Aksaray Bayan Arkadaş Bul

Aksaray zengin ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Aksaray olgun ve kapalı bayanların whatsapp numaraları.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 22, 2022
0
1919

 

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Selam. Aksaray’dan Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Selamlar, adım Gamze. Siteyi inceleyince hoşuma gitti. Normalde böyle birşey yakmazdım ama sanırım bu akşam çılgın tarafıma denk geldiniz. 30 yaşımdayım ve dulum. Malesef daha önce başımdan  evlilik gibi bir kaza geçti. Bir inşaat firmasında muhasebe ve mali işlere bakıyorum. Boyum 168 ve 50 kiloyum. Akrep burcu kadınıyım. Burcumun bütün özelliklerini taşıyorum diyemem ama büyük ölçüde birçok özelliğini taşıyorum diyebilirim. Mesela 6.hissim çok kuvvetlidir. Hiçkimse hisleri ile hareket etmeyi doğru bulmaz belki ben hislerimi çok güvenirim.  Hırslı ve mücadeleci bir yapım var. İnsanlara yardım etmeyi ve iyilik yapmayı severim fakat nankörlük ve vefasızlık gördüğüm zaman akrep benim için sadece bir burç olmaktan öteye geçebilir. 

Evliliğin aşkı öldürdüğüne inanıyorum. Aksaray ve çevresinden kendi ayakları üstünde durmayı bilen, hayatı belirli bir düzene oturmuş, bir kadının ne isteğini bilen bir erkek arkadaş istiyorum. Bir erkeğin kadından daha zeki, daha çok öngörü sahibi ve daha tecrübeli olması gerektiğine inanıyorum. Böyle olmayan erkekler gerçekten yorucu olabiliyor. Bir kadın yorulmaya başladığı ve o ilişkiden negatif enerji almaya başladığı zaman gözü hiç birşey görmez. Yaşadığım evlilikten çocuğum olmadı. Bu nedenle yanlız yaşıyorum. Maddi ve manevi sorunları olmayan biriyle tanışmak istiyorum.Aksaray’da yaşayan beyler mesajlarınızı bekliyorum.!

Aksaray sevgili arayan bayanlar,  Ağaçören evlenmek için sevgili arayan bay ve bayanlar,  Eskil olgun ve kapalı bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet,  Güzelyurt zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Ortaköy Suriyeli bayanlarla tanışma ve sohbet, Sarıyahşi sevgili   üniversiteli genç kızlarla tanışma, Sultanhanı ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile tanışmak, sohbet etmek, keyifli anlar yaşamak için Aksaray ve ilçeleri ile Aksaray’ın her yerinden bloğumuza katılarak sizlerde samimi dostluklar ve arkadaşlıklar kurabilirsiniz. 

Aksaray Olgun ve Kapalı Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet 

Olgun ve bakımlı bir kadın eğer isterse bir erkeğe aşkın en muhteşemini zirvede yaşatabilir. Çünkü olgun ve çekici bir bayan hangi yaş ya da sosyal statüden olursa olsun herkesin ilgisini çeker ve her erkeğin hayalinde bu profilde bir bayanla birliktelik kurmak vardır. Aksaray Anadolumuzun en şirin ve mütevazı şehirlerinden birisidir. Aksaray geleneksel ve kültürel aşkların daha çok yaşandığı sıcakkanlı, yardımsever ve misafirperver insanların olduğu yurdumuzun adeta dünyadaki cennetidir. 

Bir kadından hoşlanıyor, ya da olgun ve çekici  ilginizi çeken bir kadın varsa herşeyden önce bu tip kadınlarne ister, nelerden hoşlanır, bir ilişkiden beklentileri nelerdir, korkuları nelerdir gibi bu ve buna benzer kişiyi mutluluk ya da mutsuzluğa götüren duygusal  yada fiziksel beklentileri inceden bilmek o kadınla daha kolay iletişim kurmanız açısından önemlidir. Bunları öngörmez ya da umursamazsanız atacağınız adımlar sonuç vermez. Bu tür kişiden kişiye, insanların yaşadığı sosyal çevreye, aile ve kültürel yapısına, eğitim ve ekonomik durumuna göre değişse bile yinede en azından bütün kadınların ortak beklentilerini ve her kadının hoşuna gidecek ve ilgisini  çekecek noktaları bilir ve ona göre davranırsanız şansınız çok daha artacaktır. 

Bunları bilmek veya tahmin etmek için ne bir kahin olmanıza ne de çok öngörü sahibi biri olmanıza da gerek yoktur. Sadece bir kadın değil bütün erkeklerde elbette ki hayatında karşı cinsten birini ister. Nasıl ki bir erkek birlikte olduğu kadının güzel ve çekici olmasını isterse bir kadında birlikte olduğu erkeğin yakışıklı olması değilse bile en azından bakımlı olmasını ister. Esasen hiçbir kadin çirkin değildir ve hiç bir erkekte çirkin değildir ancak, kişiler zaman içerisinde uzun yıllar kendilerine özen göstermezlerse her geçen gün hem fiziksel hemde ruhsal bakımdan o kişi kendini dünyadan soyutlanma başlar. Bu durum eğer alışkanlık haline gelirse artık o erkek ya da bayan karşı cinsin çokta ilgisini çekmeyen biri haline gelir.

Merhaba, Adım Funda Erkek Arkadaş Arıyorum. 

