Artvin Evlenmek İsteyen Bayanlar

Artvin evlenmek isteyen bayan numaraları, Ardanuç ikinci kez evlenmek isteyen dul bayan fotoğrafları, Arhavi evlenmek için zengin erkek arayan genç kızların whatsapp numaraları, Borçka dini evlilik sitesi, Hopa dini evlilik isteyen olgun bayanlar, Kemalpaşa evlenmek için sevgili arayan bayanlarla sohbet, Murgul evlilik ilanları, Şavşat evlenmek isteyen zengin bayan fotoğrafları, Yusufeli zengin koca arayan genç kız numaraları..

Hayatınızın en anlamlı olayını yaşamak istiyorsunuz ama bunun için hayalinizde yaşattığınız aşkı henüz bulamadınız. Bu arayış bazen aylar bazen ise yıllar sürebilir. Hayatınızı birleştireceğiniz o kişi ile yolunuzun kesişmesi sadece bir an meselesi olabilir. Önemli olan o tek bir an’da orada olabilmek. Kimbilir belki islamisayfalar.com sitemizde o an’ı yakalayabilirsiniz. Artvin’in kendine has sirin ve duygu yüklü bir havası var. Yalnızlık her zaman her yerde zor ama burada çok daha zor olabilir. Aşkın en zirve noktasını yani evliliği yaşamakta kararlıysanız Artvin’den ilan veren bayanların ve erkeklerin evlilik ilanlarını inceleyerek onlarla sohbet edebilirisiniz ve bu sayede birlikte mutlu bir gelecek inşa edebilirsiniz.

💘 Merhaba, Artvin’deyim ve 62 Yaşımdayım.Olgun ve Dürüst Bir Erkekle Evlenmek İstiyorum.Ciddi Olanlar Yazsın.💘

Merhaba ismim Nilüfer. Aslen buralıyım ama 2 yıl önce taşındım buraya. Daha önce birkaç farklı şehirde yaşadım. Kamudan emekliyim. İş gereği farklı yerlerde yaşamak zorunda kaldım. En son Erzurum’da görev yaptıktan sonra emekli oldum ve buraya geldim. Maliye bakanlığına bağlı olarak çalıştım. Zaten ilk evliliğimi çok geç yapmıştım. 40 yaşımda ilk evliliğimi yaptım. O evlilikte çok uzun sürmedi. Boşandıktan sonra bir dahada evlilik düşünmedim. Açıkcası gençliğim ve orta yaşlarımda eğlenceye, gezmeye düşkün biriydim ve hala da öyleyim gerçi.

Emekli olunca memleketime yerleşmek ve burada yaşlanmak mantıklı gelmişti ama sanırım bu bir hataydı. Çok çabuk sıkıldım buradan. Zaten tanıdığım çok az kişi kalmıştı. Onlarda yalnızlığıma çare olacak kişiler değil. Her geçen gün hayatımda bir erkeğin varlığına daha çok ihtiyaç duyuyorum. Daha fazla geç olmadan yeniden evlenmek için buradayım. Yaş olarak benden daha genç olmasını istiyorum ama yaşlı biriyle evlenmek isteyen erkeği bulmak o kadar kolay olmaz galiba. Sevgili olmak istesem, yada kendime partner bulmak istesem yaşlı bayanlardan hoşlanan çok erkek oluyor ama iş evlenmeye gelince durum biraz değişiyor.

Niyeti gerçekten evlenmek olan dürüst erkek bulabilirsem ikinci ve son kez evlenmek isterim. Benim gibi emekli biriside olabilir,çalışan biride olur ama yanında bakmak zorunda olduğu çocuğu olan erkekler olmaz. Çocuk bakacak yaşta değilim malesef. Kendinden ayrı yaşayan çocuğunuz varsa sorun olmaz benim için. Yaşım 60’ı geçmiş olsada hala hareketli yaşamayı ve gezip eğlenmeyi seviyorum. Bana ayak uydurabilecek ciddi erkekler yazarsa tanışabiliriz. Mail adresi yazın lütfen, telefona geri dönüş yapamam. 

