Adıyaman Evlenmek İsteyen Bayanlar

Adıyaman evlenmek isteyen bayanlarla sohbet, Besni güncel evlilik ilanları, Çelikhan evlenmek için zengin erkrk arayan bayanlarla tanışma, Gerger dini evlilik isteyen bayanların evlilik ilanları ve fotoğrafları, Gölbaşı ikinci baharını yaşamak isteyen bayanların telefon numaraları,Kahta evlenmek isteyen türbanlı bayanlarla whatsapp sohbet, Samsat evlenmek istiyorum diyen erkekler ve bayanlar,Sincik evlilik ilanı vermek istiyorum diyenler, Tut koca arayan olgun bayan numaraları..

Adıyaman’da yaşıyor ve evlenmek için kendime uygun bir es adayı bulamadım diyorsanız çok doğru bir adrestesiniz.Çünkü bu bloğumuzu tamamen sadece Adıyaman’dan evlenmek isteyen erkekler ve bayanlar için oluşturduk. Bu bloğumuz sayesinde sizlerde hayalinizdeki eş adayı ile tanışabilirsiniz. Belki doğu veya güneydoğu kültüründe internet ortamında tanışarak evlilikler daha geni yeni duyulmaya başlamış olsada her geçen gün bu şekilde yapılan evliliklerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Zaten insanlar artik reel sanal gibi bir ayrıma girmiyorlar. Çünkü sanal hayat artık hepimizin hayatının tam ortasında yer alıyor. Sadece Adıyaman ilinden evlenmek isteyenlerle bu bloğumuza sayesinde tanışabilirsiniz.

💘Selam Nasılsınız. Gamze İsmim,Dul Bir Kadınım. Evlenmek İsteyen Ciddi Beyler Numara Bıraksın, Tanışalım.💘

Merhaba ismim Gamze ve Adıyaman merkezde yaşıyorum. Aslen Mardinli’yim. Adıyaman kültürüne çokta yabancı birisi değilim aslında ama yinede burada mutlu değilim. Mutsuz olmamın nedeni yalnız olmakta olabilir emin değilim ama içimde hiç geçmeyen bir sıkıntı var. Bu sıralar en sevdiğim,yakmaktan en çok keyif aldığım işleri dahi yaparken sıkılıyorum hatta hiç yapmak bile gelmiyor bazen içimden. Daha öncede evliliğim oldu. İki kızım var ve artık genç kız oldular ve başlarının çaresine bakacak kadar büyüdüler. Kızlarım eğitim için evden ayrılınca çok yalnız kaldım.

Artık bu yalnızlığım son bulsun istiyorum. 40 yaşımdayım ve yaklaşık on yıldır bekarım. İlk yıllarımda yalnız kalmaktan fazlasıyla mutluydum ama gün geldi bana sevgi dolu bakışlarla mutluluğu yaşatacak birine ihtiyaç duyduğumu hissettim. Tek başıma iki kiz çocuk yetiştirdim ve inanın bu hiçte kolay olmadı. Erkek çocuk büyütmekten çok daha zor kız evlat yetiştirmek. Çünkü erkeğe göre daha korumasız ve tehlikelere daha açık oluyorlar. Evleneceğim erkektende evliliktende çok büyük beklentilerim yok aslında. Sade basit bir hayat yaşamak ve huzurlu bir şekilde yaşlanmaktan başka hayattan bir beklentim yok.

İster Adıyaman olsun isterse başla  şehirde olsun yeterki inandığım güvendiğim biri çıksın karşıma. Onun için ve jiraz huzurlu yaşayacağıma inandığım kişi için her şehirde yaşarım. Bayan kuaförü olarak bir yerde çalışıyorum. Mesleğimde çok iyi olduğumu biliyorum ve nerede olursa olsun mesleğimi yapabilecek ortamı bulabilirim. Bu yüzden iş kaygım yok. Eğer ciddiyseniz ve iyi kötü kendinize göre bir işiniz varsa ve mutlu olmayı sizde en az benim kadar arzu ediyorsanız tanışabiliriz. Tanışmaktan zarar çıkmaz. En azından denemiş oluruz ve içimizde ukde olarak kalmamış olur. Niyeti ciddi olan olgun erkekler numara yazsın.

