Arkadaş Arıyorum Bayan Olsun

Arkadaş Arıyorum,Dürüst ve Olgun Olsun

Merhaba erkek arkadaş arıyorum ancak dürüst birini bulamıyorum. Bana hoş görünmek için bazıları başkalarının resmini kullanıyor, bazıları yaşını bazılarıda işini olduğundan farklı göstermeye çalışıyor. Halbuki bana dürüst yaklaşan hiçkimse kaybetmez. Bende kazanacak olan tek şey dürüstlük. Birazda yaşı yaşına uygun olsun yeter. Parada pulda gözüm yok. Gerçek sevgiyi ve sadık sevgiliyi arıyorum. Erkekler yalan söyleyerek neden hem kendini hemde beni zor duruma sokuyor, neden bu kadar zorlaştırıyor herşeyi anlamıyorum. Açıkca söylememe rağmen, sadece dürüst olun dememe rağmen karşıma çıkan herkes yalan söylüyor. Beni bunu anlamayacak kadar saf görmeleri beni kızdırıyor. Tekrar söylüyorum. Bana karşı dürüst olun bir şekilde birbirimizi sevebilir, bir şekilde birbirimize ısınabiliriz.

Ben 44 yaşında hayatından iki evlilik geçmiş ama mutluluğa, gerçek aşk ve sevgiye hasret kalmış biriyim. Hayatımın sonuna geldiğimi bilsem bile bunu aramaktan vazgeçmeye niyetim yok. Vazgeçmem pes etmek zaten benim karakterime uygun değil. Bir fabrikada planlama bölümünde çalışıyorum. İşimi seviyorum. Belki lüks bir hayat yaşamıyorum ama en azından helal kazanıyorum ve bunun huzurunu yaşıyorum. Samsun merkezde yaşıyorum. Denizi çok severim. Yalnız kalmak istediğim zamanlarda sahile gider saatlerce denizi seyrederim. Bazen elime bir kitap alır gözlerim yorulana kadar deniz kenarında kitap okurum. Aslında bu kadar çok kitap okumak alışkanlığım yok ama son zamanlarda hayatım çok durgun geçtiği için kendimi kitaplara verdim. Samsun veya  Karadeniz’den olgun ve dürüst birini tanımak istiyorum.

Arkadaş Arıyorum,Olgun ve Zengin Olsun

Merhaba Simge ben Konya merkezden. 21 yaşımdayım ve burada üniversite öğrencisiyim. Aslen Hataylı’yım. Ailemle aramda bir türlü halledemediğim sorunlar var. Okul okumak içinde haliyle paraya ihtiyacım var. Paraya ihtiyacım var deyince bazıları farklı yaklaşıyor. Bunun nedenini anlamış değilim. Gerekçelerimiz farklı olsa bile hepimizin ihtiyacı var. Bunda gocunacak saklayacak veya çekinecek bir durum göremiyorum. Burada doğru düzgün çevrem olmadığı içinde kendime erkek arkadaş istiyorum. Olgun ve parasal sorunları olmayan biriyle arkadaş olmak istiyorum.

Hem okumak hem çalışmak istedim, denedim ama olmadı başaramadım. Hangi işe girmek istesem ya ders saatlerim uymadı yada ihtiyacım olduğunu anlayan işveren farklı gözle bakmaya başladı. Bende bir erkekten hoşlanabilirim, sevebilirim ama bu şekilde beni kendine adeta metres yapmaya çalışmaları beni rencide etti. Bu yüzden öyle yerlerde çalışmak istemedim. Samimi düzgün biriyke tanışırsam okul hayatım boyunca arkadaş kalmak isterim. Okul bitince ne olur onu bilmiyorum tabiki. Şimdiden bunu konuşmak çok doğru olmaz.

Yaş olarak 30 yaşlarında birini düşünüyorum. Her anlamda özgür birisi olursa bizim için herşey daha güzel, daha eğlenceli olabilir. Bir erkek tarafından sahiplenilmek, kıskanılmak, yönlendirilmek hoşuma gidiyor. Kendimi daha özel ve daha iyi hissediyorum. Kıskanmayan erkeği sevmiyorum. Kıskanmaya  kişi seviyordur zaten benim gözümde. Birazda böyle takım elbiseli beyaz gömlekli falan olursa direk sarılasım gelir o erkeğe. Konya’da maddi manevi isteklerime cevap verebilecek ciddi birisi varsa burada tanışalım. Ciddi ve kararlı bir kızım. Karşımdada ne istediğini bilen ciddi birini görmek isterim. Kendinden emin olan olgun beyler yazsın.

Erkek arkadaş arayan bayanların çok büyük bir kısmı sosyal medya internet ortamındaki arkadaşlık sitelerini kullanmaktadır. Çünkü hem iletişim kurmak çok daha kolay ve hızlı  hemde hayalindeki kişiyi bulabilmek adına alternetif daha çok. Aynı şekilde kız arkadaş arayan erkeklerde yalnızlığın çaresini arkadaşlık sitelerinde aramaktadır. İslamisayfalar.com olarak sizler için oluşturduğumuz bu platformda dilediğiniz gibi arkadaş arayan bayanlarla tanışma fırsatı bulabilirsiniz. Arkadaş arayan bayanların telefon numaraları ve profil fotoğraflarını görebilirsiniz.

Selam,Adanadan Erkek Arkadaş Arıyorum,Olgun ve Güvenilir Olsun

Merhaba Büşra ismim Ankara Keçiören’de yaşıyorum. 25 yaşımdayım ve bekarım. Evlenmeyede niyetim yok. Arkadaşlık kurmak ve üstümdeki kara bulutları biraz dağıtmak için buradayım. Canım sıkılınca kafa dağıtmak için bu tarz arkadaşlık sitelerinde vakit geçiriyorum. Seviyorum sanal ortamı. Güzel eğlenceli vakit geçiriyorum. Burdanda güzel arkadaşlar edinebilirim belki ama bu ara aşka ihtiyacım var. Kafam çok dolu ve stresli günler yaşıyorum. Ancak bu şekilde deşarj olabilirim. Sadece muhabbet olsun diye burada değilim. Sanal aşkları sevmem zaten. Aşkın sanalı mı olurmuş. Benim hoşlandığım erkeğe dokunmam hissetmem gerek. Sadece sesini duyarak, resmine bakarak ayda yılda bir buluşarak falan aşk yaşayamam ben. Hergün görüp elini tutmalıyım. Başka türlü bir aşk beni mutlu edemez.

Üniversiteyi yeni bitirdim. Sınavlara hazırlanıyorum. Birazda bu yüzden çok sıkıcı geçiyor. En azından bana günün stresini sıkıntısını unutturacak birini istiyorum. Bir erkekte en çok  güvenilir olmasına dikkat ederim. Çünkü en güvendiğimiz kişiler bile yeri geliyor bizleri hayal kırıklığına uğratıyor. Tam anlamıyla güvenmeden reel görüşemem. Yakışıklı olmuş ya da olmamış bir yerde çok önemli değil. Ama doğru düzgün, efendi ve kişiliği oturmuş birinin olması gerek. Ankara’da yaşayan olgun ve dürüst arkadaşlar yazarsa tanışırız. Yazarken lütfen kendinizi detaylı tanıtın. Sadece numarasını yazanlara dönüş yapmam. Yaşınız, işiniz, yaşadığınız yer ve sosyal durumunuzu yazın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*