Artvin Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Arkadaşlık kurmak, sevgilinizin olmasını istemeniz, yalnız kalmak istememeniz sin derece normal ve insanî isteklerdir. Hepimizin içerisinde iç güdüsel olarak hissettiğimiz hayalini kurduğumuz bir kadın yada erkek profili vardır. Esmer kadın arzu eden erkekler olduğu gibi sarışın kumral sevenlerde vardır. Kadınlar açısından da durum aynıdır. Sanal ortamda sosyal hayatımıza göre çok daha fazla kişiyle tanışma şansımız olduğu için arkadaşlık arayışlarında tercih edilmektedir. Bu nedenle bu sayfamızda Artvinliler için arkadaşlık, evlilik, dost ve partner arayanların ilanlarına sizler için yer veriyoruz.

💘Selam,Adım Ahu.Dulum ve Yalnızım. Dürüst Çekici Erkek Arkadaşla Tanışmak İstiyorum.💘

Artvin bir ilçesinden yazıyorum sizlere. Adım Ahu be yalnız bir kadınım ve çalışıyorum. Çalışmayı sevmiyorum ama yalnız bir kadın olarak başka çarem yok. Geçmişte yaşadığım üzücü olaylar üst üste gelince beni çok yıprattı.  Hayattan ve hayatımdaki herkesten soğudum uzaklaştım. Biraz lüks ve marka düşkünlüğüm var severim kaliteli yaşamayı ve kaliteli erkekleri. Alış veriş yapmayı, kafama göre takılmayı severim. Kendi başıma kuralsız yaşamayı severim. Zaten evliliğimin bitmesine sebep benim bu kural tanımazlığım oldu. Ama yapacak birşey yok. İstemediğim bir hayatı bana kimse yaşatamaz.

Ben bu şekilde yaşamayı seviyorum ve bana değer verecek erkek bu şekilde vermeli. Ailemde burada ben onlardan ayrı yaşıyorum. Boşanıp tekrar ailesinin evine dönmek her kadına ağır gelir. Erkekler anlayamaz bunu. Burası küçük bir yer olduğu için birçok konuda kendimi kısıtlamak zorunda kalıyorum. Mesela dekolte severim ama dekolte giyince burada sokakta yürümek çok mümkün değil. Rahat edemediğim bir yerde yaşamaktan nefret ediyorum. Bu yüzden Artvin merkezden bir arkadaş arıyorum. Belki ileride şartlar değişir ve bende merkezde kafama göre bir hayat kurabilirim kendime.

Minyon bir vücudum var ve bu yüzden yaşımı çok fazla göstermiyorum. Esmer beyaz tenliyim ve 54 kiloyum. Terazi burcu kadınıyım. Ne yalan söyleyim hayatım sırlarla dolu. Çünkü yaptığım her yanlışı sır olarak saklamak zorunda kaldım. Bu kadar çok sırrı sürekli kendi içimde yaşamak psikolojik olarak yoruyor beni. Bana gerçek bir dost ve sırdaş lazım çünkü aklımda ne varsa her şeyi açıkça yaşamaktan çekinmeyeceğim kafa dengi birini arıyorum. Gözlerim büyük ve çok güzeldir. En çok gözlerimi beğenirim. Ama erkekte zenginlik ve karizmasına bakarım. Bana uygun beyler kendini tanıtırken iletişim bıraksın ben ulaşırım.

Duygu Ben,Artvin Merkezdeyim. Tanışmak İsteyen Olgun ve Eğlenceli Beyler Yazabilirler.💘

32 yaşında dul bir kadınım ve olgun bir erkek arkadaş bularak eğlenceli hareketli bir yaşam için buradayım. Birkaç  arkadaşlık yada sohbet sitesinde şansımı denedim ama kafama göre birini bulamadım. Ben aslen Muşlu’yum ama ailem uzun zaman önce iş gereği buraya yerleşmiş. Bu şehir çok benim ruhuma hitap etmiyor ama bir şekilde mutlu olmaya çalışıyorum. Esmer bir kadınım ve bence esmer olmak bir kadın için ayrıcalık olarak görüyorum. Aşık olmak bir erkek tarafından sahiplenilmek ve beraber aşk yaşamak çok keyifli çok eğlenceli ama ben bu zevkten uzun zaman mahrum kaldım.

