Adım Yeliz. Flört İçin Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba beyler nasılsınız Yeliz ben Sinop şehir merkezinde kendime ait küçük şirin bir dairede yalnız yaşıyorum. Kendime ait olan ve kız kardeşimle ortak olduğum bir kuaför salonum var. Hiç evlenmedim ama daha önce beraber olduğum biriyle kendi aramızda sözlenmiştik. O zaman yaşım yok gençti tabi şu an 37 yaşımdayım. Erkeklere karşı son zamanlarda aşırı bir güvensizlik oluştu bende çünkü karşılaştığım kişiler hep kısa süreli aşk yaşamak isteyen kişilerdi ve bu durum bana çok ters. Bir erkekle çıkmaya başladığım zaman ikinci gün evlilik hayalleri kurmayacak kadar olgun bir kadınım ama seviyesiz ilişkilerin bir tarafı olmakta istemiyorum.

Olacaksa evlilik olmasa dahi o erkeği eşim gibi görmek isterim ve o erkeğinde beni aynı şekilde görmesini ve bunun sorumluluğunu taşımasını beklerim. Sarışın bakımlı uzun boylu güzel bir kadınım ve burada olma nedenim istediğim gibi birinin kendi hayatımda karşıma çıkmamasıdır. Sanal ortamda tanıştığım kişilere karşı önyargılı değilim biliyorum ki buradaki herkes benim gibi kendi halinde sıradan insanlar. Herkesi aynı kefeye koymam doğru olmaz ama bir erkekten bakımlı temiz titiz olmasını beklerim. Kadın ruhundan anlamayan kaba saba, bir bayana nasıl davranacağını bilemeyen ya da kadını umursamayan kişileri sevmem ve hayatımda nokta kadar bile olsa yer işgal etmesini istemem. Sinop’tan ciddi kişiler yazabilirler.

💘Selam. Genç Bakımlı Dürüst Partner Sevgili Arıyorum.💘

Selam arkadaşlar,63 yaş dul yalnız ve modern bir kadınım. Yaş itibari ile biraz kiloluyum ama tahmin ediyorum benim yaşımda bir bayanla beraber olmak arkadaşlık kurmak isteyen genç erkeklerin kilo gibi önemsiz bir konuya takılacaklarını sanmıyorum. Eğer bu konudan olumsuz etkilenen varsa boşuna zaman kaybetmeyelim. Yurt dışında Belçika’da yaşıyorum. Yaz aylarında 1 ay tatile geliyorum. Kafama göre birini bulabilirsem ve güzel keyifli vakit geçirebilirsem tatili uzatabilirim zaman sorunum yok. Modern giyinirim ve aşırı kıskançlık yapan erkek sevmem. Erkek tabiki kadınını kıskanacaktır bu bir ölçüde hoşuma dahi gidebilir ama abartılı olduğu zaman arkadaşlığa dostluğada zarar verir.

Türkiye’de İzmir’de kalıyorum ve çoğu zaman yalnızım. Hayatımda bir erkek olmadığı için  sıkılmamak için bazen torunlarımla beraber geliyorum ama oradan biriyle tanışırsam daha rahat olmak için yalnız gelirim. 40 yaşlarında birisi beni çok iyi anlayabilir ve beni mutlu edebilir. Daha genç birini istemem çünkü aşkta önemli olan sadece heyacan değil benim için, aynı zamanda birbirimizi anlamamız sohbet ederken ortak noktalarımız olsun isterim. Ayrıca sadece İzmirli olmasını  isterim. Evli yada sorunları olan benimle görüşmek için zamanı yada maddi imkanı olmayanlarla anlaşamayız. Sadece özgür beyler yazsın.

💘İsmim Betül. Üniversite Okuyorum. Olgun Eğlenceli Sevgili Arıyorum.💘

Selam, Betül ben aslen Kayserili’yim ama Erzurum’da üniversite okuyorum. Henüz 20 yaşımdayım burada hemşirelik okuyorum ve ikinci senem burada. Ama ilk senem diyebilirim çünkü geçen yıl pandemiden dolayı okula zaten hiç gitmedim. Arkadaş bulmaya çalışıyorum çünkü hem manevi anlamda kendimi kimsesiz yalnız hissediyorum hemde maddi olarak sorunlarım var ve çıkış yolu bulamıyorum. Aldığım burslarla okumaya çalışıyorum ama o da çok az ve yetmiyor ayakta kalmam için. Bu hiç hoşuma gitmiyor ama mecbur kaldım ve bu mecburiyet buraya yazarken dahi beni çok mahçup ediyor. Bir kafede işe başlamıştım ama çok dengesiz müşteriler vardı fazla çalışamadım.

Ben eğer olacaksa tek bir erkeğe ait olmak ve her şeyi onunla yaşamak hayatı onunla paylaşmak isterim. İster maddi olsun ister duygusal anlamda olsun başkalarından destek beklemek beni çok mutsuz ediyor. Yaşadığım maddi sorunlarda bir yerde önemli değil ama bir erkek tarafından sahiplanilmek, birinin beni koruması, ne zaman ihtiyacım olsa benim için birinin uğraşması bunlar beni mutlu eden şeyler. Zaten hayatımın hiçbir döneminde çok rahat bir hayat yaşamadım ama hiçbir zamanda kendimi bu kadar yorgun, korunmaya ve ilgiye muhtaç hissetmedim. Yaşım daha çok genç ve bu kadar sorun bana çok ağır geliyor uğraşmaktan yoruldum artık. Bana iyi gelecek ve hiçbir zaman bana zarar vermeyecek iyi niyetli arkadaş arıyorum.

💘Zeynep Ben.57 Yaşımdayım Bekarım. Olgun Ciddi Partner Dost İstiyorum.💘

Mrb, adım Zeynep İstanbul Kadıköy’de yaşıyorum. Koç burcuyum ama hangi özellikleri taşıyorum emin değilim. Merak edenler olursa o bakımdan yazmak istedim burcumu yoksa ben burçlara çok takılan bir kadın değilim. Yaşıma rağmen çok bakımlı ve hem fiziki olarak hem ruhen çok enerjik diri bir kadınım ve en az genç kızlar kadar yaşam enerjim var. Meslek olarak bankacıydım şube müdürlüğü yapıyordum ama emekli oldum. Zaten en büyük hayalim emekli olduktan sonra kafa dengi güvenilir bir erkek arkadaşla hareketli eğlenceli bir hayat yaşamaktı çünkü çalışma hayatım boyunca bunu hiç yapamadım.

Ruhum hala o kadar genç ve o kadar enerji doluyum ki hayatımda hep heyecan olsun istiyorum. O kadar işkolik bir kadınım ki çalıştığım dönemlerde doğru düzgün ne aşk yaşamaya fırsatım oldu nede evlenip çocuk sahibi olamadım. Evlilik olayı benim için artık zaten olmaz ama aşkı en güzel haliyle yaşamak için geç kalmış sayılmam. Dekolteli kıyafetler özellikle kısa etek seviyorum ve bana çok yakıştığını düşünüyorum. Bana ayak uyduracak en başta güven verecek ve zarar görmeyeceğime beni inandıracak düzgün eğlenmesini bilen bir dost ve sırdaş arıyorum. Maddi konular önemli değil yeterki hoşuma giden birisi olsun. Elit ve bakımlı beylerle tanışmak isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*