Ardahan Bayan Arkadaş Bul

 

Merhaba, Ardahan’dan Erkek Arkadaş Arıyorum..

Merhaba ismim Aynur. 32 yaşımdayım. Ardahan merkezde kendime ait küçük bir evde yaşıyorum.Daha önce bir evlilik yaşadım ve birkaç yıl önce eşimden ayrıldım. Terazi burcuyum. Herşeye rağmen hayata pozitif bakabiliyorum. Arkadaş canlısı biriyim. Özellikle hayvanları çok seviyorum. Nerede sokakta kalmış bir hayvan görsem mutlaka elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Evde vakit geçirmeyi daha çok seviyorum.

Çok fazla gezmeyi seven biri değilim. Özel bir firmada muhasebe departmanında çalışıyorum. Bir kızım var ve beraber yaşıyoruz. Ailemden ayrı yaşıyorum. Evimde beslediğim birkaç farklı hayvanım var. Bazı erkekler bunu sorun ediyor. Hayvanları sevmeyen insanları da sevemez diye düşünüyorum. O yüzden bunu sorun edecek, hayvanları sevmeyen beyler yazmasın lütfen. Yaşadığım tüm acılara rağmen her zaman gülmeyi başarmış, yaşamayı seven biriyim. Ama ne var ki gün geliyor, birine ihtiyaç duyuyor kadın yüreği. Sıcak bir bakış, merhametli bir dokunuş, aşk kokan bir ten istiyorum. Kadına cinsel bir obje olarak bakan bir erkek değil, kadını kendine emanet edilmiş bir değer olarak gören, dürüst ve hoşgörülü beyler mesaj yazarak kendinizi tanıtırsanız geri dönüş yaparım..

Siz Ardahanlı’lar için hazırlamış olduğumuz bloğumuz kendini yanlız hisseden, aşka ve sevgiye susamış siz gönül dostlarımızın hizmetindedir. Sitemizde Ardahan ve yakın illerdeki bay ve bayan profillerini inceleyerek hoşunuza giden, size uygun olduğunu düşündüğünüz kişilere mesajınızı bırakabilirsiniz. Ayrıca yayınlanmasını istediğiniz anılarınız varsa bizlere ulaştırırsanız ana sayfamızda yer verebiliriz. Sitemizin imkanlarını kullanabilmeniz için üyelik oluşturmanız gerektirmez. Sitemizde ilanı yayınlanmış olan kişilere mesaj bırakmanız için herhangi bir ücret ödemeniz gerek yoktur. İslamisayfalar.com’u birçok arkadaşlık sitesinden ayıran da budur. Sitemizdeki tüm profiller gerçek kişilere aittir.

Ardahan Sevgili Arayan Olgun ve Kapalı Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet 

Değerli okuyucularımız bu başlığımız altında sizlere olgun ve kapalı bayanların hayata bakış açılarını, nelerden hoşlandıklarını ve nelerden hoşlanmadıklarını,onlara hakladirken nelere dikkat etmeniz gerektiğini, onların ilgisini çekmeyi nasıl başaracağınız hakkında kısa bir bilgi paylaşımı yapacağız. 

Kadın ve erkeğin fiziksel,zihinsel, duygusal ve psikolojik bir çok yönden birbirinden farklılıkları vardır. Bu farklılıklardan en öne çıkanı ise kadınların erkeklere göre daha korumacı bir yapıları olmalarıdır. Bir erkek hiç bir nedeni olmadan, sırf hayatında biri olsun diye,  elektrik almadığı biriyle dahi birlikte olabilir. Her erkek böyle değildir tabi ama bu tarz erkeklerin varlığı da azımsanacak kadar az değildir. Ancak hiç bir kadın sadece biriyle beraber olmak adına bir erkekle birlikte olmaz. Bir erkeği bir kadınla bir araya getirecek nedenlerin tamamı yada büyük bir kısmı yerine gelmeden  kadınlar bir erkeği hayatına almazlar. 

