Ayaş Bayan Arkadaş

Selam. Ayaş’tan Güvenilir Ev Arkadaşı Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar, ismim Gülsüm. Aslen Kırşehirliyim. 22 yaşındayım ve Ankara Ayaş’ta yaşıyorum. Burada üniversite öğrencisiyim. Mühendislik bölümünde okuyorum, biraz zor bir bölüm okuduğum için okul hayatım biraz sıkıcı ve yorucu geçiyor. Şu an üniversite 2. sınıftayım buraya gelmeden önce küçük bir yerde yaşıyordum ve çok kısıtlı bir sosyal çevrem vardı, hiçbir şekilde sosyal olarak yaşayamıyordum. İstediğim hiçbir şeyi yapma imkanı bulamıyordum ancak üniversiteyi kazandığımda üstelik Ankara gibi büyük bir yere gelirken çok renkli çok güzel hayallerle geldim.

Hayallerime şu ana kadar hiç karşılık bulamadım çevremdeki birçok arkadaşım erkek arkadaş edinerek hatta bazıları ev arkadaşlığı falan yapmaya başladılar. Arkadaş olarak sadece dışarıda görüşebileceğim sevgilim olacak kimseyi bulamadım. Kendi okulumdan ilgi gösterenler falan oldu ama hiç birisinden aradığım heyecanı bulamadım. Benim için aşk güzel yaşayabileceğim güvenilir bir erkekle her şeyi yapmaktır. Öğrenci olması şart değil benim için, çalışan olgun biriside olabilir, bu konuda yaş önemli değil ama güvenilir olması elbette ki önemli. Ailemden uzaktan, burada tek başıma yaşayan birisi olarak erkek arkadaşıma hem güvenmek isterim hemde ondan beni koruyup kollamasını, bana sahip çıkmasını beklerim.

Makyaj yapmaya alışkın birisi değilim doğal güzelliğimede güveniyorum. Makyaj yaptığım zaman zaten çok daha çekici oluyorum ama alışkın olmadığım için fazla yapamıyorum. En az 3 yıl daha Ayaş’ta öğrenci olarak burada yaşayacağım. Bu süreç içerisinde benimle samimi güvenilir arkadaşlık yapabilecek kişiler varsa tanışmayı isterim. Üniversite öğrencisi olarak burada son derece özgür yaşayabiliyorum. Tanışacağım kişiden tek beklentim ve şartım evli olmamasıdır. Çünkü ben zaten tanışacağım arkadaşla aynı zamanda ev arkadaşlığı düşünüyorum. O yüzden sadece güvenilir ve bekar kişiler yazarlarsa sevinirim.

Ayaş Arkadaş Arayan Dul Bayanlarla Whatsapp Sohbet

Ayaş arkadaş arayan olgun ve yalnız bayanlarla WhatsApp tanışma ve sohbet. Ayaş arkadaş arayan bayanların WhatsApp sohbet grupları. Ayaş dul bayanlarla WhatsApp sohbet ve ücretsiz mesajlaşma. Ayaş ücretsiz arkadaşlık ilanları. Ayaş arkadaşlık ve sohbet siteleri. Ayaş evlenmek için arkadaş arayan bayanlarla WhatsApp sohbet. Ayaş WhatsApp sohbet arkadaşı arayan bayanlarla tanışma. Ayaş dini evilik sitesi. Ayaş 60 yaş evlenmek isteyen bayanlarda WhatsApp sohbet.

30 Yaşımdayım. Ayaş’tan Olgun Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Fulya. 30 yaşındayım ve Ankara Ayaş’ta ailemle yaşıyorum. Olgun bir erkekle tanışmak için buradayım. Aklımda evlilik falan yok ama arkadaşlığımızın sonu nereye gider onu kestiremediğim için net bir şey söyleyemem. Arkadaş olacağım kişi kesinlikle 30 yaş ve üzerinde eğlenceli dürüst birisi olmalı. Her ne olursa olsun bana yalan söyleyecek cesareti kendinde bulamayacak birisi olması gerekir. Zaten yalan söylemeye alışkın biriyse benim yanımda asla yero olmaz. Öyle birinin yanındayken kendimi güvende hissedemem. Eğlenceli vakit geçirmeyi seven ve buna maddi imkanı olan bekar ve özgür biriyle arkadaşlık kurmak isterim.

