Antalya Erkek Arayan Bayanlar

 

Antalya’dan Olgun ve Zengin Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Ardin. İsmimden de anlaşıldığı gibi Türk vatandaşı olarak dünyaya gelmedim ama şu an Türk vatandaşıyım ve Antalya’ da yaşıyorum. Aslen Boşnak kökenliyim. İsmimin anlamı ateşli anlamına geliyor. Aslında herkes biraz ismine çeker ve ismi gibi yaşarmış ya hani, bu sözün doğruluğuna inanıyorum. Bakımlı, çekici ve arzularının peşinden giden bir kadınım. Türkiye’ye geldiğimizde daha çok küçük bir çocuktum. Daha önce yaşadığımız yer hakkında hiç birşey hatırlamıyorum. Tamamen Türk kültürü ile yetiştim diyebilirim. Zaten kendimi de Türk gibi hissediyorum. O günün şartlarında buraya gelmekle annem ve bab en doğru kararı vermişler. Dünyanın en güzel şehrinde, dünyanın en güzel insanları ile birlikte yaşıyorum desen abartmış olmam heralde. Yaşadığım şehri doğasını ve insanları ile her şeyini çok seviyorum ama bu mutlu etmiyor tabi benim gibi bir kadını.

Birazda bende var galiba sorun çünkü kolay mutlu olabilen biri olmadım hiç bir zaman. Hep uç noktalarda kimsenin erişemeyeceği yükseklikte olanları arzu ettim. Daha aşağısı tatmin etmedi beni. Bu ukalalık ya da kendini beğenmişlik veya aç gözlülük değil. Benim yasama tarzım bu ve en tepede ne varsa onu da hak ettiğimi düşünüyorm. Esmer güzeli, harika bir fiziğim var. Mankenleri kıskandıracak kadar güzel ve bakımlıyım. Burada herkes resmini koymuş ama ben yinede tedbirli olmak istedim ve yüzümün göründüğü bir resim koymak istemedim. Umarım bu konuda beni anlayışla karşılarsınız. Zengin ve olgun birini istiyorum çünkü küçük eğlenceler beni mutlu etmiyor. Ayrıca elit kişilerle daha seviyeli ilişki kurup kendimi daha özel hissediyorum. Daha iyi anlaşıyorum diyebilirim. Büyük hayaller maddi manevi büyük kişilerle yaşanır. Bu yüzden Antalya veya ilçelerinde yaşayan,yaş olarak benden olgun ve maddi sıkıntısı olmayan bir erkek arkadaş istiyorum. Bana uygun olduğunuzu ve mutlu olabileceğimizi düşünen beyler mesaj yazsın. 

Antalya erkek arayan bayanlar, Serik erkek arayan olgun ve yanlız bayanlarla tanışma, Kemer erkek arayan zengin ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Kepez erkek arayan suriyeli dul bayanlar, Kaş evlenmek için erkek arkadaş arayan genç bayanlarla sohbet, Demre olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Kumluca ikinci baharını yaşamak isteyen olgun erkek arayan bayanlar, Finike erkek arayan olgun ve türbanlı bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet.!

Antalya’dan Olgun ve Elit Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Nagihan.36 yaşında hiç evlenmemiş Antalya Kaş,ta yaşayan yanlız yaşayan bir kadınım. Hiç evlenmedim ve evlenmeyi de düşünmüyorum. Çünkü etrafımdaki evli olan arkadaşlarımın hayatlarına baktığım zaman evlilik hiçte bana uygun gibi gelmiyor. Ben her zaman özgür yaşadım. Kimseye bağlamadım. Bir yere gideceğim zaman birşey yapacağım zaman birinden izin almadım ya da kendimi bir başkasına göre ayarlamadım. Her zaman ne yapmak istediysem yaptım. Kimseyi ve hiç bir şeyi umursamadan nasıl istiyorsam öyle yaşadım. Kim ne der diye düşünmedim. Düşünmekte istemem çünkü bu beni çok yorar. Birinden hoşlanırsam onunla beraber olurum, bana göre olamadığını anladığımda ya da zamanla benim enerjimi düşürdüğünü gördüğümde hiç düşünmeden keser atarım ve arkama da dönüp  bakmam.

