Altındağ Bayan Arkadaş

Selam. 23 Yaşımdayım. Altındağ’dan Güvenilir Erkek Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar, ismim Arzu, 23 yaşındayım. Ankara Altındağ’da yaşıyorum. Güvenilir samimi biriyle tanışarak seviyeli uzun süreli bir arkadaşlık yaşamak istiyorum. Şimdiye kadar sanal ortamdan ve sosyal medyada tanıştığım arkadaşlarım oldu. Hatta sayıları hiçte az değildi. Bunlardan bazıları ile sosyal arkadaşlık kurarak devam ettik bazıları ile aramda duygusal bir bağ vardı. Burası küçük bir yer olduğu için yapabileceğim sosyal aktiviteler ve gidip gezebileceğim yerlerin sayısı çok fazla yok. Bu yüzden vaktimin çoğunda sosyal medya ve sohbet sitelerinde oluyorum. Bulunduğum yerde başka şekilde vakit geçirme imkanım yok. Burada ailemle birlikte yaşıyorum ve çalışmıyorum.

Belki çalışan bir kadın olsaydım hayat bu kadar sıkıcı olmayabilirdi ama şu an çalışabileceğim bir işte yok. Daha önce özel sektörde çalışıyordum ama yaşadığım bazı sıkıntılar nedeniyle ailem artık çalışmama müsaade etmiyor. Daha özgür bir kadın olarak yaşamayı çok isterdim ama yaşadığım yer ve bulunduğum ortam malesef buna izin vermiyor. Üniversite okumayı çok istiyordum ama malesef bu imkanım olmadı. Hayatta en çok istediğim şeylerden biri üniversite okumak diğeri ise güvenebileceğim samimiyetine inanmayacağım ve bana asla zarar vermeyecek kadar iyi kalpli biriyle tanışarak aşık olmak uzun süreli arkadaşlık yaşamak isterdim. Ancak şu ana kadar her iki hayalimede kavuşamadım.

Belki birçoğunuz benden farklı düşünecektir ama ben sanal ortamın arkadaşlık kurmak için daha iyi ve daha güzel bir ortam olduğunu düşünüyorum, çünkü burada zaten tanıştıktan sonra görüşmeden önce uzun bir süre konuşma imkanınız oluyor. Bu süreç içerisinde karşımızdaki insanın güvenilir olup olmadığına karar verebiliyoruz. Bu yüzden ben san ortamdaki tanışmaları kendim için daha uygun buluyorum. Kumral, açık tenli, 1.70 boyunda, balık burcu kadınıyım. Tanışmadan önce şunu bilmemizi isterim ki ailem biraz tutucu olduğu için arkadaşlığımı hep gizli yaşamak zorunda kalıyorum. Hayattaki en güzel duyguları bu şekilde saklı gizli yaşamak hoşuma gitmiyor tabi ama buna mecburum. Altındağ’da yaşayan güvenilir uzun süreli arkadaşlık isteyen beyler bana yazabilirler.

Altındağ Arkadaş Arayan Dul Bayan Numaraları

Altındağ erkek arkadaş arayan olgun ve dul bayanların cep telefonu numaraları. Altındağ ikinci evlilik isteyen dul bayan ların WhatsApp numaraları. Altındağ sohbet arkadaşı arayan 40 yaş üstü dul bayan numaraları. Altındağ ücretsiz sohbet ve arkadaşlık siteleri. Altındağ arkadaşlık ilanları. Altındağ evlilik için arkadaş arayan dul bayanların telefon numaraları. Altındağ genç ve dul bayan numaraları. Altındağ arkadaş arıyorum diyen dul bayanlar. Altındağ arkadaş arayan zengin bayan numaraları.

Adım Âzer. Altındağ’dan Olgun Bayanla Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, ismim Azer. 26 yaşındayım ve Altındağ’da yaşıyorum. Paramedik çalışanıyım biraz zor bir işim var ama yinede severek yapıyorum. Olgun bayanlardan hoşlandığım için olgun ve yalnız bir bayanla tanışmak arkadaş olmak istiyorum. Aslen Eskişehirli’yim, spor yapmayı seviyorum çünkü spor yapmak bana kendimi daha iyi hissettiriyor. Kendime her zaman dikkat ederim ve özen gösteririm. Bu yüzdende olgun ve bakımlı bir bayanla arkadaş olmak isterim. Kendi yaşımdaki bayanlarla şimdiye kadar çok uyumlu arkadaşlıklar kuramadım hep bir şeyler eksik kaldı. Olgun bayanlar genç bayanlara göre çok daha iyi hissettiriyor bana kendimi.

