Antalya Dul Zengin Bayanlar

Uzun süreli bir aşk istemeyen bir çok dul kadın Antalya’ya tatil için geldiğinde kendilerine partnerlik edecek,tatilin daha heyecanlı ve güzel geçmesi için güvenilir bir arkadaşa ihtiyaç duyarlar. Tatil arkadaşlığı için bizlere en fazla Antalya ve çevresinden arkadaşlık ilanı ulaşıyor ve bizlerde sizlerin daha mutlu olması ve güzel bir aşkla hayatınızda sıcaklığını hissedeceğiniz aşkı bulmanız için bu ilanları sayfamızda yayınlıyoruz. Tabiki sadece tatil arkadaşlığı değil evlilik ya da uzun süreli aşk arayan dul bayan ilanlarınıda sayfamızda bulabilirsiniz.

💘Selam Adım Hülya.37 Yaşım. Antalya’dan Karizmatik Elit Beyle Tanışmak İstiyorum.💘

Selam beyler. Hülya ben Manavgat’tan yazıyorum sizlere. 180 boylarında kumral güzeli dul yalnız ve çocuksuz kadınım. Sürekli burada olmuyorum. Bazen canım sıkıldığı zamanlarda buraya kaçıyorum ama yalnız olunca burasıda ne kadar güzel olursa olsun sıkılıyor insan. Yazlıkta tek başıma vakit geçirmeye çalışırken sohbet sitelerini keşfettim. Bir heyecanla sohbet etmeye başladım ama benim için biraz can sıkıcı oldu çünkü bu ortamdaki neredeyse hiç kimsede samimiyet göremedim.

Samimiyetsiz sadece heveslerini tatmin etmek için kadın arayan sevgi saygı ve aşktan yoksun hatta bu duygulardan haberi dahi olmayan erkek sürüsü ile karşılaştım. Şu an canım gerçekten çok sıkılıyor ve düzgün elit kadına nasıl davranmasını gerektiğini bilen bir erkekle tanışmayı hayao ediyorum. Ben güzel ve çekici bir kadın olarak böyle birini hayal ediyor ve bulmakta zorlanıyorsam bu kesinlikle erkeklerin ayıbı. Az kokuşur ve az gülerim. Çok geveze birisi değilim ve erkeğinde az konuşan ciddi ağırbaşlı ve karizmatik olanını severim. Yanıma yakışan birisi olduktan sonra yaşınızın kaç olduğu önemli değil ama dediğim gibi yan yana durduğumuz zaman insanların bizi yakıştırması benim için önemli.

Elit ve kaliteli bir erkek olmalı benim hayatımda ve istenmediği yerde durmayacak kadar onuruna ve gururuna düşkün olmalı. Fazla ısrarcı erkekleride sevmem. Bir şeye yok dediğim zaman o konuda bir daha kararım değişmez. Benden hemen tanışır tanışmaz resim telefon isteyenlerden yoruldum artık. Nerede, ne yapacağını bilen kaliteli birisi varsa yazsın. Yoksa kendimi daha fazla yormak istemiyorum. Koyduğum resim bana ait görmek isteyenler bu resmime bakabilir. Tanıştığım kişiyede ben isteyene kadar başka bir resmimi göndermem. Kendine güvenen uzun boylu karizmatik kişiler yazsın.

💘Adım Dila. Antalya’da Yaşıyorum. Yaşım 39 ve Dulum. Yakışıklı ve Güvenilir Biriyle Aşk İstiyorum.💘

İsmim Dilara ama çevrem arkadaşlarım ve sevdiklerim bana Dila diye hitap ederler. Daha önce biri 22 yaşımda diğeri 33 yaşımda yapmış olduğum iki evliliğim oldu ve her ikiside bir yıldan az sürdü. Her iki evliliğimide flört ederek yaptım ama galiba evlilik bana yaramıyor. Bana zoru seven sabırlı bir erkek gerekiyor çünkü çok zor bir kadınım. Her şeyi en ince detayına kadar düşünürüm ve aksilik yada eksikliğe asla tahammül etmem. Aynı şekilde sevgilim dediğim erkeğinde herhangi bir konuda eksik olmasını istemem. Maddi gücü yerinde, eğitimli temiz kokan, alkol ve sigara konusunda abartmayan seviyeli biri olması gerekir.