Cömert olmayan sürekli maddi hesap yapan erkeklerden hoşlanmıyorum. Erkek kadınını hem sahiplenebilmeli hemde ona karşı cömert olmalıdır. Beklentilerime maddi anlamda cevap verecek gücü yoksa bu konuda anlayışlı olabilirim. Erkek arkadaşımı gücünün yetmeyeceği bir şeyi yapmaya zorlayamam. Ancak bunu yapmaya gücü varsa ama cömert olmadığı için bazı şeylerden kaçmaya çalışıyorsa o zaman o kişiyle arkadaşlığım son bulur. Ben gezmeyi ve eğlenmeyi sevdiğim için yanımdada böyle birini isterim. Eğlenmeyi beceremeyen asık suratlı kişileri sevmiyorum.

Ayaş’ta bir kamu hastanesinde hemşire olarak çalışıyorum. Farklı yerleri gezmeyi sevdiğim için özellikle yurt dışında bazı yerlere gitmeyi hayal ediyorum. Bu hayalimi erkek arkadaşımla gerçekleştirebilirsem çok daha güzel ve keyifli olur ancak tabi bunun için yanımda olacak kişinin özgür ve rahat birisi olması gerekir. Rahat yaşayamayan başkalarına bağımlı olan bana vakit ayıramayacak kişilerle bütün bunları yaşayamam. Sarışın beyaz tenli güler yüzlü ve eğlenceli biriyim. Hayatta hiçbir şeyi kafama takmıyorum. Ben sadece yaşadığım anın keyfini çıkarmaya çalışıyorum. Bana ayak uydurabilecek sosyal yaşamayı seven kendine güvenen Ayaş’ta yaşayan beyler tanışmak isterseniz yazabilirsiniz.

İsmim Elif. Ayaş’tan Evlenmek İçin Dürüst Erkek Arıyorum.

Merhaba Ankara Ayaş’ta yaşıyorum ismim Elif ve38 yaşındayım. Şimdiye kadar hiç evlenmedim ama şu an evlenmek için arkadaş arıyorum. Yaşıma rağmen çok genç gösteriyorum sarışın ve beyaz tenliyim. Şimdiye kadar evlenmemiş olmamın nedeni yaşadığım fiziksel ve psikolojik rahatsızlıklar. 22 yaşımdayken bir trafik kazası geçirmiştim, yaşadığım kazadan sonra uzun süre sağlık mücadelesi verdim. Bu kadar uzun süre arkadaşlarımdan uzak kalmak hayatı yaşayamamak ve zamanı sadece evde geçirmek beni psikolojik olarakta çok yıpratmıştı. Bütün bu süreci yaşarken aşk sevgi ve evliliğe ne vaktim vardı diye ne bunları düşünecek psikolojiye sahip değildim.

Sağlık sorunlarımı büyük ölçüde giderdim ve şu an sağlıklı, evliliğe ve bir erkeğin hayatına girmeye kendimi hazır hissediyorum. Kendimi daha iyi hissedebilmem için yanımdaki erkeğinde hem desteğine ihtiyacım var hemde biraz zamana ihtiyaç duyuyorum. Yaklaşık 15 yıl boyunca sürekli evde yaşamak ve evde vakit geçirmek zorunda kaldım. Arkadaşlarımla dışarıya çıkarak çok kısa bile olsa vakit geçirme imkanı bulamıyordum. Sağlık sorunlarımı büyük ölçüle atlattıktan sonra hayata yeniden başladım diyebilirim. Aslında evlilik için biraz daha bekleyip daha hazır olabilirim ama biraz daha beklersem en büyük hayalim olan anne olma fırsatını sonsuza kadar kaçırabilirim. Öyle bir şeyin olmasını asla istemiyorum. Bu yüzden bir an önce evlenmek ve çocuk sahibi olmak istiyorum.

Çok yükseklerde gözü olan kaprisli şımarık kadınlardan değilim. Küçük huzurlu bir yuvamız olsun benim için yeterli en büyük ve en güzel hayalim anne olmak. Bunun için burada bu ilanı veriyorum. Çok fazla zamanınım kalmadığını biliyorum çünkü anne olmak belli bir yaştan sonra maalesef imkansız oluyor. Umarım geç kalmamışımdır bunun için. Benim yaşımdaki erkeklerin birçoğu evlenip ayrılmış erkeklerdir muhtemelen hiç evlenmemiş birisi olursa ayrıca mutlu olurum ama evlenmiş ayrılmış çocuksunuz biriylede tanışarak evlenmeyi düşünebilirim. Ayaş yakınlarından niyeti gerçekten evlilik olan aile kurmak isteyen bana uygun beyler yazabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*