Onların yanından daha rahat oluyorum. Çünkü olgun bayanlar genç kızlara göre daha rahat oluyorlar arkadaşlıkta. Sadece bir yıldır Altındağ’dayım burada yeni sayılırım. Çalışma ortamımda genç bayanlar var ama tanıdığım olgun bayanların tamamına yakını evli. Haliyle onlarlada duygusal bir ilişkiye giremem. Eğer Aaltındağ ve yakınlarından olgun ve yalnız bayanlar varsa tanışmayı isterim. Dul bayanlarlada özellikle arkadaşlık etmek isterim ama malesef şimdiye kadar olgun ve dul bir bayanla sosyal çevrende tanışamadım. Umarım burada istediğim gibi birini bulabilirim. Sevdiğim insanlara her zaman değer veririm ve onları kayıp kaybetmemek için elimden gelen maddi manevi her şeyi yaparım.

Çünkü bir insanın kalbine girmek o kadarda kolay değil. Bunun bilincindeyim kalbine girdiğim bir insanı güvenini kazandığım birini bir daha kaybetmek istemem. Çünkü bu duyguları zaten bize herkes veremiyor, veren insanlarıda kaybetmemek için elimden geleni yaparım. Özellikle özel günleri kız arkadaşımla birlikte geçirmek isterim. Çünkü benim için özel günler önemlidir. Altındağ’da yaşayan 30 yaş ve üzeri olgun ve yalnız bayanların bana yazmasını istiyorum. Tanışmak isterseniz ben seviyeli bir ilişkiye hazırım. Eğer sizde uzun süreli ciddi bir ilişkiye hazırsanız tanışalım.

Merhaba. Altındağ’dan Evlilik Amaçlı Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Neriman. 34 yaşındayım yalnız ve dul bir kadınım. İkinci evliliğimi yapmak için buradayım. İkinci bahar için belki erken bir yaş ama evlenip çocuk sahibi olmak istediğim için daha fazla yalnız kalmak istemedim. Altındağ’da yaşıyorum ve bu çevrede yaşayan görüşebileceğim ciddi evlilik düşünen olgun bir beyefendiyi tanımayı isterim. Aslında her zaman neşeli ve keyfim yerindedir ama keyfimi kaçıran birisi olduğu zamanda çok aşırı tepki verip asabi birisi olabiliyorum bazen. Bunu istemedende olsa yapıyorum ama 34 yaşına gelmiş birisi olarakta kendimi çok fazla değiştiremem.

Daha önce kısa süreli bir evliliğim oldu ama evlilik hayatımız boyunca çok fazla sorun yaşadığımız için fazla yürütemedik, sadece birkaç ay evli kaldıktan sonra ayrılmak zorunda kaldık. İkinci evlilik konusunda aslında çokta istekli değildim ama çocuk sahibi olmak anne olmak istediğim için bu evliliği yapmayı çok istiyorum. Bunun dışında evlenmek istememin başka bir nedeni yok. Çocuk sahibi olmak istediğim için bu evliliği yapıyorum ama aceleci davranmak ve yanlış karar vermek istemiyorum. İlk evliliğimde çocuğum olmadığı için ayrılmam zor olmadı ama bu kez hata yaparsam çocuk olduktan sonra ayrılmak çok daha zor olabilir, o yüzden hata yapmak istemiyorum.

Çocuğumu anne babası ayrılmış boşanmış olarak yetiştirmek ve büyütmek istemem. Çocuğumun huzurlu bir aile ortamında büyümesini isterim. Bu yüzdende doğru kişiyi bulmak zorundayım. Benim için doğru erkek sözünün eri olmalı bir söz verdiği zaman ne pahasına olursa olsun onu tutmak için elinden geleni yapmalı. Benim için doğru erkek kibar nazik ve kadınına basıl davranması gerektiğini bilen üslubu düzgün birisi olmalı. Benim için doğru erkek düzgün bir işi olan düzgün karakterli iyi kalpli ve güler yüzlü birisi olmalı. Eğer bu özellikleri kendinizde görüyorsanız evlenmek için birbirimize doğru bir adım atarak tanışabiliriz. Altındağ ve yakınlarından evlenmek isteyen 30 ve 40 yaşları arasındaki ciddi beyler yazabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*