Antakya Bayan Arkadaş

Selam. Antakya’dan Olgun Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, ismim Yaren. 30 yaşında sarışın yalnız bir kadınım. Antakya’da yaşıyorum olgun dürüst biri erkekle tanışmak ve arkadaşlık etmek istiyorum. Biraz sert bir karakterim var ve genellikle asabi biriyimdir. Hayatta her zaman her konuda mükemmeli aradığım için küçük sorunları dahi gözümde büyütürüm. Hiçbir konuda sorunlara tahammül edemeyen bir yapım var. Bu yüzden erkeklerlede çoğu zaman anlaşamıyoruz. Anlaşacağımı düşündüğüm ve arkadaşlık kurduğun erkeklerlede o yüzden arkadaşlığım çok uzun sürmedi. Ben kendi adıma her zaman ince fikirli olmaya ve en küçük detayları dahi düşünmeye çalışırım.

Erkek arkadaşım olduğu zaman onuda kırıp incitmemek adına onun mutlu olması adına en ince detaylara kadar her şeyi düşünürüm ama benimle beraber olan erkek arkadaşım benim gibi davranmayıp düşüncesiz ve fikirsizce hareket ettiği zaman işte benim bu arkadaşlığı devam ettirme şansım kalmıyor. Erkeklerle anlaşamayıp arkadaşlığımızı bitirmemin en büyük nedenlerinden birisidir bu. Eğer kendime bir özeleştirici getirecek olursam sanırım benim en büyük hatam çevrimdeki insanlarında benim gibi olmasını ve benim gibi davranmasını beklemek. İnanın bana ince fikirli olmak ve sürekli karşıdaki insanın mutluluğunu düşünmek çok yorucu beni gerçekten yoruyor ve yıpratıyor. Ben erkek arkadaşım için kendimi bu kadar yıpratırken erkek arkadaşımın umursamadan davranması beni çileden çıkarıyor ve çok sinirlendiriyor.

Öyle oluncada bir anda arkadaşlığı bitirebiliyorum. Artık bu yaştan sonra kendimi değiştirebilirmiyim karakterimi değiştirebilirmiyim bilmiyorum ama artık kimsenin mutluluğu için kendimi bu kadar yıpratmaya niyetli değilim. Beni mutlu etmeye çalışan erkeği bende mutlu ederim, erkeğin umursamadığı yerde ben zaten hiç kimseyi umursamam. Çalışan ve özgür yaşayan bir kadınım hayatıma karışacak hesap vereceğim hiç kimse olmadığı için sevgilim olduğu zaman istediğim gibi yaşayabiliyorum. Bu konuda herhangi bir sıkıntım yok ve benim gibi sıkıntısı olmayan bağımsız yaşayan biriyle arkadaş olmak isterim. Antakya’da yaşayan olgun beyler kendilerini tanıtsınlar lütfen.

Antakya Dul Bayanlarla Whatsapp Sohbet

Antakya Genç ve dul bayanların WhatsApp numaraları. Antakya ücretsiz sohbet ve arkadaşlık siteleri. Antakya evlenmek isteyen olgun bayanlarla WhatsApp sohbet. Antakya dul bayanların WhatsApp sohbet grupları. Antakya dul bayanlarla ücretsiz mesajlaşma ve sohbet. Antakya arkadaş arayan zengin ve dul bayanlarla WhatsApp sohbet. Antakya zengin erkek arkadaş arayan genç bayan numaraları. Antakya ücretsiz evlilik ve arkadaşlık ilanları. Antakya kamudan evlenmek isteyen bayanlar ve WhatsApp sohbet. Antakya üniversiteli kızların WhatsApp numaraları.

34 Yaşımdayım. Antakya’dan Evlenmek İsteyen Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Aleyna. 34 yaşındayım Antakya’da yaşıyorum ve çalışan bir bayanım. 35 ve 45 yaşları arasında evlenmek isteyen bir erkekle tanışmayı istiyorum. Niyetim arkadaşlık kurup sadece flört etmek aşk yaşamak değil, aşk yaşamayı illaki bende istiyorum ama bunu evleneceğim erkekle yaşamayı tercih ediyorum. Niyetim ciddi olduğu için kendi hakkımdaki her şeyi size açıkça burada anlatacağım. Niyeti gerçekten evlenmek olan beylerin benim hakkımdaki her şeyi bilerek yazmalarını isterim. Öncelikle daha önce evlilik yapmış ayrılmış ve çocuksuz bir kadınım. Özel sektörde çalışıyorum. Şu an ailemle birlikte kalıyorum.

