Antalya Evlenmek İsteyen Bayanlar

Antalya evlenmek isteyen bayanlarla tanışma, Akseki evlenmek için zengin erkek arayan genç kızlarla tanışma ve sohbet, Aksu güncel evlilik ilanları, Alanya 60 yaş üstü koca arayan bayanlar, Demre kapalı eş arayan olgun erkekler, Elmalı dini evlilik ilanları, Finike evlenmek isteyen olgun bayan numaraları, Kumluca dini evlilik siteleri, Manavgat evlenmek isteyen dul bayanların arkadaşlık ilanları, Antalya evlenmek için yabancı kadın arayan erkekler..

Antalya ülkemizde aşk en güzel burada yaşanır dedirten ve bunda oldukça haklı gerekçeleri olan bir şehir. Ancak her nerede yaşarsanız yaşayın evlilik, aşk yaşamaktan çok farklı birşey ve çoğu zamanda eş adayı bulmak uzun ve yorucu bir arayış süreci gerektirebilir. Çevrenizde mutlaka iyi anlaştığınız size eş olabilecek erkekler ya da bayanlar vardır ama arkadaş olarak iyi anlaştığınız biriyle evli olarak çok ters düşebilirsiniz. Evliliğin doğası çok farklı bir durum. Eş adayı bulmanın zorluklarını tahmin ettiğimiz için Antalya’dan evlenmek isteyenler için bu bloğumuzu oluşturduk ve 2021 yılına ait en güncel evlilik ilanlarına sizler için yer verdik.

💘Selam, Kübra Ben Antalaya’dan. Dini Değerlere Bağlı Bir Erkekle Evlenmek İstiyorum. Ciddi Olanlar Numara Bıraksın. 💘

Merhaba ismim Kübra ve 26 yaşımdayım. Antalya Manavgat’ta yaşıyorum. Türbanlı inançlarına ve değerlerine bağlı biriyim. Benim gibi kutsal değerlerine saygılı ve duyarlı efendi bir erkekle tanışmak için buradayım. Bazıları hiç mi kimseyi bulamadında burada arıyorsun diyebilir. Bu gibi  tepkilere alışkınım. Daha önceki site tecrübelerimden biliyorum. Evet çevremden istediğim gibi birini bulamadım ki buradayım. Bulsam neden buraya gireyim ki. Profile koyduğum resim bana ait ve güncel sayılabilecek bir resim. Burada özel bir şirkette çalışıyorum. Normal bir kazancım var.

Kazandığım paranın çoğunu şimdiye kadar kitapalar için harcadım diyebilirim. Çok fazla kitabım var,sayısını bilmiyorum ama bir oda dolusu diyebilirim. Kitap sevgisi olan biriyle daha uyumlu olabiliriz. Evleneceğim kişi illaki benim gibi düşünsün,benim gibi yaşasın demiyorum yanlış anlaşılmasın. Dindar birisi olmayabilir ama benim düşünce yapıma ve yaşam tarzıma kesinlikle saygı duyacak, önyargılı olmayan birini istiyorum. Bakımlı olmaya temiz ve güzel görünmeye özen gösteriyorum. Erkektede en çok temiz olmasına dikkat ederim. Sigara ve alkol gibi alışkanlıkları olanlar yazmasın.

Boşuna vakit kaybetmiş oluruz. Bu konuda kendimden taviz veremem. Çünkü kokusu çok kötü geliyor, alkol zaten inancıma aykırı ve aradığım erkek profilinde olmaması gereken bir alışkanlık. Kamu çalışanı birisi olabilir, ya da düzgün bir işi varsa özel sektörde olabilir. Ama ufku geniş kültürlü olması gerekir benim açımdan. Antalya olması şart değil ama Ege dışına çıkmak istemiyorum. Burası yaşamaktan mutlu olduğum yer. Belki beraber bu mutluluğu paylaşabiliriz. Sevgi ve saygı gibi değerlere önem veren inançlı olanlar kendilerini tanıyorsa konuşabiliriz.

💘Selam Arkadaşlar, Çağatay Ben Antalya’dan. Evlilik Düşünen Genç ve Bakımlı Biriyle Tanışmak İstiyorum.💘

Merhabalar,ismim Çağatay ve 36 yaşımdayım. Antalya Finike’de yalnız yaşıyorum. Daha önce evlenmedim. Turizm sektöründe kendime ait iş yeri sahibiyim. Oto kiralama ve tekne turu yapıyorum. Çok şükür kimseye muhtaç olamayacak ve bizlere güvenen dostlarımıza mahcup olmayacak kadar kazancım var. Maddi kaygıları olan ama karşısındaki erkeğin acaba maddi durumu nasıl diye merak eden hanımlar, içiniz rahat olsun. Diğer konularda tamamsak maddiyatı dert etmeyin.

