Avcılar Bayan Arkadaş

Melisa Ben. Avcılar’dan Dürüst Zengin Arkadaş Arıyorum.

Selam, 28 yaşındayım, İstanbul Avcılar’da yaşıyorum, ismin Melisa. Sarışın güzel bir hatunum. Avcılardan zengin dürüst ve olgun bir erkekle tanışarak hayatın tadını çıkarmak istiyorum. Deli dolu yerinde duramayan cana yakın ve güzelliğine çok güvenen birisiyim. Eğer sarışın bir hatunla tanışmak, arkadaş olmak istiyorsanız ve beni gezdirip eğlendirecek kadar maddi imkanlara sahipseniz tanışmayı isterim. Erkeğin yakışıklı olup olmadığına çok takılmıyorum ama yinede her güzel kadın tabiki yanına yakışan birisini ister ama ben yinede erkeğin yakışıklı olmasını kendi açımdan tercih sebebi olarak görmüyorum.

İzmirliyim ama Avcılar’da çalışıyorum. Burada evli olan kız kardeşimin yanında kalıyorum. Şimdilik burada kalmak zorundayım ama zamanla duruma göre kendi evimede çıkabilirim. Bana karışıp hayatımı kısıtlayacak hiç kimse olmadığı için gayet rahat ve özgür istediğim gibi yaşayabiliyorum. Zaten hiç kimsenin hayatıma karışmasınada müsade edecek yapıda birisi değilim. Hayatıma karışmak isteyenleri kim olursa olsun hayatımdan çıkartırım. Bu ister ailemden birisi olsun ister erkek arkadaşım olsun. Bir erkeğe duygusal olarak bağlanmak istemiyorum çünkü aşırı duygusallık olan ilişkilerde hep sorun çıkıyor ve bir şekilde bitiyor.

Bunun yerine karşılıklı güven ve birbirimize iyi geleceğimiz güzel bir arkadaşlık kurmak daha doğru oluyor. Bende bu yüzden duygusallık olsun istemiyorum ama bir erkektende hoşlanmam şart tabi ki. Sizden hoşlanmam için esprili birisi olmanız gerekir sizinle beraberken sıkılıyorsam o ilişkinin yürümesi benim açımdan imkansız bir şey olur. Eğer benim şartlarıma uyacaksanız, benim söylediğim kişiye uygun bir yaşam tarzınız varsa kendinizi tanıtarak numaranızı bırakırsanız mutlaka görüşürüz. Avcılar dışındaki beyler yazmasın lütfen. Çünkü erkek arkadaşımla görüşmek için öyle çok uzak yerlere falan gidemem. Farklı yerlerden yazmak isterseniz ve sık görüşebiliriz diyorsanız ancak o zaman yazabilirsiniz. Mesajlarınızı bekliyorum, şimdilik hepiniz hoşçakalın.

Avcılar Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayan Numaraları ve Whatsapp Sohbet

Avcılar erkek arkadaş arayan dul bayanların WhatsApp numaraları ve telefonla sohbet. Avcılar arkadaş arayan dul bayan ilanları. Avcılar evlenmek için erkek arkadaş arayan bayan WhatsApp numaraları. Avcılar olgun erkek arkadaş arayan üniversiteli kızların WhatsApp numaraları ve sohbet. Avcılar genç ve dul bayanların telefon numaraları. Avcılar dul bayanlarla ücretsiz sohbet. Avcılar dul bayanların WhatsApp sohbet grupları.

40 Yaşımdayım. Avcılar’dan Olgun Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Sertap. İstanbul Avcılar’dayım ve 40 yaşındayım. Olgun bir arkadaşla tanışabilmek için siteye bu ilanı yazıyorum. Lütfen sadece dürüstçe arkadaş olmak isteyenler ve sadece güvenilir erkekler yazsınlar. Çok agresif biri değilim ve hayatımdada çok fazla agresiflik ve hareket sevmiyorum. Daha çok sakin yürüyen ilişki ve arkadaşlıkları seviyorum. Ben genel olarak sakinimdir, huzurlu ortamlarda bulunmayı isterim. Huzurumu kaçıran her kim olursa olsun onunlada arkadaşlığımı keserim. Bir evlilik yaptım ve muhtemelen bundan sonrada bir daha asla evlilik yapmak gibidir hataya düşmem.

