Afyon Evlenmek İsteyen Bayanlar

Afyon evlilik siteleri, Afyon evlenmek istiyorum diyenler, Dinar evlenmek isteyen dul bayanların whatsapp numaraları, Şuhut ikinci bahar için evlenmek isteyen olgun erkekler, Emirdağ evlenmek için zengin erkek arayan genç kızların telefon numaraları, Bolvadin evlenmek isteyen olgun bayanların evlilik ilanları ve fotoğrafları, Sandıklı evlenmek için erkek arayan zengin bayanların whatsapp numaraları, İncehisar kamudan evlenmek isteyen bayanlarla tanışma, Dazkırı 60 yaş  üstü evlilik sitesi..

Evlenmek istiyorum ama şu ana kadar hayalimdeki erkeği bulamadım diyorsanız herşeyden önce yapmanız gereken şey sabırlı olmak ve umudunuzu yitirmemektir. Sabırlı olmak önemlidir çünkü, acele edip verilecek yanlış bir kararla hayatınız boyunca kendinizi mutsuzluğa mahkum edebilirisiniz. Birçok evlilik çiftlerin mutsuz olmalarına rağmen devam etmektedir. Çünkü çocuklar,aile baskısı veya buna benzer nedenlerle çiftler boşanmaktan uzak durmakta ve mutsuz bir hayatı yaşamaya devam etmektedirler. Bu nedenle bilmenizi isteriz ki, öncelikle evlenmek için doğru yerdesiniz. Doğru kişi doğru zamanda karşınıza çıktığında hayatınız zaten muhteşem olacak ve mutlu bir evliliğe imza atacaksınız.

💘Merhaba, Kamudan Evlenmek İsteyen Olgun ve Ciddi Arıyorum. Mesaj Bırakın Tanışalım.💘

Merhaba nasılsınız Ebru ben Afyon merkezden. Aslen Aydınlı’yım ve 28 yaşımdayım. Boyum 178 ve 62 kiloyum. Oğlak burcuyum. Burada özel bir eğitim kurumunda çocuk psikoloğu olarak çalışıyorum. Yaptığım işten illaki para kazanıp hayatımı devam ettiriyorum ama ben bunu hiçbir  zaman meslek olarak ya da para kazanmak için bir yöntem olarak görmedim. Çocukları çok seviyorum ve onların başarılı birer birey olarak toplumda yer almalarını arzu ediyorum. Onların başarısını görmek benim için dünyanın en büyük hazinelerine sahip olmakla eşdeğer.

Onların mutluluğu benim mutluluğum olmuştur. Umarım birgün kendi çocuklarımla ilgilenmek ve onların başarısı için çabalamak kısmet olur. Hayatta en çok yaşamayı arzu ettiğim duygulardan biridir bu annelik duygusu. Ben annemi hatırlamıyorum ve hiç bilmiyorum belkide anne olmayı istememin en büyük sebebi budur. Ben çok küçükken kaybetmişiz onu. Babam ve kardeşim var hayatta her şartta benimle olan. Onlar Aydın’da yaşıyorlar tabi, bazen gelirler yanıma. Kardeşimin eğitimi ile ilgilendiğim için bu zamana kadar evlilik için maddi bir birikim yapamadım. Orta düzeyde gelirim var.

Maddi konuları bir şekilde aşarız diye düşünüyorum yeter ki, doğru kişiyi bulabileyim. Yaşım daha fazla ilerilemeden evlenmek istiyorum çünkü belirli yaştan sonra evlilik zorlaşabilir. Zaten artık evliliği korumak çok daha zor hale geldi. Bu yüzden acele etmeden sabırla doğru kişiyi bulmak istiyorum. Benim gibi orta seviye geliri olan veya kamu çalışanı egitimli olmasını hayal ettiğim kişilerle tanışarak ön görüşme ya da tanışma aşamasıda olabilir, bir süre sohbet ederek biribirimizi daha iyi tanıyabiliriz. Karşımdakinin ciddiyetinden ve dürüstlüğünden emin olmadan buluşmayı düşünmüyorum. Evlenmek isteyen kişiler yazarsa tanışırız.

