Adıyaman Dul Bayanlar

Adıyaman sevgili arayan olgun ve dul bayanların telefon numaraları, Adıyaman sevgili arayan zengin ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 23, 2022
1
2626

Merhaba, Adıyaman’dan Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Yasemin. 35 yaşımdayım ve Adıyaman merkezde yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım. Önceki eşim benden yaş olarak oldukça büyüktü. Birkaç yıl önce eşimi kaybettim. Herhangi bir işte çalışmıyorum. Eşim çok varlıklı biriydi ve ondan bana maddi sıkıntı yaşamayacağım bir miras kaldı. Bu zamana kadar hiç genç aktif bir erkekle birlikte olmadım. Kaybettiğim eşimde zaten yaş olarak benden çok büyük olduğu için bir çok konuda ya ben önde gidiyordum,  ya da o geriden geliyordu. Ortak bir paylaşımımız olmadığı için genç yaşımda birçok heyecandan mahrum kaldım. Hangi genç kadın istemez ki aşkı ve sevgiyi doyasıya yaşamayı. Hayat malasef çok kısa ve zaman çok çabuk ilerliyor. Yeniden evlenmeyi düşünmüyorum, sadece varlığı ile dünyamı  ısıtacak bir erkek arkadaş istiyorum, ama güvendiğim hayat boyu beraber olmayı isteyebileceğim biri çıkarsa karşıma neden olmasın. Adıyaman gibi bir yerde yaşayıp sosyal çevremden  birini bulma şansım çok zor, özellikle de dul bir bayan için  çok daha zor oluyor bazı şeyler.

Belkide bir kadının en çılgın şeyleri yapmak için en cesaretli olabileceği, erkeğine her türlü mutluluğu sınırsızca yaşatabileceği yaştayım. Yaşın da ötesinde bedenim ve ruhumla bunun özlemini çekiyorum yıllardır. Ailemden ayrı yanlız yaşıyorum. Tanışacağım kişi evlenip ayrılmışta olabilir, bekar da olabilir. Güven sorununu aşabilirsem birlikte de yaşayabilirim. Bir kadın için belki biraz fazla aceleciyim ama benim yaşıma gelipte hiç bir heyecan yaşamamış kişiler beni anlayacaktır. Hayvan beslemeyi seviyorum, kendime ait evimde hasky cinsi bir köpegim var. Duygusal biriyim ve küçük şeylere dahi çok üzülürüm. İnsanları kıramıyorum. Durumumu ve konumumu suistimal etmek isteyen çok kişi oldu. Bu yüzden biraz aşırı korumacı davranmak zorunda kaldım. Beni sevecek birine çok ihtiyacım var ancak seçici davranmak zorundayım. Beni anlayan, benim gibi sevmeye ve sevilmeye değer veren biriyle tanışıp uzun süreli ciddi ve seviyeli bir ilişki kurmak istiyorum. 

Adıyaman sevgili arayan dul bayanlarla tanışma ve sohbet, Kahta olgun bayanların telefon numaraları, Besni sevgili arayan zengin ve dul bayanlarla whatsapp tanışma, Gölbaşı dul bayanların whatsapp numaraları, Samsat sevgili arayan  Suriyeli dul bayanlar, Tut seviyeli ilişki isteyen olgun ve dul bayanlar, Sincik evlenmek için sevgili arayan bayanların whatsapp numaraları, Gerger ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile tanışma.!

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Merhaba, Adıyaman’dan Seviyeli Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, Gülten ben.Adıyaman’da yaşıyorum. Lüks bir restorantta aşçı olarak çalışıyorum. 36 yaşımdayım, boyum 172 ve 62 kiloyum. Burcum kova.Burcumun etkisimi bilmiyorum ama insanlarla kolay iletişim kuran, sıcakkanlı, arkadaş canlısı ve çevresine pozitif enerji yayan ve etrafındakilerin neşe kaynağı olabilen biriyim. Yaklaşık 6 yıldır yalnızım. Her ne kadar sosyal çevrem geniş ve arkadaş çevrem çok olsa da bir kadın yinede farklı bir sevgiye ihtiyaç duyar. Kalabalıkların içinde yanlız olmak dedikleri sanırım böyle birşey olsa gerek. Çevremde vakit geçirip eğlenebileceğim çok arkadaşım var ama bazen ne yaparsam yapayım herşey anlamsız geliyor. Herşeye rağmen içimdeki boşluk dolmuyor. Bazen nereye gitsem sığmıyorum. Yaptığım hiç bir şeyden tat almıyorum. Keyifsiz ve anlamsız geliyor bütün herşey. Çevresine mutluluk saçan biri olsamda içimdeki çölü bazen saklanamıyorum. Sanırım benimde bir mutluluk kaynağına ihtiyacım var.

Bir kadının yaşi ve konumu ne olursa olsun kendine dikkat etmesi ve bakımlı olması gerektiğini düşünüyorum. Bu yüzden saçımdan ayak parmaklarıma kadar özen gösteren bir kadınım. Çok uzun zamandır yanlızım ve kadınlığımı maddi manevi yaşamaktan uzağım. Kadınlığa  dair ruhumun ve bedenimin unuttuğu her ne varsa bütün bunları bana hatırlatacak tutku ile yaşayan ve yaşatan bir erkek arkadaş istiyorum. Çok lüks bir yaşamım yok, öyle bi amacım ya da hırslarım da yok. Sevdiğim ve sevildiğim bir yürekte saraylarda yaşıyor olmaktan daha mutlu olabilirim. Ama iki gönül bir olunca samanlık seyran olur tecellisine de kendimi kaptırmıyorum. Tanışacağım kişinin bir süper kahraman gibi olağan üstü yeteneklere sahip olması ya da çok zengin olmasına gerek yok. Ama herşeyden biraz olmasını da her kadın ister. Kadına olduğu gibi değer veren, yargılamayan, anlayışlı, güzel kalpli, iyi niyetli, düzgün bir yaşamı olan ciddi ve seviyeli biriyle tanışmak istiyorum. Adıyaman ve yakın şehirlerden olurda daha iyi olur. İstediğim her zaman görüp dokunabilmeliyim. Yıllardır yanlız yaşadıktan sonra birde özlem çekmek istemiyorum. Mesajlarınızı bekliyorum. İletişim bırakmayı unutmayın beyler..

