Adıyaman Erkek Arayan Bayanlar

 

Merhaba,Adıyaman’dan Olgun Erkek Arıyorum.

Merhaba adım Berfin ve 36 yaşımdayım. Adıyaman merkezde kendi halinde yanlız yaşayan dul bir kadınım. Aslen Adıyamanlı’yım ama daha önce burada yaşamadım.3 yıl önce geldim buraya. Kamuda öğretmenlik yapıyorum. Daha önce severek ve aşık olarak evlendim. Ama zamanla sevgi ve aşk bitmese bile artık yaptığımız hiç birşey heyecan vermemeye başladı. Zaten bir süre sonrada beraber akşam yemeği yemekten başkada birşey yapamaz olmuştuk. Hatta uyurken bile yanlız uyuyordum.Benim gibi arzuları ve hayata dair yaşamak istediği heyecanlar olan bir kadın için bunun ne kadar zor ve kötü olduğunu tahmin edemezsiniz. Onunla üniversitede beraber okumuş ve sonrasında evlenmiştik. Bazen kendimide sorguladım açıkçası, acaba geldiğimiz bu noktada hayatımızın bu kadar sıradanlaşması, monotonlaşmasında benimde payım olabilir mi diye ama, ne zaman özel bir an yaşamak ve eğlenceli birşeyler yapmak istesem adeta karşımda bir buzdolabı buluyordum. Belki düzelir diye çok uğraştım hatta acaba erkeğime heyecan veremiyor olabilirmiyim diyerek tüm kadınsı yönlerimle ona heyecan vermek istedim ama benim mücadele etmem bir yere kadar götürdü bizi. Sonrasında malum gördüğünüz gibi buradayım.

Şu an yeniden bir evlilik yapmaya sıcak bakmıyorum. Ama karşıma öyle biri çıkar ki evlenmek için can atabilirim. Bunu başarmak senin elinde. Ama ben şu an o sorumluluğa girmek istemiyorum. Yaşadığım tatsız günlerin ardından yeniden bir risk almaya gerek yok. Arzu ettiğim istediğim özlediğim, yaşamaktan keyif aldığım ne varsa evlenmeden de seviyeli bir şekilde yaşayabilirim. Evlenmek bir ilişkiye resmiyet kazandırmak neyi halleder, hangi sorunu çözebilir yada isteyipte yaşamadığım hangi zevki bana tattırabilir. Olgun ve düzgün bir fiziğe sahibim. Bakımlı olmayı ve dikkatkeri üzerimde toplamayı severim. Bana uygun Adıyaman ve çevresinden dürüst kaliteli biriyle tanışmak istiyorum. 

Adıyaman erkek arayan bayanlar, Kahta erkek arayan olgun ve yanlız bayanların telefon numaraları, Besni erkek arayan zengin ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Gerger erkek arkadaş arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Gölbaşı erkek arayan olgun ve türbanlı bayanlarla tanışma ve sohbet, Samsat erkek arayan Suriyeli dul bayanların telefon numaraları, Tut seviyeli ilişki için erkek arayan bayanlar, Çelikhan evlenmek için erkek arayan olgun ve yanlız bayanların telefon numaraları.!

Adıyaman Erkek Arayan Türbanlı ve Olgun Bayanlar. 

Merhaba ismim Zeki. Adıyaman merkezde yaşıyorum. 34 yaşımdayım ve yanlız yaşayan dul bir erkeğim. Bir çocuğum var beni hayata bağlayan.Onun dışında yaşama sebebim yok diyebilirim. Gerçi annesinde kalıyor ama hemen her gün görüyorum ve onu asla ihmal edemem.Onu görmediğim gün kendimi eksik hissediyorum. Sizinle paylaşmak istediğim anım geçtiğimiz yıla ait.Yıl dediğimiz çok kısa bir zaman dilimi. Daha dün yaşanmış gibi yani. Evliliğim bittikten sonra özellikle akşamları birazda yapacak birşey bulmadığım zamanlarda kafa dağıtmak amaclı sohbet sitelerinde vakit geçiriyordum. Her zamanki gibi sıradan bir günün ardından sıradan bir akşam benim için hiçte sıradan olmayan şekilde ilerledi.