Dokunduğum zaman erkeğin o gücünü ve güven veren havasını hissetmem gerekir. Uzun sakallı erkek sevmiyorum hatta bana itici bile geliyor. En fazla kirli sakal olabilir. Sigara ve alkol bendede var ama özellikle alkol konusunda durması gereken yeri bilen bir beyle vakit geçirirken birlikte alkol almaktan keyif duyarım. Her iki evlilikte fiyasko ile sonuçlandığına göre benim için evlilik bir daha açılmamak üzere kapanmıştır. Artık sadece hayattan keyif almaya bakıyorum ve huzurumu kaçıran her kim varsa ondan uzak duruyorum. Çevremdeki insanların sayısını azalttım çünkü ne kadar az olursa o kadar huzurlu oluyorum.

Antalya’da peyzaj işi yapıyorum ve maddi sorunum çok şükür yok. Kendimi daha farklı alanlarda geliştirmeyi severim ve bu yüzden sürekli araştırma içerisinde oluruj. Yeniliklere açık biriyim. Alışkanlıklarımdan kolay vazgeçebilirim. Benim için hayatta vazgeçmeyecek hiç kimse ve hiçbir şey  yok. Bu yüzden biraz umursamaz davranıyorum bu da erkeklerin pek hoşuma gitmiyor. Galiba daha çok değer görmek ya da bunu hissetmek istiyorlar. Hislerini karşı tarafa aktarabilen birisi değilim. Bu yüzden birine önem versem bile o kişi bunu çok hissedemez. Antalya’dan uygun beyler mesaj bıraksın tanışalım.

💘Merhaba İsmim Cihan.24 Yaşım. Olgun Yalnız Bayanlara Partnerlik Yapmak İstiyorum.💘

Selam hanımlar Cihan ben. Antalya’da üniversite okuyurum. Son sınıf öğrencisiyim. Aslen Adanalı’yım. Burada iki arkadaşımla beraber bekar evinde kalıyoruz. Eğlenceli hayat yaşamayı severim. Yarına kafa yormadan hesap yapmadan sadece bugüne yaşadığım ânın keyfini çıkarmaya çalışırım. Aslında çok konuşkan birisi değilim ama yanımdaki bayanın benden sıkılacağına çok ihtimal vermiyorum. En azında  bu zamana kadar benden sıkılan bir bayan tanımadım. Genç kızlarla çok frekansım uymuyor, anlaşamıyorum. Olgun kadınlar her bakımdan daha çok ilgi ve değer görmeyi hak ediyorlar. Olgun kadınlarla hem daha iyi anlaşıyorum hemde ben onlarla kendimi daha mutlu hissediyorum. Genç kızların gereksiz kaprisleri ile uğraşmak zorunda kalmıyorum hiç değilse.

Genelde uzun süreli ilişkileri severim ama tanışacağım kişi uzun süreli aşkları sevmez yada farklı nedenlerle ilişkiyi kısa tutmak isterse ben her türlü bu duruma uyarım. Güven vermekten yana bir sorunum yok. Sanal ortamda kadınların erkekler konusunda neden tereddüt ettiğini neden biraz uzak durduklarını hepsini çok iyi biliyor ve tahmin ediyorum.. Bu konuda çok rahatım çünkü beni biraz tanıyınca zaten aklınızdaki tüm tereddütler gidecek bunu biliyorum. Çünkü kendime güveniyorum ve bitmesi gerektiği noktada bu bitişi gayet rahat kabullenebilirim. Eğer kendine partner arayan 30 yaş üzeri yalnız bayan varsa güven içerisinde tanışabiliriz.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/antalya-dul-zengin-bayanlar/,

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*