💘Selam,Dul Bir Bayanım.40 Yaşımdayım ve Afyonda Yaşıyorum.Evlenmek İçin  Elit ve Zengin Erkek Arıyorum.💘

Merhaba elit beyler nasılsınız. Afyon’dan katılıyorum aranıza. Daha önce evlilik yaşamış dul,olgun ve sarışın,çekici bir kadınım. Eğer sizin için guzellik önemli ise bu konuda güzellik ve fizik olarak iddialıyımdır. Biraz kaprisli huysuzum ama kimse dört dörtlük değil zaten,benimde kusurum bu. Özel bir bankada gişede çalışıyorum. Mesleğim çok stresli olduğu için bazı sağlık sorunları yaşadım. Çok ciddi sorunlar değildi ama yinede beni kötü etkiliyor bu tür şeyler. Sağlığıma çok dikkat ederim bu yüzden her sabah erken kalkar ve mutlaka spor yaparak güne dinamik ve enerjik başlarım.

Miskinlik yapan erkekleri sevmiyorum. Benimle beraber onunda spor yapmasını isterim. Evlilik bu tür şeyleri  beraber yaparak, paylaşarak daha güzel hale gelebilir. Yoksa her akşam işten eve gelip bereber yemek yemek ve uyumaktan ibaret olan bir evlilik hayal etmiyorum. Böyle bir evlilik hayatı yaşamak isteyen varsada anlaşamayız. Çocuğum yok ve yalnızım. Aslen İzmirli’yim. Gereksiz atılacak olan eşyalardan kendi hayal gücüme göre aksesuar tasarlayıp yapıyorum. Tabi burada ticarî bir amacım yok. Sadece eğlenmek amaçlı yapıyorum.

Bazen yaptıklarımı arkadaşlarıma ya da çocuklara hediye ediyorum. Evlenmek istediğim kişi benim gibi ikinci evliliğini yapacak birisi olabailir ama çocuğu olmasın. Çünkü çocuk bakabilecek, o sorumluluğun altına girecek gücü kendimde göremiyorum. Çocuksuz olmalı bu yüzden. Düzgün işi olan varlıklı ve elit bir beyle tanışmak ve evliliğe dair planlar yapmak isterim. Daha çok mantık evliliğinden yanayım. Ama erkekte biraz fizik olmasınıda isterim. Ben uzun boyluyum çünkü, yanıma kısa boylu biri yakışmaz. Bana uygun ciddi birileri varsa tanışalım.

💘Merhaba,Afyon’dan Yazıyorum. Yaşım 26 ve Dindar Değerlerine Bağlı Evleneceğim Bir Erkekle Tanışmak İstiyorum. 💘

Selamlar herkese, Afyon’dan Buse ben. Kapalı, değerlerine bağlı ve inançlı genç bir bayanım. Kısa süre önce kapandım. Daha önce açık giyiniyordum. Bu konuda hem ailemden hemde çevremden çok olumsuz eleştiriler aldım. Bir yere kadar umursamadım ama sınırları aşınca eleştiriler ister istemez etkilendim bu durumdan. Arkadaş çevrem neyse çok önemli değil ama ailem zamanla beni dışladı. Artık kendi evimde huzurlu ve mutlu değilim. Normalde evlenmeyi düşünmüyorum. Daha yaşım çok genç. 25 yaşımdayım ve üniversiteyi yeni bitirdim. Ebelik bölümü mezunuyum.

Kısa süre sonrada işe başlıyorum. Eğer evleneceğim doğruluktan taviz vermeyen ve inançlı birini bulamazsam ailemden ayrılıp tek başıma yaşamak istiyorum. Çünkü uğradığım baskılar artık psikolojimi bozdu.Eve girmeyi bile canım istemiyor. Ev değil sanki benim için mezar oldu. Eğer bir tercihte bulunmuşsam buna herkesin saygı duymasını beklerim. Saygı görmüyorsam, gördüğüm kişilerle beraber olurum. Ne arkadaşlarımdan ne de ailemden artık bir beklentim ne maddi ne de manevi hiçbirşey kalmadı. Yeni bir hayat kurmam gerekiyor kendime.

Bu hayatta tek bir kişi olsun gerekirse ama bana olduğum gibi deger versin ve beni inançlarım için yargılamaya kalkmasın. Bu yüzden benimle aynı düşünceye sahip biriyle tanışmak istedim. Mutlaka farklı düşündüğümüz konular olacaktır ama en azından önyargılı olmasın benim için yeterli. Küçük ve huzurlu bir hayal ediyorum evliliğimde. Aç  gözlü ve herşeye sahip olmak isteyen biri değilim. Huzurum olursa zaten herşeye sahip hissederim kendimi. Bakalım umarım burada hayalimdeki eşle tanışabilirim. Niyeti ciddi olan, dini değerlere saygılı beyler yazarsa sevinirim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*