Birini çok sevmiştim. Ona o kadar çok aşıktım ki o olmadan nefes alamıyor, sanki o olmasa dünyanın sonu gelir hayat anlamsız olur zannediyordum. Onunda bana çok büyük bir aşkla bağlı olduğunu zannediyordum ama benim duygularımla onun duyguları çok başkaymış. Benden başka birden fazla sevgilisi olduğunu öğrendiğimde dünya başıma yıkıldı. Kendimi uzun süre sadece aşka değil dünyayada kapattım. Aşka sevgiye olan inancım yıkıldı. İnsanlardan sevdiklerimden dostlarımdan uzaklaştım. Bir dahada kimseye aşık olmamak için kendime söz verdim.

Aşık olmak değil ama yinede duygusal ilişki olmadan bana yakın olacak güvenilir, yeri ve zamanı geldiği zaman arkasına bakmadan gitmeyi becerebilecek birisi ile arkadaşlık etmek isterim. Duygusal ilişkilere girerek tekrardan kendimi tüketmek istemiyorum. Dışarıda vakit geçirmeyi seviyorum bu yüzden akşamları çoğu zaman cafeye falan giderim ama yalnız gidince çok fazla dikkat çekiyorum. Dikkat çekmeyi severim ama bu kadar değil. Erkekten çok fazla birşey bekliyorum. Benim başıma dert bela olmasın halden anlayan birisi olması yeterli. Artvin harici biriyle arkadaşlık biraz zor olur. Artvinli beyler yazsın.

💘Artvin’den Yakup Ben. 32 Yaş Bekarım. Evlenmek İsteyen Bir Bayanla Tanışmak İstiyorum.💘

İsmim Yakup ve yaşım 32. 30 yaş altı bir bayanla tanışarak evlilik amaçlı arkadaşlık dostluk kurmak ve sonrasında hayat arkadaşım olmadı maksadıyla buraya geldim. Artvin merkezde bir bekediyede çalışıyorum. Paraya pula değer veren birisi değilim ancak maddi konularda savruk davranmayı sevmem. Sadece dostlarım sözkonusu olduğunda benim için maddiyatın hiçbir önemi kalmaz. Evliliğe hem psikolojik olarak hemde maddi anlamda hazırım ve kararım kesin. Ancak acele edip bir hatada yapmak istemem. Önemli kararlar alınırken her zaman sevdiklerimle ailemle ve dostlarımla istişare ederim. İstişare etmeden acele ile alınmış kararların geçmişte nelere mâl olduğunu yaşayarak gördüğüm için artık daha dikkatli davranıyorum.

Babam birkaç yıl önce vefat etti. Onun vefatından sonra anneme daha çok zaman ayırmaya başladım. Ailem ve büyüklerime karşı he zaman saygılı davranırım ve kadınında saygıyı sevgiyi bilen seviyeli kişilikli birisi olmasını isterim. Aslında çok geniş bir çevrem vardır ama bu çevre bana bazen hiç iyi gelmiyor. Bazen herkesi herşeyi geride bırakıp içime kapanık bir hayat yaşamak istiyorum. Bazen fazla sosyal olmak yoruyor beni. Yeni tanıştığım birine karşı dahi esprili yaklaşabilirim. Tabi o kişinin rahatsız olmayacağı kadar esprili yaklaşıyorum ve bu yüzdende insanlarla kolay etkileşim kurabilirim. Bütün bunlara rağmen çevremde çok sayıda kadın olmasına rağmen aşk hayatımda malesef hiç şanslı değilim ve hiç yüzüm gülmedi. Yüzümü güldürecek gönlüme baharı getirecek güzel hanımefendi kişiliği olan biriyle tanışmak istiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*