Arnavutköy Bayan Arkadaş

Selam. Arnavutköy’den Güvenilir Dost Arıyorum.

Merhaba, ismim Ezgi, İstanbul Arnavutköy’de ailemle birlikte yaşıyorum. Güvenilir bir arkadaş ve dosta ihtiyacım olduğu için bu ilanı yazıyorum. 34 yaşındayım ve hiç evlenmedim. Evlenmeme sebebim daha çok sağlık sorunları, malesef genç yaşta birçok sağlık sorunuyla mücadele etmek zorunda kalıyorum. Çok fazla sosyal birisi değilim, aslında bende çok istiyorum gezmeyi eğlenmeyi ama maalesef sağlık sorunlarım buna biraz engel oluyor. Aslında tamamen engel değil ama sağlık sorunlarım beni psikolojik olarakta kötü etkilediği için kendimi eve kapattım diyebilirim. Bu sorunları yaşamadan önce çok eğlenceli sosyal ve arkadaş çevresi oldukça geniş birisiydim, ancak arkadaşlarımla dostlarım her geçen gün benden biraz daha fazla uzaklaştılar.

Hastalığımın ilk günlerinde bana çok fazla destek oluyorlardı. Ama zamanla ziyaretime dahi gelmez oldular. Hem yalnız olmak hem sağlık sorunları artınca aynı anda kaldıramaz oldum. Hayatımda sonuna kadar güvendiğim tek bir kişi dahi olsa o bana o kadar çok mutluluk verir ki bunu kelimelerle anlatmam. Zaten çok fazla bir arkadaş çevresini istediğimide söyleyemem, gerekirse tek bir kişi olsun ama ben o bir kişide aradığım her şeyi bulayım istiyorum. Bu yüzdende hem aşık olup sevebileceğim hemde güvenip bir dost gibi sarılabileceğim, derdimi sıkıntımı rahatça anlatabileceğim birini arıyorum.

Herkesin mutlaka dertleri ve sıkıntıları vardır. Hatta benimkinden daha büyük dertleri olanlarda vardır. Bu yüzden sadece kendi derdimi anlatabileceğim değil karşılıklı olarak sıkıntılarımızı paylaşabileceğimiz birini istiyorum. Bütün dertlerimizi anlatabileceğimiz kadar birbirimize güvenirsek ve hatta birbirimizden hoşlanır aşk gibi güzel duygularıda birlikte yaşayabilirsek hastalığımın bana verdiği sıkıntıları dahi unutabilirim. Tanışacağım kişiyle bir süre telefonda sohbet etmek isterim, devamında eğer güvenirsem kendi evimdede misafir edebilirim. Arnavutköy’den 35 yaş üzeri güvenilir erkekler yazabilirler.

Arnavutköy Olgun ve Dul Bayanların Whatsapp Numaraları

Arnavutköy olgun ne dul bayanlarla WhatsApp sohbet. Arnavutköy arkadaş arayan bayanların WhatsApp sohbet hattı. Arnavutköy yalnız bayanlarla WhatsApp sohbet. Arnavutköy evlenmek isteyen bayanların WhatsApp numaraları. Arnavutköy genç ve yalnız bayanların WhatsApp numaraları ve sohbet. Arnavutköy ücretsiz arkadaş ilanları. Arnavutköy olgun dul bayanlarla ücretsiz sohbet.

Merhaba.30 Yaşımdayım. Arnavutköy’den Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selam, Yeşim Ben İstanbul Arnavutköy’deyim. 30 yaşımdayım ve bana göre, uygun biriyle arkadaşlık yapmayı istiyorum. İstanbul Arnavutköy’de yaşayan olgun güvenlik erkekler bana yazsınlar. Sürekli arkadaşlık sitelerinde olamıyorum iş hayatım biraz yoğun. Onun dışında sosyal hayatımdada arkadaşlarımla vakit geçirmeyi seviyorum ama hayatımda aşk ve heyecan olmayınca ne kadar sosyal ve aktif olursam olayım hayat çokta keyif vermiyor. Son zamanlarda yaptığım her şeyden sıkılıyorum, hiçbir şeyden tat almıyorum. Bunun sebebini kalbimde aşkın olmaması bunun farkındayım ama karşımıza çıkan herkesede aşık olamıyoruz.