İsmim Funda ve Aksaray’da yaşıyorum. 30 yaşımda 175 boy ve 56 kiloyum. Böyle bir şeyi nasıl yaptım bilmiyorum ama bazen herkes asla yapmak dediği bir şeyi yapabiliyor. Arkadaşlık sitelerindeki ilanlardan gerçek manada sosyal hayatımızda da görüşebileceğimiz bir aşkın çıkma ihtimali bence çok yüksek değil. Ama yinede şansımı denemek istedim. Sonuçta kaybedeceğim birşey yok. Fotoğrafında da gördüğünüz gibi bakımlı ve kendine özen gösteren bir kadınım. Bir kadınında öyle olması gerektiğini düşünüyorum. Önce kendime güzel görünmeliyim.  Kendine güzel olanı herkes beğenir. Çok hızlı aşık olamam ama bir kez aşık olursam her şeyi zirvede yaşar ve yaşatırım.

Koç burcu kadınıyım. Aceleci bir yapım var. İstediğim herşey hemen olsun isterim. Zamana bırakmayı çok sevmiyorum. Birçok kadının aksine ben özellikle birlikte olduğum erkeğin beni yönlendirmesini isterim ve bu hoşuma gider. Çok kıskancım daralırım bunalırım diyenler lütfen yazmasınlar. Mutlu olabilmem için büyük sürprizlere falan gerek yok. Bazen tek bir çiçek ya da içten samimi bir tebessüm bile yetebilir bana.Olgun ve ne istediğini bilen, ağır başlı erkeklerden hoşlanıyorum. Kendi işimi yapıorum zaman ya da maddi sorunum yok. Bana uygun Aksaray’da yaşayan, yakın illerde yaşayan kişilerde olabilir mesafeyi sorun etmeyecek beylerden mesaj bekliyorum..

Değerli islamisayfalar.com ailesi aramıza Aksaray ve çevresinden katılıyor ve aradığınız aşkı bir türlü bulamıyorsanız ve arkadaşlık sitelerindeki sahte profillerden ve üstelik  bu sitelere ücret ödeyerek bir arpa boyu yol alamamış ve artık umudunuzu da yitirmişseniz islamisayfalar.com sizlere sanal dünyanin tüm imkanları üyelik yada ücret gerektirmeden sizlerin hizmetine sunmaktadır. Platformumuzda bulunan bütün profiller tamamen gerçek kişilere aittir. Beğendiğiniz ya da hoşunuza giden kişi ile iletişime geçmek için herhengi bir ücret ödemeniz gerekmez. Amacımız sizlerin daha sağlıklı bir ortamda samimi ılişkiler kurmanızdır. Çünkü sizlerin mutluluğu bizim mutluluk kaynağımız olacaktır. Sizlerde ana sayfamızda  paylaşılmasını istediğiniz ilânlarımızı yorum bölümünden dilerseniz bizlere ulaştırabilirsiniz. Bunun dışında geçmişte ya da bugün için yaşadığınız anılarınızı bizlere yine yorum bölümünden bizlere ulaştırırsanız yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Aksaray Zengin ve Dul Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet 

Her insan karşı cinsten biriyle ilişki kurarken bazı beklentiler içerisinde olur. Açık yüreklilikle söylemek gerekir ki bu beklentiler arasında mesela bazı kadınlar zengin erkek ister, bazı erkeklerde dul bayanları daha çekici bulabilir. Kişinin beklentisi ne olursa olsun öncelikle bunu karşısındaki kişiye açık sözlü olarak dile getirmesi gerekir.Tabi burada zamanlama önemlidir. Çünkü daha biraz önce tanıştığınız birine ondan beklentilerinizi söylemezsiniz. Böyle birşey yaptığınız zaman patavatsızlık yapmış olursunuz ve daha başlamadan  bitiş çizgisini görmüş olursunuz. 

İlk tanışma aşaması çok önemlidir. Özellikle de daha önce Bir evlilik yaşamış ve bir şekilde ayrılmak zorunda kalmış biriyle ilgileniyor, böyle birine yakınlık duyuyorsanız çok daha dikkatli olmalısınız. Çünkü böyle kadınlar zaten geçmişte yaşadığı acılar ve kederlerin etkisi ile erkeklere karşı negatif bir genel bakışa sahip olurlar. Böyle  kadınların  bir erkeğe güvenmesi çok daha zordur. Siz daha ilişkiniz  başlamadan yanlız zamanlama ile beklentilerinizden bahsederseniz size olan güveni en başından sarsılır. O dakikadan sonra amiyane tabirle ağzınızla kuş tutsanız fayda vermeyecektir. 

Kişinin beklentileri o erkeğin gözündeki veya zihnindeki kadın tarifine göre belirginleşir. Mesela kadın sizin nedir.? Kadın bir anne midir yoksa bir çiçek midir. Kadın bir arkadaş veya dost mudur,  yoksa her derdinizi rahatlıkla anlatabileceğiniz bir sırdaş mıdır? İşte bu veya buna benzer sorulara vereceğiniz cevap aslında sizin bir kadından beklentilerinizin bir bakıma yansımasıdır. Oysa ki bu seçeneklerden birini seçmek zorunda da değilsiniz. Bir kadın sizin için eşte olabilir, dost veya sırdaş  hepsi birden olabilir. Kadına verdiğiniz değerdir bunu belirleyecek olan.!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here