Ardahan Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Merhaba. Ardahan’dan 40 Yaş Evlenmek İsteyen Erkek Arıyorum.

Merhaba ismim Sevtap, aranıza Ardahan’dan katıldım ve 40 yaş üzeri bir erkekle tanışarak evlenmeyi planladığım için bu ilanı yazıyorum. Eğer buradan ciddi biriyle tanışabilir evlenebilirsem bu evlilik hayatımın ikinci baharı olacak çünkü daha önce bir evlilik yaptım ama o evliliğim için hayatımın ilkbaharı diyemiyorum. Öyle olsaydı bunu söyleyebilseydim zaten ne boşanmış olurdum ne de şu an aranızda olmazdım. Ardahan merkezdeyim ilk evliliğimden bir oğlum var. Onunla birlikte yaşıyoruz ben çalışıyorum ve hem kendini hem çocuğumu ayakta tutmaya çalışıyorum.

Buradan size ilk evliliğim hakkında uzun uzun anlatıp sıkmak istemem ama nasıl birini istemediğimi anlamanız açısından biraz bahsetmek istiyorum. Eski eşim evlenmeden öncefe alkol alıyordu ama evlendikten sonra alkole daha çok bağlandı. Sürekli arkadaşlarıyla alkol alıp geceleri sabaha karşı eve geliyor ve evine ailesine karşı olan sorumlulukları yerine getirmiyordu. Ben çalışıp ailemi geçindirmek istedim ama onada izin vermedi. Artık çocuğumun en basit ihtiyaçlarını bile karşılayamaz hale gelmiştim, bu durum böyle daha fazla devam edemezdi ve ailemle görüşüp ayrılmaya karar verdim ama ayrıldıktan sonra ailenin yanına dönmedim.Oraya gitmiş olsamda biliyorum ki orada rahat edemezdim. Bir kadın için boşanıp ailesine tekrar dönmek o kadar kolay bir şey değil. Bunu ancak bir kadın anlayabilir. İlk evliliğim biteli yaklaşık 8 yıl oluyor. Bu 8 yıl içerisinde sadece çocuğumu büyütmek ve ona iyi bir gelecek sunmak yada en azından başkalarını muhtaç etmemek için sürekli çalıştım ve mücadele verdim.

Yani anlayacağınız alkol gibi kötü alışkanlıkları olan evinin sorumluluğunu taşımayı bilmeyen ya da beceremeyen hem kendi çocuğuna hem başkalarının çocuklarına karşı merhametli olan bir erkek ve tanışmak istiyorum. Çocukları sevmeyen biriyle beraber olamam çünkü benimde bir oğlum var. Ona en küçük bir üzüntü daha yaşatmak istemem. Bu yüzden oğlumu kendi çocuğu gibi kabullenecek birini istiyorum. Ben 38 yaşındayım. Bu yüzden 40 yaş ve üzerinde birini arıyorum. Evleneceğim kişinin yaşı benden küçük olsun istemiyorum. Bu yüzden benden küçük olanlar yazarlarsa vakit kaybetmiş olurlar. Mesajlarınızı bekliyor olacağım. Şimdilik hoşçakalın.

Selam. 26 Yaş Bekarım, Arkadaş Arıyorum.

Herkese selamlar arkadaşlar, Yaren ben. 26 yaşımda Ardahan’da yaşayan genç ve bekar bir kadınım. Arkadaş aradığım için buradayım. Fotoğrafta görmüş olduğunuz gibi genç ve güzel bir kadınım ve yakışıklı bir erkek arkadaş istemek hakkım diye düşünüyorum. Erkek arkadaşımın yakışıklı olması benim için önemli çünkü ben yanımda duran elimi tutan erkeğin yakışıklı olmasını isterim. Bana yakışmayan bir erkekle beraber olmak istemem. Bir ortama girdiğim zaman sadece ben değil erkek arkadaşımda dikkat çeksin isterim. Açıkçası hem erkek arkadaşımın hemde başka insanların beni kıskanması hoşuma gider.

Birazda bu yüzden yakışıklı bir erkek arkadaş istiyorum. Maddi konulara çok fazla önem vermiyorum, zaten küçük bir yerde yaşıyoruz ve yapabileceğimiz şeyler biraz kısıtlı. Bunları yaparkende çok paraya ihtiyacımız olmaz zaten. Yakışıklı olması dışında esprili ve eğlenceli olmasınıda isterim çünkü erkek arkadaşımın yanındayken sıkılmak istemem. Yani öyle biri olsun ki onunla zamanın nasıl geçtiğini anlamayayım, bana o kadar eğlenceli vakit geçirebilsin. Burası benim ilk sanal tecrübem değil, daha önceden hem sohbet kadınlarından hem arkadaşlık sitelerinden ilan vererek arkadaş edindiğim oldu.Bunların içerisinde sadece telefonla görüşüp reel olarak hiç buluşmadıklarımda oldu hayatıma aldığım güvendiğim kişiler de oldu.