İsmi Funda olan bir bayanla tanıştım. Tabi yüzünü hiç görmemiştim ama konuşmasından samimiyetinden ve içtenliğinden etkilenmiştim. O gece sıradan havadan sudan sohbetle bitti ve geç saatlere kadar konuştuktan sonra uyuduk. Her zaman birileri ile konuşup sohbet ettiğim için o akşam sıradışı birşey olmadı. Ertesi gün bir mesajlaşma programı üzerinden mesajlaşmaya başladık. Benden çok etkilendiğini derin ve edebî bir yönüm olduğunu ve merak ettiğini söyledi ve merak ettiği içinde resmimi görmek istedi.Bende gönderdim tabi resmimi. Ancak bende onu merak ediyordum ama ondan resim isteyemedim. Neyse ki o merakımı tahmin etmiş olacak ki, ben istemeden o gönderdi fotoğrafını. Onunla aynı yaştaydık. Aslında çok güzel bir bayandı ama onda çözemediğim birşeyler vardı. Bu kadar güzel bir kadın neden kendine bakmazdı. Bakımsız üzgün ve yorgun görünüyordu. Bana gönderdiği fotoğraftan zor zamanlar yaşadığı ve hayatın ona gülmediğini ve derin acılar yaşadığını görüyordum. 

O an için çok fazla üzerine gidip moralini bozmak istemedim ama Funda o güzelliğe rağmen hiç iyi görünmüyordu. Zamanla bana yaşadıklarını anlattı ve gerçekten çok zor zamanlar geçirmişti. Onunla çok uzun zaman konuştuk ama hiç yüz yüze gelmedik. Birbirimize çok uzak değildik. Yaklaşık bir saatlik bir mesafedeydi bana. Zamanla birbirimize çok alıştık. Onunla konuşmadığım sesini duymadığım zamanlarda gergin ve agresif oluyordum. Bunun oda farkındaydı ve bana çok alıştığını konuşmayınca moralsiz olduğunu söylüyordu. O da benim gibi eşinden boşanmış çok mutsuz bir evlilik yaşamış biriydi. Hatta benim yaşadıklarım onunkinin yanında kötü bile sayılmazdı. Onun üzerine sanki ölü toprağı serpilmiş gibiydi. Yüzü moralsiz ve soluktu çoğu zaman. Aslında biraz toparlasa çok eğlenceli ve esprili biriydi. Bunu fark ediyordum bazen. 

Bir süre bekledim ama onun durumunda hiç düzelme yoktu. Hergün moralsiz ve benzi soluk bir halde oluyordu. Birgün ona bama güvenip güvenmediğini sordum. Güvendiğini söyleyince ona buluşma teklif ettim ve kabuk etti. Ertesi hafta onun bulunduğu yere gittim ve bana attığı konuma gittim. En azından o gün biraz bakımlı görünüyordu. Onu aldım ve bir kafeye gidip oturduk. Sonra yemeğe falan gittik derken akşam üstü arabayı sakin bir yere çektim ve orada.daba duygusal bir muhabbet oldu. Bir ara Funda ağlamaya başladı ve gerçekten çok kötü etkilenmiştim. Ağlarken sarıldım ona,o da bana öyle sıkı sarıldı ki,orada anladım ki Funda’nın bana ihtiyacı vardı gerçekten. O günden sonra Funda benim sevgilim oldu. Onu mutlu etmek ve mutlu görmek için herşeyi yaptım. Hiçte pişman değilim. Maddi manevi her zaman yanında oldum. Şimdi artık görüşmüyoruz  ama ne zaman arasa bir derdi olsa hiç düşünmez koşar giderim ona..

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*