Eski eşimle ayrılmamızın birçok nedeni vardı ama en önemlisi evine ve bana olan ilgisizliği oldu. Aşık olmak bir erkeği sevmek ve o erkekle evlenmeyi düşünmek elbette ki herkes gibi benimde hayalim ancak evlilik söz konusu olunca sadece aşkın ve sevginin yeterli olmadığını biliyorum. Evliliğe karar vermeden mantığımızada sormak gerekiyor. Sadece duygularımızla hareket etmek değil mantığımızada yer vermemiz gerekiyor. Bu yüzden hem kalbimle hem mantığımla karar vermek istiyorum. Daha önceki evliliğimde bu hatayı yaptım sadece duygularımla hareket ettiğim için yanlış bir evlilik yaptım. Yeniden aynı hatayı yapıp aynı sıkıntılara katlanacak gücüm yok kendi seviyemde olan birini arıyorum.

Yaşı 35 üzerinde olmalı ve düzenli bir ise sahip olması gerekir. Benim gibi evlenip ayrılmış olabilir bunu anlayabilirim ama çocuğu olan biriyle evlenmeyide düşünmüyorum. Evlendikten sonra çocuk sahibi olmak için çok fazla beklemek istemiyorum. Çünkü belirli bir yaştan sonra çocuk yapmak biraz daha zorlaşıyor. Malesef şu ana kadar kader evine ve eşine bağlı kalabilecek mutlu bir yuva kurmak isteyen ciddi birini karşıma çıkarmadı. Farklı şehirlerden yazmak isteyenler olursa bana güven vermek şartıyla onlarlada görüşmeyi isterim. Ancak Antakya’dan evlenmek isteyen beyler yazarsa görüşüp konuşmamız birbirimizi tanımamız daha kolay olacaktır. Noyeti sadece ciddi olan olgun beyler yazsınlar.

İsmim Selcan. Antakya’dan Olgun Arkadaş Arıyorum.

Selam, ismim Selcan, 32 yaşındayım Antakya’da yalnız yaşıyorum. İki kez evlilik yaptım ve ayrıldım artık evlenmeyi düşünmediğim için sadece olgun dürüst biriyle tanışarak arkadaşlık yapmak ve beraber vakit geçirebilmek için kendime uygun birini bulmak istiyorum. İlk evliliğimi yaptıktan sonra kısa süre evli kaldık ve sonrasında boşandık. Boşandıktan sonra ailemin yanına döndüm bir süre hayata tamamen kendimi kapadım ve hiç kimseyle görüşmedim. Psikolojimi altüst olmuştu yaşadığım o zor ve sıkıntılı günlerde çok eskiden tanıdığım yakın bir arkadaşım bana gerçekten manevi olarak çok büyük destek oldu ve kendimi toparlamam için bana güç verdi.

Bu arkadaşımla uzun zaman önce ilk evliliğimi yapmadan sohbet sitesinde tanışmıştık. Bana karşı gerçekten çok seviyeli dürüst davrandığı için ona çok güveniyordum bu yüzdende hayatıma aldım ve sosyal olarak arkadaşlık kurduk. İlk eşimden ayrıldıktan sonra onun bana çok yardımı dokunmuştu sonrasında o arkadaşımla aramızda duygusal bir bağ oluştu ve birbirimize aşık olduk. İkinci evliliğimide o kişiyle yaptım. Evlenmeden önce birbirimizle o kadar iyi anlaşıyor birbirimize o kadar iyi geliyorduk ki evlenince aynı şekilde uyumlu olarak devam edebileceğimizi düşünüyorduk. Ancak evlendikten sonra bizim düşündüğümüz gibi olmadı hiçbir şey.

Arkadaş olup aşk yaşadığımız dönemde çok iyi anlaştığımız o kişiyle evlendikten sonra hiçbir konuda anlaşamaz olduk ve ikinci evliliğimde bu şekilde bitti. Ben o kadar iyi anlaştığım biriyle dahi evliliği yürütemediysem hiç kimseyle evli kalabileceğime inanmadığım için artık sadece arkadaş ve dost olmak istiyorum. Arkadaşlık yaparak erkek arkadaşımla çok daha iyi anlaşabiliyorum. Bu yüzden artık evlilik defterini tamamen bir daha açılmamak üzere kapattım. Antakya’da yaşayan seviyeli ve düzgün arkadaşlık yapabilecek dürüst beyler yazarlarsa tanışmak ve arkadaş olmak isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*