Ankara Erkek Arayan Bayanlar

Ankara’dan Olgun ve Elit Erkek Arıyorum. 

Merhaba adım Gamze ve 37 yaşımdayım. Ankarada yaşayan yanlız ve dul bir kadınım. Ankara’yı çok seviyorum. Aslen Manisalı’yım ama eski eşimle evliliğimiz karaya okunduktan sonra memlekete dönmek istemedim. Burada güzel sevdiğim bir iş ortamım ve çok güzel dostlarım var. Bu yüzden buradan ayrılmak istemedim. Manisayı fazla bilmiyorum zaten. Babamın memuriyet hayatımda farklı illere gitmesi, üniversite evlilik falan derken çok farklı illerde oldum her zaman. Tam bir yere alışıyorsun, orada güzel ve samimi dostluklar kuruyorsun sonra orayı terkedip gitmek zorunda kalıyorsun. Bu durumdan hiç hoşlanmıyorum çünkü arkadaşlarım ve dostlarım benim için önemlidir. Vefakar insanların benim gözümdeki değeri her zaman çok daha farklı ve değerli olmuştur benim için. Bir kızım var benimle birlikte. İsmi Pelin. Annesi gibi ondada biraz cadılık var sanırım, şimdiden beni çok yoruyor.

Sigara kullanıyorum. Bu yüzden erkeğin kullanıyor olması benim için sorun değil. Sadece özel gecelerde ve ortamlarda alkol alırım. Şaraplara karşı özel bir ilgim var genelde şarap içerim. Bugün efkar bastı içelim gibi bir durumum olmaz.İçmek için bahane arayanlardan değilim yani ama özel bir an yaşayacaksam eğer bunu da en güzel haliyle yaşamak isterim ve birazcık şaraba hayır demem. Bu şekilde çok daha özel ve eğlenceli olabilir.

Özel günlere önem veren, romantizm hayranı ve mübtelası bir kadınım. Çiçekleri ve özelllikle kırmızı güllere bayılırım. Birkaç tanesi beni mutlu etmeye yeter de artar bile. Duygusal bir kadınım. Sevdiklerimden gelen darbeler küçük bile olsa büyük hasarlar bırakır bende. Bu yüzden arkadaş ve dost çevremi sınırlı tutar her tanıştığım kişi ile arkadaş ve dost olmam. Özel gecelerde romantizmi ayrıca severim. Kibar ve mütevazı erkeklerden hoşlanıyorum. Romantik olmayan kaba saba bir erkekle ilişkim olmaz. Kibar ve elit bir erkekle kendimi daha özel daha mutlu hissedebilirim. Bu yüzden Ankara’nın Olgun ve Elit beylerinden mesaj bekliyorum ve arkadaş olmak istiyorum. 

Ankara Erkek arayan bayanlar, Mamak erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Ayaş ikinci baharını yaşamak için erkek arayan olgun ve dul bayanların telefon numaraları, Haymana erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Çankaya erkek arayan zengin ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Keçiören olgun ve elit erkek arayan türbanlı ve dul bayanlarla sohbet, Beypazarı erkek arayan dul bayanların whatsapp numaraları, Etimesgut seviyeli ilişki için erkek arayan bayanlarla tanışma, Sincan evlenmek için erkek arayan olgun ve yanlız bayanların telefon numaraları.!

nka

Ankara’dan Olgun Erkek Arıyorum. ra

Merhaba ismim Cansu. İlk kez sanal ortamda bulunuyorum. Umarım on yargılarım yıkılır bu konuda. Biraz tereddüt etmedik değil biraz inceleyip vakit geçirince güven veren bir yer gibi göründü. En azından herhangi bir saygısızlığa şahit olmadım şu ana kadar sanal ortamda. İlan verirken aynı tereddütü yaşadım ama bazen böyle çılgınlıklar yapıp hayatı renklendirmek iyi olur sanırım. Bu arada benim yaşım 28. 176 boyum ve 58 kiloyum. Aslen Bursalı’yım ama uzun yıllardır ailemle birlikte buradayım. Sanal ortam benim için gerçekten çok farklı bir deneyim olacak. Umarım güzel insanlarla karşılaşır, güzel arkadaşlıklar ve dostluklar kurabilirim. İllaki birini bulup aşık olur ve sevgilim olacak diyerek burada değilim. Normal arkadaşta olabiliriz ama tabiki hoş bir erkekle karşılaşıp aşık olmak istediğimi de itiraf edebilirim.l

