Ardahan Erkek Arayan Bayanlar

Ardahan Erkek Arayan Bayanlar başlığı altında açmış olduğumuz bu bloğumuz sayesinde yalnızlığınızın son bulacağına ve hayalinizdeki aska ve sevgiye kavuşacağınıza inanıyoruz. Ardahan’dan erkek arayan bayanlar ve bayan arayan erkeklerin üyelik yapmadan ve hiçbirşey için ücret ödemenize gerek kalmadan sitemizdeki Ardahanlı bayanlar ya da erkeklerle tanışabilirsiniz. Niyetiniz ister flört edip heyecan verici anlar yaşamak olsun, ister evlenmek ve aile kurmak olsun, tüm hayalleriniz için aradığınız aşkı bu sayfamızda bulabilirsiniz. Hoşunuza giden ve ilginizi çeken kişiye mesaj yazmanız yeterli olacaktır. İsterseniz sizde adminlerimiz  vasıtası ile kendinize ait arkadaşlık ilanı oluşturabilirsiniz.

💘Merhaba Efsun Ben,Ardahan’dan Katılıyorum. Olgun Dürüst Erkek Arıyorum. Numara Yazın Tanışalım.💘

Merhaba nasılsınız. Aslen Ardahanlı’yım ve burada yaşıyorum. Birçok kişi metropollerde yaşamak istiyor ve buranın küçük bir yer olmasından şikayet ediyor. Ben buranın havasını suyunu kendine has ortamını, herkesin şikayet ettiği o küçük dünyayı çok seviyorum. Daha önce tatsız tuzsuz bir evlilik yaşadım malesef. Buda bana hayattaki en büyük tecrübe oldu. Sanırım evlilik bizim sandığımızdan çok daha farklı birşey. Bakarken evlenmeden önce ne hayaller kurarak evleniyoruz. Evlendikten sonra hayal dünyasında yaşadığımızı anlıyoruz.

Sarışın  orta ve normal kiloda bir kadınım. Yaşım 48 ve 67 kiloyum. Kilolu sayılmam ama kürdan gibi zayıfta değilim. Açıkçası beni buraya getiren can sıkıntısı. Hayatın hiç rengi yok. Herşey ve herkes bu gibi. Hayatıma renk katacak bir arkadaş için buradayım.Biraz yeni insanlarla tanışarak farklı ortamlara girmek istiyorum. Bu yüzden buradan biriyle  tanışmak istiyorum. Çocuğum yok. Hatta ailemden neredeyse kimsem yok. Sadece annem var ve onunla beraber yaşıyorum. Annemde zaten epeyce yaşlandı artık. Onun bakımıyla ilgileniyorum. Maddi olarak zengin değilim ama kötü durumdada değilim. Kendi halinde biriyim.

Çalışan birisi değilim. Çoğu zaman evde zaman geçiriyorum. Müzik dinlemeyi severim.  Erkekte en çok dikkat edeceğim şey dürüstlük ve güvenilir olmasıdır. Dürüstlüğünden emin olmadığım biriyle asla bir araya gelmem. Uzun zaman önce boşandım ve o günden sonrada hayatıma aşk anlamında giren erkek olmadı. Biraz daha mesafeli durmayı tercih ettim. Ama artık olgun bir kadınım ve bu devreden sonra artık hayattan ne yaparsak yapalım keyif anlayacağımız bir döneme gireceğimizin farkındayım. Bu yüzden bu yaşlarda hayatın değerini bilmek gerek. Ardahan’da yaşayan dürüst ve olgun erkek arıyorum. Tanışmak isteyenler kendini tanıtsın.

💘Selam,Adım Arzu ve Ardahan Merkezdeyim. Arkadaşlık Edecek Olgun Erkek Arıyorum.💘

Merhaba ismim Arzu ve 35 yaşımdayım. Ardahan’da yalnız yaşıyorum. Dul bir bayanım. Biraz marjinal sıradışı biriyim. Sıradanlıktan hoşlanmıyorum. Dul kalmamın nedeni birazda bu yüzden. Eski eşimle mantık evliliği yaptık. O memur bem memur güya anlaşabilirdik ve mutlu oluruz hesabıyla evlendik ama hiçte tahmin ettığimiz gibi olmadı. Burası benim yaşam tarzıma çok uygun bir yer değil. Bunu biliyorum ama şu an birkaç yıl daha burada kalmak zorundayım. Erkeklerin çoğu tarzıma bakarak benim hakkımda önyargılı davranıyor. Kolay elde edilebilecek bir kadın olarak görüyorlar.

