Arkadaş Sevgili Bulma Siteleri

Olgun Dürüst Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba adım Perihan. Şu anda Ankara Gölbaşı’nda yaşıyorum. Olgun ve dürüst biriyle tanışarak arkadaş olmak aşk yaşamak istiyorum. 34 yaşındayım ve dulum. Bir dahada evlilik düşünmüyorum ama aşk hayatımıda tamamen boş vermek sevgisiz kalmak istemiyorum. Yaşadığım sosyal çevremde tanışıp görüşebileceğim kafama göre birisini bulamadığım için arkadaşlık sitelerinden aramaya karar verdim. Daha önce yaptığım evlilikte malesef çok zor günler geçirdim ve hiç mutlu olamadım. Evliliğimin sadece ilk birkaç ayında mutlu oldum diyebilirim.

Fakat sonraki zamanlarda hem maddi açıdan hem manevi anlamda çok büyük sıkıntılar ve üzüntüler yaşadım. Yaşadığım bu sıkıntılar uzun bir süre benim psikolojimide etkiledi ve uzun bir süre tamamen hayattan kopuk bir şekilde kendi küçük dünyamda yaşamak zorunda kaldım. Ama bütün bunları artık geride bırakmak ve aşık olan, sevgi ile elimi tutacak birini tanımak istiyorum. Bu zamana kadar güvendiğim herkes bir şekilde beni hayal kırıklığına uğrattı ve üzdüler. Artık yeniden aynı üzüntüleri yaşamamak için gerçekten yüreği sevgi dolu birini tanımak istiyorum. Olgun ve dürüst bir erkeğin hayatıma girmesine izin verebilirim ama niyeti sadece gönül eğlendirmek olan biriyle asla olamam.

Elbette benimde niyetim zaten evlenmek değil fakat ben karşımdaki erkekten samimiyet ve dostlukta bekliyorum. Boşandıktan sonra Gölbaşı’na ailemin yanına döndüm ve şu anda ailemle beraberim. Çalışmadığım için sürekli evde kalmak zorunda kalıyorum ve bu durum beni çok sıkıyor biraz daha sosyal yaşamak ve hayatın renkli yönlerini yaşamak istiyorum. Bütün bunları bana güven vererek yaşatabilecek Gölbaşı ve yakınlarından birini tanımayı isterim. Benden küçük olmamak şartıyla her yaştaki beyler bana yazabilirler. Kendinizi tanıtırken olabildiğince detaylara yer vermenizi bekliyorum ismini ve telefon numarasını yazan kişilere dönüş yapmayı düşünmüyorum. Eğer benim gibi uzun süredir aşka ve sevgiye uzak kaldıysanız en güzel duyguları birlikte yaşayabileceğimize inanıyorsanız lütfen bana yazın ve tanışalım.

Sevgili Arayan Bayanlarla Ücretsiz Sohbet ve Arkadaşlık Siteleri

Sevgili arayan bayanlarla üye olmadan de hiçbir ücret ödemeden sohbet ederek arkadaşlık kurabileceğiniz islamisayfalar.com olarak oluşturduğumuz bu sayfamızda yeni arkadaşlıklar kurabilir ve hayatınıza renk katacak, aşık olabileceğiniz kişiyle tanışabilirsiniz. Arkadaşlık ve sohbet sitelerinden bir erkek ya da bir bayanla tanışmak artık sizler için çok daha kolay olacaktır. Çünkü sitemizde üyelik gerektirmeden ve ücret ödemeden istediğiniz herhangi bir kişiye mesaj yazabilirsiniz. Samimi ve güvenilir kişilerle tanışmak için sitemizdeki ilanları incelemeniz ve onlara mesaj yazmanız yeterli olacaktır. Güvenilir erkek arkadaş arıyorum, olgun ve zengin bayanlarla tanışmak istiyorum, Evlilik amaçlı arkadaş ve sevgili arıyorum, seviyeli ve dürüst bir erkekle tanışarak aşk yaşamak istiyorum gibi başlıklarla arama yaparak hayalinizdeki kişiye uygun tüm ilanları görebilirsiniz.

Güvenilir Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Aden, Artvin’de yaşıyorum. Henüz 21 yaşındayım ve şimdiye kadar hiç erkek arkadaşım olmadı. Yaşadığım ortam nedeniyle şimdiye kadar hoşlandığım birkaç erkek olsada hissettiğim duyguları hiçbir zaman gerçek manada yaşayamadım. Bu genç yaşımda aşkı ve sevgiyi şimdiye kadar yaşayamadığım için hayat benim için yeterince anlamlı değil. Kız arkadaşlarımın içerisinde sevgilisi olanlara baktığımda içimden hep onları kıskandım ve benimde gerçek anlamda elini tutup sarılabileceğim bir sevgilim olması için içimdeki umudu her zaman yaşatmaya çalıştım. Benim için arkadaşlık sitelerinden tanışmış olmanın ya da farklı bir yerde tanıtmanın bir farkı yok.

