Antalya Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Anyalya gibi guzel bir yerde yaşıyor olmanıza rağmen tüm bu güzellikleri keyif alarak yaşayabileceğiniz kalbinizin sahibi yoksa ve sevgili partner, arkadaş, dost, evlilik gibi düşünceleriniz varsa ve sonuç olarak yalnız kalmak istemiyorsanız sayfamız Antalya’dan katılanlara özel olarak tasarlanmıştır ve sadece Antalyalı kişilerin ilanları yer almaktadır. Bazı kişiler sanaldan aşk çıkacağına inanmakta hatta bazıları ise aşkın kendisine bile inanmamaktadırlar. Ancak burada kaybedeceğiniz hiçbir şey olmadığı gibi kader size güzel bir sürpriz yapabilir. İlanların altındaki yorum bölümünden ilgilendiğiniz kişiye notunuzu iletebilirsiniz.

💘Adım Jale.30 Yaş Bekar Kadınım. Antalya’dan Elit Olgun Dürüst Erkek Arıyorum.💘

Merhaba ismim Jale ve Antalya Kumluca’dan yazıyorum. Bekarım Hiç evlenmedim ve evlenmeyide düşünmüyorum. Turizm sektöründe çalışıyorum ve esmer bakımlı kendi halinde yaşayan, yalnız mutsuz bir kadınım ve mutluluğu bulmak için sanırım burası benim son çarem. Daha öncede kendimi mutsuz hissederek hayattan tat alamadığım dönemler olmuştur ama bu defa çok farklı oldu çünkü pandemi zaten hem maddi hem psikolojik olarak yıprattı bizleri. Birde üzerine ailevi sorunlar eklenince hayatımın en zor ve en mutsuz dönemini yaşıyorum. Elit ve karakteri düzgün benden olgu  kişilerle vakit geçirmeyi ve onlarla birlikte olmayı severim.

Bir erkek her şeyden önce dürüst olmalıdır bence kadınına karşı. Sonra kibar ve cömert olması gerekir. Lüks mekanlar, pahalı hediyeler, alış veriş özelikle çok severim. Tabi bir erkek kadınına karşı hem cömert hem kibarsa kadında aynı şekilde cömert olmalıdır erkeğine karşı. Hayat müşterek ise eğer her şey karşılıklı olması gerekir. Kırmızı şarap severim. Çoğu zaman geceleri evde herkes uykuya daldığında odamda mum yakıyorum ve pencere kenarında sokağın sessizliğine dalıp kırmızı şarap içiyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem mutsuz.

Mutsuz ediyor çünkü bunu hep yalnız yapmak zorunda kaldım. Kim olursa olsun sevdiği şeyleri yalnız yapmak istemez. Haliyle bende sevdiğim aşık olduğum adamla yapmak, başımı omuzuna koyup saatlerce sessizce şarap içip sokağı seyrederek uykuya dalmak istiyorum ama bu romantik arzular benim için hep hayallerde kaldı. Birgün bekledigim aradığım kişiyi elbet kader karşıma çıkaracak. O kişi karşıma çıktığında hayat benim için yeniden başlayacak diyebilirim. Aşkı tutkulu yaşamayı bilen olgun ve elit erkekler yazarsa tanışmak isterim. Numara istemiyorum sosyal medya adresi yazabilirsiniz.

💘Selam, Zeynep Ben Antalya Merkezden. Samimi Güvenilir Dost ve Sırdaş Arıyorum.💘

Selam herkese. Adım Zeynep. 40 yaşında dul bir kadınım ve yalnızlıktan kurtulmak, samimi güvenilir adam gibi adam dediğimiz mert biriyle tanışmak istiyorum. İnsanlar birbirinden o kadar uzaklarmış ve herkes o kadar menfaat peşinde koşar olmuş ki, bazen herkesten uzaklaşmak tek başıma bir hayat yaşamak istiyorum ama malesef bu mümkün olmuyor. Yoruldum artık çünkü insanların sahte yüzlerinden ve sahte sevgilerinden. Artık kim beni sevdiğini söylerse o kişiye karşı biraz daha şüpheci ve temkinli yaklaşıyorum. Hayatıma girenler beni o kadar çok üzdüler ki sevgiden aşktan ve hatta insanlarsan soğuttular.

Üzerine birde eski eşimden gördüğüm maddi manevi zarar eklenince artık kimseye selam vermek dahi içimden gelmiyor. Kim bana yaklaşsa, kimle biraz samimi olsam ardında mutlaka bir çıkar hesabı olduğunu görüyorum. Çıkarsız yalansız sevecek ve asla dürüstlükten vazgeçmeyecek bir erkekle tanışsam inanın onu hayatımın sonuna kadar sevebilirim. Bütün bu içimi karartan insanların arasında kendimi boğulmuş gibi hissederken, tek sevinç kaynağım, beni hayata bağlayan tek şey 7 yaşındaki kızım. Dün yedinci doğum gününü kutladık. O da olmasa zaten hayat benim için mezarda kalmak gibi olurdu galiba.

Ben istiyorum ki, hayatıma giren kişi bana her koşulda sadık kalabilsin. Özgür olsun ve istediğimiz zaman görüşebilelim. Evli bir erkekle tanışmak istemiyorum yani. Sonra sır tutabilsin. Hatta beraber sahip çıkabilecegimiz sırlarımız olsun. Birbirimize öyle kenetlemedim ki maddi manevi hiçbir sorun dert keder bizi yıkamasın ve bizi mutsuz edemesin. Aşkın ve sevginin gücüne sonsuz inancım var ama insanlara inancımı yitirdim. Benim kadar sevgiye değer veren yeniden bana umut verebilecek bir erkek varsa, kendine inanan güvenen birisi, tanışmaktan mutlu olurum.

💘Adım Ayşegül. 25 Yaşım. 30 Yaş Üstü Olgun Zengin Biriyle Aşk Yaşamak İstiyorum.💘

Merhabalar, Ayşegül ben Antalya merkezden. Genç bir kızım ama hep olgun erkeklerden hoşlandım ve bana daha çekici geldiler her zaman. Genç erkeklerle çok uyum sağlayıp mutlu olacağımı sanmıyorum. Sırf bir sevgilim olsun diyerek birçok şeyi gözardı edip ilişki yaşamak kimseyle. Ne zaman aradığım her şeyi tek bir erkekte görürsem işte o zaman o erkeğe bir şans verebilirim. Herkes ikinci bir dansı hak eder derler ama bende tek bir şansınız olabilir onuda iyi değerlendirmeniz gerekir. İkinci şansı isteyen kişiler her zaman dürüst davranmayan kişiler olmuştur. Bir insan bir kez dürüstlüğü bırakırsa her zaman bırakır. Yaşım çok genç ama erkekler hakkında tecrübem çok fazla.

Erkeklerin tavırlarını davranışlarını hangi durumda ne yapacaklarını neredeyse ezbere biliyorum. Açıksözlü birisi olduğum için çoğu zama  benimle tanışan kişiler hemen benden uzaklaşır. Çünkü ben insanların hatalarını olduğu gibi eğip bükmeden yüzlerine söylerim. Bu bana çoğu zaman kaybettirdi belki ama kazandığım şeylerde oldu elbette. Üniversiteyi geçen yıl bitirdim bu sene sınavlara hazırlık yapıyorum. Olgun zengin erkekler ilgimi çekiyor. Bu yüzden sadece elit erkeklerin mesajını bekliyorum. 30 yaş altındaki erkekler hiç şansını zorlamasın lütfen. Telefon numarası ya da instagram bırakın görüşelim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*