Dediğim gibi bana .güvenen kim olursa olsun mahçup olmam. Aslında içgüdüsel olarak aklımdan geçen 30 yaş altı genç bir bayan ama büyükte konuşmak istemiyorum. Çünkü karşınıza öyle biri çıkıyor ki en olmadık zamanda, tüm kriterlerinizi alt üst edip, bildiğiniz ne varsa doğruluğunu kaybettiriyor size. Yakışıklı biri olduğumu düşünüyorum ama çokta kendimi beğenmişlik etmek istemem. Sonuçta zamanla ne benim nede eşimin güzelliğini alıp götürecek zaman. Yeterki birbirimize ömrümüzü feda edebilelim. Genç bakımlı ve güzel olmasını isterim tabiki,kim istemez bunu. Ama bu tür kriterlere çok takılı kalmıyorum.

Karşıma geçtiğinde beni alıp başka dünyalara götürebiliyorsa kriterlerin ne anlamı kalır. İşim gereği bu söylediğim tarza uygun çok fazla bayan var aslında. Hatta aralarında bana ilgi duyanların olduğuna eminim ama benim aradığım çok daha başka birşey. Gördüğüm anda donup kalmak, aklımı başımdan alacak birini arıyorum. Sanal ortam ve sosyal medyanın benim için yeri farklıdır. Daha öncede bu tarz yerlerden çok arkadaşım oldu. Hepside gerçekten tanışmaya değer insanlardı. Bu yüzden sanal ortama karşı bi antipati durumum yok. Antalya’da yaşayabilecek Türk veya yabancı olabilir farketmez bana uygun bayanlar yazabilir.

💘Adım Seher, Antalaya’dan Yazıyorum. Evlilik İsteyen Olgun ve Karakteri Düzgün Erkek Arıyorum. 💘

Merhaba Seher ben, 30 yaşımdayım. Boyum 180 ve 68 kilo kumral güzel,sakin hanımefendi kişiliğe sahip, kendi halinde hayatına anlam katmaya çalışan bir bayanım. Evlilik yada nişan gibi bir tecrübem olmadı henüz. Siteleri dolaşırken burası denk geldi. Biraz okudum ilanları falan. Bir delilikte bem yapim istedim. Biraz çılgınca benim yapımda birisi için buraya evlilik ilanı yazmak. Umarım bunun kötü anlamda bir geri dönüşü olmaz bana. O güveni görmesem yazmazdım gerçi ama yinede insanın içinde bir tereddüt ister istemez oluyor tabi. Özelikle bir bayan açısından böyle birşey yapmak biraz cesaret işi.

Genç kızlık yaşımdan bu yana hep güzel bir yuvam olsun diye kendimce hayaller kurardım. Aradan 10 yıldan fazla zaman geçti ama hala ben aynı hayalleri kuruyorum. Buna gerçekten sahip olana kadarda sanırım aynı hayali kurmaya devam edeceğim. Ben sadece açık sözlü oldum,aslında her kadının hayalidir bu. Efendi, dürüst, bellirli bir iş ve eğitim durumuna sahip birini istiyorum. Sevgiye aç biriyim ben. Seni seviyorum diyenim çok oldu ama,hiçbiri aslında beni sevmiyordu. Onların sevdiği bedenimdi ve benim bedenimde kendi hayallerini gerçekleştirmeyi seviyordu onlar.

Ruhu ve kalbi kirlenmiş, evlilik konusunda ciddi olmayan, maddi menevi kendini hazır hissetmeyen kişilerle vaktimi boşuna geçirmek istemiyorum. Modern bir kadınım. Gereksiz kıskançlıklar yapmam. Aşırı kıskanç erkeği sevmiyorum. Kıskançlık yerine göre güzeldir tabi ama dozunda bırakmak gerek. Aşırısı güzel olan herşeye zarar verebilir. 35 en fazla 40 yaşlarında birini düşünüyorum. 40 belki biraz fazla olabilir ama kendine dikkat eden o yaştaki beylerde yazabilir. Antalya’da yaşamaktan mutluyum. Benimle burada yaşayabilecek beyler kendini tanıtsın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*