Aydın Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Hepimizin bildiği bir şey var ki, hiç birimiz aslında yalnız olmak, yalnız yaşamak istemeyiz. Ama bazende yalnız kalmamak için her şeyi yapıyor olsakta yalnızlık kaderimizde olabilir. Bunun birçok nedeni olabilir elbette ama biz ne olursa olsun her şart ve durumda aşkı ve sevgiyi aramaktan vazgeçemeyiz. Umudumuzu asla yitirmemeliyiz bu konuda. Çünkü hayat birçok zaman hiç beklemediğimiz bir anda sürpriz yapabilir ve hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. Aydınlılar olarak sizlerde ücretsiz olan vermek ve sohbete katılmak isterseniz yorum bölümünden adminlerimize ulaşabilirsiniz.

💘Adım Şevval,Yaşım 28 ve Kuşadası’ndan Zengin Olgun Erkek Arıyorum.💘

Selamlar. Adım Şevval Aydın merkezdeyim şu an ama kısa süre sonra Kuşadası’na yerleşmeyi planlıyorum. İki yıl önce boşandım çocuğum yok. Şu an ailemle beraberim. Kuşadası’ da iyi bir iş bulma imkanım oldu. Hem çok güzel bir yer hemde maddi olarak beni tatmin edecek bir iş bulunca bu fırsatı kaçırmak istemedim. Eskiden beri içimden hep orada yaşamak vardı ama bu fırsat beni hayallerimle buluşturacak. Bu yüzden içimde hem mutluluk hemde heyacan var. Ama oraya yerleşince yalnızlık çekmek istemiyorum.

Dul bir kadın olunca birçok erkeğin ilgisini çekiyorum bunun farkındayım ama samimi bir aşk gerçek bir sevgiyi erkeğin gözlerinde görmediğim zaman sadece heyecan olsun diyerek bir ilişki kuramam. Kendimi başkalarımın hevesleri için kullandıracak değilim. Samimi birini malesef tanıyamadım bu zamana kadar bu yüzden de iki yıldır aşk hayatım yok. İlk başlarda biraz kafamı dinlemek için ben istemiyordum ama sonrada ben istesem bile kafamdaki erkeği bulamadım. Genelde kuralcı birisi değilim hatta kurallara bağlı yaşamayı sevmem. Bu yüzden çok fazla prensiplere takılıp kalmak istemiyorum ama taviz veremeyeceğim durumlar var.

Öncelikle kendimi güvende hissetmek isterim. Bir erkek bana güven veremiyorsa asla beraber olmam hatta o kişiyle normal arkadaşlık bile kuramam. Yalnız ve korumasız bir bayan olarak bu şekilde davranmak zorundayım. Sonrasında maddiyat benim için önemli. Yeterki kalbi güzel olsun diyemem çünkü hem kalbi güzel olsun hem zengin olsun isterim. Yani en azından güzel eğlenceli bir aşk yasayacak kadar maddi gücü olursa yeterli. Güven ve maddi konularda problemi olmayan ve sadece Kuşadası’nda yaşayan yaşıma uygun beyler yazarsa tanışmak isterim.

💘Merhaba İsmim Ferhunde.Didim’den Elit Düzgün Bir Erkekle Tanışmak İstiyorum.💘

Selam arkadaşlar. Yurt dışından Belçika’dan yazıyorum. Yaşım 35 dul kadınım. Aslen Aydınlı’yım. Yaz tatilinde 3 hafta orada oluyurum. Son birkaç yıldır tatillerim çok sıkıcı geçti. Hatta geçen yıl pandemi nedeniyle tatile dahi gelemedim. Geldiğim zamanlarda itiraf edeyim hep içten içe biriyle tanışmak istedim. Kader karşıma gönlümü hoş edecek bir erkek çıkarsın diyerek umut ettim ama malesef çıkmadı. Zaten çok kısa kalabliyorum orada, o kadar zaman içinde biri ile tanışmak oni daha yakından tanışıp ilişki kurmak biraz zor. Benim gibi seçici bir kadın için çok daha zor.

Gerçi oradaki bayan arkadaşlarımla bana haber gönderen ve tanışmak istediğini söyleyen kişiler oldu ama böyle aracı konularak yapılan teklifleri kabul etmem söz konusu dahi olamaz. O işler biraz eski zamanlarda kaldı galiba. Hemde bu şekilde başkalarını araya koyarak bana yaklaşmaya çalışan erkeklerin özgüven sorunu olduğunu düşünüyorum. Cesur erkekleri severim ben. Cesur ve istediğini alana kadar vazgeçmeyen kararlı erkekler hoşuma gider. Bu cesaretleri asıl beni onlara yaklaştırır ama bunu bilmeyen erkeklerde böyle başkaları ile iş halletmeye çalışırlar.

Aslında sadece ben değil bütün kadınlar cesur erkek severler. Bu söylediklerimden gerekli mesajı aldıysanız ne yapmanız gerektiğini, ne şekilde davranmanız gerektiğini ve bana yakın olmak için yapmanız gerekeni anlamış olmanız gerekir. Ayrıca bana niyetim ciddi evlilik düşünüyorum falan gibi komik şeylerle gelmeyin lütfen. Bunu bana yazan çok oldu daha önce bunları yazanlara gülüyorum sadece. Bir resme bakıp birkaç satır yazımı okuyarak mı benimle evlenmeye karar verdin diye sormak geliyor içimden. Çok fazla uzatmak istemiyorum. Aradığım sadece aşk ve samimiyet. Kaliteli bir beyle aşk yaşamak istiyorum.

💘Adım Aşkın.30 Yaş Bekarım. Aydın’dayım. Genç ve Güzel Kız Arkadaş Arıyorum.💘

Merhaba ismim Aşkın. Aydın merkezde oto galeri işi yapıyorum. Maddi sorunum yok. Burada olma amacım uzun süreli arkadaş dost sırdaş olabileceğim güzel bir kadınla tanışmak. Kadının bakımlı ve güzel olması benim için önemli. Hiçbirimiz kusursuz insan değiliz. Bazı kusurlarımızı karşılıklı idare edebilir, görmezden gelebiliriz. Ya da aşkımız için kendimizi biraz değiştirme yoluna gidebilir şartları zorlayabiliriz ama bakım ve güzellik konusunda iç güdüsel bir hassasiyet var bende. Bu yüzden bu konuda kendimden ödün veremem. Versem bile bakımsız bir kadınla aşk yaşamayı uzun sürede başaramam. Her insan kendini bilir, bende kendimi tanıyorum.

30 yaş altında olmak şartıyla isteyen herkes yazabilir bana. Maddi anlamda kız arkadaşıma yardımcı olabilirim yerine göre ama bu konuda suistimal edildiğimi hissedersem bu ilişkinin devam etme şansı kalmaz. Samimi olarak bana yaklaşan sevgilim değil normal arkadaş dahi olsa elimden geleni yapan yardımsever biriyim. Ama insanların menfaatçi yaklaşımlarına tahammül edemiyorum. Üniversite okuduğum yıllarda babamı kaybedince okulu bırakmak ve babamın işini devam ettirmek zorunda kaldım. Hayatta sadece annem var sevdiğim. Şimdi birde her şeyimi paylaşıp beraber mutlu olabileceğim bir kadın girsin hayatıma istiyorum. Sadece Aydınlı bayanlar yazsın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*