Artvin Erkek Arayan Bayanlar

 

Selam,Artvin’den Ciddi Erkek Arıyorum. 

Merhaba Artvin’den Ebru ben. Yaşım 30 ve 170 boyunda 57 kilo esmer bir bayanım. Artvin’de ingilizce öğretmenliği yapıyorum. Bazı sağlık sorunları nedeni ile üniversiteye çok geç başladım. Biraz zor oldu ama başardım ve başarmak zorundaydım. Herşeyden önce kendim ve ailem için bunu başarmalıydım. Çünkü ailemin hayatta başarılı olmuş gurur duyacakları bir evlatları yoktu. Ben onların son umuduydum ve onların benim gözüme nasıl bir umutla baktıklarını görüyordum. Onların bana olan inançlarını ve umutlarını boşa çıkaramazdım. Bu yüzden gece gündüz demeden çok çalıştım ve eğitimci oldum. Artvin’de ailemle birlikte yaşıyorum. Sağlık sorunlarımı geride bıraktıktan sonra üniversitede yine çok çalışmak zorundaydım. Hem ders çalışmak hemde bir işte çalışıp para kazanmak ve hayata tutunmak zorunda kaldım. Okulumu bölüm birincisi olarak bitirdim ve sonrasında da öğretmen olarak atanmak için yine bir maraton beni bekliyordu. Son bir gayretle yine dişimi tırnağıma taktım ve iki yıl önce de atandım.

Geriye dönüp baktığım zaman sürekli mücadele etmek zorunda kalan,sürekli çalışması gereken mutluluk diye birşeyin varlığından habersiz, aslında çocukluğunu ve gençliğini hiç yaşamamış bir kız görüyorum. Hatta kadın olmanın bile ayrıcalığını yaşamamış biri oldum. Üniversite okurken arkadaşlarım sevgilileri ile gezip eğlenirken ben ya ders çalışıyor olurdum ya da lokantada garsonluk yapıyor olurdum. Bütün bunlardan sonra sanırım biraz mutlu olmayı gezmeyi eğlenmeyi hak etmişimdir. Aşk konusunda tecrübesiz biri olarak açıkçası içinde korku ve heyecan karmaşık duygular yaşıyorum. Karşıma bana zarar verecek, beni üzecek ya da sadece günlük hevesleri için beni güzel sözlerle kandırmak  isteyecek birinin çıkmasından korkuyorum. Şu an aşık olmaya ve bir erkeğin sevgisine o kadar muhtacım ki kim ne derse inanmak isterim. Benimle tanışmak isteyen kişiden sadece dürüstlük ve samimiyet ile birlikte saf bir sevgi istiyorum. 

Artvin erkek arayan bayanlar, Ardanuç erkek arayan dul bayanlar, Arhavi erkek arayan olgun ve yanlız bayanlar ile tanışma ve sohbet, Borçka erkek arayan zengin ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Hopa erkek arayan türbanlı bayanların telefon numaraları, Kemalpaşa evlenmek için ciddi erkek arayan olgun bayanların whatsapp numaraları, Murgul erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Şavşat seviyeli erkek arayan genç bayanlar, Yusufeli olgun erkek arkadaş arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları.!

Artvin Erkek Arayan Olgun Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Merhaba ismim Meral ve sizlere Artvin’den yazıyorum. Siteden bazı arkadaşların anılarını okuyunca sanırım biraz gaza geldim ve bende yaşadığım bir anımı paylaşmak istedim. 

Şu an da 44 yaşımdayım. Aslında bu hikaye yaklaşık 15 yıl öncesine dayanıyor. Benim burada Çiğdem isminde bir arkadaşım var. Çocukluk arkadaşım, dostum sırdaşım herşeyim dediğim birisidir o benim için. Benim son zamanlara kadar sanal dünya ile hiç alakam olmadı. Ama Çiğdem uzun yıllardır sürekli sohbet kanallarında takılır. Yaklaşık 15 yıl önce yine sanal ortamdan tanıdığı biriyle konuşuyordu. Onunla çok samimi olduğumuz için bazen konuşurduk o kişi hakkında. Bana konuştuklarını falan anlatırdı. O erkeği gıyabında tanıyordum yani. Birgün benim yanımda görüntülü konuştular ve ben o gün ismi Murat olan o erkekle tanıştım. Bende görüntülü konuştum birkaç dakika ve tanışmış olduk. 

