Ağrı Erkek Arayan Bayanlar

 

Merhaba,Ağrı’dan Zengin Erkek Arıyorum. 

Merhaba adım Sude. 20 yaşımdayım ve iki yıldır Ağrı’ da yaşıyorum. Buraya üniversite  okumak için geldim ve yaklaşık üç yıl daha buradayım. Buraya gelmeden öncede normal arkadaşlarım dahi hep benden büyük olmuştur. Mesela okulda kendi sınıfımdan hiç arkadaşım olmazdı. Hep benden yaş olarak büyüklerle arkadaşlık kurdum. Şimdide değişen fazla birşey yok aslında. Aşk konusunda da yine benden olgun kişilerden hoşlanıyorum. Olgun ve zengin maddi sorunları olmayan bir erkek arkadaşa ihtiyacım var. Bana hem maddi hem manevi anlamda sahip çıkacak birini bulursam onunla aynı evde yaşamayı isterim. Şu an benim gibi öğrenci olan üç kız aynı evi paylaşıyoruz. Ama kafama göre birini bulursam burdan ayrılmak istiyorum ve yaşadığım evin tek kadını olmak istiyorum. Her akşam başbaşa kalıp ona hizmet etmek ve onu mutlu etmek istiyorum.

Ben 20 yaşında, 175 boy ve 50 kilo oldukça güzel bir vücuda sahibim. Aslen Trabzonluyum ve buraya Trabzon’dan geldim. Annem ve babam ben küçükken boşanmışlar. Doğruyu söylemek gerekirse şu an ne annemin ne de babamın pek umrunda değilim. Bu yüzden beni maddi manevi koruyup sahip çıkacak birine ihtiyacım var. Yoksa lüks merakı olan birisi olduğum için değil. Devlet burs falan veriyor tabi ama ordan aldığım neye yetebilir ki. Neyse burada çok fazla maddiyat konuşmak istemiyorum. Çoğu zaman eğer üşenmez ve erken kalkabilirsem sabahları spor yapmayı severim. Özellikle yaz aylarında vazgeçilmezim diyebilirim. Sabahları birlikte spor yapmayı, duş alıp birlikte kahvaltı hazırlamayı çok severim. Bütün bunları birlikte yaşayacağım özgür birine ihtiyacım var. Şu an için bunları konuşmak çok erken ama o ahengi yakalarsam ileride evlilik dahi düşünebilirim. Umarım düzgün insanlar karşıma çıkar ve doğru düzgün uzun süreli bir ilişki kurabilirim. Ağrı’ da yaşayan olgun ve maddi olarak rahat bir erkek arkadaş istiyorum. Mesajda iletişim bırakın lütfen. 

Ağrı erkek arayan bayanlar, Doğubeyazıt erkek arkadaş arayan üniveristeli genç kızların whatsapp numaraları, Diyadin ikinci kez evlenmek isteyen bay ve bayanların telefon numaraları, Eleşkirt erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Patnos erkek arkadaş arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Hamur evlenmek için erkek arayan olgun ve yanlız bayanlarla tanışma, Taşlıçay seviyeli bir ilişki için  erkek arayan bayanlarla sohbet, Tutak erkek arayan Suriyeli dul bayanların telefon numaraları.!

Ağrı Erkek Arayan Dul Bayanların Whatsapp Numaraları. 

İsmim Emrah ve sizlere Ağrı Diyadin’den yazıyorum. 29 yaşımdayım ve ticaretle uğraşıyorum. Daha önce kamu görevi yapıyorum ama istifa edip memlekete ailemin yanına dönmek zorunda kaldım. Buraya geldiğimde kendime bir kırtasiye dükkanı açtım ve hala da aynı işi yapıyorum. Arasıra gelen ve fotokopi falan çektiren üniversite öğrencisi bir bayan vardı. Sîmâ olarak tanıyordum tabi ama onun dışında herhangi bir muhabbetim olmadı ve olamazdı da zaten çünkü gelen müşteri her kim olursa olsun ona farklı bir gözle bakmak bana yakışmaz ve benim yetişme tarzıma uymaz. İsmi Güler olan olan kız birgün geldi ve elemana ihtiyaç olup olmadığını sordu. O an için ihtiyaç olamadığını söyledim ve gitti. O an için biraz meşguldüm ne olduğuna çok fazla anlam veremedim ama daha sonra kızın yüzündeki o solgunluk ve moralsizliği hatırlayınca kendimi kötü hissettim.