💘Merhaba Turgay İsmim. 40 Yaşımdayım ve Adıyaman’dan Genç Bir Bayanla Tanışmak ve Hayatımı Birleştirmek İstiyorum.💘

Merhaba nasılsınız. Genç bayanlarla tanışmak için buradayım. Bayanlar derken sadece tek bir kişiyle tabi, ama hayatıma anlam katacak bir bayanla. Olgun erkelerden hoşlanan ve evlenmek isteyen Adıyamanlı veya farklı şehirlerdende olabilir niyeti ciddi olanlar varsa tanışabiliriz. Ben 40 yaşımdayım ve Adıyaman merkezde kendime ait oto galerim var. Maddi olarak bir bayanı mutlu edebilecek, isteklerini karşılayıp onu rahat yaşatacak imkana çok şükür sahibim. Dış görünüşüm çoğu zaman insanları yanıltır. Beni tanımayan kişiler dış görünüşüme bakarak hovarda bir hayat yaşadığımı düşünür genelde.

Gençlik yıllarımda herkes gibi benimde boşvermiş bir hayat yaşadığım dönemler oldu tabiki ama o yıllar geride kaldı artık. Ben genç bir bayanla tanışmak ve evlenmek isterim. Bunun nedenini tarif etmem anlatamam biraz zor çünkü bu içgüdüsel bir his. Özel herhangi bir nedeni yok yani. Eğer olgun ve evine bağlı, benim mutluluğum için yasayacak biri olsun diyorsanız ben size uygun bir eş olabilirim. Açık giyinen yada türbanlı, çalışan veya çalışmayan gibi bir ayrım yapmıyorum. İstediğim şey genç ve güzel, eşine sadık, erkeğinin gönlüne girmesini ve mutlu etmesini bilen terbiyeli ve ailesine bağlı bi bayan arıyorum.

Aşık olduğunda gözü başka hiç birşey görmeyen  bir yapım var. Birinden hoşlanınca ben başka bir dünyaya geçiyorum. Hayatımın kadını olacak kişiye asla ihanet etmem. Gün gelir anlaşmazlıklar ortaya çıkar birbirimizden uzaklaşsak dahi ihanet etmem. Çünkü benim lügatimde ihanet yoktur ve ihanetin affıda yoktur. İstemediğim biriyle zoraki bir evlilik yürütüp kendimide onuda mutsuzluğa mahkum etmem. Mutlu olmak ve eşimi mutlu etmek istiyorum. Gerisi bence teferruat. Tanışmak isteyenler varsa bekliyorum.

💘Adıyaman’dan Hülya Ben.48 Yaşımdayım. İlk Kez Evlilik Yapmak İstiyorum. Olgun ve Ciddi Beyler Yazsın. 💘

Merhaba nasılsınız Hülya ben.Buraya Ankara’dan geldim. Daha önce kamu çalışanıydım ve emekliliğim gelince beklemeden emekli oldum. Çalışma hayatım boyunca hep büyük şehirlerde yaşadım. Şehirlerin beton yığınlarından ve gürültüden bıktım. Doğal yaşamı seviyorum o yüzden doğup büyüdüğüm yere taşındım emekli olunca. Burada şimdi kendimi dinliyorum. Adıyaman’da bir ilçede yaşıyorum. Kendime ait küçük bir evim var. İlçe adını söylemek istemiyorum. Burada küçük bir bahçe yaptım. Onunla meşgul oluyorum ve daha çok kitaplarla zaman geçiriyorum.

Bazen küçük şiir denemeleri yazıyorum. Daha önce hiç evlenmedim. Bunun nedenini bende bilmiyorum ama bir türlü kısmet olmadı. Hem okul hayatım hemde iş hayatım boyunca hep ailemden uzak yaşadım. Bu yüzden aile olmak ve bir aile kurmak içimde kaldı. Belki bunu başarmak için benim son şansım ve bunu gerçekten çok istiyorum. Belki artık bir çocuğum asla olmayacak ama yinede iki kişilikte olsa aile olmak istiyorum. Daha önce evlenmiş ayrılmış çocuklu bir erkekte olabilir. Hatta çocuğu olması belki hoşuma bile gidebilir. Evlat sevgisini belki bu şekilde bastırabilirim.

Benim gibi emekli biride olabilir, çalışan bir beyefendide olabilir benim için önemli değil. Emekli birisi olursa belki kendimize daha çok zaman ayırabilir, beraber gezip eğlenme imkanımız daha fazla olabilir. Profile koymuş olduğum resim bana ait. Buraya başvurmadan önce çok düşündüm. Çevremde bana uygun birini göremediğim için çözümü buradan bekliyorum. Umarım aradığım gibi birisiyle tanışabilirim. Bu yaşımdan sonra yakışıklı olsun falan gibi bir kriter koyamam ortaya ama eli ayağı düzgün birisi olsun tabi. Adıyamanlı olgun beylerin yazmasını bekliyorum.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/adiyaman-evlenmek-isteyen-bayanlar/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*