Aksaray Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

İsmim Gül, Aksaray’dan Zengin Sevgili Arıyorum.

Herkese merhaba, Aksaray merkez’de yaşıyorum ve 29 yaşındayım. Esmer güzeli bir hatunum, güzelliğim ve fiziğim konusunda iddialı olduğum kadar karakterim konusundada kendimden son derece eminim. Bu yüzdende zengin ve elit beylerin beni hak edeceğini düşünüyorum. Makyaj yapmayı kendime bakmayı o kadar çok seviyorum ki her gün belkide saatlerce ayna karşısında geçiriyorum. Çünkü kendimi hem çok beğeniyorum hemde çok seviyorum. Boyum 1.75 ve 61 kiloyum, siyah uzun saçlarım var. Yani anlayacağınız hem fiziki olarak hem karakter olarak elit erkeklerin arzu edeceği kadınlardan biriyim.

İyi bir sosyal medya kullanıcısıyım ve oradan her gün sayısız mesaj alıyorum ama o mesajların bile birçoğunu okumadan siliyorum. Çünkü biliyorum ki hepsi seviyesiz mesajlar. Karşıma hayalini kurduğum gibi beyefendi karaktere sahip, sahip olduğu kadına karşı son derece cömert davranabilecek şu ana kadar ne sanal ortamdan neden çevremden karşıma kimse çıkmadı. Ailemde Aksaraylı ama ben ailemden ayrı yaşıyorum. Çünkü ailem şimdiye kadar beni hep baskı altında tutmaya çalıştı ve kendi istedikleri şekilde bir yaşam sürmem için beni çok zorladılar. O kadar çok üzerime geldiler ki bu baskıya dayanamadım ve bir arkadaşımla beraber yaşamaya karar vererek evden ayrıldım.

Güzelliğimin ve estetiğimin herkes tarafından fark edilmesi beni mutlu ettiği için şık ve dekolte giymeyi seviyorum. Şimdiye kadar çok sayıda evlilik teklifi almama rağmen hiçbirisi hayalini kurduğum hayatı bana sağlayacak kadar maddi imkana sahip olmadıkları için hiçbirini kabul etmedim. Sorun sadece maddiyat değildi tabiki, karakter olarakta aradığım özelliklere sahip değillerdi. Hayal ettiğim gibi birini bulsam bile evlilik konusu benim için çok zor ancak benim hayallerimi paylaşabilen bana özgür bir yaşam sunabilecek zengin bir erkekten öyle bir teklif alırsam ancak o zaman evliliği düşünebilirim. Şu an sadece bahsettiğim gibi biriyle tanışarak keyifli bir aşk yaşamaktan başka amacım yok Benimle aynı amacı paylaşan aynı hayali kuran zengin elbet beyler mesajıma cevap verirse tanışabiliriz.

Sarışın Olgun Kadınım. Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, Suzan ben. Aksaray’da yaşayan yalnız ve dul bir kadınım. 38 yaşındayım kova burcuyum. Burada medya sektöründe çalışıyorum. Ulusal bir kanalın Aksaray temsilciliğinde çalışmaktayım. Mesleğim gereği çok sık olarak İstanbul’a gidiyorum. Orada olduğum zaman çok canım sıkılmıyor ama Aksaray benim için çok sıkıcı çünkü yalnız başıma gidebileceğim bir yer bulamıyorum. Yapacak sosyal bir aktivite falan bulamıyorum. Ayrıca kalbimdeki boşlukta hayatı benim için iyice sıkıcı hale getiriyor çünkü hayatında her an heyecanı seven biriyim ve kalbimin boş olmasına çokta alışkın değilim. Çünkü ben aşık olmayı ve o duyguyu o heyecanı en tutkulu haliyle yaşamayı seven olgun bir kadınım.