Bu konularda biraz hassas biriyim ve fazla etkilenirim. O gece ara ara aklıma kızın yüzündeki o çökmüş hali gözümün önüne geldi sürekli. Aradan birkaç gün geçti kızın tekrar gelmesini bekliyordum ama gelmedi.Hatta birkaç ay gibi uzun süre gelmedi. Benim işyerim üniversite öğrencilerinin sürekli gelip geçtiği bir yerde olduğu için onu görme ihtimalim yüksekti ama aradan aylar geçmesine rağmen  o kızı bir daha hiç görmedim. Üniversitede final zamanı gelmişti ve sınavların başlamasına birkaç gün vardı. O kız bir anda elinde notlarla içeriye girdi. Onu son gördüğümden daha kötü bir haldeydi. Bu sefer içimi rahatlatmadan onu göndermek istemiyordum. Bir yandan fotokopileri çekiyor bir taraftan ne yapacağımı düşünüyordum.

Fotokopiler bitince eğer vaktin varsa konuşmak istediğimi söyledim.Tabi buyrun konu ne dedi ve oturmasını rica ettim. En son geldiğinizde biraz kafam karışıktı sizinle ilgilenemedim falan diyerek konuya girdim. Hâlâ işe ihtiyacı olup olmadığını sordum. İşe çok ihtiyacının olduğunu, maddi imkanların yeterli olmadığı için okulu bırakıp memleketine gittiğini ve sadece sınavlara geldiğini, bazı hocaların buna müsade ettiğini,  bazılarının ise müsade etmeyip devamsızlıktan dersten bıraktığını anlattı. Hayatı ve ailesi hakkında arasında birşeyler anlattığında kendimi zor tuttum.Gerçekten bazılarımız için hayat çok zor. İsterse benim yanımda çalışabilirsin, aylık ihtiyacın ne kadar tutarsa karşılarız, ders çıkışları gelir çalışırsın dedim,o da kabul etti. Arkadaşlarının yanında idareten kalıyordu ama yer sorunu yaşarsan haberim olsun bir yolunu buluruz falan dedin. Güler’e o gün bir miktar para verdim ve sınavlardan bu sonra işe başlaması için anlaştık. 

Finaller bittiğinde geldi ve çalışmaya başladı. Her gün ders çıkışı geliyor ve çalışıyordu.Aslında bana da iyi olmuştu. İşlerimi daha iyi takip edebiliyordum. Onu bir kez denedim.Acaba para konusunda tutumu ne olacak diye ve yaptığım sınavdan başarı ile geçti.İhtiyacından fazlasını versemde almıyordu. Bir süre gece geç saatte mesaj atıp işten ayrılmak istediğini söyledi. Sebebini söylemek istemedi ama ısrar edince, bana karşı farklı duyguları olduğunu ve benden hoşlandığını söyledi. Ertesi gün hafta sonuydu ve kahvaltıya beklediğimi söyledim ve uyuduk. Güzel ve çekici biriydi. O günden sonra benimde hislerim değişti. Onu işten çıkardım ve sevgili olduk. Aynı  işyerinde sevgili olmayı uygun görmedim. Yaklaşık üç yıl hayatımın en güzel en mutlu zamanlarını yaşadım. Sonra okulu bitti ve göz yaşları içerisinde ayrıldık. Sosyal medyadan evlendiğini gördüm uzun süre sonra. Umarım hep mutlu olur. Onun için bama düşen iyi olması için dua etmek..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*