geçmeye devam edecek gibi görünüyor. Yaş çok önemli değil aslında ama benden daha genç olmasını daha çok isterim çünkü genç bir erkek kendi enerjisini bana yansıtabilir. Benden yaşlı biriyle yapabileceklerim daha sınırlı olur ve ben hiçbir zaman sınırları sevmedim. Sınırları zorlamayı bu yaşıma rağmen severim. Bu arada 62 yaşımdayım. Sarışın beyaz tenli gulet yüzlü kendi halinde mutluluğu arayan biriyim.

💘Merhaba İsmim Hatice. Samimi Arkadaş Dost Arıyorum.💘

Selam arkadaşlar, adım Hatice ve Tunceli’de yaşıyorum aslen Diyarbakırlı’yım. İşim gereği burada bulunuyorum. Yaşım 29 ve hiç evlenmemiş bekar,esmer, güleryüzlü, her zaman pozitif düşünerek enerjimi korumaya çalışan bir kadınım. Biraz can sıkıntısı biraz heyacan ihtiyaç duymam beni buraya getirdi. Birazdan sosyal çevremden yeterince kötülük görünce biraz daha kendimi sosyal hayattan çekip daha çok sanal dünyada vakit geçirmeye başladım. Ben mi aşkı beceremiyorum, yoksa erkekler mi bu kadar kötü kalpli anlamadım ama aşk konusunda yüzüm hiç gülmedi. Kime güvenip elini tutsam ardından hep hüsran yaşadım. Daha doğru düzgün sevgili olamadığım kişiyle evlilik zaten düşünemem.

Yaşadığım bu mutsuz aşklardan sonra evliliğe bakışımda çok değişti. Önceden bir sevgilim olduğu zaman mutlaka onunla evlenmeyi hayal ederdim. Şimdi evliliği kesinlikle istemiyorum. Tek istediğim arzu ettiğim şey istediğim her şeyi özgürce yaşayabileceğim bana güven veren samimi dürüst bir erkekle tanışmak için buradayım. Tunceli merkezde yaşıyor olmanız benim için önemli farklı şehir yada ilçeden istemiyorum çünkü yanımda olmasını istediğim zaman görebileceğim birini arıyorum. Aradığım kişi alkol almayan birisi olmalı. Sadece sigara içmesi önemli değil ama başka kötü alışkanlıkları olanı istemem. Dürüst düzgün olsun yeterli benim için. Tanışmak isteyenler kendini tanıtsın ve iletişim bıraksın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*