Ataşehir Bayan Arkadaş

Ataşehir’den Evlenmek İsteyen Olgun Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, 48 yaşındayım ismim Zahide. İstanbul Ataşehir’de yaşıyorum daha önce hiç evlilik yapmadım ve ilk evliliğimi yapmak için bu ilanı yazıyorum. Gençliğimin ilk yıllarında Kırşehir’de bir köyde yaşadığım için çok fazla sosyal ortamlara giremiyordum. Köy yerinde zaten bir erkekle görüşmek konuşmak onunla arkadaş olup aşk yaşamak gençlik yıllarımda çokya mümkün değildi. O zamanlar ancak aşk mektupları ile bir erkek arkadaşınızla sohbet edebiliyorsunuz. Böyle olunca hayatıma doğru düzgün hiç kimse girmedi. Sonrasında ailemle birlikte İstanbul Ataşehir’e yerleştik.

Buraya geldiğimizde maddi manevi birçok sorununla karşılaştık sonrasında annemin sağlık sorunları olunca ben sürekli onunla ilgilenmek ve onunla alakadar olmak zorunda kaldım. Çok zor bir hastalık dönemi geçird, kendi başına hiçbir şeyi yapamayacak durumdaydı. Böyle olunca ben yıllarca anneme bakmak zorunda kaldım. Babam zaten çalışıyordu ve onun annemle ilgilenecek çok fazla vakti olamazdı. O sadece annemle akşamları ilgilenebiliyordu ve bende sadece akşamları dinlenebiliyordum. Bütün bunlardan tabi ki şikayetçi değilim. Ben aileme çok bağlı biriydim, halada öyleyim ama artık evlenmeyi ve kendi ailemi kurmayı istiyorum.

Annemi yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle değilde geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle kaybettik. Annemi kaybettikten sonra bende bir işe girerek çalışmak istedim şu an çalışan bir bayanım ancak bütün bunları uzun yıllar yaşamak zorunda kalınca evliliğe ve erkek arkadaş edinmeye fırsatım dahi olmadı. Telefonla konuşup mesajlaşarak görüştüğüm kişiler oldu ama şimdiye kadar hiçbir erkekle gerçek arkadaşlığım olmadı. 48 yaşında bir bayan için böyle bir durum hiçte kolay değil tabi ki. Bu yaşa gelmiş ve yalnız bir kadın olarak artık arkadaş ve sevgili edinecek yaşı geçtiğimi düşünüyorum, bu yüzden her ne yaşayacaksam sadece evleneceğim erkekle yaşamak isterim. İstanbul Ataşehir’de benim yaşıma uygun gerçekten evlenmeyi isteyen düzgün birisi varsa tanışmayı isterim.

Ataşehir Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayan Numaraları.

Ataşehir olgun erkek arkadaş arayan dul bayanların cep telefon numaraları. Ataşehir erkek arkadaş arayan genç bayan numaraları. Ataşehir evlenmek için erkek arkadaş arayan yalnız bayanların telefon numaraları ve sohbet. Ataşehir ücretsiz sohbet ve arkadaşlık siteleri. Ataşehir 2022 arkadaşlık ilanları ve sohbet. Ataşehir seviyeli erkek arkadaş arayan zengin bayanların telefon numaraları. Ataşehir erkek arkadaşı arayan bayanların güncel arkadaşlık ilanları.

Ataşehir’den Genç Yakışıklı Erkek Arkadaş Arıyorum.

İsmim Yadigar, 55 yaşındayım ve İstanbul Ataşehir’de yaşıyorum. 40 yaş altında genç ve dürüst biriyle tanışarak arkadaşlık kurmak istiyorum. İlk evliliğimi 45 yaşında yapmıştım, evlendiğim kişi benden yaklaşık 15 yaş büyüktü. Birbirimize aşıktık ve karşılıklı olarak birbirimize çok değer veriyorduk. Hakkını yemek istemiyorum ama gerçekten beni hiçbir gün üzmeyen birisiydi. Boşanmış dahi olsak ona olan güvenim hiç sarsılmadı ve ona bakış açım hiç değişmedi. Görüşmüyor dahi olsak benim için hala değerli birisidir. Beni üzmeyen bana değer veren her kim olursa olsun ben ona değer veririm ve güvenirim.