Ne yalan söyleyim Murat’ı görür görmez çarpıldım. Ama bu hislerimi içimde saklamam şarttı, çünkü kardeşim gibi gördüğüm arkadaşımın sevgilisiydi. Onlar sürekli konuşuyordu ve bir çok zamanda benim yanımda konuşmalarına şahit oluyordum. Bir şekilde ister istemez bende muhabbete dâhil olmak için çabalıyordum. Bunda bazen başarılı da oluyordum. Zamanla Murat’la benimde samimiyetim artıyor, birbirimizin sosyal medya hesaplarını biliyorduk. Artık Çiğdem’in olmadığı zamanlarda da onunla sohbet ediyorduk. Çiğdem bazen Erzurum’a onun yanına gidiyor bir ya da iki gün orada kalıp dönüyordu. Geldiğinde yaşadıklarını bana anlatıyordu ve ben buna hem içten içe sınır oluyordum hemde heyecanlanıyordum. Bu şekilde aykar hatta yıllar geçip gidiyor, ben ise hala geceleri onu hayal ederek uyumaya çalışıyordum.

Sonra birgün Murat Artvin’e Çiğdem’i görmeye geldi.Bir şekilde kendime fırsat çıkardım ve Murat ile ne yapıp edip tanışmalıydım. Telefonda falan çok konuşmuştum ama onunla hiç karşı karşıya gelmemiştim. Üçümüz bir yerde buluştuk ve birşeyler içip sohbet ettik. Ona bu kadar yakın olmak bana heyecan veriyordu. Bazen sanki tesadüf olmuş gibi ina dokunuyordum. O gün onlarla birlikte kalabildiğim kadar uzun kaldım ve akşam üstü mecbur kalıp onları yanlız bıraktım. Bu duruma sinir olmuştum. O gece sabaha kadar uyuyamadım. Murat’ı düşünmekten beynim yorulmuştu artık. Bu böyle daha fazla gidemezdi. Aradan bunca yıl geçti ve ben kendi kendime hayaller kurup acı çekiyordum.Ne yapıp edip artık ona hislerimi anlatmalıydım. Bu ızdıraba daha fazla katlanamazdım. Ama nasıl yapacağım hakkında hiç bir fikir yürütemiyordum. Bu işin sonunda Murat’ı elde edeyim derken tek dostumu da kaybedebilirdim.

Birgün Çiğdem bana geldi ve morali çok bozuktu. Ne olduğunu sorduğumda Murat’la kavga ettiklerini ve ayrıldıklarını söyledi. Üzüntü ve mutluluğu aynı an da yaşıyordum o an. Çiğdem’ i teselli ettiikten sonra o evine gitti ve bende hemen telefona sarıldım ona mesaj attım. Sürekli onunla konuşurdum artık ve daha sıcak daha samimi konuşuyor bazen ona canım diye hitap ediyordum. Aradan birkaç hafta geçtikten sonra bana önemli birşey söylemek istediğini ama çekindiğini söyledi. Bende rahat olması gerektiğini söyledim. Beni ilk gördüğü an benden etkilendiğini ama Çiğdem varken buna cesaret edemediğini söylediğinde aklım mutluluktan başımdan gitti sandım. Biraz kendime geldikten sonra bende ona aynı şeyleri söyledim ve o hafta sonu Erzurum’a onun yanına gittim. Yıllarca bekledim ve daha fazla bekleyemezdim. Biraz utansam mahçup olsamda şu an hala Çiğdem’ den habersiz görüşmeye devam ediyoruz ve çok mutluyuz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*