Yeter ki karşıma gerçekten bana sevgisini verecek güvenilir birisi çıksın. Öyle birini tanıdığım zaman çok uzun zaman arkadaşlığımızın devam etmesi mi isterim. Şimdiye kadar hiç sevgilim olmadığı için erkeklere karşı birazcık utangaç ve çekingen olabiliyorum. Bana kalırsa bu hem normal hemde bu şekilde daha heyecanlı oluyor. Aile ortamım ve yaşadığım çevre nedeniyle arkadaşlıklarımı gizlilik içerisinde yaşamam gerekiyor. Zaten şimdiye kadar sevgilim olmamasının en büyük nedenide bu gizliliği korumaya çalışmam oldu. Bu şekilde yaşamaya mecburum erkek arkadaşını ailemin bilmesini kesinlikle istemiyorum.

Çünkü bu benim için iyi olmaz. Benim bu gizliliğime saygı duyacak güvenebileceğim birisinin olması gerekir. Bana güven verdikten ve beni gerçekten sevdikten sonra arkadaşlık sitesinde ya da bir başka yerde tanışmanın benim açımdan bir farkı yok. Güven vermedikten ve sevgisinde samimi olmadıktan sonra en yakınımdan biriside olsa böyle bir aşkın benim için hiçbir anlamı olmazdı. Benim masum bir güzelliğimin olduğunu söylerler. Bencede bunu söyleyenler bu konuda haklılar, doğal ve masum bir güzelliğe sahibim. Yaşım çok genç olmasına rağmen olgun yaş olarak benden daha büyük yani 30 yaş civarındaki Beyler daha çok dikkatimi çekiyorlar Bu yüzden olgun kişilerden mesaj bekliyorum.

28 Yaşımdayım. Genç Bayan Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Faruk, Aydın Kuşadası’nda yaşıyorum ve 28 yaşındayım. Genç bir bayanla tanışmak sevgili olmak hatta birlikte yaşamak, ev arkadaşlığı yapmak istiyorum. Benim bu amacıma uygun özgür bir bayanla tanışmak istiyorum fakat genç bayanlardan daha çok hoşlandığım için 25-30 yaş aralığında birini tanımak istiyorum. Üniversite Blbilgisayar mühendisliği okudum fakat kamuda çalışmak ya da özel sektörde çalışmaktansa kendi işimi kurmak ve kendi yolumu çizmek istedim. Bilişim sektöründe kendi işimi yapıyorum ve oldukçada iyi bir kazancım var diyebilirim.

Tanışacağım kişinin mutlaka birlikte ev arkadaşlığı yapmaya müsait olan özgür yaşayabilen birisinin olması benim açımdan şart. Çünkü ben sadece aynı evi paylaşmak aynı duyguları hissetmenin ötesinde birlikte iş yapabileceğim ve işlerimi beraberce büyütebileceğim birini arıyorum. Bu söylediklerime uygun genç ve güzel bir hanımefendi ile tanışabilirsem ileride belki evlilik dahi olabilir. Hayatta hiçbir şeyi kafasına takmayan sadece yaşadığı anın tadını çıkarmaya çalışan birisiyim. Hayat çok kısa ve hiçbir şeyin kafama takmaya değecek kadar önemli olduğunu düşünmüyorum.

Bu yüzdende sadece yaşadığım anın keyfini çıkarıyorum. Genç ve yakışıklı sayılabilecek sosyal yaşayan biriyim. Kendi işimi yaptığım için hayatın tadını çıkarmak için yeterince vaktim oluyor. Sürekli aynı yerde yaşamayı sevmiyorum. Bu yüzden ara sıra farklı şehirlerde taşınıyorum şu an Kuşadası’ndayım ve yaşadığım yere yakın çevreden genç ve güzel bayanların mesajlarını bekliyorum. Bana ayak uydurabilecek kadar özgür bir bayansanız tanışmak isterim. Eğer sizi yaşadığınız yere bağlayan herhangi bir şey yoksa ve benimle birlikte yaşamayı dilerseniz ve bu amaçla tanışmayı istiyorsanız istediğiniz bütün şehirlerden yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*