Ağrı Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Erkeklerin ve kadınların aşk yaşamak istediği ancak arkadaş bulmakta zorlandığı zamanlarda internet ortamındaki arkadaşlık ve sohbet siteleri adeta kurtarıcı olmaktadır. Çünkü oturduğunuz yerden yaşadığınız şehirde ne kadar arkadaş arayan ve ilan veren kişi varsa hepsini cep telefonunuzun ekranında görme şansınız var. Arkadaş arayan kişilerin duruma göre cep telefonu numaraları, facebook instagram gibi sosyal medya hesaplarınıda görme şansınız olabilir. Bu sayfamızda da Ağrı’dan aramiza katılan ve arkadaşlık kurarak yalnızlıktan kurtulmak isteyenlerin ilanlarını bulabilirsiniz.

💘Merhaba Nazlı İsmim.26 Yaş Çalışan Bayanım. Olgun Eğitimli Erkek Arkadaş Arıyorum.💘

İsmim Nazlı ve Ağrı merkezde banka personeli olarak çalışıyorum. Ailem Kars ‘ta ben burada sadece işim gereği kalıyorum. Bir kamu bakkalındayım ve çok stresli bir işim var. Bu stres ve yalnızlık veni hayattan soğuttu iyice. Biraz kendime gelip toparlanmam gerek ama öncelikle güvenebileceğim bir erkek arkadaşa ihtiyacım var. Özellikle kamu çalışanı olmasını istiyorum. Bekar ve esmer bir kadınım. Biraz kısa boyluyum ama yinede çekici olduğumu düşünüyorum. Üniversiteyi Erzurumda okudum. Okul bittikten sonra burayı kazandım ve geçen yıldan beri burada yalnız yaşıyorum.

Üniversite okuduğum yıllarda bir kez erkek arkadaşım olmuştu. Okul bittikten sonra beraberliğimizde bitti. Onun dışında hayatımda başka sevgilim olmadı. Oğlak burcuyum ve insanlarla her zaman iyi geçinmeye gayret ederim. Dedikodu sevmem ve başkalarının lafını eden kişileride sevmiyorum. Nedendir bilmem ama evliliğe karşı içimde bir soğukluk var. Bu yüzden aklımdan bile geçirmiyorum evliliği. Hayvanları severim bu yüzden evimde beslediğim bir köpegim var Hasky cinsi. Özellikle bu cinsi çok seviyorum.

Spor yapmayı severim aslında ama çok fazla fırsatım olmuyor. Hafta sonları yapabiliyorum sadece. Kendimi daha iyi hissettiriyor spor. Sohbet sitelerine falan bazen giriyor sohbet edip çıkıyordum ama hiç böyle ilan falan vermedim daha önce. Sanaldan bir sevgilimde olmadı, olursa ilk olacak benim için. İlkler daha olmadan heyecan veriyor insana. Sanal reel ayrımı çok yapan birisi değilim gerçi çünkü artık hayat sanalda başlıyor. Tanımadığım yada yeni tanıştığım kişilere karşı hep biraz mesafeli olurum ama alıştıktan sonra yok iyi bir arkadaş dost olabilirim. Buraya sadece güvenilir biriyle arkadaş olmak için geldim. İlan vermeyi göze alıp boş dönmek istemiyorum. Düzgün beyler kendini tanıtıp numara yazsın.

💘Ağrı’dan Yazıyorum. Adım Gülşen,30 Yaş Dul Kadınım. Güvenilir Erkek Dost Arıyorum.💘

Selam, Gülsen ben Ağrı’dan. Daha önce evliliğim oldu ancak aşırı baskı nedeniyle ayrılmak zorunda kaldım. Bu psikoloji bende ne şekilde ve neden oluştu bilmiyorum ama herhangi bir konuda en küçük bir baskıya karşı son derece tahammülsüz olduk ve aşırı tepki veriyorum. Eşimde zaten hem çok kıskanç hemde çok bencildi ve beni sürekli yönlendirmek istiyordu. Ben buna gelebilen sabredebilen birisi değilim. Tamam severek aşık olarak evlendik falan ama sevgi zamanla nefrete dönüştü bende onun bu davranışları yüzünden. Kumral kıvırcık saçlı bir kadınım ama kıvırcık saç bana yakışıyor.

Öyle çirkin bir kıvırcık değil saçlarım. Çocuk olmadığı için vücudumda doğum kiloları falanda olmadı. Yıpranmadım diyebilirim. Tabi fiziksel olarak yıpranmadım ama psikolojik olarak çok yordu beni bu evlilik. Bir daha uzun bir süre aklımdan evlilik geçeceğine ihtimal vermiyorum. Aşık olmayı ve erkeği kendime aşık etmesini severim. Daha doğrusu bunu her kadın sever ama birçoğu itiraf etmek istemez. Hatta erkekler belki kadınlardan daha çok hoşlanıyordur biri tarafından sevilmekten. Boşandıktan sonra çalışmaya başladım. Bir avukatlık ofisinde katiplik yapıyorum.

Hayatımdan çıktığına şülrettiğim için nafaka falan almadım. Kimsenin parasına ihtiyacım olmaz. Biraz asabi bir kadınım. Çabuk sinirlenirim. Evde olduğum zamanlarda mutfakta vakit geçirmeyi severim. Sürekli bir şeyler yapmak gelir içimden mutfakta olduğum zaman. Ailemde burada ben onlarla beraber yaşamıyorum. Bu satten sonra yeniden baba evine dönemem. Yeniden illaki bir evlilik yaparım ileride ama şu an değil. Evliliğin aşkı bitirdiğine inanan kadınlardan biriside benim. Bu yüzden ikinci evliliğim aşk değil mantık evliliği olacaktır. Bir süre sosyal medyadan görüşmek istiyorum bu yüzden tanışmak isteyen beyler sosyal medya hesabi yazmayı unutmayın.

💘32 Yaşımdayım.Bekarım. Evlenmek İsteyen Zengin Ciddi Beyler Yazarsa Tanışmak İsterim.💘

Merhaba beyler. Adım Funda ve hiç evlenmemiş bekar bir kadınım. Bu mesajımı size dünya kadınlar gününde yazmak istedim umarım bana uğur getirir. Umarım buradan seviyeli biriyle tanışma şansım olur. Bu zamana erkekler hakkında çok yanıldım, birçok kez beni hayal kırıklığına uğrattılar. Gerçekten seviyeli ve adam gibi adam dediğim ve o gözle baktığım birçok erkek sonra değişti. Bana ne olursa olsun değişmeyecek ve kadına her zaman değer verecek maddi olanakları olan bir erkek gerek. İstediğini alıp hevesi geçince kaçmaya çalışan korkak erkek dolu etrafım. Geçiçi sevdalardan yeterince yoruldum. Artık kendimi yormak ve yıpranmak istemiyorum. Doğru düzgün aşk yaşatacak ve seviyeli bir ilişki kurup evlilik planlayan varsa yazsın.

Seve seve tanışmak isterim öyle bir mert erkek varsa burada. Evlilik konusunda kesin kararlıyım ve bu konuda netim. Geçmişe dair çok pişmanlığım var ve artık yeter diyorum. Birkez daha pişman olacak bir şey yapmamak için bu kez çok sabırlı ve titiz davranmaya kararlıyım. Özel sektörde çalışıyorum. Çok düzenli hayalimdeki iş diyemem ama şimdilik idare ediyorum. Güzelliğime güvenirim. Özelliklede fiziğime çok güvenirim. Güzelliğe önem veren birini isterim. Seviyeli be maddi gücü iyi olan evlilik isteyen erkekler  yazarsa tanışmak isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*