Aydın Erkek Arayan Bayanlar

Selam,Aydın’dan Seviyeli Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Neslihan. 28 yaşımdayım ve Aydın merkezde abimle birlikte yaşıyoruz. Anne ve babamız biz küçükken ayrıldılar. Bizde bir akrabamızın yanında büyüdük. Abim kamuda memur olarak çalışıyor ben özel bir hastanede labaratuvarda çalışıyorum. İki kardeş birbirimize destek olup yaşıyoruz. Abimin evlenmesini ve yuva kurmasını yeniden bir aile olmamızı çok isterdim. Ama galiba o evlenince ben yanlız kalırım diyerek, beni bırakmamak için evlenmiyor diye düşünüyorum. Birbirimize sıkı sıkıya bağlı iki kardeşiz. Öyle de olmak zorundayız çünkü bu hayatta başımıza birşey gelse üzülecek ve bize destek olacak üçüncü bir kişinin olmadığını biliyoruz. Bu yüzden birbirimize kenetlendik ve bu şekilde birçok zorluğunda üstesinden geldik. Hayat hepimizi sınava çekiyor zaman zaman ama abimle benim sınavım biraz erken başladı galiba. Daha çocukken bir mücadelenin içine itti bizi hayat.

Abim daha 12 yaşında okul çıkışı çalışmaya giderdi. Yanında kaldığımız akrabamızda öyle çok varlıklı biri değildi. O olmasa belki çok daha zor durumlarla karşılaşırdık abimle. En azından başımızı sokacak küçük bir ev verdi bize. Bütün bu yaşanmışlıklardan sonra hayattan ne  bekleyebilirim ki. Tabiki hiç birşey beklemiyorum. İstediğim birşey varsa onu kendim kazanırım hayatın bana birşey hediye etmesini bekleyemem. Şu an belki de bu yüzden buradayım. Durum böyle olunca ne doğru düzgün bir arkadaş edinebildim ne de aşk yaşamaya fırsatım oldu. Küçük masum hoşlanmalar oldu tabi ama ciddi oturaklı bir ilişkim olmadı hiç.Buraya sadece sevgili bulmaya gelmedim ben. Hiç arkadaşım dostun sırdaşım yok. Belki güzel birileri çıkar karşıma ve arkadaş olabiliriz. Hoşlanırsak sevgili oluruz. Yeterki bana karşı iyi niyetinizi bozmuş olmayın ve yeter ki henüz güzel bir yüreğiniz olsun. O zaman benimle illaki birşey olursunuz. Seviyeli dürüst kendi halinde bir erkek istiyorum kendine aşık olabileceğim. Maddi olarak değil ama manevî olarak gerçekten desteğe ihtiyacım var. Bana uygun erkekler mesaj bırakabilirler. 

Aydın erkek arayan bayanlar, Bozdoğan erkek arayan üniversiteli genç kızların telefon numaraları, Didim erkek arayan zengin ve dul bayanlarla sohbet, Kuşadası evlenmek için erkek arayan olgun ve yanlız bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Söke erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp sohbet, Nazilli olgun erkek arayan genç kızların telefon numaraları, Buharkent erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanların whatsapp numaraları, Köşk seviyeli ilişki isteyen dul bayanların telefon numaraları, Kuyucak evlenmek için erkek arkadaş arayan genç kızların whatsapp numaraları.!

Didim ve Civarından Genç Aktif Erkek Arıyorum. 

Merhaba herkese, Aydın Didim’den Hülya ben. 48 yaşımda dul ve yanlız bir kadınım. Eşimle yaklaşık o  yıl kadar önce yollarımızı ayırdık. Bunca yıllık evlilikten sonra kolay olmadi tabi ama şimdi geriye dönüp baktığım zaman bunu yaptığıma pişman değilim. İki çocuğum var ikiside şu an kendi hayatlarını kurdular. Ben yanlız yaşıyorum. Bazen ziyaretime gelirler birkaç gün kalır ve sonra yine herkes kendi hayatına döner, kendi hikayesini yazmaya başlar. İki çocuğum olmasına rağmen kendime çok dikkat ettiğim için vücudum sanki hiç doğum yapmamış gibi pürüzsüz ve diri. Bir o kadarda bakımlı biriyim ve böyle olmayı da seviyorum, hoşuma gidiyor. Burada yaptığım işi yazmak istemedim bu konuda anlayışınıza sığınıyorum. Utanılacak bir iş yaptığım için değil tabiki ama biraz güvenlik endişelerim var. Bir bayana bu konuda hak vereceğinizi ümit ediyorum.