Ailemin tek kişi benim ve birde küçük kardeşim var. Üniversite mezunuyum ama çalışmayı sevmiyorum. Sanırım biraz tembellik yapmak hoşuma gidiyor. Şu an için çalışmaya ihtiyacım yok belki birazda bunun rahatlığı olabilir. Ama birgün evlenirsem mutlaka çalışırım çünkü ev de oturup hamur yoğuran ve çocuk bakan bir kadın profilinde yaşamak istemem. Sevgilim olacak erkeğin yaş olarak benden küçük olmaması gerek. Yaşıtlarımla dahi zor anlaşıyorum. Yaşından daha olgun düşünen biriyimdir. Bu yüzden yanımdaki erkek benden daha olgun, hayata bakış açısı ve tecrübesi ile benden daha ileride olması ve banada kendinden birşeyler katması benim hoşuma gider. 30 yaş ve üzeri Ankara’da yaşayan dürüst ve yalansız biri ile tanışıp aşık olmak ve sevmek istiyorum. Kendinizi tanıtırken yaş,meslek, boy kilo gibi detayları da yazın lütfen. Nasıl biri olduğunuzu kafamda canlandırabilmek istiyorum. Mesajlarınızı bekliyorum.

Suriyeli’yim,Evlenmek İçin Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Hilal. Yıllar önce annem ve küçük kardeşimle Suriyeden buraya geldik. Önce bir yıl kadar Hatay’da devletin kurduğu kampta kaldık. Daha sonra Ankara’ya geldik. Şu an 26 yaşımdayım. O zamanlar daha gençliğimin ilk yıllarıydı. Ankara’ya geldiğimizde annem çalışmaya başladı ve bende gündüzleri kardeşime bakıyordum. Babam ve abim Suriye’de kaldılar. Babamı o günden sonra bir daha görmedim ama abim bu zaman içerisinde iki defa geldi bizleri görmeye ve sonra geri döndü.Ne kadar ömrüm olur ne kadar yaşarım bilmiyorum tabiki ama yaşadığım ve nefes aldığım müddetçe Türkiye ve Türk insanına hep minnettar kalacağım. Her toplumda art niyetli kişiler olsa da bizlere yardımcı olmak isteyen ve olan çok insan oldu. Onların bu iyiliğini unutmak nankörlük olur.

Okumayı çok isterdim ama annem bir süre sonra sağlık sorunları yaşamaya başladı ve ben çalışmak zorunda kaldım. Sonucta ailemin kimseye muhtaç olmadan yaşaması benim okumaktan ve sadece benim geleceğimden çok daha önemli. Artık belirli bir yaşa geldim ve evlenmek istiyorum. Ön yargıları olmayan anlayışlı ve uyumlu biriyle tanışmak, beni ve ailemi sevevek biri ile uzun süreli bir ilişki kurmak ve devamında evlenmek istiyorum. Kendi soydaşlarımdan çevremden evlenmek isteyenler her zaman oluyor ama ben Türk bir erkekle evlenmek istiyorum.Çok büyük beklentilerim yok. Zengin olsun yakışıklı olsun falan değil aradığım. Hayatım ve yaşadıklarım bunların bir an da elimden uçup gideceğini öğretti bana. Ama karakter ve dürüstlük her zaman bizimle kalır. Gerekirse bende çalışırım kuracağım ailemin huzuru için. Bu nedenle dürüst ve düzgün birini istiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*