Ancak beni üzmemiş olsada mutlu ettiğinide söyleyemem çünkü aramızda çok yaş farkı vardı ve birçok konuda uyum sağlaamıyorduk. Benim yapmak istediğim şeyleri o yapmak istemiyordu onun yapmak istediklerinide ben istemiyordum. Bunun tek nedeni biliyorum ki aramızdaki yaş farkıydı. Çünkü yaş farkının bu kadar fazla olduğu ilişkilerde uyum sağlamak gerçekten zor. O yaşlarda ben çok enerjik ve hareketli yaşamayı seven birisiydim, halada öyleyim, ama eşim birazda yaşlı gereği daha çok evde vakit geçirmek istiyordu ve çok sakin birisiydi.

Evliliğimizi daha güzel yapacak bize heyecan verecek şeyleri pek sevmiyordu. Böyle olunca her geçen gün mutsuzluğumuz biraz daha derinleşerek ilerledi. Sonuç olarak boşandığım ve birkaç yıldırda yalnız yaşıyorum. İstanbul Ataşehir’de kendime ait dairemde yaşıyorum. Hayata pozitif bakabiliyorum ve çok enerjik birisiyim. Bu yüzdende kendimden daha genç birisiyle tanışmakta bir sakınca görmüyorum. Benden genç birisi dahi olsa son derece uyumlu bir çift olabiliriz eğer birbirimize güveniniz olursa. Esmer, bakımlı, deli dolu ve bazende muziplik yapmayı seven bir kadınım. Hayatımda bazen durgunluk istesemde genel olarak hareketli yaşamayı seviyorum. Ataşehir’den 40 yaş civarındaki benimle arkadaş olmak isteyen beyler yazarlarsa tanışmak isterim.

Murat İsmim. Ataşehir’den Evlenecek Dürüst Bayan Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar, Murat ben İstanbul Ataşehir’den yazıyorum. 54 yaşındayım ve evlenmek için dürüst, evinin hanımı olmak isteyen güzel kalpli, temiz yürekli bir hanımefendi ile tanışmak istiyorum. Sizlere biraz kendimden bahsetmek isterim. Daha önce bir evlilik yaptım ve 9 yaşında bir kızım var. Boşandığımız zaman kızım çok daha küçük olduğu için annesinin yanında kalması daha uygun olduğu için onunla birlikte kaldı. Ben kendi yanıma almak istesemde kanunlar malesef buna müsaade etmiyordu, ama sadece hafta sonları görüyorda olsam kızımla her zaman çok fazla ilgilenirim ve tüm ihtiyaçlarını eksiksiz gidermeye çalışan bir babayım.

Ataşehir’de oto tamir ustası olarak çalışıyorum ve kendi yerimi işletiyorum. Oturduğum ev kendime ait. Yani anlayacağınız maddi olarak evlilik için hazırım ve beni kabul edecek kadınıda maddi olarak gayet rahat ettirebilirim. Ben şu an hayattan kendim için hiçbir şey istemiyorum, hayatımı adadığım bir kızım var ve birde benim için özel olan hayatımı adayacağım sevdiğim, aşık olduğum bir kadın olsun istiyorum.

Flört hayatı benim yaşıma ve hayat anlayışıma uygun olmadığı için evlenmek ve sevdiğim kadınla hayallerimi yaşamayı istiyorum. Yalnız bir erkek olmanın çok farklı zor yönleride tabi ki var. Akşam işten eve yorgun geldiğimde beni karşılayacak güler yüzlü bir hanımefendi benim en büyük ihtiyaçlarımdan birisidir. Evime geldiğimde sıcak bir aile ortamını hissetmeyi çok isterim. Bunu başarabilmem için benimle aynı hayalleri paylaşan bir hanımefendi ile tanışmak istiyorum. Tanışacağım kişi çok kıskanç birisi olmaması gerekiyor. Hafta sonları kızımla görüşmemi sorun etmeyecek bir kadın olması şart benim için. Eğer bu şartlarda benimle tanışmayı ve ciddi bir ilişki kurarak evlenmeyi isterseniz tanışmayı isterim.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/atasehir-bayan-arkadas/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*