Erken yaşta yaptığım bir evlilikten sonra çok fazla uzun sürmeden biten bir evliliğim oldu ve o günden sonrada bir daha evliliği aklından bile geçirmedim ve bundan sonrada asla öyle bir niyetim olmaz. Çünkü ben özgürlüğüne düşkün hareketli yaşamayı seven biriyim. Evlilik olunca daha çok eve bağlı bir hayat yaşamak zorunda kalıyorum. Böyle bir yaşam tarzı beni çok bunaltıyor. Buna belki bir süre tahammül edebilirim ama bütün bir hayatın öyle geçmesi benim için imkansız bir durum. Belki beni kısıtlamayacak eve bağlı bir yaşam tarzı sürdürmeyecek bir erkek olursa düşünülebilir ama böyle bir erkeğin varlığınada inanmıyorum.

Bu ilanı yazarken işim gereği İstanbul’dayım. Şimdilik birkaç hafta daha burada kalmayı planlıyorum. Bu birkaç haftalık süreç içerisinde Aksaray’dan biriyle tanışmayı çok istiyorum çünkü döndüğüm zaman kalbim boş olarak dönmek istemiyorum. Ben oraya dönene kadar telefonla görüşebileceğim ama oraya geldiğim zamanda daha ilk günden beni karşılamasını isteyeceğim birini hayal ediyorum. Bunun hayalini kurarken dahi heyecanlandım diyebilirim. Benimle aynı heyecanı paylaşmak isteyecek Aksaray’da kendine güvenen ve banada o güveni aksettirebilecek olan düzgün birini tanımak istiyorum. Lütfen sadece Aksaray’da yaşayan ve seviyeli beyler yansın.

Adım Açelya. Aksaraylı Dürüst Seviyeli Bir Erkek Arıyorum.

Aksaray merkez’den herkese merhaba. Seviyeli bir arkadaşlık kurabilmek için buradayım. Çevremde o kadar çok seviyesiz insan var ki bende gerçek arkadaşlığı samimiyeti dostluğu ve aşkı burada aramak zorunda kaldım. İnsanlara karşı her zaman iyi niyetli ve samimi olmaya çalıştım ama bu her seferinde bana zarar vererek geri döndü. Belkide kendim hakkında en sevmediğim tarafım budur. İnsanlara hep samimi davranmak ve onlara karşı her zaman iyi niyetli olmak. Kötü niyetli olmayı istesemde başaramam biliyorum. Bu yüzden insanlardan artık uzak durmaya çalışıyorum. Sadece hayatımda beni anlayabilecek benimle beraber gülecek gerekirse benimle beraber ağlayabilecek benim derdimle dertlenecek dostane bir ilişki yaşayabileceğim seviyeli birini arıyorum.

Açıkçası güzel bir kadın değilim bunu biliyorum ve bana kendince iltifat etmeye çalışan güzel olduğumu söyleyen erkeklerede inanmıyorum güvenmiyorum. Sadece beni etkilemek için güzel olduğumu söylemeniz beni mutlu etmez aksine üzer. Çünkü zaten güzel olmadığımın farkındayım. Ama her şeyinde güzellik olmadığını hayat bize birçok defa göstermiştir. Yakışıklı olsun ya da olmasın benim için hiç önemli değil. Benim ihtiyacım olan sadece sizin samimiyetiniz dürüstlüğünüz ve bana göstereceğiniz sevginiz. Her erkek sevgisini gösteremez bunu biliyorum. Bazı erkekler çok sevdiği halde bunu gösteremiyor, bazıları ise hiç sevmediği halde içerisinde sevgiden kırıntı bile olmadığı halde sırf heveslerine beni alet etmek için sevdiğini söyleyen erkeklere karşı bende nefretten başka hiçbir şey oluşmaz.

Sanırım nasıl birisi olduğumu anlamışsınızdır. Benim için samimiyet o kadar önemliki samimi olarak çirkin olduğumu ve buna rağmen benden hoşlandığınızı bana değer verdiğinizi gösterirseniz, inanın bu beni mutlu bile eder. Güzelliğe estetiğe önem vermeyen benim gibi birisi için birinin bana çirkin olduğumu söylemesi ya da hatırlatmasının benim için hiçbir anlamı olmaz ve umurumdada olmaz. Çünkü ben zaten insanlara dış görünüşüne göre değer veren birisi değilim ki bana birisi bunu söyleyince buna üzüleyim. Burada bahsettiğim gibi samimi birisi varsa bir an önce bana yazsın ve tanışalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*