Afyon Erkek Arayan Bayanlar

Afyon erkek arayan dul ve zengin bayanların whatsapp numaraları, Afyon erkek arayan türbanlı ve olgun bayanların telefon numaraları.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 29, 2022
1
2036

Merhaba,Afyondan Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Suzan ve 37 yaşımdayım. Afyon merkezde yaşıyorum ve müzisyenlik yapıyorum. Mesleğimi seviyorum ve keyif alarak yapıyorum. Müzik benim sadece mesleğim değil aynı zamanda yaşam tarzım. Müziğin insan hayatının kalitesini yükselttiğini, ruhu dinlendirdiğini ve psikolojik anlamda insanı rahatlattığını düşünüyorum. En azından benim üzerimdeki etkisi bu şekilde. Muzikle birlikte kendimi çok iyi hissediyorum. Gitarı ve mikrofonu aldığım zaman başka biri oluyorum sanki. Kendime çok güven geliyor sahnede.

Daha mutlu daha güçlü oluyorum. Daha önce evlilik yapmadım. Bir kez evlenmeyi çok istedim, herşey güzel gidiyordu ama nikaha kısa süre kala olaylar farklı gelişti ve olmadı. Kısmet değilmiş. Belkide olamadığı daha iyi olmuştur. Gerek yaptığım iş gerekse yaşam tarzımdan dolayı çok kalabalık bir sosyal çevrem var. Kadın olsun erkek olsun sevenim çok fazladır. Güya yanlız yaşıyorum ama yanlız kalabildiğim bir akşam neredeyse yok gibi. Her akşam ziyaretime gelenler olur, konuşuruz dertleşiriz. Bütün bunlara rağmen yinede insan farklı bir şeyler istiyor, farklı duygular ile kendini birine kaptırmak ve bütün o kalabalığın içerisinde hayatına farklı bir renk istiyor.Gökkuşağı bir yaşamım olsa da yinede sekizinci renk olmayınca diğerleri tam anlamı ile tatmin etmiyor,kendimi yanlız hissetmemem için yetmiyor bana.

Kendine has tarzı ve duruşu olan erkeklerden hoşlanıyorum. Sıradan vasat tiplerin beni mutlu edebileceğini ya da bana çekici geleceğini sanmıyorum. Erkeğin kadına göre daha ağır ve daha baskın bir karakteri olması gerektiğini düşünüyorum. Kadına sözünü dinletebilen ama sevgisiyle dinletebilmeli erkek.Kadın erkekten ne kadar sadakat bekliyor ise kadın aynı zamanda erkeği mutlu etmek içinde bedenini ve ruhunu erkeğin mutluluğu için kullanmalıdır. Hem erkeğinin mutluluğu için hiç birşey yapmayıp hemde erkeğin kadın için kendini hırpalamasını beklemek bir bakıma hayal dünyasında yaşamak gibi olur. Sanırım zamane aşklarının gelecek vaat etmemesinin en büyük nedeni bu olabilir. Afyon ve çevre illerden dürüst olgun ve kendine has tarzı olan biriyle tanışmak istiyorum. 

Afyon Erkek arayan bayanlar, Başmakçı ikinci baharını yaşamak için erkek arayan olgun bayanlar, Bayat erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Sandıklı erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Dinar erkek arkadaş arayan Suriyeli dul ve yanlız bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Şuhut erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Emirdağ  seviyeli ilişki için erkek arayan yanlız bayanların telefon numaraları, Bolvadin evlenmek için erkek arkadaş arayan olgun bayanlarla tanışma, İncehisar erkek arayan bayan numaraları.!

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Afyon’dan Evlilik Düşünen Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merheba ismim Emel ve 41 yaşımdayım. Boyum 170 ve 64 kiloyum. Dul bir bayanım. İlk zamanlar dul kalmayı kabullenemedim. Dulum  demek garip ve zor geliyordu. Sanki utanılacak birşey gibi sıkılıyordum söylemekten. Ancak yaşadığım sorunlar ve çektiğim acıları hatırladıkça dul kalmak hoşuma bile gitmeye başladı diyebilirim. Yaklaşık beş yıl evli kaldım ama ilk birkaç ay dışında mutluluk nedir bilmiyorum. Yıllarca kavgasız bir günün olmadı . Güzel neşeli bir gün geçirmenin nasıl olduğunu unuttum. Evlenmeden önce öğretmenlik yapıyordum. Evlendikten sonra bir süre mesleğime devam ettim ama çocuk olunca bırakmak istedim. Boşandıktan sonra yeniden işime devam ettim. Mesleğime dönmek herşeyden önce bana psikolojik olarak iyi geldi.