Zaten bir erkeğin bakışından konuşmasından bunu anladığım zaman  erkekle normal arkadaş dahi olsam ilişkimi bitiririm. Çünkü bu benim görünmekten keyif aldığım tarzım. Tarzımdan yola çıkarak beni hiç olmadığım birine benzetmeyin. Piercing dövme gibi şeyleri severim. Hem erkekte hemde kendimde olması hoşuma gider. Daha çok spor giyinmeyi tercih ediyorum. Elbisede yakışıyor aslında ama kendimi bu şekilde daha rahat hissediyorum. Çevresinde olup bitenleri çok umursayan biri değilim. Dünya yıkılsa umrumda olmaz. Açıksözlü net biriyim. Hayatımda sorun veya sorunlu kişiler istemem.

Biraz sert ve somurtgan görünüyorum ama herşeye rağmen çekici bir kadınım. Niyetim güvenilir biriyle biraz eğlenmek, kafa dağıtmak ve stres atmak. Bunun dışında bir amacım yok. Benimle olan ilişkinizin ne kadar uzun ömürlü olacağını sizin davranışlarınız belirler. Maddi gücüne veya fiziğine güvenenler güvendiğiniz dağlara kar yağabilir. Benimle olmak isterseniz güveneceğiniz tek bir yer var, sığınacak tek bir kaleniz olabilir o da karakteriniz. Bunun dışında birşeyle beni etkilemeye çalışmanız boş bir çaba olur ve üzülürsünüz. Delikanlı mert bir erkekten daha çekici kimse yoktur benim için. İçinizden bu kadın beni tarif ediyor diyen varsa tanışalım,görelim neler olacak.

💘Merhaba İsmim Ahu Tuğba, 28 Yaşımdayım. Ardahan’dan Seviyeli ve Ciddi Erkek Arıyorum.💘

Merhaba ismim Ahu Tuğba. Annem Ahu Tuğba hayranı olduğu için bu ismi koymuş bana. Yaşım 28 ve çalışıyorum Ardahan’da.Aslen Muşlu’yum. Üniversiteyide Ardahan’da okudum. Okul Daha bitmeden işimi ayarlamıştım zaten. Mimarlık okudum ve güzel keyifle yaptığım bir mesleğim var. Aslında istediğim herşeyim var ama atak eksiğim aşk ve sevgi diyebilirim. Hep masum bir güzelliğim olduğunu söylerler. Ne kadar masumum bilmiyorum ama hayat beni kirletsin istemiyorum. Sade yaşamayı seviyorum. Bilmem ben öyle gece hayatı diskolar barlar falan. Bu biraz yetişme tarzı ile alakalı bir durum.

İçimden gelmiyor o tür şeyler yapmak. Yapmak istesem burada son derece rahat ve özgürüm. Belkide kafama göre inandığım güvendiğim birini bulamadığım içinde olabilir. Seviyesiz kültürsüz erkeklerle yapamam. Belirli bir seviyede yani donanımlı birisi olması gerekir. Hayat sadece aşk muhabbetleri ile geçmiyor. Bana düşünce ve kültür olarakta birşeyler katabilmeli. Artık birkaç yıl içinde evlenmeyi düşünüyorum. 30 yaşıma geldiğimde evlenmeyi planlıyorum. Daha fazla geç kalamam. Bu yüzden uzun süreli bir ilişki kurmalıyım.

İleriye dönük evlilik düşünebileceğim birisi olsun. Yoksa sırf hoş sohbet olsun ya da vakit geçireyim diyerek bir erkekle aşk yasamam. Birde burnun dudağın estetik mi falan diye soranlar çok oluyor. Hiçbir yerimde sonradan olan birşey yok. Tamemen doğalım ve doğal olmayı severim. Makyaj bile yapmam doğru düzgün. Çok açık dekolte giymem. Kapalı biride değilim zaten gördüğünüz gibi. Yani kısaca doğal kendi halinde işinde gücünde yalnız bir kızım. Hayatıma sadece tek bir kişi girsin ve bir daha çıkmasın istiyorum. Tanışmak isteyen seviyeli beyler yazabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*