Adıyaman Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Bu sayfamızda Adıyaman ili ve ilçelerinden aramıza katılarak sevgili arayan, samimi arkadaşlık ve dostluk kurmak isteyen, partner yada flört isteyen ve hatta evlenmek için arkadaşlık kurmak isteyen tüm yaş gruplarından bayanlar ve erkeklerle tanışabilirsiniz. Peki neden islamisayfalar.com’u tercih etmelisiniz? Bu soruya istek ve beklentilere göre farklı cevaplar elbette verilebilir ancak sitemizin üyelik istememesi, tüm imkanlarını ücret ödemeden kullanabiliyor olmanız ve sitemizde sadece gerçek kişi ve profillere yer veriyor olmamız sizler için tercih nedeni olacaktır ve sizleri gerçek aşk ve sevgiye ulaşmanızı sağlayacaktır.

💘Adıyaman Merkezde Kamu Çalışanı Olgun Güvenilir Erkekle Flört Amaçlı Tanışmak İstiyorum.💘

Selam beyler nasılsınız? Filiz ben Adıyaman’dan ama merkezde değilim. İlçede yaşıyorum işim gereği. Öğretmenlik yapıyorum ve dul bir kadınım. Bir oğlum ve bir kızım var. Adıyaman merkezde yaşayan biriyle tanışmak, samimi seviyeli bir arkadaşlık kurmak ve uzun süreli dostluk yaşamak için geldim. İki çocuğumda benimle birlikte kalıyor. Ayda bir falan babaları görmeye  geliyor şehir dışından. Ben aslen Mardinli’yim ama çok uzun zamandır burada yaşıyorum. Sadece yaz tatilinde bir hafta falan oraya güdiyorum onun dışında buradayım.

Merkezden bir erkekle tanışmak istememin kendimce nedenleri var elbette ama burada o konuya fazla girmek istemiyorum. Aynı ilçeden birisi denk gelirse bunu kabul edemem o yüzden sadece merkezdeki beylerden bana yazmalarını bekleyebilirim. Yaşım 35 güzel bir kadın olarak görüyorum kendimi. Geçmişte beni çok yüzenler oldu. Çok hayal kırıklığı yaşadım. Çok şükür hepsini atlattım çünkü evlatlarım bana o gücü verdi. Hayatta artık beni yoracak üzecek kimse kalmadı hepsini hayatımdan çıkardım. Şimdi artık tek istediğim huzurlu bir aşk yaşamak yaşatmak ve birine sonsuz güvenmek, güvendiğim bu kişiye her şeyimle kendimi vermek ve sahiplenilmek istiyorum.

Buna sadece psikolojik olarak ihtiyacım var. Bir erkeğin benim için bir şeyler yapması,  sahiplenmesi ve beni koruyup kollamaya çalışması benim hoşuma gider ama erkeğinde dengeli davranması gerekir çünkü bazı erkekler kadını sahiplenmeye çalışırken çok boğuyor ve kadını kendinden soğutuyor. Bu dengeyi bilen erkek her zaman hoşuma gider. Temizliğine önem veren birisi olmalı. Özellikle diş bakımı dikkatimi çeker çünkü sararmış dişleri olan bir sevgilim olsun istemem. Kamu çalışanı birisi olması beni memnun eder ama düzgün bir işi ve düzgün karakteri olan seviyeli beylerde yazabilirler.

💘Selam. İsmim Başak. Adıyaman’dan Olgun Maddi Destek Verecek Erkek Arkadaş Arıyorum.💘

Beyler merhaba. İsmim Başak ve 22 yaşında üniversite öğrencisi yalnız bir kızım. Adıyaman’ da bu üçüncü senem. Buraya Bitlis’ten geldim. Burada bulunma amacım hem olgun bir erkekle tanışarak aşk yaşamak hemde beni sahiplenecek maddi manevi güçlü bir erkekle tanışmak. Okul dışında iş bulup çalışmak için uğraştım ama olmadı. Açıkçası biraz maddi olarakta erkek arkadaşım olursa onun desteğine ihtiyacım olacak. Bu durumdan hiç hoşlanmıyorum ama kader bazen hoşlanmasak bile bazı şeyleri bize dayatıyor. 168 boyunda esmer çıtır biriyim.