Duygusal ve hisleri kuvvetli biriyim. Hislerine ayrıca güvenirim ve duygularımın peşinden giderim çoğu zaman. Mantık ilişkileri kurmak bana uygun değil. Sadece bana uygun olduğunu düşünerek birşey hissetmediğim, aşık olmadığım biriyle birlikte olamam. Sakin sessiz ve kendi dünyasında kimse ile bir alıp veremediği olmayan, sakin ve huzurlu bir hayat süren, aşka susamış, sevilmek isteyen, değer görmek isteyen bir kadınım. Müzik dinlemeyi ve kitap okumayı severim.Hayvan beslemeyi de seviyorum. Zamanımın çoğunu çocuğumla birlikte geçiriyorum.Onun geleceği ve mutluluğunu riske atamam. Kendimden daha çok onu düşünmek ve ona göre davranmak zorundayım. Birlikte olacağım kişiyi seçerkende dikkatli olmak zorundayım. Birinden hoşlansam bile bana güven vermesi herşeyden daha çok önemli.Bu nedenle erkeğin güven vermesi benim için önceliklidir. Afyon veya yakınlarından benim yaşlarımda, eğitimli, dürüst ve düzgün biriyle tanışmak ve aşk yaşamak istiyorum.

Selam,Afyon’da Yaşayan Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba adım Feyza Nur. Afyon’da yaşıyorum, evim Afyon’da ama çoğu zaman şehir dışında iş seyehatlarinde oluyorum. Bir beyaz eşya markasının bölge sorumlusuyum. Yoğun bir iş tempom var ve zamanımın çoğu iş seyehatlarinde ve yollarda geçiyor. Stres ve sıkıcı toplantılarla geçiyor her günüm. Çoğu zaman haftada en az üç dört gün  otellerde kalıyorum. Aslında otelde kalmayı seviyorum ama bu yaşam şartlarında hayatım çok sıkıcı geçiyor.32 yaşında genç güzel ve bakımlı bir kadınım. Daha önce evliliğim olmadı ve düşünmüyorum da daha uzun bir süre. Evliliğin heyecanı bitirdiğine ve hayatı daha keyifsiz bir hale getirdiğini düşünüyorum. Yaşamak istediğim bunca heyecan varken birde evlenip hayallerimi ertelemek veya tamamen rafa kaldırmak istemiyorum.

Romantik ve arzulu biriyim. Özellikle lüks mekanları ve alış veriş yapmayı severim. Giyim ve bakımımda çok titiz davranırım ve bu konuda marka takıntım var. Çoğu zaman dekolte ve siyah giymeyi seviyorum. Bana yakıştığını düşünüyorum ve siyah giyince kendimi daha iyi hissediyorum. Çok fazla arkadaşım yok bu yüzden de kendimi çok yanlız hissediyorum. Belki beraber vakit geçireceğim birkaç arkadaşım olsa aşkın ve sevginin yokluğunu bu kadar hissetmezdim. Nasıl birini anlatayım birazda sizlere. Yazmak isteyen beyler ona göre yazabilirler. Bunun dışındakiler yazıp kendini yormasın lütfen. Çünkü prensipleri olan ve onlara sıkı sıkıya bağlı olan biriyim. Herşeyden önce kariyer sahibi, dürüst ve sadık biri olmalıdır. Temiz ve bakımlı olmalıdır. Bu kriterlere uyan Afyon veya Ege bölgesinde yaşayan bir erkekle tanışmak istiyorum.

1 YORUM

  1. İsmim Burak 29 yaşında 183by 85 kg hoş bir insanım AFYONKARAHİSAR merkezde kalıyorum tercihim AFYONKARAHİSAR dan Bi bayanla arkadaş olmak kötü sapık biri asla değilim 0531 031 ** 22 wah**sap tan yazabilirsiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here