Özellikle ben zor aşık olabilen, kolay kolay bir erkeği beğenen birisi değilim. Birinden etkilenmem bazen çok zor olabiliyor. Aslen Giresunlu’yum yani Karadeniz kadınıyım. Çoğu zaman sakin ve uyumlu biriyimdir ama damarıma basıldığı zaman çok sert ve umursamaz birisi oluyorum. Erkekler ve arkadaşlık konusunda ise en hassas olduğum konu yalan söylenmesidir. Buna asla tahammülüm olmaz ve yalan söyleyemeyen birinide affetmem söz konusu değil. Kendimi çok yüksekte gören erkeği sürekli zorlayan bir kadın değilim. Hatta tam aksine arkadaşlıkta erkeğin işini her zaman kolaylaştırmaktan yanayım.

Öyle sürekli mesaj bekleyen sürekli görüşmek isteyen biriside değilim. Her şeyin tadında yaşanması gerektiğine inanıyor ve böyle düşünüyorum. Ancak benim böyle düşünmem erkeği umursamaz bir hale getirirse o zaman arkadaşlığımı bitirmek için hiç tereddüt etmem. Yani anlayacağınız aşk ve arkadaşlık konusunda son derece uyumlu biriyimdir. Birçok kadının aksine kaprislerimle erkeği asla yormam. Ancak tabi erkeğinde beni yormasın istemem. Arnavutköy’de özel sektörde çalışıyorum sadece pazar günleri boş olabiliyorum. Erkek arkadaşımla hafta sonunu değerlendirmeyi isterim. Eğer bana uygun olduğunu düşünüyorsanız kendinizi tanıtabilirsiniz.

44 Yaşımdayım. Arnavutköy’den Olgun Arkadaş İstiyorum.

Merhaba, ismim Fatma. İstanbul Arnavutköy’de yaşıyorum ve 44 yaşındayım. Daha önce iki kez evlilik yaptım ve her ikiside çok kısa sürdü. Artık bundan sonra kesinlikle evlilik gibi bir düşüncem yok. Duygusal ilişkilere artık inanmıyorum aşk ve sevginin varlığınada inanmıyorum ancak bir erkekle uyumlu olup onunla iyi anlaşabiliyorsam ve birazda hoşlanıyorsam o kişiyle sonuna kadar arkadaşlık yapabilirim ve birlikte hayatı paylaşabiliriz. Benim için arkadaşlığın ve ilişkinin anlamı sadece budur. Herhangi bir işte çalışmıyorum ailemle birlikte yaşıyorum. Çok iyi fal baktığım için birçok kişi fallarına bakmamı istiyorlar.

Önceleri birkaç kişiye bakıyordum ve sorun olmuyordu ama her gün çok sayıda telefon almaya başlayınca hayatımıda olumsuz yönde etkilemeye başladı. Durum böyle olunca fal bakarak para kazanma yolunu seçtim. Bir işletmede çalışmadığım için istediğim zaman istediğim yere gidip kendime rahatça vakit ayırabiliyorum. Eğer bir erkek arkadaşım olursa onada istediğim gibi rahatça vakit ayırabilirim. Bazen sohbet sitelerinde ya da sosyal medyadan arkadaşlık yapmak isteyen evli erkeklerden çok sayıda yazanlar oluyor. Evli bir erkekle tanışmayı istemiyorum bu benim için vazgeçilmez prensiplerinden biridir.

Bekar olduğundan emin olmadığım kimseylede arkadaşlık yapmam. Çünkü daha önce eşi tarafından aldatılmış bir kadınım ve hiçbir kadınında eşinin benimle aldatılmasını istemiyorum. Bu ilandan beklentim ise Arnavutköy’den kafa dengi bana vakit ayırabilecek birini bulabilmek. Kendimize yeni bir sayfa açarak biraz keyifli vakit geçirebiliriz. Bunun dışında hiçbir beklentim yok. Eğer bana vakit ayırma konusunda sıkıntınız olmayacaksa, Arnavutköy dışındanda yazabilirsiniz. Görüşmek istediğim zaman rahatça görüşme imkanı olan kişiler yazsın sadece. Ailemle beraber yaşıyorum ama arkadaşlık yaşama konusunda bana hiç kimse karışmaz ailemden. Aklı başında olgun bir kadınım ve ne zaman ne yapacağımı gayet iyi bilirim. Ne istediğini bilen benim gibi yalnız kalmış olgun beyler yazsınlar.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/arnavutkoy-bayan-arkadas/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*