Adıyaman Kapalı ve Dul Bayanların Whatsapp Numaraları 

Bu başlığımızda sizlerle olgun bayanlarla birlikte olmak isteyen fakat nerede,ne zaman ve ne yapacağını bilmeyen, ya da bu konuda şaşkınlık yaşayıp tutarsız davranan, belkide bu konuda tecrübesiz olduğu için yanlış zamanda yanlış adımlar atarak belki başlayacak olan bir ilişkiyi bu yanlış adımlar nedeni ile daha başlamadan bitmesine neden olabilecek davranışlar sergilemekten çekinen için sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğümüz bazı fikirlerimizi paylaşmak istiyoruz. Bütün bunlar önemlidir çünkü bir erkeğin kadından, kadının da aynı zamanda erkekten hoşlanıyor olması her zaman o iki kişinin birlikteliği ile sonuçlanmaz. Etrafımızda bizzat şahit olduğumuz, şahit olamasakta duyduğumuz birçok örnek vardır, sevipte kavuşamamak tabirini yaşayan. Bir an düşünüp “nasıl yani” diyebiliriz. Hem erkek hem de kadın severken neden birlikte olamasınlar gibi bir soru sorma gereği duyabiliriz. Ama emin olun ki, böyle bir durumu yaşamak zorunda kalan sayısız erkek ve kadın vardır. Bunun nedeni ise doğru zamanda yanlış atılan adımlar, sözler ya da sergilenen tavırlardır. Sizlerinde bu istenmeyen durumu yaşamamanız için sizlere bazı tavsiyelerde bulunmak istiyoruz.

Öncelikle şunu bilmek gerekir ki; yaşı ne olursa olsun ister genç ister olgun, mesleği, medeni durumu her ne olursa olsun bütün kadınlar beğenebilmek ister. Tabiki karşılaştığı her erkekten beğenilmesini beklemez ama beğenildiği zaman da buna kayıtsız kalamaz ve mutlu olur. Bu mutluluğu her zaman dışa  yansıtmak zorunda değildir. Bunu bazen farkederiz bazen de ruhunuz bile duymasa da kadın mutludur bu durumdan. Tabi onun mutlu olması demek hemen kendini sizin kollarınıza bırakacağı anlamına gelmiyor. Ama bizim sorunumuz zaten çoğu zaman bu değildir. Kadının  bizi beğenmesi için ne yapmalıyız sorunumuz budur çoğu zaman.

Bütün kadınlar da olmasa da özellikle güzel ve çekici kadınlara karşı ondan hoşlandığınızı ilk etapta göstermemeniz emin olun sizi o kadına karşı daha çekici kılacaktır. Bu tarz kadınlara karşı ilk tanıştığınız veya karşılaştığınızda yokmuş gibi davranmayı denemelisiniz. Herkesin hayranlıkla baktığı birine herkes gibi bakarak farkınızı ortaya koyamazsınız. Tüm  gözleri üzerine çeken bir bayan, kendisiyle ilgilenmediğini farkettiğinde farkınızı merak edecektir.Ama bunun dozunu çok iyi ayarlamalısınız. Aksi takdirde  tek olan şansınızı heba etmiş olursunuz. Nasıl ki herkesin konuştuğu bir yerde susan ve hiç ses çıkarmayan tek bir kişi dikkati çeker ise, nasıl ki herkesin yürüdüğü  bir yerde oturan tek kişi dikkat çeker ise, herkesin ilgi odağı olan bir bayana ilgi duymayan ya da ilgilenmiyormuş  gibi görünen o bir kişi daha çok dikkat çekmeyi hak etmiştir. Bu şekilde ilgisini çekmeyi başardığınız  zaman sizi merak edecek ve sizinle ilgilenmeye başlayacaktır. Bu durumu  iyi değerlendirmeniz gerekir.

Değerli okuyucularımız..

Sizlerde Adıyaman ve çevresinde yaşıyo, kendinizi yanlız hissediyor ve olgun bir bayanla tanışmak istiyorsanız bu bloğumuzun yorum bölümünde kendinizi tanıtarak profilinizi inceleyen kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Ayrıca yayınlanmasını istediğiniz anılarınızı da bize ulaştırarak ana sayfamızda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler:

adiyaman bayan,Kapalı Dul Bayan,adiyaman bayan evleme,adiyaman guzel bayanlar,Adıyamanlı Kızların Cep Telefon Numarası,Suriye Dul Bayan Kapalı,

1 YORUM

  1. Merhaba Yasemin Hanım, ben Ahmet yaş 56,boy 174,kilo 78,emekli memurum,etnik köken kürt,üniversite mezunuyum, namaz kılar ve haramlardan uzak dururum, kitap okumayı severim,sürekli öğrenmeyi ve araştırmayı severim.ilanınızda ortak noktalarımız çok.size yalanım ve yanlışım olmaz inşallah .Allah hayırlısını versin.uygun bulursaniz tanışmak isterim.tlf.me mesaj atarsanız dönüş yaparım inşallah. 0 507 381 **24 watsabada mesaj atabilirsiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here