İlişkilerim de duygusallığa çok yer vermem ama tamamen ruhsuz bir ilişki de istemem. Aşık oldum demek bana saçma geliyor. Daha önce aşık oldum mu bilmiyorum. Aşk dediğimiz şey eğer birinden hoşlanmak ve birini arzulamak ise aşık olduğum erkekler olmuştur. Ama hiçbir erkeğin de hayatımda olması için ayılıp bayıldığımda olmamıştır. Bu kadar abartılı duyguları hiç yaşamadım ve bu tür hisleri samimi bulmuyorum. Sanırım bunu biraz abartıyoruz. Canımız birşey yemek istediğinde onu yeriz ve duyduğumuzda ise o yiyecek artık bizim için cazibesini kaybeder. Erkekleride buna benzetiyorum. Birini ister ve arzu ederiz, onu elde ettiğimizde ise o eski cazibesini yitirir. Hemen bir an da olmaz tabi ama birkaç ay gibi bir süre sonra o kişi artık sizin için sıradan biri olur ve artık etkiliyici gelmez. Eğer o heyecanı bende sürekli taze tutacağına güvenen olgun ve elit biri varsa mesajını  bekliyorum. Antalya ve ilçeleri dışından yazmayın lütfen. 

Selam,Antalya’dan Seviyeli Erkek Arıyorum. 

Merhaba beyler Antalya’da yaşıyorum, ismim Melisa Sevda.30 yaşımdayım ve dul bir kadınım. Üç yıl önce bir evliliğim oldu ama bir yıl bile sürmedi evliliğim. Aslında hata olduğu en başından belli olan bir evlilikti. Onun için kötü biriydi falan diyemem. Gerçekten bana çok değer verdi ve çokta iyi biriydi. Benu mutlu etmek için elinden geleni yaptı ama yaptıkları sıradan vasat bir kadını mutlu edecek şeylerdi. Benim isteklerim arzularım ve hayallerim her erkeğin yetişebileceği türden istek ve arzular değildi. Onun gibi efendi naif birisinin de bana ayak uydurması pek mümkün değildi. Evlenmeden öncede bana ayak uyduramayacağını görüyordum aslında ama bana o kadar çok değer veriyor ve bana karşı o kadar samimi davranıyordu ki, onun verdiği bu değeri karşılıksız koyamazdım. Sonuçta evlendik ve ayrıldık. 

Bunu sizlere anlatmamın nedeni bana karşı samimi ve yalansız gelen, sadece bedenime değil kalbime hitap eden ve ruhumu ısıtan bir erkekten hiç bir şeyimi esirgemediği görmeniz anlamanız için anlatıyorum. Turizm sektöründe çalışıyorum ve işim gereği sürekli şehir dışı turlarına çıkmak zorunda kalıyorum. Bu duyguyu birkaç kez yaşadım ve bunları tekrar yaşamayı özlediğimi farkettim. Şehir dışına çıktığım zaman giderken birine sarılıp gitmeyi, birinin bana el sallaması, gittiğimde birini özlemek ve onunda sizi özlediğini bilmek bu hisleri yaşamayı özlediğimi itiraf edebilirim. Döndüğümde birinin beni heyecanla bekleyip, karşı karşıya gelince sıkıca sarılmasını ve benimde ona sarılıp kokusunu içime çekmeyi özledim. Artık özlemekten fazlasını yaşamak istiyorum. Bunu yapacağım erke mutlaka elit biri olmalı. Seviyeli ve sadık birini isterim. Antalya ve çevresinden seviyeli ve elit bir erkek arkadaş istiyorum. 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*