Kadınlar da kendi içerisinde alışkanlıkları, duygu,düşünce,hisleri ve bakış açıları birbirinden farklıdır.  Kapalı bayanlar diğer bayanlara göre daha çok korumacı davranırlar. Bunun en büyük göstergesi ise kapalı giyim tarzlarıdır. Aslında kadınlar konusunda tecrübeli bir erkek kadının giyim tarzından karakter analizi yapabilir. Olgun ve kapalı bayanlara yaklaşmak, onların ilgisini çekmek  ve hayatlarına girip onlarla ilişki kurmak oldukça zordur. Çünkü bu tarz kadınlar istedikleri kadar sosyal olsunlar, olgun olmalarıda bir bakıma sizin için dezavantajdır. Çünkü olgun bir bayanı öyle küçük şeylerle mutlu etmek ya da kendinize çekmek kolay değildir. 

Olgun ve kapalı bir bayanın sizinle ilgilenmesini sağlayacak tek şey güven duygusudur ve bunu da ancak samimiyet ile sağlayabilirsiniz. Mesela ona ” çok güzelsin.” demenizin bir manası yoktur. Eğer güzel ise zaten bunun farkındadır ve bunu ona defalarca kez söyleyen birileri olmuştur. Öyle ise bir fark koymak gerekir ortaya. Ona göstereceğiniz hiç bir fark samimiyetinizden ve dürüstlüğünüzden daha etkili olmayacaktır. Ona güzel olduğunu söylemeyi bırakın.  Güzel değilse bile kendini güzel hissettirin. Kadın kendini iyi hissettiği gönülde yaşamak ister, o kalple hayata bağlanır, hayata o gözler ile aynı pencereden bakmak ister.

Kapalı ve olgun bayanlar etrafı surlarla çevrili kale gibidirler. O surları aşıp onların dünyasına girmek zordur.Ancak bir defa girerseniz o kaleye çıkmanız daha zordur o kalpten. Daha tutkulu sever çünkü kadın. Güvenmiştir size herşeyi ile sana ait olabilmek için. Çıkmak zordur çünkü, hayal kırıklığı yaşamak istemez, sonuna kadar canını savunur gibi savunur sevgisini. Öyle küçük kaprislere, gereksiz tartışmalara,  lüzumsuz kıskançlıklara kurban vermez sevdasını. Gerekirse tüm dünyayı alır karşısına yine de vazgeçmek ve kaybetmek istemez sevdasını. 

Her erkek yada bayanın  sevdiği kişiye sorduğu sorulardan biri de “ne zaman aşık olduğudur.” Her inşa  bunun cevabını merak eder ve aldığı cevapta çoğu zaman ” ilk gördüğüm an” olur. Bu rasgele söylenmiş bir söz değildir. Gerçekten ilk karşılaşma anı ya da ilk izlenim çok önemlidir. Bu yüzden ilk defa buluşacak kişiler kıyafetine bakımına dikkat ederler.

Özellikle olgun bayanlar çok daha fazla dikkat ederler bu konuya. Genç kızlar ise bu konuda biraz daha rahat davranırlar ve salaş bir kıyafetle buluşmaya gidebilirler. Olgun ve kapalı kadınlar ise diğer bayanlara göre çok daha fazla dikkat ederler kıyafet veya ilk tanışmadaki durumlarına. Şu konu hepimizin malumudur ki her ne kadar tasvip edip onaylamasak da erkek ya da bayan farketmez çoğu zaman karşımızdakini vucudumuzla etkilemek isteriz. Kapalı  bayanların böyle bir lüksü  olmadığı  için onlar bakımlarına ve kıyafetlerine daha fazla dikkat ederler.

Ardahanlı değerli okuyucularımız; Sizler de olgun ve kapalı  bayanlarla tanışmak için yorum bölümüne ilanınızı bırakabilir  veya ilan veren bayanların profillerini inceleyerek ilginizi çeken kişiye mesajınızı bırakabilirsiniz. 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*