Ağrı Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ağrı evlenmek isteyen bayanlarla sohbet, Diyadin evlilik siteleri, Patnos evlenmek isteyen bayanlarla whatsapp sohbet, Doğubeyazıt dini evlilik yapmak isteyen bayanların arkadaşlık ilanları, Eleşkirt güncel evlilik ilanları, Hamur ikinci baharını yaşamak isteyen 60 yaş üstü evlilik ilanları, Tutak 2021 yılı evlilik ilanları, Taşlıçay evlenmek için bayan arayan olgun erkeklerle tanışma ve sohbet..

Ağrı’dan evlenmek isteyen erkekler ve bayanlar sadece sizlere için oluşturmuş olduğumuz bu bloğumuza sayesinde herhangi bur ücret ödemeden ve üyelik yapmanıza gerek kalmadan, kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz ve evlenmek isteyen kişilerle tanışabilirsiniz. Sanal ortamdan tanışıp evlenmek artık eskisi kadar yadırganacak bir durum değil. Hepimizin malumu olduğu üzere artık neredeyse tüm arkadaşlıklar ve ilişkiler sanal ortamdan başlıyor ve sonrasında devam ediyor. Sizlerde önyargılardan arınarak bloğumuza katılabilir ve evlilik için ilk adımlarınızı burada atabilirsiniz.

💘Selam Adım Manolya ve 36 Yaşımdayım. Ağrı Merkezde Kendi İşimi Yapıyorum. Evlenmek İçin Olgun Bir Erkekle Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba ismim Manolya. Ağrı’da mimarlik yapıyorum.  Kendi mimarlık ofisim var. Üniversiteyi okumak için memketimden ve ailemden ayrıldıktan sonra batıda büyük şehirlerde yaşadım. Geçtiğimiz yıl Ağrıya ailemin yanına gelmek zorunda kaldım. Zaten babamın daha önceden sağlık sorunları vardı ama annem idare ediyor ona bakabiliyordu. Geçen yıl anneminde sağlık sorunları çıkınca onlarla ilgilenmek için buraya taşınmak zorunda kaldım. Ailem benim için herkesten ve hayatımdaki herşeyden daha önemli ve daha öncelikli. Çalıştığım iş yerinden ayrıldım  ve burada kendi işimi yapıyorum.

Ankara’da mimarlık okudum ve mesleğimi severek yapıyorum. Büyük şehirlerin havasına alışınca burada kendimi biraz hayattan soyutlanmış hissettim. Eski arkadaşlarımdan bile doğru düzgün kimse kalmamış artık burada. Yeni tanıştığım birileri var ama onlarlada malesef aynı dilde konuşamıyoruz. Benim anlattıklarımdan onlar birşey anlamıyor, onlarınkinden ben anlamıyorum. Evlenmek çok istediğim düşündüğüm birşey değildi aslında ama annem ve babam sanırım hayatlarının sonlarına doğru benim yuvam olduğunu görmek istiyorlar. Birazda onların bu istekleri beni evliliğe yakınlaştırdı.

Bakalım umarım kısmetim buradadır ve en kısa  zamanda olgun ve düzgün biriyle tanışmayı umuyorum. Herşeyden önce güvenilir olması, eğitimli ve düzgün bir iş sahibi olması gerekir. Hem aşkı yaşamak  hemde mantıklı bir evlilik yapmak istiyorum. Sadece aşk veya sadece mantık evlilik yapmak için yeterli değil benim açımdan. İnsanlara saygısı olan, insana insan olduğu için değer veren, kadınlara saygılı olan ve aileme karşı saygıda kusur etmeyecek birisi olsun istiyorum. Tabiki aynı şeyler benim içinde geçerli. Evlenmek isteyen ciddi beyler kendilerini tanıtsın.

💘Selam Damla Ben.Dul Bir Kadınım. İkinci Kez Evlenmek Istiyorum.35 Yaşımdayım. Ciddi Beyler Numara Yazsın Tanışalım. 💘

Merhaba, evlenmek için buradayım ve sadece ciddi erkeklerin yazmasını istiyorum. Hoş sohbet arayan, ne istediğinden emin olmayan, seviyesiz erkekler yazmazsa sevinirim. Dul kalmış, 35 yaşındaz esmer bir kadınım. Aslen Ağrı Diyadini’yim ama merkezde yaşıyorum. Eski kocam berbat bir insandı. Kendime hala kızıyorum ben öyle bir hayatı göz göre göre nasıl yaptım diye. Evlenince bazı şeyler yoluna girer düzelir ümidiyle bakıyordum olaya ama bu işler pekte öyle ümit etmekle olmuyormuş. Bir insan yedisinde ne ise yetmişindede öyle oluyor malesef.