Ben ablamla birlikte yaşıyorum, ablam evli. Ailem Ardahan’ın bir köyünde yaşıyor. Ben köy hayatını sevmediğim için orada kalmıyorum. Şu an çalışmıyorum ama bir yandan kendime iş arıyorum. Ardahan şehir merkezine yakın zamanda geldim zaten, çok fazla uzun zaman olmadı. Oğlak burcuyum ve sanırım biraz daha burcumdan dolayı kalabalık ortamları çok sevmiyorum. Bir arkadaşlık kurarak çok büyük hayaller kurduğunu da söyleyemem. Erkek arkadaşımla birlikte günlük basit sıradan şeyler yaparak bile mutlu olabilirim. Ben 26 yaşındayım ve 30 yaş üzeri birini arıyorum. En fazla 40 yaşına kadar olabilir 40 yaş üstü bir erkekle görüşemem. Ayrıca kesinlikle bekar erkekler yazsın lütfen. Evli erkeklerden mesaj beklemiyorum.

Ardahanlı’yım. Evlenmek İçin Genç Bayanla Tanışmak İstiyorum.

Merhaba hanımlar, ismim Bünyamin. 30 yaşımdayım ve Ardahan’da yaşıyorum. Aslen buralıyım, evlenmek istiyorum ve bu yüzden yaş olarak benden daha genç bir hanımla tanışarak bir süre arkadaşlık yapmak ve devamında kısmet olursa bir evlilik yapmak istiyorum. Bu ilanı vermemdeki amacım sadece evlilik. Bunun dışında flörtüm olsun sevgilim olsun gibi geçici bir ilişki istemiyorum. Zaten eğlenmek amaçlı bir arkadaşlık isteseydim buraya gelmeme gerek kalmazdı. Yeterince sosyal çevrem var böyle bir arkadaşlık yaşayabilmek için. Ben evlenmek ve aile kurmak istiyorum, bunu yapabileceğim birisi karşıma çıkmadığı içinde bu ilanı yazmak zorunda kaldım.

Ailemle beraber yaşıyorum ve kendi işimi yapıyorum. Birkaç farklı sektörde ticari faaliyet gösteriyorum ve maddi olarak bir sıkıntım olmadığı gibi evliliğede hazırım. Çok fazla arkadaşım yok, zaten arkadaşlık ortamlarınıda çok sevdiğim söylenemez. Bu yüzden vaktimin çoğunu evimde geçiriyorum. Normalde ailemle beraberde kalabilirim ama bazen canım sıkıldığında gidip kafa dinleyebileceğim kendime ait bir evimde var, ama sürekli yalnız yaşamak bir erkek için zor. Bu yüzdende her zaman kendi evimde kalmıyorum. Biraz öncede söylediğim gibi çok fazla bir arkadaş çevrem yok, eğlence ortamlarınıda zaten sevmiyorum.

Evine, ailesine bağlı olabilecek sorumluluklarını bilen mutlu bir yuva kurabilmeye gücü yetecek kadar maddi manevi gücü olan bir erkeğim. Üniversite mezunuyum ama mezun olduğum bölüme yönelik bir iş yapmıyorum. Ailem birkaç sektörde faaliyet gösterdiği için bende aile şirketimizde çalışmak zorunda kaldım. Çünkü başka kardeşim yoktu ve bütün işleri ailem yürütemezdi. Ailemin tek çocuğu benim bu yüzden belki biraz şımarık yetiştirilmem gerekiyordu ama hiç öyle birisi değilim. Aksine çok prensipli ve kuralcı bir erkeğim. Sürekli konuşan bir kadını sevmediğim gibi hiç konuşmayan çok sessiz kadınları da sevmem. Kadın yerine göre her ikisinide yapmayı bilmeli. Ailesiyle sorunları olmayan hanımefendi bir kişiliği olan insanlara karşı saygılı olan sorumluluklarını bilen ciddi bir bayan arıyorum. Eğer Ardahan’da yaşayabilirim diyorsanız farklı illerdende yazabilirsiniz mesajlarınızı beklerim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*