Aksaray Erkek Arayan Bayanlar

Aksaray erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Aksaray erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 27, 2022
0
2532

 

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Selam, Aksaray’dan Elit Erkek Arıyorum. 

Merhaba, Funda ismin. Aksaray merkezden yazıyorum sizlere. 42 yaşımdayım ve bekar bir kadınım. Daha önce evlilik tecrübem olmadı. Özel bir klinikte diş hekimliği yapıyorum. Her insanın hayatında küçük büyük sorunlar olabilir. Benim hayatımda dört dörtlük değildir elbette ancak sorun çıkaran, sorun çıkarmayı bir aşkı bir ilişkiyi yaşam tarzı hâline getirmiş insanları kendimden uzak tutuyorum. Bu ister bayan olsun ister erkek olsun keyfimi kaçıranın bana yaklaşmasına izin vermem. Bu zamana kadar evlenmedim çünkü bir süre bunu düşünecek zamanım olmadı, sonrasında ise beni hak edecek biriyle karşılaşmadım. Olgun gerçek bir beyefendi ile birgün bir yerde karşılaşırsam belki o zaman evlenmeyi düşünebilirim. Şimdilik seviyeli bir ilişki arayışım var. Hem evlenince ne değişiyor ki. Çocuk dışında herşeyi evlenmeden de yapabiliriz. Neden girelim o yükün altına. Aynı evde yaşamak çok özel bir durumsa eğer bunu her halükarda yapabiliriz. Ama birkaç gün düğün kurar eğleniriz diyede bu yükün altına girmeye değmez bence. O yüzden biz akıllı uslu kendi halimizde takılalım daha güzel olur. Fazla duygusal biri değilim.

Akrep burcu kadınıyım. Burcumun bir özelliğimidir bilmiyorum ama bazen çok gaddar ve acımasız biri olabiliyorum. Öyle durumlarda kendimden bile korkuyorum bazen. Onun dışında uyumlu ve sakin biriyimdir. Slov müzik dinlemeyi severim. İş hayatımın dışında hafta sonları fırsat buldukça köyde yaşayan ailemin yanına gidiyorum. Doğal hayat biraz stres atmama iyi geliyor. Bazende deniz olan yerlere gitmeye çalışıyorum. Deniz benim için bir tutku. Sırf bu yüzden başka bir şehire taşınabilirim ileride. Şimdilik aileme yakın olmak istiyorum. Onlar dışında beni buraya bağlayan bir durum yok. Tabi bunlar uzun vadeli planlarım. Kısa vadede kafalarımızın uyacağı, eğitimli, kültürlü, dürüst ve karizmatik bir beyle tanışırsam kendimi daha iyi hissedecem. Aksaray merkezde yaşayan benimle uyumlu olacağını düşünen beyler yazabilirler. Aksaray dışından istemiyorum. Daha önce sanalda uzak şehirden tanıştığım kişiler oldu ve sanalda kalan sadece telefonda konuşmayla yaşanacak bir aşk istemiyorum. Merkez ve ilçelerden olabilir. Şimdilik hoşçakalın. 

Aksaray erkek arayan bayanlar, Ağaçören ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan bayanlar, Eskil erkek arayan zengin ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Gülağaç erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla tanışma ve sohbet, Güzelyurt olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Ortaköy evlenmek için erkek arayan olgun ve yanlız bayanların telefon numaraları, Sarıyahşi erkek arayan suriyeli bayanlarla whatsapp sohbet, Sultanhanı seviyeli ilişki için erkek arayan olgun bayanların whatsapp numaraları.!