Aşık olmak sevmek birine değer vermek ve aynı kişiden değer görmek benim için kutsaldır. Ancak kötü bir huyum var ki, birine ya çok değer verip göklere çıkarıyorum ya da tam tersi gözümden düşen kişiyi basit bir eşyadan daha değersiz görüyorum. Bu konuda orta yolu bulabilmiş değilim. Değer verince şımarmayan insanlar ise gözümde daha da yükselir daha da kıymetlenir bunu bilmenizi isterim. Genç bir kızken hep olgun erkekleri hayal eder, kendi yaşıtlarımdan kaçar, olgun erkeklerin benimle ilgilenmesini isterdim ve onları hayal eder arzulardım. Fakat olgun bir bayan olunca hislerim değişmeye başladı ve daha çok uzun boylu, sportif, yaş olarak benden daha genç erkekleri arzulamaya başladım. Bu nedeni açıklanacak bir his olamaz. Tamamen insanın iç dünyası ile alâkalı bir duygu fırtınası diyebilirim. Bu yüzden Didim veya yakın çevremden genç aktif bir erkek istiyorum.

Aydın’dan Güvenilir Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Selam Aydın’dan yazıyorum. İsmim Elfida ve 29 yaşımdayım. Boyum 180 ve 60 kilo son derece bakımlı çekici birazda ukala kendini beğenmiş biriyim. Sert ve katı tavırları olan, etrafına karşı korumacı davranan biriyim. Bu yüzdende sosyal çevrem çok kısıtlı. Birkaç arkadaş dışında selam vereceğim kimse yok. Bu durumdan şikayetçi değilim, hatta halimden son derece memnun ve mutluyum.  Vıcık vıcık ilişki ve arkadaşlıkları sevmem. İster sevgilim olsun ister arkadaşım olsun duracağı yeri sınırlarını  bilmeli ve ona göre de davranmalıdır. Birçok kadının aksine aşırı ilgi ve alakayı sevmiyorum. Kendimde başbaşa kalacağım zamanlara daha çok ihtiyacım var. Bunları söylediğim zaman garip geliyor bazılarına ama mesela bir sevgilim olduğunda her gün mesaj ya da telefonla beni aramasını istemem. Haftada bir belki iki kez sesini duysam yeterli. Öyle her gün aramalar saatlerce konuşmalar falan sevmiyorum. Bunaltır beni o tarz ilişkiler ayrıca bu tarz ilişki modeli daha çok ergen gençlere daha uygun diye düşünüyorum.

Müzik dinlemeyi seviyorum. Evimizin bahçesinde kendime küçük bir alan yaptım orada birkaç hayvan besliyorum. Birkaç tavşanım, sincap ve kedi besliyorum. Aslında bir tanede küçük bir köpek istiyorum ama bakalım. Çalışmıyorum herhangi bir işte. Zaten babam buna müsade etmez başka bir yerde çalışmama. Sıkılır ve çalışmak istersem kendi yanında çalışmama musade ediyor ancak onu da ben istemiyorum. Bu şekilde biraz sıkıcı oluyor çalışmadan sadece gezmek eğlenmekte bir yerden sonra anlamını yitiriyor. Bakalım internette dolaşırken burada buldum kendimi. Biraz can sıkıntım gider diye buradayım. Aydın olması şart değil Ege ve Marmara’nın her yerinden yazabilirsiniz. Saygılı ve seviyeli beyler yazsın sadece. Güvenilir olduğunu hissettiğim kişiye cevap veririm sadece. Kendinizi detaylı olarak tanıtın lütfen.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*