Ama tavırlarım yaşıma göre daha olgundur. Bu yüzden olgun beylerden hoşlanırım. Benim gibi öğrenci olan bir erkekle arkadaşlık yapmak istesem okulda benimle ilgilenen kişiler var ama yaşıtlarım benim ruhumu anlayamaz. Bitlis’te ailemden sadece annem var. Babam ben çok küçükken bizi terk edip gitmiş. Ben onu hiç görmedim, yolda karşıma çıksa tanımam. Hayatta annemden başkada kimsem yok zaten. Annem maddi olarak ancak kendine yetebiliyor ve ben ona yük olmak istemiyorum. Kendi başımın çaresine bakmalıyım bir şekilde.

Uzun boylu iri yarı erkeklerden hoşlanıyorum ama yakışıklı olup olmamasına bakmıyorum. Birazcık samimi ve dürüst olsun ve bir kadın olarak beni anlayabilsin yeter benim için. Şu an yurtta kalıyorum. Yurtta kalmayı çok sevmiyorum ama bu durumda burada kalmaktan başka çarem yok ama ileride hayalimdeki gibi zengin ve özgür bir erkekle tanışırsam tabi o kişide isterse ev arkadaşlığıda yapabilirim. Hatta bunu çok isterim. Ne yalan söyleyim sevgilisi ile aynı evde yaşayanları hep kıskanmış ve onlara imrenerek bakmışımdır. Adıyaman’dan genç güzel bir kadına sahip olmak isterseniz, yukarıda yazdıklarıma uygun biriyseniz tanışalım.

💘Adım Hidayet. 32 Yaş Bekar Yalnız Erkeğim. Genç Bir Bayanla Uzun Süreli Arkadaşlık İstiyorum.💘

Merhaba hanımlar. Adıyaman merkezde yalnız yaşıyorum ve kendi işimi yapıyorum. Adım Hidayet ve daha önce hiç evlenmemiş bekar biriyim. 2016 yılına kadar kamuda çalışıyordum ama istifa ederek hayalimdeki işi yapmak istedim. Bilişim sektöründe kendi işimi yapıyorum. Home-Ofis olarak kullandığım bir evim var. Kendime ait bir ev. Resimde gördüğünüz gibi uzun boylu sakallı biriyim. Yakışıklı olup olmadığıma siz karar verirsiniz. 30 yaş altında bekar ve güzel bir bayanla tanışmak umuduyla geldim buraya. Eğer özgür bir bayan olursa benimle beraber yaşayabilir hatta beraber çalışabiliriz. Samimi ve güvenilir bir kadın olduktan sonra ben o kişiyle her şeye varım. Yeterki bana karşı her zaman dürüst olsun.

Evlenmeyi düşünmüyorum ama bu konuda çokta ön yargılı yada peşin hükümlü olmak istemiyorum. Ailem özeliklede annem eğlenmeli çok istiyor ama sanırım ben o sorumluluğu almaktan biraz korkuyorum. Özgür ve kafasına göre yaşamaya alışmış birisi olarak ağlayan bir çocuğu susturmaya çalışırken düşünemiyorum kendimi. Evlenmek bana uzak ama kısa süreli günlük ilişkilerde bana göre değil. Seviyeli bir bayanla uzun sürecek hatta bitmesini hiç istemeyeceğim heyecan dolu bir aşk yaşamak istiyorum. Maddi konular sorun değil, bir erkek olarak sevgilim olacak kadına yetecek gücüm var maddi anlamda. Adıyaman merkezden genç bayanların mesajını bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*