En çokta arkadaşlarını içmek için eve getirdiğinde onlara meze falan hazırlamak zoruma gidiyordu. Bunlar aklıma geldikçe hala sinirlerime hakim olamıyorum. Belkide o günlerde sığınacak birine ihtiyacım olduğu için evlendim bilemiyorum ama neyseki geride kaldı o zor günler. Boşanmam öyle kolay olmadı tabi ama neyseki bir şekilde bunu başardım. Ayrılıktan sonra birkaç farklı işte çalıştım. Yalnız başıma zor olsada ayakta kalabiliyorum. Ancak nerede işe girsem birazda dul olduğum için iş yeri sahipleri bana farklı gözle bakmaya başladı.

Şu an işsizim. Sanırım bu sorunların çözümü yeniden evlenmek ama bu sefer aynı hataya düşmeden evlenmek tabiki. Şu an maddi olarak çok zor durumda  olsamda sonuna kadar sabredip doğru kişiyi bulacağıma inanıyorum. İllaki tüm erkekler aynı olacak değildir. Düzgün insan, sevgiye önem veren, ahlaklı adam gibi adan illaki vardır burada. Kaderim bu zamana kadar hiç gülmedi yüzüme. Artık şansım gülsün ve birazda olsun mutlu olmak istiyorum. Benim gibi dul ya da hiç evlilik yapmamış ilan olgun erkekle evlenmek istiyorum.

💘Ağrı’dan Yazıyorum. 26 Yaşımdayım ve İlk Evliliğim Olacak. Genç Bir Bayanla Tanışmak İstiyorum.💘

Selam arkadaşlar, ismim Oğuz ve yaşım 26. Belki evlenmek için erken bir yaş sayılabilir ama ben bu konuda kararlıyım ve bir aile olmanın sorumluluğunu taşıyabilirim. Maddi manevi kendimde o gücü ve kararlılığı hissedebiliyorum. Daha önce birkaç kez kız arkadaşım oldu. İçlerinde gerçekten aşık olup tutulduklarımda olmuştur. Ama sevmek ve aşık olmak yetmiyor her zaman. Bazen daha başka şeyler gerekiyor mutluluğun devam etmesi için. Belki geçmişte bunu başaracak gücüm yoktu ama artık evlilik için zamanım geldi ve buna inanıyorum. Ağrı’da ortağımla beraber rant a car işi yapıyorum.

Çok şükür işlerim iyi sayılır. En azından maddi sıkıntım yok. Belki çok zengin değilim ama asgari ölçülerde istediğim gibi bir hayat yaşamak için gelirim var. Duygusal bir erkeğim. Duygusal olmak bazen hiç istemediğim birşey ama bunu değiştiremem. Çünkü bu bazen çok yıpratıyor beni. Nerde bir ihtiyaç sahibi, yaşlı, hasta veya yetim birini görsem dayanamam elimden geleni yaparım. Güzel şeyler bunlar tabi ama böyle insanlar görünce acı çekiyorum. Benim gibi duygusal, yardımsever, ahlaklı ve evine bağlı bir bayanla tanışmak için buradayım. Ilanıma yer verdiğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Mutlu olmayı benim gibi bir türlü başarmamış genç bir bayan varsa el ele vererek güzel bir dünya kurabiliriz kendimize. Geçen yıl kendi evimi aldım ve taksitlerini ödüyorum. Kiralık araç işi yaptığım için araç zaten fazlasıyla var. Evlenmek için bir kenera ayırdığım bir miktar birikimimde var çok şükür. Sadece gözlerine baktığımda beni başka dünyalara götürecek, sevecen sıcakkanlı birine ihtiyacım var. Ailemden fazla bahsetmedim çünkü biraz mesafeleyiz. Bu mesafe kapanacak gibide durmuyor. Bu yüzden ailemden bahsetmiyorum. Genç bayanlar il farketmez yazarsanız mutlu olurum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*