Selam,Aksaray’dan Olgun ve Dürüst Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Ebru. Amsaray’da 5 yaşındaki kızımla birlikte yaşıyorum. Dul ve bir bayanım. Boşandığımda kızım daha bir yaşında bile değildi. Kızıma hamileyken eski eşim benden çok uzaklaştı ve benk aldattı. Belki herşeyi her hatayı affedebilirdim ama böyle bir şeye rıza gösteremezdim. Bu affedilecek bir hata değil çünkü. Şimdi kızımla beraber mutlu bir hayatımız var. Onunla beraber büyüyoruz bu hayatta. O benim herşeyim. Sarışın bakımlı güzel bir kadınım. En azından çevremdeki erkeklerin birçoğunun hayalinde yaşadığımı biliyorum. Ekonomik özgürlüğü olan çalışan bir kadınım. Çalışmak zorundayım da zaten hem kendim hem kızım için. İş hayatında bakımlı ve dul bir kadın olmak gerçekten çok zor. Çünkü çevrenizdeki erkeklerin hatta evli olanları dahi size potansiyel sevgili veya metres gözüyle bakmaya başlıyor.

Erkekler konusunda titiz ve seçici davranırım. Çünkü ikinci kez hata yapma şansım yok ve bunun farkındayım. Bazen yeniden bir evlilik yapıp yapmama konusunda tereddüt ediyorum. Acaba diyorum kızım biraz daha büyüdükten sonra daha mı doğru olur. Ben koluna gireceğim erkekte dürüstlük ararım. Elini tutacağım adamdan adam olmasını beklerim. Adam olmayanın zaten elini tutmam ama en azından en küçük sallanmada rotayı başka kadınlara çevirmeyen sadık erkeğin elinden tutmak isterim. Bunların yanında yakışıklıda olsun tabi. Kim çirkin biri ile olmak isterki. Ama tıp konusu benim aşamayacağım bir konu değil. O duyguyu hissettiğim an asla tipine bakmam neye benzerse benzesin hayatımın erkeği yaparım onu. Belki birazda hafif maço olan erkeklerde daha çok ilgimi çekiyor. Erkeğin biraz baskın karakterde olmasını bekliyorum. Aksaray ve çevresinden özgür ve sadık olabilecek beyler yazsın. Olgun ve dürüst bir erkek arıyorum.!

Selam,Aksaray’dan Olgun ErkekArıyorum. 

Merhaba ismim Şule. 25 yaşımdayım ve dul bir bayanım. Çok kısa süren bir evlilik yaşadım. Boyum 173 ve 53 kiloyum. Ayrıldığım eşimle severek aşk yaşayarak evlendik. Üniversite okurken tanıştık ve 2 yıl beraber yaşadım aynı evde. Okuldan sonra evlenme kararı aldık. Onun ailesi beni hiç bir zaman kabullenmedi. Çünkü muhafazakar bir aile yapısı vardı. Benim yasam tarzım, giyinmem, makyajım, dekolte kıyafet giymem dövme yaptırmış olmam falan bütün bunlar onlar için çok büyük sorunda. Çocuklarının beni seviyor olması benimde onu seviyor olmam onlar için fazla birşey ifade etmiyordu. Evlendikten sonra alışırlar bir süre sonra kabullenirler falan diye düşünüyorduk ama hiç öyle düşündüğümüz gibi olmadı. Neredeyse bizim yüzümüzü dahi görmek istemediler.

Eski eşimde tabi bu duruma bir yere kadar dayanabilir, bir yere kadar buna karşı koyabilirdi. Sonunda beklenen oldu ve ayrıldık. Zaten çok kısa sürdüğü için çocuğumuz olmadı. Zaten çocuk için daha çok erkendi. Onlar benden daha mutevazi bir hayat yaşamamı, onların fikirlerine uygun giyinmemi falan bekliyorlardı ama bir insanı olduğundan başka biri yapamazsınız. O zaman beni kendi kafanızdaki dünyaya hapsetmiş olursunuz. Yaş olarak benden daha büyük olmasını istiyorum erkeğin. Maddi manevi özgür birisi olmalı. Ben kimseden ailesini arkasında bırakıp bana gelmesini benimle olmasını istemiyorum ve böyle bir beklentim yok ama aile yapısı benim yaşam tarzımı reddedecek erkekler benimle yola çıkmasın. Sırf heveslerini gidermek için başımıza olmadık işler alıyoruz sonra.Özgür yaşamayı seven, benimle aynı ruhta olan Aksaray ve çevresinden olgun erkek arıyorum. Uygun kişiler yazsın bana.! 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here