💘Selam Adım Berivan.26 Yaşımdayım ve Evlenmek İstiyorum.Sadece Olgun ve Ciddi Erkekler Yazsın.💘

Merhaba Artvin’in bir ilçesinden yazıyorum sizlere. Adım Berivan. Ev kızıyım çalışmıyorum. Daha doğrusu ben çalışmayı özgür bir kız olmayı istiyorum ama ailem çok tutucu ve çok baskıcı. Onlara karşı koyacak ve kendi hayatımı kuracak gücü kendimde bulamıyorum. Lise mezunuyum ve herhangi bir iş tecrübem yok. Evlendikten sonra çalışmak isterim ama tabi bu sadece benim istememle olmaz. Eve kapanıp ömrünü sadece çocuk büyüterek geçiren bir kadın olmak istemiyorum. Daha modern ve daha sosyal bir yaşam istiyorum.

Benim gibi modern düşünen ve sosyal olmayı seven bir erkekle uyum sağlayabilirim. Ailemdekiler gibi tutucu ve baskıcı olursa o evlilik fazla uzun sürmez. Hatta evlendikten sonra yaşım kaç olursa olsun, dışardan bile olsa bir üniversite bitirmek istiyorum. Bu şekilde evde oturum günlerimi temizlik yaparak daha fazla bu şekilde yaşamak istemiyorum. Esmer,orta boylarda ve normal kiloda bir kızım. Güzel olduğumu düşünüyorum ama abartılı bir güzelliğim olduğunu iddia edemem. Karşıma çıkacak kişinin düzgün bir işi olmalı ve kadınına sahip çıkmasını bilen, düzgün bir adam olmalı.

Çalışmam ve okumam konusunda bana zorluk çıkaracak değil, önümü açacak bana destek olup, motive edecek birini istiyorum. Açık yada kapalı giyinmem konusunda baskı görmek istemiyorum. Olur olmaz herşeye karışan erkekle huzur bulunmaz. Sigarası olabilir,zaten bende kullanıyorum. Ailemden gizli sigara içmekten bile bıktım artık. Alkol alan etkek istemem ama. Alkol benim için kabul edilmez birşey. Başka durumlara anlayış gösterebilirim ama alkoe gösteremem. Sanırım kendimi yeterince ifade ettim. Benimle mutlu olacağına inanan beylerin mesajını bekliyorum. 

💘Merhaba Taner Ben. Artvin Merkezde Yaşıyorum. Kamu Çalışanı Bir Bayanla Evlenmek İçin Tanışmak İstiyorum. 💘

Merhaba arkadaşlar Taner ben Artvin’den nasılsınız. Aslen Muşlu’yum ve 34 yaşımdayım. Beden eğitimi öğretmeniyim. Aynı zamanda bazı spor müsabakalarında hakemlik yapıyorum. Hakemlik benim için hobi diyebilirim ve profesyonel masörüm. Zaten beden eğitimi ve sporla uğraşıp masajdan anlamayan pek yoktur. Meslek hayatıma burada başladım ve hala buradayım. Beni buraya bağlayan fazla birşey yok aslında. Sadece çok sevdiğim birkaç dostum var hepsi o kadar. Lüks ya da hareketli yaşam gibi heveslerim hiç olmadı. Yeri ve ortamı gelirse her ortama ayak uydururum o ayrı ama bunun için özel bir çaba harcamam.

Hayatıma daha önce giren kadınlar oldu,bu konuda dürüst davranmak istiyorum. Zaten olmadı desem kimsede inanmaz galiba. Bir şekilde onlarla yolumuz ayrıldı herkes kendi yoluna gitti ama, ben bu konularda biraz hassas davranırım. O kadınlardan hiçbirisinin üzerimde hakkı kalmamıştır. Çünkü hiç birine karşı art niyet beslemedim ve onları heveslerime alet etmeye kalkışmadım. Her zaman dürüstlüğe önem verdim ve bu konuda kendimi bozmamaya gayref ettim. Bazen bu bana kaybettirmiş olsada ben kendimi bozmadım.

Niyetim gerçekten evlenmek,hiçbir kadının duyguları ile oynamak gibi bir niyetim olamaz. Bu nedenlede karşımda gerçekten ciddi ve kararlı bir bayan görmek isterim. Kamu çalışanı olması önceliğim ama bankacı yada şu an aklıma gelmeyen düzenli bir iş sahibi bayanlar olabilir. 30 yaş ve altı bir bayanla tanışmak istiyorum. Ülkemizin her şehrinden hatta yurt dışından bile olabilir. Ama yurt dışında yaşamak gibi bir fikrim yok. Benimle burada yaşayacak olanlar yazsın. Ciddi olan bayanlar numara ya da mail yazarsanız tanışalım. 

Anahtar Kelimeler:

evlenmek isteyen artvin koylu kizlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*