Evliliğin kendisinde mi yoksa benim evlendiğim kişidemiydi sorun orasını bilemem, ama yaşadığım şeylerden sonra bir daha asla evlilik düşüneceğimi sanmıyorum. Çünkü çok kötü günler yaşadım ve çok fazla üzüldüm. Benim gibi narin ve çabuk kırılan birisi için o kadar acı ve keder biraz fazla geldi. Tabi ki benimde her insan gibi hatalarım kusurlarım olmuş olabilir ama sonuçta ben hiç kimseyi üzmedim, ne kadar kötü günler yaşamış olsamda ayrılırken dahi eski eşime saygı duyarak ayrılmayı bildim. Sonuçta hepimiz insanız ve bu tarz ilişkilerde nasıl ki beraber olmak varsa ayrılmakta olabilir.

Bunu en baştan kabullenmek gerekir ve ayrılık zamanı geldiği zaman karşısındaki kadına saygı duyan ve üslubunu bozmadan ayrılabilmeyi becerebilen medeni erkeklerle arkadaşlık etmek isterim. Ayrılmayı içine sindiremeyen bunu kendisine bir hakaret gibi gören fikri bozuk kişilerle asla sohbet etmek istemem. Yaklaşık 15 yıldır Avcılar’dayım ve burada öğretmenlik yapıyorum. Hayatta tek başımayım. Ne evliliğimden bir çocuğum oldu nede sürekli görüştüğüm ailemden herhangi birisin yok. Buraya evlendiğim zaman gelmiştim ben hayatımın bundan sonraki kısmıda Avcılar’da geçecek. Bu yüzden uzak yerlerden veya farklı şehirlerden birini düşünmüyorum. Sadece Avcılar’dan olgun arkadaşlar ile yanındaki kadına huzur verebilecek beyler yazarsa sevinirim.

İsmim Ferhat. Avcılar’dan Olgun Bakımlı Bayan Arkadaş Arıyorum.

Merhaba 54 yaşındayım ve İstanbul Avcılar’da yalnız yaşıyorum. Hayatın güzel yanlarını keyifli ve eğlenceli yaşamayı severim. Olgun bayanlara karşıda ilgim olduğum için burada olgun bir bayanla tanışarak arkadaş olmak isterim. Daha önce evliliğim oldu ve bir kızım var, kızım şu an üniversite okuyor, sadece yaz tatillerinde benimle birlikte kalıyor. Onun dışında yalnız yaşıyorum. Bağcılar’da bir oto galerim var, geçmişte çok büyük maddi manevi sıkıntılar yaşamış olsamda şu an her açıdan son derece iyiyim ve huzurluyum. Yaşadığım zor günlerde yakın çevremden arkadaşlarımdan ve sevdiğim insanlardan hiçbir manevi destek göremeyince hepsini hayatımdan çıkarmak zorunda kaldım.

Ne kadar zor duruma düşmüş olsamda benim insanlardan maddi hiçbir beklentim olmaz. Ancak benimle arkadaş olduğunu söyleyen benim dostum olduğunu ve beni sevdiğini söyleyen insanlardan manevi anlamda desteklerini bekledim. Ancak dostlarımdan bu kadarını bile göremeyince anladım ki arkadaştık dostluk ve sevgi çoğu zaman sadece sözde kalıyormuş. Zor günleri atlatmak için ve kızıma iyi bir gelecek sağlamak için tüm gücümle çalıştım ve çabaladım. Şu an maddi olarak istediğim her şeyi elde edebilecek konumdayım, ancak tabi bütün bunlar beni hiç mutlu etmiyor.

Çünkü birini sevmedikten ve bir kadına gönül vermedikten sonra hayatın hiçbir anlamı yok benim için. Hayatımı daha anlamlı kılabilecek samimi bir sevgiye ihtiyacım var. Sevgininde samimi olanını ve olmayanını geçmişte yaşadım. Samimi olmayan sevgi beni mutlu etmekten çok, daha fazla üzüyor. Arkadaşlık sitelerinde tanıştığım bayanlar olmuştu daha önce ancak onlarında tek beklentisinin maddi çıkar olduğunu anlayınca arkadaşlığımı bitirdim. Ben sevdiğimi sana karşı her türlü özveri ve fedakarlığı gösterebilirim ancak samimiyetsiz bir kadınla asla arkadaşlık kurmam. Bu yüzden benim gibi sevgiye ve samimiyete değer veren Avcılar’da yaşayan bir bayanla tanışmayı istiyorum. Benimle aynı hisleri paylaşan bayan arkadaşlar yazabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*